Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Оставьте ваши контакты – и с вами свяжется наш менеджер!

Имя
Телефон

Статьи

Інтерв’ю з керівником курсу Fashion Design у Regent's University London

16.05.2023
Інтерв’ю з керівником курсу Fashion Design у Regent's University London. Фото - 4

Мрієте про професію фешн-дизайнера? Тоді варто розглядати один з кращих закордонних ВНЗ! Regent's University London – заклад, який славиться своєю програмою фешн-дизайну. Університет розташований у Ріджентс-парку, в самому серці Лондона. Його студенти працюють з Gucci, Armani, Ralph Lauren. Заклад посідає 1 місце у Великобританії за кількістю випускників-підприєміців. Стів Делл, керівник бакалаврського курсу Fashion Design, розповідає, як проходить навчання та чим саме Regent's University London приваблює студентів з усього світу.

Стіве, розкажіть, будь ласка, про свою роботу керівника курсу Fashion Design? Чим саме Ви займаєтесь і що Вас надихає в роботі?

Я прихильник інноваційної дизайнерської освіти, що поєднує креатив та підприємництво. Тобто я допомагаю студентам дізнатися більше про творчий процес для розробки оригінальних дизайнерських ідей. У викладанні я роблю акцент на розвиток власного унікального дизайну та фірмового стилю, який відображає амбіції студента.

Мені дуже подобається спостерігати, як наші студенти протягом курсу ростуть і розвиваються як творчі особистості. Одним із найприємніших і надихаючих аспектів моєї роботи є те, що наші студенти роблять успішну кар’єру в індустрії моди, одержують міжнародне визнання та популярність у ЗМІ.

Чому на Вашу думку спеціальність Fashion Design варто вивчати саме у Regent's University London? Які унікальні переваги є у цього навчального закладу?

Regent's University London посів 3 місце серед найпопулярніших ВНЗ у Лондоні та 9 місце в усій Англії за рівнем задоволення студентів (згідно National Student Survey 2022, щорічного опитування студентів останнього курсу бакалавріату в закладах Сполученого Королівства). Це не аби-яке досягнення!

Regent's University – місце, що надихає та сповнює впевненості й сил для навчання. Університет знаходиться в центрі Лондона, одній із знакових світових столиць моди та провідному центрі творчого мислення й інновацій. Однією з фішок закладу є його інтернаціональне різноманіття серед викладачів і студентів та персоналізований підхід у навчанні.

Ми пропонуємо комплексну дизайнерську освіту для творчих людей, які хочуть розпочати свою кар’єру в індустрії моди або заснувати власний фешн-бренд. Наші викладачі – це чудова професійна команда, кожен з них має великий досвід та глобальні зв’язки у фешн-індустрії.

Курс Fashion Design практичний та відповідає вимогам галузі. Під час навчання студенти розвивають індивідуальний стиль і зосереджуються на тих сферах, які їх найбільше цікавлять і надихають. Вони досліджують моду та процес дизайну, проводять особисті досліджень та творчі експерименти щоб розробити інноваційний та оригінальний дизайн.

Ми навчаємо мистецтву крою, драпірування, конструювання одягу, розробки текстилю, ілюстрації та роботі з цифровими медіа, допомагаємо створити відмінне портфоліо робіт. А головне – заявити про свою особисту філософію дизайну та амбіції.

Для детальної консультації та оформлення відповідних документів звертайтесь до експертів DEC education

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

Які переваги місця розташування університету?

Розміщення в самому серці Лондона дає студентам доступ до всесвітньо відомих галерей, музеїв і виставок, а також безлічі культурних локацій міста. Тут можна черпати натхнення в міській архітектурі, вінтажних ринках, дизайнерських магазинах, галереях, виставках, відвідувати численні мистецькі й модні міжнародні події, які відбуваються протягом року.

Кому на Вашу думку підходить програма Fashion Design у Regent's University London? Які якості повинен мати студент курсу?

Курс Fashion Design підходить для студентів з різними творчими нахилами та прагненнями. Вони, безперечно, повинні мати інтерес до дизайну одягу, сучасного мистецтва, подорожей і культури, щоб сформувати власну творчу індивідуальність.

Під час вступу абітурієнти проходять співбесіду та подають творчі портфоліо. Так ми можемо дізнатися більше про кандидатів, їх амбіції. Портфоліо – це колекція найкращих і найцікавіших робіт, які розкривають особистість, показують, хто ви є. Це творча робота, яка демонструє навички, інтереси та креатив. Це можливість проявити свій потенціал. У портфоліо ми шукаємо, перш за все, індивідуальність, а не відшліфовану роботу.

Чи зачіпає курс тему еко-фешн, або сталої моди? На скільки це важливо, на Вашу думку?

Сталий розвиток, екологічність – це сьогодні невід’ємні аспекти дизайну. Безперечно кваліфікований та етично грамотний дизайнер це повинен враховувати. Наші основні модулі включають дослідження та створення нових концепцій дизайну, експерименти в галузі. Студенти демонструють свої технічні навички та знання екологічних засад через доцільне використання тканин, кольорів, текстур, силуетів, форм та технік виготовлення одягу.

Які кар’єрні перспективи у випускників курсу Fashion Design Regent's University London?

Фешн – одна з найбільш корисних, захоплюючих і конкурентоспроможних галузей. Наші студенти працюють над реальними проєктами з провідними брендами, з перших вуст дізнаються, як експерти галузі досягли великих успіхів, отримують від них особисті поради як дизайнери-початківці.

В програму входять модулі створення професійного портфоліо, на яких студенти отримують підтримку та інструменти, щоб найкраще зарекомендувати себе. Наприкінці 2-го курсу ми допомагаємо з розміщенням портфоліо на ресурсах аби студенти могли розпочати кар’єру.

Наші випускники працюють у провідних світових фешн-брендах, таких як Burberry, Ralph Lauren, Alexander McQueen, Vivienne Westwood, Gucci, Harrods, Karen Millen, Giorgio Armani.

Також наші випускники ввійшли до рейтингу Forbes 30 under 30 у 2022 році, вигравали Fashion Star Arabia та номінувалися на BAFTA, працювали над фільмами «Бетмен» і «1917».

Багато випускників створюють власні бренди та успішно починають свій бізнес в індустрії. У 2022 році Regent's University London став першим у Великобританії закладом, який має найбільшу кількість випускників, що заснували влсний бізнес.

Як проходить навчання на Fashion Design?

Навчання проходить у невеликих групах – по 14 чоловік. Таким чином кожен студент має змогу розвиватися, висловлювати власну точку зору та отримувати підтримку викладачів.

У перший рік навчання студенти дізнаються все про еволюцію моди, вивчають основні принципи дизайну та процеси виготовлення одягу. Вони опановують фешн-мову та досліджують зв'язок між мистецтвом, культурою та модою.

На другому курсі студенти заглиблюються в процес проектування, від початкових кроків та експериментів до створення остаточного дизайну одягу та стилізованих фотосесій. На цьому етапі вивчають проблеми, пов'язані з дизайном одягу та стійким розвитком.

Останній рік навчання присвячений створенню власної колекції для подіумів, дизайнерського портфоліо та матеріалів для самореклами. Студенти працюють над власним творчим брифом, розробляють варіанти дизайну та повністю завершену колекцію для подіуму, яка відображає їх фірмовий стиль і особисту дизайнерську етику. Наприкінці року студенти демонструють свою колекцію вбрання аудиторії професіоналів фешн-індустрії, родинам та друзям на випускному показі моди Regent's University London.

З вересня 2023 року стартує наша оновлена програма, яка дає можливість провчитися 1 семестр в іншій країні або пройти семестрове стажування. В Regent's працює чудова команда, яка допомагає студентам знайти саме таку роботу, яка їм підходить, та завдяки університетським зв’язкам влаштуватися на стажування.

Для детальної консультації та оформлення відповідних документів звертайтесь до експертів DEC education

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ