Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Оставьте ваши контакты – и с вами свяжется наш менеджер!

Имя
Телефон

Статьи

Підкори футбольний всесвіт за кордоном!

28.02.2005
Підкори футбольний всесвіт за кордоном!. Фото - 4

Футбол – це всесвіт! Він керується своїми правилами, в ньому живуть чемпіони і невдахи, а ще в нього є своя армія – армія вболівальників, яких мільйони! Футболісти завжди знаходяться в центрі їх пильної уваги, не залежно від того забили вони гол чи отримали жовту картку.

Ще відносно нещодавно футбольна кар ’ єра була тим рідкісним явищем, коли хобі перетворювалося у професію. Сьогодні все кардинально змінилося, почали з ’ являтися юнацькі спортивні школи і академії при футбольних клубах, де професіоналів виховують з дитинства. Рівень вихованців цих закладів досить високий, тому що і батьки, і діти робили продуманий, свідомий крок, обираючи професію футболіста. Здавалося б часті тренування, досвідчені наставники і величезне бажання стати кращим – це той максимум, який доступний кожному юнаку, який вдень займається у спортивній школі при футбольному клубі, а вечорами мрійливо дивиться на плакат Девіда Бекхема. Далеко не всі знають, що цілком реально позайматися улюбленим видом спорту за футбольною програмою, розробленою особисто Девідом і Еріком Харрісоном. До речі, ім’я останнього асоціюється з досягненнями його вихованців, серед яких Паул Шолс, Раян Гігс, Гарі і Філ Невілле. Можливість стати учнями всесвітньо відомих тренерів українським даруванням надає лондонська Футбольна Академія Девіда Бекхема. Вона є однією з найбільших дитячих футбольних академій у Європі і відповідає найвищим стандартам: 2 футбольних поля натуральних розмірів, класні кімнати, медичний центр і центр психотерапії.

Головна відмінність таких навчальних закладів від їх українських аналогів, полягає у можливості вивчати іноземну мову і розвивати свої спортивні навички під керівництвом авторитетного Теда Дейла, екс-тренера футбольного клубу Челсі.

Залежно від підготовки, учням пропонують 12 рівнів, які вони долають щотижня, стаючи на сходинку ближче до футбольної майстерності.

В програму тренувань входять передача пасу, блокування супротивника, ведення м ’ ячу, розробка тактики і командна гра. На базі академії проводяться матчі та міні-турніри. Решту часу, відведеного на навчання, діти проводять в класах, вивчаючи будову тіла людини, правила заняття фітнесом, правильне харчування.

Говорячи про программу, яку пропонує Футбольна Академія Девіда Бекхема, обов’ язково варто відзначити, що існує її три різновиди: футбол, футбол та екскурсії, футбол та англійська мова. Всі три напрямки скеровані на розвиток спортивних навичок, а друга частина програми розвиває фонові знання, наприклад, ознайомлення з культурою Великобританії, її історією. Важливим моментом є те, що під час занять англійською мовою, майбутні зірки футболу повністю потрапляють у мовне середовище і вивчають спеціальну лексику, яка стане у нагоді під час тренувань.

Популярним явищем серед більшості футбольних клубів, таких як Челсі, Манчестер Юнайтед, Арсенал, стала оренда шкіл у Великобританії. Всі вони пропонують схожу програму, але об’єднує їх одна мета – побачити щасливих дітей, які змогли вдосконалити навики гри, стали впевненішими і усвідомили в чому полягає особливість спорту, який вони обрали. Підростаюче покоління спортсменів може обирати програми клубу, який їм більше до вподоби. А навчатимуться вони на території таких шкіл, як King ’ s School Ely , Manchester United Soccer School , Футбольна Академія Реал Мадрид при Bearwood College .

У випадку, якщо країна Туманного Альбіону не приваблює, можна сміливо їхати здобувати футбольний досвід до Італії. Там на базі приватної школи Insegnare Calcio Soccer Academy проводяться програми для юних прихильників футболу та італійської мови.

Академія робить акцент на вдосконаленні техніки, підвищенні швидкості та моторності, покращенні гнучкості та балансування, вивченні італійської культури та мови. Родзинкою програми є те, що футбольний клуб Реал Мадрид запрошує в школу футбольних тренерів з Іспанії, які проводять тренування протягом чотирьох годин на день.

Дозвілля вихованців продумане до найменших дрібниць. Незабутні враження залишить екскурсійна програма, в яку входить автобусний і піший тур по Риму, з відвідинами Колізею, Пфальцграфського пагорбу, Пантеону, Капітолійського пагорбу, Венеційського парку, Замку Сент Енджело.

Увесь комплекс навчальних заходів формує фаховий рівень майбутніх професійних футболістів, які своєю грою підкорюватимуть кращі стадіони світу.