Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Оставьте ваши контакты – и с вами свяжется наш менеджер!

Имя
Телефон

Новости

Вебінар: Вища освіта в Нідерландах — основні переваги та особливості навчання

25.01.2023
Вебінар: Вища освіта в Нідерландах — основні переваги та особливості навчання. Фото - 4

Інтерактивна, бізнес-орієнтована, сфокусована на взаємодії та груповій роботі — все це про освітню систему Нідерландів. 13 Голландських університетів входять до світового рейтингу TOP 200 World Universities by QS ranking та займають 3 місце у списку після Великобританії та Сполучених Штатів. Якість освіти країни визнають у всьому світі. 

31 січня о 19:00 запрошуємо всіх, хто мріє навчатися в Голландії на безоплатний вебінар від DEC education — «Вища освіта в Нідерландах: основні переваги та особливості навчання».

Ми поділимося з вами своїм досвідом та розкажемо, в чому полягають основні особливості системи навчання у Нідерландах, а також що потрібно робити вже зараз, щоб підготуватися та збільшити свої шанси на вступ.

Зареєструватися

На вебінарі експерт DEC education та представник підготовчого освітнього концерну ONCAMPUS розкажуть:

  • що треба знати про країну та освіту в ній перед вступом;
  • як обрати університет;
  • які є особливості вступу;
  • за скільки часу потрібно готуватися до вступу; 
  • чи потрібно здавати IELTS, та до яких ще тестів потрібно готуватися;
  • які вимоги до студентів з-за кордону;
  • як стати студентом навчального закладу, який підходить саме вашій дитині.

31 січня, 19:00 за Києвом
ZOOM
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Зареєструватися

Спікери вебінару:

  • Експерт з міжнародної освіти DEC education, з понад 8-ми річним досвідом роботи, який сам навчався за кордоном — Вадим Кучерук. 

Завдяки експертності Вадима, його клієнти навчаються в престижних навчальних закладах Великої Британії, Канади, Франції та Нідерландів, серед них: University of St. Andrew's, University of Exeter, University of Bristol, Queen Mary University, University of Liverpool, University of Toronto, University of Amsterdam, Le cordon Bleu.

  • Спеціально запрошений гість вебінару — представник підготовчого освітнього концерну ONCAMPUS.

ONCAMPUS – міжнародний освітній концерн з підготовчими центрами на базі університетів, який входить до складу Cambridge Education Group. 

Навчальні програми ONCAMPUS вважаються одними з “найсильніших” програм підготовки до вступу в університети, а також одними з найпрестижніших та затребуваних у всьому світі.

Приєднуйтесь, адже ця зустріч буде корисною для всіх, хто мріє навчатися за кордоном та хоче підготуватися до вступу заздалегідь!

Назад