Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Оставьте ваши контакты – и с вами свяжется наш менеджер!

Имя
Телефон

Обучение в Vancouver Film School. Отзыв Філіпа Сухенка

Ми запитали у Філіпа Сухенка, випускника університету Vancouver Film School, чим йому допомогло навчання у Канаді, як воно вплинуло на його розвиток та будування кар'єри. 

Здібність використовувати фільм в якості інструмента для розповіді певної історії, або з метою донесення якоїсь думки, це, напевно, найголовніше, чого мене навчили у VFS, крім того, що потрібно завжди бути активним і демонструвати ініціативу, і я використовую це у своїх проектних роботах чи у майбутньому, працюючи за фахом, і я намагаюся використовувати свої знання та бачення у всій індустрії кінематографу, яка розвивається у багатьох країнах.

Ця ініціативність, ця здатність використовувати кінематограф з метою розповіді історії чи донесення певної думки, та плюс, інше бачення, іноді, не зовсім традиційне чи нестандартне, але в той же час дуже ефектне та впливове, мені здається, що все це загалом і є ключовим фактором успіху в любій країні, неважливо де ви знаходитесь чи чим займаєтесь, використовувати все це –просто неймовірно…

Неважливо чим ви займаєтесь, кіновиробництвом, операторською роботою, пишете сценарії, чи робите щось інше, у кожного є свій шлях, і займатися традиційними речами, які звичні серед ваших однолітків чи для ваших друзів, або коли хтось рекомендує вам йти протоптаним шляхом, мені здається, що це помилково. Я думаю, що вам потрібно вибирати саме те, що подобається вам, і іноді на це буде потрібний час і сили, але згодом ви будете відточувати свої знання на практиці. Хоча я навчався в VFS на досить короткостроковому курсі, але я отримав достатньо знань, які дають мені впевненість застосовувати свої знання та відточувати свої навички в майбутньому, тому намагайтеся практикувати індивідуалістичний підхід до свого навчання, і хоча традиційний підхід доволі часто досить ефективний, це не значить, що він буде ефективним саме для вас.

І одне із найголовнішого – будьте неупередженими та відкритими для нового. Ви повинні починати навчання, очікуючи, що ви будете в захваті і вражені, але в той же час будьте готові, що ви можете зустрітися із думкою чи баченням, яке буде суперечити вашому, і без цього ви не зможете досягнути успіху, неважливо хто ви чи чим займаєтесь, тому будьте неупередженими та відкритими!       

Обучение в Vancouver Film School. Отзыв Філіпа Сухенка. Фото - 4
Обучение в Vancouver Film School. Отзыв Філіпа Сухенка. Фото - 5
Обучение в Vancouver Film School. Отзыв Філіпа Сухенка. Фото - 6