Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Оставьте ваши контакты – и с вами свяжется наш менеджер!

Имя
Телефон

Mill Hill School

Mill Hill School. Фото - 4
Mill Hill School. Фото - 5
Mill Hill School. Фото - 6
Mill Hill School. Фото - 7
Mill Hill School. Фото - 8
Mill Hill School. Фото - 9
Категория Среднее образование
Расположение Великобритания
Год основания 1807
Количество студентов 640
Язык обучения Английский
Возраст От 13 до 18

Mill Hill School розташована в престижному районі в передмісті Лондона. Дістатися до центру зі школи можна лише за пів години, а до аеропорту Хітроу машиною за 40 хвилин. Школа розташована в дуже гарному, зеленому та безпечному місці – в екологічній парковій зоні площею 48 гектарів з дуже добре розвиненою інфраструктурою.  

Mill Hill School – престижна приватна школа, яка була заснована в 1807 році як школа граматики для хлопчиків. Сьогодні вона пропонує спільне навчання для хлопчиків та дівчаток. Навчання можливе на денній основі та на умовах повного та часткового пансіону з проживанням. Mill Hill підтримує англійські традиції гімназійної освіти, а всі учні обов'язково носять шкільну форму. 

Mill Hill School пишається своїми випускниками. Серед них:

 • лауреат Нобелівської премії Френсіс Крік, який відкрив структуру молекули ДНК
 • відомий модельєр, «королівський кравець» Норман Хартнелл, який створював сукні для королеви-матері та Єлизавети II
 • мільйонер Нік Леслау, чоловік «залізної леді» сер Денис Тетчер
 • серед викладацького складу найбільш відомим був Джеймс Мюррей – головний редактор Оксфордського словника англійської мови

На території школи дуже розвинена інфраструктура, та є всі умови для активних занять спортом: великий обладнаний спортивний центр, критий басейн з підігрівом, тенісні корти, корти для нетболу, спортмайданчики для регбі, хокею, крикету, гольфу та футболу. У школі є центр дизайну та технологій, театр на 250 місць, студія звукозапису, аудиторії для репетицій та музичних занять, студії живопису, кераміки, скульптури, батика та естампу.

“Ласкаво просимо до Mill Hill School – школи, яка прагне підготувати учнів до життя, як зараз, так і в майбутньому. Ми хочемо, щоб вони скористалися всіма наявними можливостями, щоб отримати від життя максимальну користь.
Наше надихаюче академічне середовище та численні заходи поза аудиторією сприяють навчанню та особистісному зростанню. Ми прагнемо до розвитку кожного учня та віримо, що наша дружня та підтримуюча спільнота допомагає цьому."

Джейн Санчес, бакалавр наук (з відзнакою) PGCE
Керівник школи

Mill Hill School. Фото - 10
Mill Hill School. Фото - 11
Mill Hill School. Фото - 12
Mill Hill School. Фото - 13

Свяжитесь с экспертом DEC education чтобы получить индивидуальную консультацию по данной программе

Заказать консультацию

Программы

Напрями підготовки:

 • GCSE: англійська мова та література, математика, біологія, хімія, фізика, іспанська, на вибір: географія, історія, психологія, бізнес науки, музика.
 • A-level: англійська, математика, 2 предмети на вибір: мистецтво, біологія, бізнес, хімія, інформаційні технології, економіка, географія, музика, фізика, психологія, дизайн.
 • короткострокові курси.
 • літня школа.

Навчання у Mill Hill School відбувається за класичною британською програмою. Студенти складають іспити GCSE та A-Levels.

Школа пропонує насичену програму розважальних та екскурсійних заходів, які включені у вартість, діють різні секції та гуртки за інтересами.

Приблизно три чверті випускників Mill Hill School вступають до університетів Russell Group (група 24 найпрестижніших університетів Великобританії, куди входять University of Oxford, University of Cambridge, Imperial College London та ін.) на програми різних спеціальностей, включаючи медицину, юриспруденцію, інженерію та нейронауки.

Оснащение

На території школи знаходяться:

 • Новий тренажерний зал
 • Закритий басейн
 • Тенісні корти
 • Корти для гри в «п'ятірки»
 • Поля для крикету
 • Всепогодне поле для хокею на траві та тенісу
 • Бібліотека
 • Декілька театрів
 • Музична школа
 • Школа мистецтва та дизайну

Проживання

На території Mill Hill School є резиденції для проживання. Кожна розрахована на 35-40 осіб з розміщенням у кімнатах по 1-2, 3-4 учні. В будинках є навчальні класи, шафи для зберігання речей, зони для спілкування та відпочинку, кухня та пральня. Діти можуть звернутися до персоналу за порадою або, у разі виникнення якихось питань, цілодобово. У кожної дитини є персональний тьютор, з якими вони щодня обговорюють навчання та інші питання.

Свяжитесь с экспертом DEC education чтобы получить индивидуальную консультацию по данной программе

Заказать консультацию