Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Оставьте ваши контакты – и с вами свяжется наш менеджер!

Имя
Телефон

Nord Anglia Great Britain

Nord Anglia Great Britain . Фото - 4
Nord Anglia Great Britain . Фото - 5
Nord Anglia Great Britain . Фото - 6
Nord Anglia Great Britain . Фото - 7
Nord Anglia Great Britain . Фото - 8
Nord Anglia Great Britain . Фото - 9
Nord Anglia Great Britain . Фото - 10
Nord Anglia Great Britain . Фото - 11
Категория Среднее образование
Расположение Великобритания
Год основания 1972
Язык обучения Английский
Возраст От 11 до 19

Nord Anglia Education — міжнародна мережа преміальних шкіл у 32 країнах світу: в США, Європі, Азії та на Близькому Сході.

У Великій Британії розташовані три школи Nord Anglia Education — Oxford International College, Oxford Sixth Form College та d'Overbroeck's in North Oxford. Вони вважаються одними з найуспішніших шкіл у країні.

Школи Nord Anglia Education готують дітей до вступу в провідні університети країн та світу: Oxford, Cambridge, University College London, Imperial College London, London School of Economics, а також Columbia University, Dartmouth College, Harvard University, Princeton University, Yale University та ін.

Випускники цих шкіл досягають високих академічних результатів: 98% отримують оцінки — A*-A, 55% — A*/A з A-Level, а понад 82% мають відзнаки з програми BTEC. Досягати визначних результатів учням допомагають висококваліфіковані викладачі. А завдяки співпраці шкіл тільки з топовими престижними установами: UNICEF, Massachusetts Institute of Technology (MIT) та провідною у світі школою виконавських мистецтв Джульярд, діти отримують міжнародний досвід.

Навчаючись в одній зі шкіл Великої Британії, учень стає частиною спільноти шкіл Nord Anglia по всьому світу і спілкується з учнями інших шкіл мережі в різних країнах через платформу онлайн-навчання — Global Campus. Завдяки цьому, у дітей розвивається міжнародне мислення та перед ними відкривається цілий світ можливостей.

Oxford International College — провідний коледж Великої Британії для студентів 15-19 років. Знаходиться у місті Оксфорд, графство Оксфордшир, на Південному сході Англії, приблизно за годину їзди від Лондона. У 2019-2020 роках очолив рейтинг найкращих коледжів за версією The Times School League, Daily Telegraph School League та Educational Advisors' Independent School League Table. 98% випускників коледжу досягають вражаючих оцінок — A*-A, а 59% успішно вступають до Oxford, Cambridge, University College London, Imperial College London та London School of Economics. 

Oxford Sixth Form College — також провідний коледж Великої Британії для студентів 15-19 років. Він розташований у неймовірно гарній Вікторіанській будівлі в центрі університетського району Оксфорда. За результатами випускних іспитів коледж регулярно входить до ТОП-20 Sixth Form коледжів у Великій Британії. Більш того, коледж був відзначений нагородою від Міністерства освіти за високі показники та інновації у сфері освіти. Випускники школи вступають до таких ВНЗ, як: Cambridge, University College London (UCL), Edinburgh, Manchester, Warwick та ін.

d'Overbroeck's — класична та сучасна школа-пансіон для учнів віком 11-18 років. Розташована практично в центрі Оксфорда, за годину їзди від аеропорту Хітроу. Входить до ТОП-100 найкращих приватних шкіл Великобританії за версією газети The Telegraph. Її випускники також вражають високими академічними показниками — понад 55% отримують оцінки A*/A з A-Level, і 82% з програми BTEC отримали відзнаки. А по завершенні навчання вступають до Cambridge, University College London (UCL), Edinburgh, Manchester, Warwick та ін.

Свяжитесь с экспертом DEC education чтобы получить индивидуальную консультацию по данной программе

Заказать консультацию

Программы

Nord Anglia Education пропонує широкий вибір освітніх програм та надає комплексну академічну й мовну підготовку: GCSE, A-Levels, BTEC, Foundation та інші курси, які готують учнів до навчання у ВНЗ.

Oxford International College

 • GCSE 
 • A-Level

Oxford Sixth Form College

 •  IGCSE / GCSE
 • BTEC
 • A-Level
 • A-Level (FAST TRACK)
 • Oxford Gap Year Programme (OGYP)
 • Foundation

d'Overbroeck's 

 • Pre-IGCSE
 • 4 or 5 term IGCSE
 • One Year IGCSE
 • Two Year IGCSE
 • A-level
Nord Anglia Great Britain . Фото - 12
Nord Anglia Great Britain . Фото - 13
Nord Anglia Great Britain . Фото - 14
Nord Anglia Great Britain . Фото - 15

Оснащение

Усі школи Nord Anglia Education обладнано всім необхідним – високотехнологічними комп'ютерними класами, науковими лабораторіями та великими бібліотеками. На території шкіл є драмгуртки, фотомайстерні та творчі класи. А також спортивні секції – футбол, волейбол, хокей, теніс, сквош, скелелазіння, крикет, легка атлетика тощо.

Oxford International College 

Кампуси Oxford International College оснащений відповідно до сучасних стандартів: у будівлі знаходяться навчальні аудиторії, класи, лабораторії, бібліотека, сучасний центр мистецтва, студія танцю та музики, комп’ютерні класи, науковий центр, театральна студія, фітнес-центр, спортивний комплекс, критий басейн, тенісні корти, ігрові поля, зона відпочинку.

Кожен кампус має низку спортивних команд, гуртків, секцій та клубів за інтересами: студія танцю та музики, театральний гурток, дискусійний та IT-клуби, гурток фотографії, сноубординг, бадмінтон, гімнастика, лапта, плавання, сквош, верхова їзда, біатлон, бадмінтон, теніс, крикет, танці, хокей, легка атлетика, стрільба з лука.

Учні проживають у нових резиденціях найвищої якості з окремими кімнатами.

Oxford Sixth Form College

У розпорядженні студентів обладнані кімнати для творчості, музична кімната з безліччю інструментів, комп'ютерний зал, кімната відпочинку з настільним футболом і автоматами, бібліотека та наукові лабораторії, які розташовані недалеко від кампусу. 

Серед спортивних активностей: бадмінтон, міні-футбол, теніс, регбі, хокей, лакросс, фітнес-зал та басейн.

Учні проживають в новому студентському гуртожитку, яке складається з 31 одномісної кімнати зі зручностями. 

d'Overbroeck's 

Школа D’Overbroeck’s усім необхідним для сучасного та комфортного проживання та навчання: наукові лабораторії, сучасне обладнання для навчання, комп'ютерні класи, велика бібліотека, кімнати відпочинку, їдальня.

Свого спортивного комплексу в школі немає, тому для учнів надається доступ до спортивної інфраструктури університету Oxford Brookes, що неподалік: футбол, волейбол, гольф, теніс та боулінг.

Студенти проживають у резиденціях в одномісних та двомісних кімнатах. 

Консультанти DEC education допоможуть підібрати програму, ВНЗ та умови проживання, які найкраще відповідають перевагам та цілям студентів.

Свяжитесь с экспертом DEC education чтобы получить индивидуальную консультацию по данной программе

Заказать консультацию