Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

101% гарантія вступу. Як вступити до зарубіжного вишу або школи напевно

03.05.2019
101% гарантія вступу. Як вступити до зарубіжного вишу або школи напевно. Фото - 4

Завдяки унікальному багаторічному досвіду роботи освітнє агентство DEC education на підставі результатів клієнтів компанії виділило ряд важливих кроків, які необхідно зробити українським абітурієнтам для того, щоб успішно підготуватися і вступити до закордонних навчальних закладів.

КРОК 1. Визначитися з майбутнім фахом

Перш ніж вибрати школу або виш за кордоном, ми радимо батькам допомогти своїм дітям визначитися з майбутньою професією або хоча б із напрямками, які їм найцікавіші. Це необхідно зробити для того, щоб у майбутньому ті предмети і програми, які вивчатиме студент, були йому цікаві й допомагали у подальшій самореалізації. З цією метою ми проводимо тести з профорієнтації, допомагаємо у визначенні фаху, а також підбираємо програми та освітні установи, які дають найкращу підготовку з того чи іншого роду занять.

КРОК 2. Вибрати правильну школу або виш

Кожна дитина унікальна й неповторна. Тому ми переконані в тому, що розглядати треба не тільки рейтингові, але і всі навчальні установи, враховуючи їх особливості та індивідуальність дитини. Ми допомагаємо скласти персональний рейтинг шкіл та вищих навчальних закладів і вибирати кращі – ті, які дають професійну підготовку за обраним фахом.

Існує безліч факторів, що можуть вплинути на успішність студента в тій чи іншій школі або виші. Ці фактори визначаються в тому числі і характером, темпераментом, талантами дитини. Можливо, їй буде комфортніше навчатися в невеликій школі, а може, у великому університеті. Тому важливо заздалегідь змоделювати, яким буде навчання дитини у конкретному навчальному закладі, щоб вона стала не тільки успішним, але й щасливим студентом.

Цікавитесь вищою освітою за кордоном? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах США, Канади, Британії та Європи – зробіть правильний вибір!

Детальніше

КРОК 3. Заздалегідь почати підготовку до вступу

101% гарантія вступу. Як вступити до зарубіжного вишу або школи напевно. Фото - 5

Важливо розуміти, що отримати освіту у Великій Британії, США та Канаді хочуть не тільки українські студенти, але й безліч їхніх ровесників з усього світу, тому конкуренція надзвичайно висока. Рейтингові навчальні заклади мають певні квоти для іноземних студентів, і щоб потрапити у кращі школи і університети, готуватися потрібно заздалегідь. Важливо мати високий рівень володіння англійською мовою, підготувати хороше портфоліо і встигнути подати необхідні документи, дотримуючись усіх дедлайнів.

На наш погляд, щоб успішно вибрати професію і вступити до бажаного західного вишу, починати готуватися треба з 12 років. При цьому іноземну мову краще вивчати у віці 4-5 років, коли вона найлегше засвоюється.

При своєчасній підготовці наші експерти вибудовують освітню траєкторію — продумують стратегію підготовки дитини до навчання, яке відповідає її здібностям і прагненням. Ця робота передбачає аналіз здібностей і навичок дитини, підбір підготовчих програм, що поліпшують академічні знання і розвивають необхідні вміння та навички, а також вибір шкіл і вишів.

КРОК 4. Готуватися до навчання «по-західному»

101% гарантія вступу. Як вступити до зарубіжного вишу або школи напевно. Фото - 6

Для успішної та легкої адаптації українських студентів до навчання за кордоном необхідні не тільки відповідний рівень академічних знань і знань англійської мови, але й наявність таких умінь і навичок, як здатність критично мислити, аналізувати, правильно працювати з інформацією та ефективно працювати у команді. Для непідготовлених студентів це сильний стрес. Тому для успішної і легкої адаптації ми пропонуємо почати вчитися «по-західному» ще в Україні.

Для розвитку всіх необхідних умінь і навичок ми розробили власні програми: «Підготовка до зарубіжної школи», «Підготовка до здачі іспитів» та ін. Це інтенсивні програми, які допоможуть за короткий термін підготувати дитину до вступу.

Ми звертаємо особливу увагу на підготовку студентів до здачі тестів та іспитів IELTS, TOEFL, A-level, UKISET. Навіть якщо рівень знання англійської мови у майбутнього студента високий, для успішної здачі іспиту важливо знати специфіку цього процесу. Адже не розбираючись у тонкощах, навіть із хорошими знаннями дитина може отримати низькі результати під час тестування. І якщо, наприклад, студенти не хочуть проходити підготовчу програму до іспиту, ми пропонуємо пройти кілька індивідуальних занять із викладачем, щоб ознайомитися зі специфікою іспиту.

КРОК 5. Зайняти активну життєву позицію

Активна життєва позиція дитини — завжди великий плюс як для вступу, так і для подальшого навчання. Адже в західних навчальних закладах враховується не тільки успішність студента, але і те, що він із себе представляє як особистість.

101% гарантія вступу. Як вступити до зарубіжного вишу або школи напевно. Фото - 7

Дуже добре, коли школяр намагається спробувати себе в безлічі різних захоплень і хобі, проте робити це потрібно якомога раніше — в ідеалі в початковій школі, щоб уже в старших класах він міг краще зрозуміти, що йому цікаво, що він хотів б вивчати глибше, до якої професії готуватися.

Участь в олімпіадах, різних шкільних заходах, гуртках, проектах допомагає студентам сформувати хороше портфоліо для вступу в престижну західну школу або виш. Портфоліо — це додатковий пакет документів, який підтверджує, що майбутній студент брав участь або перемагав в олімпіадах із певних предметів або ж був успішний в якомусь виді спорту, або ж перемагав в якихось музичних чи театральних конкурсах та ін. Крім того, портфоліо демонструє різнобічність інтересів. При цьому зовсім не обов’язково, щоб ці інтереси були підтверджені дипломами або медалями. Головне показати позицію дитини: в яких проектах вона брала участь, який досвід має, які навички, вміння та якості придбала.

Цікавитесь середньою освітою за кордоном? Дізнайтеся докладніше про кращих школах і програмах США, Канади, Британії та Європи – зробіть правильний вибір!

Детальніше

КРОК 6. Відправитися в ознайомчу поїздку з метою обрання навчального закладу

101% гарантія вступу. Як вступити до зарубіжного вишу або школи напевно. Фото - 8

Щоб розвіяти ілюзії або уникнути помилкових рішень, ми наполегливо радимо батькам виділити час і поїхати разом із дітьми на канікулах в ознайомчу поїздку в ті навчальні заклади, які вони розглядають. Це просто необхідно зробити. Під час таких поїздок батьки і діти мають можливість познайомитися з країною, де хочуть навчатися, з менталітетом її жителів, відчути атмосферу шкіл і вишів із переліку, що розглядався, познайомитися з учителями, адміністрацією, а також поспілкуватися з учнями, які там навчаються. Ми до найдрібніших деталей продумуємо такі візити у школи, щоб поїздка була максимально зручною і не зайняла багато часу. Також ми беремо на себе організацію знайомства батьків та їхніх дітей з викладачами, адміністрацією, зі студентами. Це дозволяє батькам і майбутнім студентам побачити, де вони житимуть, як буде організовано навчання та дозвілля, і навіть дає можливість відчути, який в цій місцевості клімат.

КРОК 7. Покластися на професіоналів

101% гарантія вступу. Як вступити до зарубіжного вишу або школи напевно. Фото - 9

Успішно вибрати країну навчання, школу або виш, а також навчальну програму за кордоном самостійно надзвичайно важко. В процесі вибору і підготовки до вступу в західні навчальні заклади існує безліч нюансів, про які складно здогадатися тим, хто вперше зіткнувся з цим завданням. Для цього доведеться досліджувати величезний обсяг інформації, здійснити не одну поїздку за кордон, вивчити велику кількість брошур, відгуків, статей, пропозицій та ін. Орієнтуватися складно навіть на існуючі рейтинги навчальних закладів. Наприклад, у Великій Британії сьогодні функціонує 804 вищих навчальних заклади. Вибрати серед кращих вишів той, що підійде вашій дитині, можна тільки за допомогою фахівця, який багато років вивчає особливості університетів і коледжів, співпрацює з ними, знає їхні вимоги, особливості навчання, можливості та перспективи для подальшого працевлаштування. Крім цього, існує вірогідність того, що ви втратите можливість найцікавіших та найактуальніших пропозицій від навчальних закладів за кордоном, які обрали б, якби про них знали. І не менш важливо: наші фахівці допоможуть вам визначитися, до якої професії лежить душа, і розробити конкретний план дій з успішної підготовки і вступу до західної школи або вишу.

Консультант по вищому і середній освіті за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за тел .: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит