Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання на Мальті

Групові поїздки: Мальта

Урізноманітнити канікули вивченням англійської мови – одна з найбільш чудових ідей, які приходять в голову батькам школярів, які намагаються зробити відпочинок своїх дітей захоплюючим і корисним. Ідея поїхати на канікули за кордон, щоб підтягнути англійську, до душі і самим школярам, навіть тим, хто буває не в захваті від перспективи вчитися під час літніх або зимових канікул. Але наші групові поїздки неодмінно сподобаються дітям і в плані відпочинку, і в плані вивчення мови. А якщо ця поїздка на Мальту, то вау-ефект забезпечений.

Місцевість

Республіка Мальта – держава, розташоване на кількох островах в центрі Середземного моря. Клімат Мальти робить його ідеальним місцем для відвідування цілий рік. Сонячна погода тут панує і взимку і влітку. На островах республіки – Мальті, Гозо і Коміно – проживають близько 450 тис. чоловік.

Як колишня британська колонія, а значить білінгвальна країна, Мальта пропонує всім, хто хоче вивчити англійську мову безмежні можливості практикувати свою англійську в і поза межами класних кімнат. Насправді теплий клімат Мальти створює відмінні умови для вивчення мови в цій країні. Ті, хто любить позасмагати, знайдуть на Мальті широкий вибір пляжів, що відповідають будь-яким побажанням: великі і галасливі з ресторанчиками і кафе, затишні куточки і затоки подалі від туристичних маршрутів – все це є на Мальті.

Якщо ви віддаєте перевагу витратити свій вільний час на вивчення історії та архітектури, то Мальта точно не розчарує. Прогуляйтеся по історичній столиці Валлетти і помилуйтеся численними пам'ятниками архітектури та історичними пам'ятками. На островах Мальти збереглися сліди сотень століть. Стародавні мегаліти, середньовічні фортеці і храми – все це можна після занять вивчати і досліджувати, розгадуючи вічні таємниці історії.

Переваги групової поїздки на канікулах

Вибираючи країну, річну програму, школу для вивчення англійської мови для школяра, батьки задаються рядом питань і збирають і аналізують факти, щоб прийняти правильне рішення. Серед цих питань – рівень школи, різноманітність програми, безпека країни, організація переїзду, проживання, навчання, розважальної програми та ін. Всі ці питання продумали організатори групових поїздок для школярів в DEC Education. Ми добре знаємо, з якими побоюваннями стикаються батьки, приймаючи рішення відправити своїх дітей за кордон у мовні табори, ми подбали про те, щоб розвіяти ці побоювання і створити для дітей та їх батьків оптимальні умови, в яких діти відпочинуть і підтягнуть знання англійської, зарядяться масою позитивних вражень, знайдуть нових друзів, а батьки весь цей час будуть спокійно себе почувати, читаючи онлайн-щоденник керівника поїздки, маючи можливість задати будь-яке питання і залишатися на зв'язку з ним 24 години на добу.

Опис шкіл

Мальта відома тим, що сюди приїжджають студенти, щоб вчити англійську, з усього світу. У цій маленькій острівній країні працює більше 40 англійських шкіл з курсами, пропонованими для різних вікових груп і різних рівнів знань. Ці школи пропонують різноманітні програми, що поєднують заняття мовою в класах і поза школою – на екскурсіях, в подорожах, на відпочинку.

Наші групові поїздки організовуються на базі рейтингових навчальних закладів, що надають навчання високого рівня і різноманітний навчальний досвід, в який входить також позакласна програма.

Програма

До початку занять всі учні проходять тестування, що допомагає визначити їх рівень знання мови. Залежно від результатів студентів розподіляють на групи. У кожній групі вчаться діти з різних країн. Таким чином спілкуватися всім доводиться англійською – спокуси порозумітися рідною мовою просто не існує.

Викладачі фокусуються на індивідуальних потребах учнів, стежать за їх прогресом. Програма навчання розроблена таким чином, щоб навіть протягом двох тижнів занять студенти показали позитивну динаміку.

Також в школах заохочується спілкування учнів з учителями в рамках позакласних заходів, поїздок, екскурсій. Вчителі мотивують дітей говорити англійською протягом усього часу групової поїздки, надихають їх вивчати англійську мову і отримувати від цього задоволення.

Розваги та екскурсії

Програма розваг та екскурсій може бути найрізноманітніша. Почати знайомство з країною найкраще зі столиці – портового міста Валетта. Місто було засноване джентльменом для джентльменів – так писав Великий Магістр Жан Парізо де Ла Валетта, який заснував місто 8 березня 1566 року.

Валлетта це і місто-фортеця і місто-палац. Побоюючись нападу турків, будівельники міста звели фортифікаційні споруди Валлетти за п'ять років. Будівництвом палаців керував мальтійський архітектор Джіраламо Кассар. Саме завдяки йому були побудовані більшість палаців і церков міста, які складають гордість Валлетти сьогодні. Як і у багатьох міст Мальти, у Валлетти є і друге назви – Іль-Белт.

У Валлетті ми зможемо подивитися собор Сент-Джон з божевільної краси підлогою, який зроблений з надгробних мармурових мозаїчних плит, під якими знаходяться більше трьохсот поховань знатних лицарів. У музеї собору є кілька картин Караваджо. Собор вражає величчю і розкішшю.

Палац Великого Магістра. Зараз в цій будівлі знаходяться кабінети Президента Мальти. Палац відкритий для туристів. Особливу увагу варто звернути на гобелени, портрети великих магістрів, а також на лицарські обладунки.

Театр Маноеля, зведений в 1731 році для естетичного виховання лицарів. Зал театру має унікальні акустичні властивості, хоча саме приміщення маленьке, не дивлячись на те, що носило ім'я Королівського театру. Археологічний музей. Основні експонати, що привертають увагу: Венера Мальтійська і знаменита спляча діва, знайдені під час розкопок мегалітичних храмів.

Обов'язково вирушимо в місто тиші Мдіну. Мдіна знаходиться практично в центрі острова Мальта. На вулицях тут так тихо, що здається, тут немає жителів. Місто живе своїм середньовічної життям. Час від часу здається, що повз ось-ось проскочить лицар на білому коні, або пройде ремісник, щоб знову сховатися за рогом вічності. Це неповторне місто, наповнений магією. Час тут зупинився або має інше літочислення... У саме місто можна потрапити через головні або грецькі ворота. Вулиці доведуть нас до центральної площі, на якій знаходиться собор. Собор побудований на тому місці, де знаходилася вілла намісника Публія, того самого, що прийняв хрещення від самого апостола Павла. Недалеко від міста Мдіна, відразу за воротами, знаходиться місто Рабат, де є катакомби Св. Павла. У каплиці зберігається срібна копія корабля, на якому Апостол Павло зазнав аварії поблизу берегів Мальти в 60 році від Різдва Христового.

Ми вирушимо на екскурсію по острову Гозо, де за легендою жила німфа Каліпсо, якій вдалося утримати Одіссея протягом 7 років. Гозо відрізняється від острова Мальти великою кількістю рослинності і більш спокійним ритмом життя. Вважається, що найсмачніші помідори ростуть на острові Гозо, і це чиста правда.

Тут знаходяться найдавніші храми. Це острів бастіонів і храмів, квітів і метеликів, морських скель, лагун і пляжів. Гозо – це і справді земний рай, тут на шляху перельоту в Африку зупиняються на відпочинок птиці.

Після вивчення мальтійських міст ми обов'язково відпочинемо на пляжах Мальти і скуштуємо страви мальтійської кухні в місцевих ресторанчиках. Страви мальтійської кухні прості, без надмірностей і претензій. Готують тут з сезонних овочів, фруктів і звичайно ж, морепродуктів. На Мальті нас неодмінно нагодують стравами із сиру, риби, овочів і м'яса, запечених в тісті. Улюбленим гарніром у мальтійців виступають спагетті. Коронна страва на мальтійському столі – кролик, тушкований у вині з часником. Його подають з запеченою картоплею і тушкованими овочами. Гасіння, як спосіб готування, на Мальті дуже популярне. Пояснюють це тим, що на острові завжди не вистачало деревини для вогню, тому жителі звикли разом тушкувати страви в загальних кам'яних печах.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку