Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Німеччині

Навчання в Німеччині. Фото - 10

Мовні курси в Німеччині

Якщо перед вами або вашою дитиною стоїть мета вивчити німецьку мову швидко і ефективно, то кращого способу ніж відправитися на мовні курси до Німеччини вам не знайти. Тим більше, якщо ви мрієте вивчити Німеччину краще, дослідити її культуру, побачити і відчути цю країну зсередини. Пропонуємо вашій увазі курси німецької мови в Німеччині від мовних шкіл, які зарекомендували себе з найкращого боку протягом багатьох років нашої співпраці.

Навіщо їхати в Німеччину

На даний момент в Європі ще потрібно пошукати країну більш привабливу для навчання і проживання, ніж Німеччина. Давайте детально розберемо, навіщо ж зараз туди їдуть тисячі студентів і фахівців. Перш за все, Федеративна Республіка Німеччина - це економічний форпост Європейського Союзу. У цієї країни найбільша економіка в ЄС, а також четверта економіка в світі після таких країн, як США, Китай і Японія. І звичайно ж, Німеччина відома своїм високим рівнем життя. Тому не дивно, що це друга країна в світі після США за рівнем імміграції.

Високий рівень життя сам по собі - ще не привід для переїзду. А ось спільно з такими факторами, як високий рівень розвитку технологій та інфраструктури, доступна вища освіта, помірний клімат і працьовитий характер німців, - все це робить ФРН однією з найпривабливіших країн для життя і навчання. Природно, що така країна в самому серці Європи може запропонувати яскраве насичене культурне життя. Тут знаходиться понад 6000 музеїв, 820 театрів, безліч виставкових залів, галерей, клубів і проводиться безліч фестивалів і вистав.

Навіщо вчити німецьку мову

Для того, щоб повноцінно вчитися і професійно розвиватися в такій країні, необхідно вивчити мову її жителів. Але навіть якщо ви не плануєте надовго пов'язувати свою долю з Німеччиною, є кілька причин, чому варто вивчити німецьку мову.

По-перше, німецька мова - найпопулярніша рідна мова в Європейському Союзі. Нею говорить понад 100 млн. осіб в Німеччині, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Люксембурзі, Бельгії. Крім цього, німецька - це третя мова за популярністю в Інтернеті за кількістю німецькомовних сайтів. Зі знанням цієї мови також зручно подорожувати по Європі, вам буде простіше знайти спільну мову з місцевим жителями, домогтися знижок і дізнатися дорогу. Крім того німці - одна з найбільш подорожуючих націй в світі. Тому знання німецької стане вам в нагоді не тільки в Європі, а й за її межами.

По-друге, німецька мова - це мова, яка допомагає заробляти. Саме в німецьких компаніях проходять мільйони переговорів, розробляються нові технології, розвивається наука, будуються автомобілі, створюється промислове обладнання. Тому якщо ви плануєте співпрацю з німецькими партнерами, то знання їх рідної мови, традицій і особливостей ведення бізнесу значно просуне вас в досягненні поставлених цілей.

По-третє, доступність вищої освіти в Німеччині. Навчання в німецьких вузах зараз відбувається на рівних правах як для місцевих, так і для іноземних студентів. Це привертає до Німеччини найталановитіших молодих людей з усього світу. Вони з легкістю вивчають німецьку мову заради успіху в навчанні та професійної самореалізації, аби мати можливість знайти роботу в кращих німецьких компаніях. Ви можете бути серед них!

Про різноманітність мовних курсів в Німеччині

Серед мовних курсів з німецької мови, з якими ми співпрацюємо, всі школи відповідають високим стандартам навчання. Ви можете вивчати німецьку з будь-якого рівня: від початкового до просунутого. І при цьому школи гарантують своїм студентам швидке і ефективне досягнення поставлених в навчанні цілей.

У число найбільш відомих мовних шкіл Німеччини входить   Carl Duisberg Centren, яка пропонує курси німецької мови для школярів, студентів та дорослих. У школи є кампуси в таких містах, як Берлін, Кельн, Мюнхен і Радольфцель. Ця компанія відома своїми традиціями, оскільки успішно навчає німецької мови з 1962 року. На заняттях використовуються власні сучасні методики, мультимедійні засоби. А основний акцент в навчанні зроблений на тому, щоб розвинути усне мовлення і подолати мовний бар'єр. Вивчення німецької мови проходить відповідно за 10-рівневої системою від А1 до С2.

Carl Duisberg Centren пропонує різні формати вивчення німецької: інтенсивний курс, креш-курс, німецький для професії і кар'єри, індивідуальні заняття тощо. Окрім занять в класах школа пропонує насичену програму дозвілля, знайомство з містами і німецькою культурою вечорами і на вихідних днях.

Ще одна школа пропонує курси німецької в самому серці Німеччини, в Берліні, - DeutschAkademie. Особливість цих курсів в тому, що заняття проходять в невеликих групах по 5 - 11 осіб. Компанія навчає німецької з 1999 року, залучаючи студентів з усього світу. Щороку в кампусі цієї школи в Берліні проходять навчання понад 5000 студентів.

Безліч програм на вибір пропонує мережа мовних шкіл did deutsch-institut. Ви можете поїхати вивчати німецьку мову в Берлін, Мюнхен, Франкфурт, Гамбург. У цієї школи є програми для студентів будь-якого віку. Компанію did deutsch-institut вирізняє висока якість навчання і прекрасний сервіс, за що вона неодноразово була визнана кращою мовною школою Німеччини. Крім індивідуальних і групових курсів did deutsch-institut пропонує спецпрограми, серед яких, наприклад: бізнес-німецька для юристів, менеджерів або інженерів, німецька для вчителів, програма мови плюс стажування. У розкладі школи для школярів є як цілорічні курси, так і окремі програми підготовки до вступу в німецький ВНЗ або школу, а також літні програми.

F + U Academy of Languages   є однією з найвідоміших і найбільших в Європі шкіл з вивчення німецької мови як іноземної. Щорічно тут проходить навчання близько 10 000 студентів з більш ніж 100 країн. Академія була заснована в 1970 році в місті Гейдельберзі, а зараз у неї ще є кампуси в Берліні і в Дармштадті. Чим же примітне це невелике містечко на південному заході Німеччини? Можна сказати, що Гейдельберг - це німецький Оксфорд, так як саме тут в 1386 році був заснований найстаріший німецький вуз - Гейдельберзький університет імені Рупрехта і Карла. Цей університет є засновником Ліги європейських дослідницьких університетів і асоціюється з 56 лауреатами Нобелівської премії. На даний момент він є одним з найбільш престижних університетів Німеччини і займає провідні позиції в світових рейтингах вищої освіти.

Місце розташування школи вже саме по собі є гарантією високого професіоналізму команди викладачів F + U Academy of Languages. Безумовно, що підготовка до здачі мовних іспитів проходить тут на найвищому рівні. Німецьку тут можна вивчати на різних рівнях від А1 до С1. Тут ви можете підібрати ту програму, яка найкращим чином відповідає вашим потребам і можливостям: від індивідуальних курсів до бізнес-курсу і розмовних тренінгів.

Мовна школа   GLS   в Німеччині була п'ять разів титулована Star School Germany за версією британського журналу Study Travel. Ця школа була заснована в 1983 році і є офіційним центром здачі міжнародних іспитів з німецької мови TestDaF і telc Deutsch A1-C2 в Берліні. Щорічно в кампусі школи проходять навчання понад 5000 учнів з 60 країн світу. GLS позиціонує себе як єдина мовна школа в Берліні з власним кампусом, на території якого розташовані 2 готелі. Крім Берліна у школи також є кампус в Мюнхені, де навчання проходять і дорослі, і діти.

Одна з найпопулярніших мереж мовних шкіл в Німеччині -   Humboldt-Institut   була заснована ще в 70-ті роки ХХ століття. На сьогодні чотири школи Humboldt-Institut пропонують курси німецької для дорослих (в Берліні і Констанці), а також для дітей і підлітків (в Лінденберг і Бад Шуссенріде). Тут можна підібрати програму під свій рівень знань і можливостей, а також пройти сертифіковані міжнародні іспити на знання німецької мови.

Навчальні заклади

Навчання в Німеччині. Фото - 11

DID Deutsch-Institut: Munich

DID признан одной из лучших школ по изучению немецкого языка в мире. Школа в Мюнхене расположена неподалеку центральной площади Карлсплатц и предлагает отличные условия для обучения и программы разной интенсивности.

Навчання в Німеччині. Фото - 12

DID Deutsch-Institut: Berlin Mitte

Одна из ведущих школ по изучению немецкого языка с более чем 40-летним опытом. Расположена в центральном районе Берлина рядом с Бранденбургскими воротами. Предлагает программы разной интенсивности обучения.

Навчання в Німеччині. Фото - 13

GLS: Berlin College

German Language School – сеть немецких языковых школ, официальный центр сдачи международных экзаменов по немецкому языку. Berlin College находится в престижном районе Берлина, недалеко от основных достопримечательностей города. Университетский городок занимает территорию более 9 га.

Навчання в Німеччині. Фото - 14

GLS: Berlin Water Sports

Лагерь находится в городке Блоссин, в 30 км от Берлина, на берегу озера Вольциг. Кроме изучения языка, здесь созданы идеальные условия для занятий водными видами спорта – греблей на каноэ, каяках, занятий серфингом.

Навчання в Німеччині. Фото - 15

GLS Berlin Young & Fun

Лагерь языковой сети German Language School находится на базе частного университета Teikyo в 15 км от Берлина. Кампус расположен на берегу озера Цойтен. Вместе с иностранцами в этом лагере проводят свои каникулы немецкие дети.

Навчання в Німеччині. Фото - 16

GLS: Munich Adventure

Лагерь расположен в 50 км к югу от Мюнхена на берегу альпийского озера Шпитцингзее, в отреставрированном старинном отеле. Это приключенческий языковой лагерь, где кроме обучения детей ждет активный отдых на природе.

Навчання в Німеччині. Фото - 17

GLS: Munich Young & Fun

Лагерь сети German Language School находится в живописной альпийской деревне в 50 км к югу от Мюнхена. Иностранцы отдыхают здесь вместе с немецкими детьми, что помогает выучить язык и погрузиться в языковую среду.

Навчання в Німеччині. Фото - 18

Humboldt-Institut: Meersburg

Меерсбург – живописный город на берегу Боденского озера, совсем близко от Австрии и Швейцарии. Здесь находится школа Humboldt Institut. Школа расположена в историческом здании в центре города.

Навчання в Німеччині. Фото - 19

Humboldt-Institut: München

Мюнхен – третий по величине город Германии, сердце Баварии, где сочетается современность и традиции. Школа находится в гостевом доме Don Bosco возле Deutsches Museum и других достопримечательностей.

Навчання в Німеччині. Фото - 20

Humboldt-Institut: Schloss Heesen

Программа Humboldt Institut Schloss Heesen проходит в старинном замке, оборудованном в современную школу. Замок находится в городе Хамм, культурном центре региона с большим количеством зеленых зон.

Навчання в Німеччині. Фото - 21

GLS: Berlin Villa

Одна из летних языковых программ German Language School, сети немецких языковых школ. Ученики проживают в просторной вилле в западном центре Берлина недалеко от Курфюрстендамм, знаменитой торговой улицы.

Навчання в Німеччині. Фото - 22

ALPADIA Language Schools Германия

Языковая сеть ALPADIA Language Schools в Германии предоставляет студентам со всего мира возможность изучать английский и немецкий язык с помощью полного лингвистического погружения. 

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку