Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в США

Навчання в США. Фото - 10

Середня освіта в США

Середня освіта в Америці є однією з найкращих в світі. Навчання в школах США кардинально відрізняється від українського і європейського. Тут дітей не змушують вчитися і добре себе вести, головне завдання середньої освіти в США - пробудити інтерес дітей до навчання.

Переваги середньої освіти в Америці?

 • Демократичний підхід до формування освітньої програми. Кожен студент починаючи з середньої школи має можливість вибирати предмети і формувати свій графік. Звичайно під час навчання в школі є обов'язкові предмети, але студент може регулювати їх інтенсивність.
 • Інтерактивна форма навчання. Викладачі американських шкіл використовують різноманітні форми проведення уроків. У початковій і середній школі, це більше ігрова форма, так як саме через гру дітям легше навчатися: в дошкільному віці за допомогою гри діти відтворюють соціальні ролі батьків, а в шкільному віці гра допомагає засвоїти і закріпити матеріал. Головною відмінністю від української системи освіти, є те, що діти в процесі навчання в школах США відчувають себе невимушено і вільно.
 • Великий вибір профілів. Отримуючи середню освіту в Америці, дитина має можливість вибрати профіль для поглибленого вивчення. Таким чином, студент має можливість визначиться з майбутньою професією і познайомиться з нею ще в шкільні роки, щоб не зробити помилку під час вступу до університету.
 • Високі рейтинги навчальних закладів. Школи в Америці мають високий світовий рейтинг. Закінчивши школу в США, дитина має більше шансів вступити до рейтингового університет, а потім отримати високооплачувану роботу.
 • Гранди і стипендії. Америка на весь світ славиться своїми стипендіальними програмами і грандами. Талановиті студенти отримують гарну винагороду у вигляді грошей або додаткової освіти від школи. Не завжди подібні премії спонсорують школи, в США досить поширена практика, коли фірми або корпорації, іноді університети, спонсорують якісь дослідні, соціальні або екологічні програми. Таким чином стипендіати вже зі школи мають хороше резюме і з упевненістю претендують на навчання в найкращих університетах США.
 • Можливість досконало оволодіти англійською мовою. Під час навчання в школах США дитина потрапляє в англомовних середу. Вона вивчає англійську формально (на уроках) і неформально (спілкуючись з викладачами, однолітками і т.д.)
 • Технічне забезпечення. Всі школи в Америці обладнані передовими технологіями. Діти частіше користуються ноутбуками або iPad, ніж звичайними конспектами. Наукові лабораторії, мультимедійні студії допомагають детальніше вивчити предмет, а також пробуджує інтерес дітей до навчання. Школярі можуть використовувати свої теоретичні знання на практиці вже в школі.
 • Самодисципліна.  Система середньої освіти в США побудована таким чином, що студент завжди повинен приймати рішення і нести за них відповідальність. Вибір предметів, виконання домашнього завдання, відвідування уроків дисциплінує студента і вчить його ставити перед собою цілі і досягати їх.
 • Широкі можливості занять спортом. З американських фільмів про шкільне життя в США нам відомо, що спорт займає одну з провідних ролей у студентському житті. Школи в Америці оснащені різноманітними спортивними майданчиками та секціями. Також є спеціально розроблені спортивні програми, які поєднані з уроками. І звичайно ж, спортивне життя американського школяра дуже насичене: тренування, змагання між школами, регіональні змагання і т.д. Також видатні спортсмени отримують всілякі нагороди, іноді стипендії, і хороші рекомендаційні листи.
 • Багатонаціональність. США - найбагатонаціональніша країна в світі. Таке враження, що тут зібралися представники всіх країн світу. Самі американці називаю національність країни «the salad bowl», так як тут переплітаються різні національності, культури і мови. Це неймовірна можливість познайомитися з культурою, кухнею, традиціями різних національностей.
 • Чуйні люди. Американці дуже привітні і чуйні. Вони завжди допоможуть в будь-якій ситуації - від дрібниці до серйозної проблеми. Студенту, який нещодавно приїхав на навчання, буде легше адаптуватися в чужій країні, коли навколишні люди відкриті і доброзичливі.
 • Безмежні можливості. США - це країна можливостей. Тут є все для того, щоб втілити всі проекти в життя. Адже багато всесвітньо відомі бренди засновані саме в Америці. Тут є рай для фахівців з різних сфер: економістам і бізнесменам - на Волл Стріт, юристам - в Вашингтон, акторам - в Голлівуд, а співакам і танцівникам - на Бродвей. Уряд США дуже цінує талановитих студентів і створює їм всі умови для того, щоб вони вчилися і працювали в цій країні.

Школи в США

Школи в Америці діляться на державні і приватні школи.

Державні школи в США.  Державні школи також називають громадськими. Нехай це визначення вас не лякає, так як це просто дослівний переклад з англійської «public school». Громадські школи в США безкоштовні, в них навчається близько 85% американців. Для іноземців навчання в державній школі платне, ціна залежить від школи і штату, в якому вона знаходиться. В основному іноземні студенти вступають до вищої (старшої) школу, в більш самостійному віці. На час навчання вони проживають у приймаючій американській сім'ї.

Приватні школи-пансіони США. Є школи в яких навчаються виключно іноземні студенти, а також є школи, де навчання проходить спільно з американцями. Вартість навчання в приватній школі на порядок вище ніж у звичайній загальноосвітній школі. У приватних школах вчаться більш заможні американці. Ціна за навчання абсолютно відповідає якості наданого освіти. Навчальні програми в школі більш інтенсивні, також студенти мають можливість вивчати спеціалізовані предмети більш поглиблено. Для іноземних студентів приватні школи-пансіони в Америці надають велику кількість підготовчих програм - від курсів англійської мови до підготовки до вступу в університет. У приватних школах дуже насичена позакласна програма. Студенти займаються мистецтвом, танцями, верховою їздою і т.д. На час навчання студенти проживають в резиденції школи, під постійним наглядом педагогів та працівників школи. Також у вартість навчання включено харчування - повний пансіон. На вихідних студенти їздять в екскурсійні тури або на заходи (театри, мюзикли, кемпінг і т.д). Також доступний варіант проживання в приймаючій американській сім'ї.

Система середньої освіти в США

Навчання дітей в США триває 12 років. Середня освіта включає в себе: початкову школу (Elementary School), середню школу (Middle School) вища школа (High School).

Початкова школа в США (Elementary School). У початковій школі діти вчаться з 5-6 до 11 років. У дітей один викладач, який веде всі предмети. Заняття проходять в ігровій формі, так як діти так легше засвоюють матеріал. Навчаються школярі в затишному класі, де дітям дозволяють бути дітьми, їх не змушують тягнути руку і 45 хвилин смирно сидіти за партою. З перших років навчання школа для дітей - це місце, куди вони приходять грати, дружити і вчитися новому. Вони йдуть в школу з радістю, так як навчальна програма адаптована під їх вік. До речі, в перші роки навчання в початковій школі немає системи оцінювання. Діти отримують домашнє завдання у вигляді проектів, презентацій, творчих конкурсів і т.д.

Середня школа в США (Middle School). Школярі вчаться в середній школі з 11-12 до 14 років. У навчальній програмі, крім обов'язкових, з'являються предмети на вибір. У середній школі студенти стають вже більш самостійними, хоч уроки як і раніше проводяться в ігровій формі. У середній школі кожен предмет веде окремий викладач. Поняття як клас і класний керівник в американських середніх школах не існує. Діти вчаться в групах, на кожному уроці у них різний склад учнів. Також школярі можуть складати графік занять самостійно. Діти можуть вибирати і викладачів, який буде вести предмет. У середній школі у школярів багато свободи, але і багато відповідальності. Кожен учень в США знає, що над своїм майбутнім йому варто працювати ще зі шкільної лави.

Вища школа в США (High School). В старшу школу студенти переходять у віці від 14 до 17-18 років. Кількість предметів на вибір у вищій школі зростає. Останні класи присвячені освоєнню програм підготовки до вступу в університет Advanced Placement (AP) і International Baccalaureate (IB). В американських школах відрізняється система оцінювання - замість цифр літери: А-відмінно, В-добре, С- задовільно, D- незадовільно, F - не здано. Система навчання тут дуже демократична, але щоб отримати хороші оцінки, учневі потрібно постійно працювати. Наприклад, в Україні підсумкова оцінка виводиться за сумою поточних оцінок і оцінки за контрольну роботу, а в США ставлять бали за відвідуваність, і це 15% від загальної оцінки, 30% - за домашнє завдання, 30% - тести, 25% - поточні оцінки . Якщо ж студент хоче підвищити оцінку, йому дають таку можливість у вигляді додаткових завдань (Extra Credit). Якщо регулярно відвідувати заняття, робити домашні завдання, то навчання не буде даватися складно і оцінки вас порадують. Процес навчання на уроках проходить у вигляді дискусій, презентацій, ігор. Викладачі відкриті до будь-яких питань дітей і готові пояснювати матеріал до тих пір, поки діти його не зрозуміють.

Після здачі випускних іспитів, школярі отримують документ про повну загальну середню освіту High School Diploma.

Вища школа в США готує школярів до студентського життя. Діти вчаться організовувати свій час, ставити цілі і досягати їх. Випускники вищих шкіл в США знають свою спрямованість і впевнено крокують у майбутнє.

Програми підготовки до вступу в університет в США

Advanced Placement (AP) - американська програма підготовки до вступу в університет. Сертифікат про закінчення даної програми дає можливість вступу до багатьох університетів світу. У програмі AP студенти вчать профільні предмети за університетською програмою. Школярі можуть пройти матеріал перших двох семестрів університету. Кредити та отримані оцінки будуть враховані під час вступу та подальшому навчанні. Таких можливостей більше ніяка програма не дає. Програма Advanced Placement пропонує близько 30 предметів на вибір для поглибленого вивчення.

International Baccalaureate (IB) - дворічна підготовча програма. Вона готує студентів до навчання в університеті і напрацьовувати необхідні навички, які знадобляться їм у подальшій професійній діяльності. У програмі International Baccalaureate використовують різні методи аналізу, використовують акцент на написання дослідницьких робіт, а також на самостійну роботу студента.

Theory of Knowledge (Теорія пізнання) - вчить правильно писати ессе, аргументувати свою точку зору, дискутувати, формулювати гіпотези і т.д.

Creativity, Action, Service (Творчість, Дії, Сервіс) - розвиває навички командної роботи і вміння креативно мислити.

Дана програма готує школяра до вступу в університет і йому не доведеться так багато часу для адаптації. Сертифікат IB визнається в 100 країнах світу і дає можливість стати студентом престижного університету.

Навчальні заклади

Навчання в США. Фото - 11

CATS Academy Boston

Школа расположена на базе Trinity Catholic School, находится в безопасном районе в 15минутах езды от центра города. Аккредитована Ассоциацией школ Новой Англии и Комиссией независимых школ и колледжей.

Навчання в США. Фото - 12

IMG Academy

Является одной из ведущих спортивных школ мира. Школу закончили такие известные спортсмены как Андре Агассии, Борис Беккер, Тим Ховард, Анна Курникова, Сабина Лисицки, Кэй Нисикори, Мария Шарапова, Серена Уильямс, Винус Уильямс.

Навчання в США. Фото - 13

Lawrence Academy

Американская частная школа-пансион с совместным обучением. Индивидуальный подход и строгая аккадемическая программа эффективно готовит студентов к поступлению в лучшие вузы США.

Навчання в США. Фото - 14

North Broward Preparatory School

Американская частная школа с совместным обучением. Славится качественной подготовкой к поступлению в колледжи и высоким процентом успеваемости.

Навчання в США. Фото - 15

Perkiomen School

Независмая школа-пансион с своместным обучением. Здесь располагается знаменитая библиотека Карнеги, которая являеться фондом научной и хуожественной литературы.

Навчання в США. Фото - 16

St. Johnsbury Academy

Частная школа-пансион, расположена в живописном городе Сент-Джонсбери, штат Вермонт. Ее выпускником был 30-й прездент США Кальвин Кулидж.

Навчання в США. Фото - 17

Thornton Academy

Одна из самых старых частных школ США. Знаменита своей высококачественной подготовкой в инженерных спецальностях. Имеет много партнеров среди успешных компаний.

Навчання в США. Фото - 18

Windermere Preparatory School

Американская частная школа, расположена в солнечном штате Флорида. Известна своей качественной подготовкой, выпускники школы регулярно поступают в престижные университеты,включая Гарвард, Йель и МИТ.

Навчання в США. Фото - 19

Green River College

Центр підготовчої та післядипломної освіти. Пропонує понад 40 професійно-технічних програм та мовних курсів. Найбільш популярні програми: бізнес, інформаційні технології та інженерні спеціальності.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку