Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Бельгії

Навчання в Бельгії. Фото - 8

Мовні курси в Бельгії

Для тих, хто хоче вивчити мову за кордоном або продовжити її вдосконалення, є безліч варіантів. Якщо ваш вибір випав на королівство Бельгії, про цю країну необхідно знати те, що в країні три офіційні мови: французька, німецька та голландська. Широко також поширена англійська. Про Бельгію часто говорять як про серце Європи і про хаб міжнародного нетворкінгу, адже в цій країні також сконцентровано безліч міжнародних організацій,знаходяться штаб-квартири Європейського союзу і НАТО.

Навіщо навчатися у Бельгії

У Бельгії знаходяться офіси численних міжнародних навчальних закладів, що надають унікальні можливості для навчання. Вузи Бельгії відомі по всьому світу високою якістю наданої освіти. Тут дуже високий рівень дослідницької роботи, тісно пов'язаної зі шкільним навчанням. Країна славиться першокласними науково-дослідними закладами освіти, що спеціалізуються на ряді сучасних дисциплін від біотехнології до аеронавтики.

Вартість проживання і плата за навчання для студентів в Бельгії відносно невисокі. Студентам дозволено працювати після занять, щоб покривати витрати на навчання. Хоча молоді з країн, що не входять в Європейську економічну зону, для цього необхідно отримати дозвіл на роботу в цій країні.

У Бельгії процвітає мультикультурне розмаїття. Завдяки трьом офіційним мовам тут можна вибрати навчальні заклади, де навчання ведеться тією мовою, який ви знаєте краще за все. До того ж можна паралельно вчити другу або навіть третю іноземну.

Відома Бельгія і високим рівнем життя, безпечним середовищем, красивими містами, пам'ятниками архітектури, мальовничою природою. У самому Брюсселі створена комфортна атмосфера і є всі необхідні умови для студентів.

Іноземна мова з зануренням

Якщо ви вирішили здобувати освіту в Бельгії, працювати в цій країні або просто подорожувати і вивчати іноземну мову за кордоном із зануренням в культуру, вам допоможе підібрати оптимальну програму вивчення мови The CERAN Group - мережа лінгвістичних центрів, що надає широкий вибір курсів вивчення мови для дорослих і дітей.

Школи CERAN Group цікаві тим, що викладачі мережі розробили ряд авторських програм навчання іноземним мовам з використанням сучасних методик і власного досвіду. Метод навчання, який був створений в результаті, допомагає студентам не тільки вивчати мову, але і знімати бар'єри, що заважають говорити іноземною мовою. Завдяки авторському методу і повному зануренню в мовне середовище навчання проходить найбільш ефективно.

У школах CERAN Group прислухаються до індивідуальних запитів кожного студента, аналізують ці запити і пропонують ефективний, персоналізований підхід в навчанні. Студенти мають можливість оцінити свої знання і поставити перед собою амбітні, але реалістичні цілі навчання. Студенти працюють з кваліфікованими, досвідченими і ретельно підібраними викладачами, розвивають навички в умовах, що сприяють ефективному навчанню в дружньому середовищі.

CERAN пропонує глобальне, персоналізоване рішення всіх потреб у вивченні іноземних мов. Протягом всього року в школах в Бельгії можна пройти навчання на інтенсивних курсах з повним зануренням для дорослих у віці від 18 років і старше, незалежно від рівня володіння мовою.

Є в CERAN і програми, призначені для студентів у віці від 18 до 25 років, які хочуть підготуватися до здачі таких іспитів, як BULATS, IELTS, DCL, DELF, DALF, TEF, TCF та ін., Або до стажування чи роботи за кордоном. Мовний курс CERAN в Бельгії також може допомогти студентам підготуватися до навчання за кордоном.

Для юних студентів у віці від 9 до 17 років CERAN JUNIORS BELGIUM спеціально розробила інтенсивні курси з вивчення англійської, французької, датської або німецької мов під час канікул. Ці програми поєднують групові та індивідуальні заняття. Уроки і позакласні заходи, під час яких не припиняється комунікація іноземною мовою, доповнюють і балансують навчання. Рекомендована тривалість цих програм від 2 до 3 тижнів. Більш того, для юних студентів існують програми вивчення іноземної мови, що поєднують заняття в класах з заняттями гольфом, тенісом або верховою їздою.

Для дорослих цікавими можуть стати також програми міжкультурного навчання, які проходять в центрі CERAN в Брюсселі і Парижі. Ця програма доступна в рамках індивідуального або групового навчання в закритій групі. Програма допомагає студентам досягати успіху в міжнародних проектах, що вимагають співпраці з іноземними компаніями та співробітниками або ж переїзду і працевлаштування у Франції, в Бельгії чи Нідерландах. Програма дає знання культур цих країн, розвиває навички, необхідні для інтеграції в нову професійну і соціальну середу.

Програма «Міжнародний менеджмент» допоможе керівникам перетворити культурні відмінності в переваги і успішно співпрацювати в мультикультурних компаніях, вести переговори, займатися управлінням. Консультанти передадуть свій досвід в сферах міжнародних інновацій, культури і геополітики, безпеки, а також проблем між поколіннями. Серед питань, що розглядаються в рамках даної програми, - створення мультикультурної команди, навички презентації, управління віддаленими командами та ін.

Вивчити іноземні мови в Бельгії

Щоб вивчити мову в Бельгії, необхідно зануритися в світ справжнього занурення CERAN Lingua International. Справжнє занурення означає швидке навчання навичкам іноземної мови. Причому прогрес при вивченні буде разючим, який до того ж можна буде виміряти кількісно, ​​беручи до уваги методологію вивчення. Унікальні методи навчання CERAN гарантують повне занурення в нову мову. Виберіть формулу, яка найкращим чином підходить для вас, а також дати, тривалість і місце вашого занурення. Всі рівні і будь-який вік вітаються. Але незалежно від того, чи є ви абсолютним новачком або вже знаходитеся на етапі вдосконалення мови, кожен курс надає впевненості в своїх силах. Метод CERAN Lingua International допомагає подолати свої страхи, використовуючи систему навчання, засновану на прослуховуванні і діалогах. Мова в даному випадку вивчається цілісно, ​​в поєднанні з унікальною культурою. Таке навчання пропонується в центрах CERAN на різних мовах. Для цього методу характерні швидкість, результативність і впевненість у використанні іноземної мови. Студент бере на себе управління стилем власного курсу: він може вибрати деякі уроки в тиждень, займатися в невеликій групі, брати приватні уроки або комбінувати невеликі і приватні уроки. Для бажаючих освіжити свої знання можна вибрати 3-денний міні-пакет або програму навчання мові на відстані. А якщо ваша компанія вимагає персоналізованого підходу, то CERAN Lingua International може адаптувати свою програму до точних вимогам ваших колег (скажімо, тематичні курси для 2-8 осіб). CERAN Lingua International в бельгійському місті Спа - це оригінальний мовний центр CERAN. Він розташований в самому серці високих Арденн, в безпосередній близькості від Брюсселя, Люксембургу, Німеччини та Нідерландів. Для цієї місцевості характерна природна краса, студенти можуть побувати на екскурсіях по болотистих ландшафтам, здійснювати лісові прогулянки, до речі, тут в межах недалекій досяжності знаходяться місцеві курорти. І найголовніше: тут викладають французьку, англійську, голландську, німецьку, італійську, португальську, російську, арабську, китайську та японську мови.

CERAN Lingua International організовує тижневі інтенсивні курси мови з повним зануренням під час шкільних канікул. Можна насолоджуватися спортом і культурними заходами з іншими молодими людьми з усього світу. Ви говорите цільовою мовою 66 годин в тиждень і швидко прогресуєте. Малий розмір класу для задоволення ваших конкретних потреб, включаючи підготовку до іспитів, шкільну роботу і спеціальні проекти.

Навчальні заклади

Навчання в Бельгії. Фото - 9

CERAN

Языковые школы для детей и взрослых в Бельгии с 5-звездочными условиями проживания и обучения. Здесь изучают 11 языков. Курсы отличаются высокой интенсивностью и персонализированным подходом к обучению. Направлены на усовершенствование знаний в сжатые сроки.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку