Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Канаді

Навчання в Канаді. Фото - 8

Мовні курси в Канаді

Канада - один із загальновизнаних лідерів мовної освіти. На відміну від популярних Великобританії і США, вчити тут можна відразу двома мовами - англійською та французькою, а навчання обходиться дешевше, ніж у головних географічних конкурентів.

Втім, тисячі лінгвістичних туристів їдуть сюди не тільки за цим. Канада - країна рекордів і «най-най» міст, що ваблять кожного, хто не проти відчути, як перехоплює подих найбільший в світі Ніагарський водоспад (неподалік від Торонто), кличе на оглядовий майданчик найвища телевежа Сі-Ен-Тауер (знову Торонто) або тішить погляд архітектурна вишуканість міста дизайну ЮНЕСКО Монреаль.

Картина, гідна тисячі слів - англійського чи французького лексикону, - про поповнення останнього подбають мовні школи, яких тут дійсно чимало. Ознайомитися з пропозиціями кращих з них (як наприклад, ILAC - п'ятикратного володаря премії STM в номінації «Провідна мовна школа Північної Америки»; або ILSC - лідера за кількістю програм «Англійська +») ви можете у нас на сайті.

Курси англійської в Канаді

Канада - країна з високим рівнем життя і розвиненою економікою, яка розташувалася серед величних гір і безкраїх лісів. Канада є однією з найбільш мирних, політично стабільних і безпечних для проживання країн.

У Канаді живуть представники різних культур, тому тут дуже цікаво подорожувати. Не виїжджаючи з країни можна побувати  різних країнах, починаючи з вишуканої Франції і до Дикого Заходу. Крім того, один з найбільших центрів Канади - Ванкувер, визнаний кращим містом для життя. Місцеві жителі дуже привітні до іноземців.

Канада надає іноземцям відмінні можливості, щоб отримати високоякісну освіту. Багато студентів-іноземців вважають за краще вчити англійську мову в Канаді, так як тут великий вибір мовних шкіл. Історично склалося так, що в Канаду прибувала велика кількість емігрантів, які потребували курси англійської мови, тому тут накопичено великий досвід з викладання.

Відомо, що в Канаді дві державні мови - англійська та французька. Тому, крім курсів англійської мови, в Канаді можна вивчати і французьку.

Варто розвіяти міф про імміграцію в Канаду через мовні курси.   Вивчаючи англійську мову в Канаді, ви зможете підвищити свій рівень мови для подальшого вступу до вищих закладів. Мовні курси дадуть вам комплексні знання англійської або французької мови та знайомлять вас з природою, культурою, традиціями Канади. За допомогою мовних курсів в Канаді ви зможете зрозуміти, чи підходить вам ця країна для подальшої освіти і життя. А іммігрувати в Канаду через мовні курси неможливо.

Курси і школи з вивчення англійської в Канаді

Подорож за кордон з метою вивчення мови - порівняно недорога, але дуже цінна можливість дізнатися багато нового і розширити свої горизонти. У Канаді представлена велика кількість курсів і шкіл для вивчення іноземної мови. У школах англійської або французької мови доступні програми на будь-який смак:

 • Загальна англійська / французька
 • Інтенсивна англійська / французька
 • Академічна англійська / французька
 • Англійська / французька з елементами бізнес-лексики
 • Англійська / французька + відпочинок
 • Англійська / французька + спорт
 • Підготовка до здачі іспитів з англійської мови (TOEFL, IELTS, TOEIC, FCE, CAE) або з французької мови (DELF, DALF, TF, TF1)
 • Підготовка до вступу в коледжі та університети (Pre-University, Pre-Master)

Крім курсів англійської мови, в Канаді є спеціалізовані та дипломні програми. Вони тривають від 6 місяців до 2 років. Для того, щоб вступити на подібну програму, необхідний атестат про повну загальну середню повну освіту, сертифікат TOEFL, з результатом 530, або IELTS, з результатом 5,5. Спеціалізовані та дипломні програми популярні серед студентів, яким потрібен сертифікат для підвищення кваліфікації, кар'єрного зростання.

Існують мовні школи, які можуть запропонувати вам навчання як в англомовних районах, так і у французькому Квебеку.

International Language Academy of Canada (ILAC)

Одна з провідних мовних шкіл Канади, вона розташована в найбільших містах країни: Торонто та Ванкувері. Школа пропонує програми вивчення англійської як для студентів, з базовим рівнем знань, так і для вступників до ВНЗ. ILAC співпрацює з багатьма канадськими університетами та коледжами, в яких студенти можуть продовжити своє навчання. У мережі мовних шкіл працюють кваліфіковані викладачі з багаторічним досвідом роботи та правом викладання іноземним студентам.

Eurocentres

Школа Eurocentres є однією з перших мовних шкіл в Канаді. Розташована в центральних районах Торонто і Ванкувера. В Eurocentres працюють виключно за авторськими методиками, які розроблені фахівцями Євроцентру. Студенти вчаться виключно за книгами і робочими зошитами Євроцентру. Школа використовує індивідуальний підхід до кожного студента. Для того, щоб підібрати найбільш ефективну програму, перед стартом навчання студент проходить тестування і особисте інтерв'ю. У мовній школі ведеться система звітності та оцінювання кожного тижня. Школа Eurocentres пропонує курси англійської мови для дорослих (загальна англійська, ділова англійська, підготовка до іспитів), а також курси англійської мови для дітей (літні та зимові канікулярні програми).

ILSC

Особливістю школи є те, що тут навчання ведеться як англійською, так і французькою мовою. Сьогодні ILSC розташована в трьох канадських центрах: Торонто, Ванкувері і Монреалі.   Програму з вивчення французької мови можна пройти в Монреалі. ILSC пропонує унікальний розклад зі 130 мовних програм і курсів. У мовну школу приїжджають студенти з різних країн, таким чином учні занурюються в багатонаціональне мовне середовище і практикують розмовну мову в позакласний час. У першій половині дня студенти вдосконалюють свої знання в письмі, граматиці і усному мовленні, а після ланчу вони можуть взяти додаткові уроки з бізнес-лексикою, підготовку до іспитів або екскурсійні тури по канадським пам'яткам.

Вивчення англійської мови в Канаді для дорослих

У Канаді представлений великий вибір мовних програм для дорослих, вони розраховані на вік від 16 років. Основні типи програм для дорослих:

 • Загальна англійська.   Програма пропонує навчання з різною інтенсивністю. Стандарт - навчання проходить в міні-групах, до 25 академічних годин на тиждень. Інтенсивний курс - до 30 годин на тиждень і поглиблений курс вивчення англійської мови - до 38 уроків на тиждень.
 • Англійська + неоплачуване стажування.   Відмінний варіант для тих, хто хоче не тільки підвищити свій рівень мови, а й удосконалити професійні навички. На стажуванні студент може перейняти корисний досвід і завести нові професійні знайомствами. Доречі, освітні агентства не займаються організацією подібних програм. У більшості випадків студент підбирає її самостійно.
 • Підготовка до іспитів TOEFL, IELTS.   Програма включає до 30 уроків англійської на тиждень, навчання проходить в маленьких групах. Зі студентами працюють кваліфіковані викладачі, які не один рік готують абітурієнтів до здачі іспитів.
 • Ділова англійська.   Програма розрахована на студентів з рівнем мови не нижче Intermediate. Цей курс корисний власникам бізнесу, топ-менеджерам, які хочуть вийти на міжнародний рівень і співпрацювати із зарубіжними компаніями, а також для фахівців, яким важлива англійська для кар'єрного зростання.
 • Підготовка викладачів англійської (сертифікат і диплом TESOL).   Курси підвищення кваліфікації для викладачів. Отримавши сертифікат TESOL, викладач отримує можливість працевлаштування за кордоном. У своїй країні маючи даний сертифікат, викладач отримує чудове доповнення до своїх дипломів. З сертифікатом міжнародного зразка, викладач може розраховувати на високооплачувану роботу.

На час поїздки студенти проживають в студентських кампусах, орендованих квартирах або у приймаючих сім'ях.

Крім насичених занять з англійської або французької мови, мовні школи організовують поїздки, екскурсії, вечірки та інші заходи.

Курси і школи англійської в Канаді для дітей

Мовні програми - відмінний варіант провести канікули з користю. Вони включають вивчення англійської мови і різноманітні заходи. Дитина не буде сидіти за партою і «зубрити» англійську. Зарубіжні табори підходять до організації навчального процесу з креативом: веселі викладачі і насичене дозвілля. Тут дитина отримує не просто нові знання і навички, а стає самостійною і проявляє інтерес до навчання.

Курси англійської мови в Канаді розраховані на дітей 12-17 років. Заїзди проводяться в літній і зимовий сезон.   Під час поїздки діти проживають в резиденціях, переважно в 2х-місних кімнатах, з триразовим харчуванням і перекусами протягом дня. Також надається можливість проживання у приймаючих сім'ях. Це відмінний варіант для тих, хто хоче повністю зануритися в мовне середовище, пожити життям звичайного канадського підлітка, познайомитися з культурою і традиціями країни.

Стандартні поїздки. В програму входять заняття з англійської, 20 або 30 уроків на тиждень, в інтернаціональних групах від 8 до 15 осіб.

Спеціалізовані курси. Крім занять загальною англійською, в програмі передбачені заняття з підготовки до іспитів IELTS та TOEFL, а також основи ділової англійської.

Літній табір на базі університету. Підлітки вчаться і живуть на безпечній території кампусу. В програму входять 20 уроків англійської на тиждень. Крім уроків студенти беруть участь в культурних заходах, спортивних іграх, екскурсіях. Також студенти активно займаються гірським туризмом: кемпінг в лісі, сплав на плотах і каное, 4-денний тур по скелястих горах.

Відгуки дітей і батьків про мовні програми і курси в Канаді

Анна, ILAC, Торонто

Мені дуже сподобалося! Навчальний процес не нудний, всі студенти залучені до справи і можуть вільно висловлювати свої думки, а якщо чогось не знаєш - завжди допоможуть і пояснять. Я закінчила за місяць рівень High Intermediate, але це умовно і приблизно. За місяць змогла адаптуватися до умов і тепер вільно можу розмовляти на будь-які теми, так як всі мої друзі були з різних країн. А ось з граматикою, звичайно, треба ще працювати, тому як їй приділяють не дуже багато уваги в школі.

Сім'я, в якій мене поселили, була привітна, доброзичлива і турботлива. У мене була відмінна кімната і умови проживання. Я відчувала себе як вдома. Харчування теж гарне, ніколи не відчувала себе голодною. Єдиний мінус - далеко було їхати (45-50 хвилин) до школи з двома пересадками.

Щодо програми дозвілля, можу порадити кілька екскурсій, які я відвідала, це Wonderland (світ атракціонів і незабутніх вражень), екскурсію на Ніагарський водоспад, CN Tower і знамениту дискотеку на човні для молоді. У Торонто багато відмінних парків, прогулянкових алей, пляжів, фестивалів, музеїв і концертів ваших улюблених груп і виконавців, які я відвідала з друзями.

Не дивлячись на ряд дрібниць, ILAC я порекомендую всім. Вам гарантовано море емоцій, вражень, досвіду та друзів! Це школа і країна, в якій ніколи нудьгувати.

Робота менеджерів DEC Education ніяких нарікань у мене не викликала. Це хороша, сумлінна і організована компанія. Дякую за організацію.

Катерина Білокур, Київ, ILSC, Toronto

Добрий день, мене звати Білокур Катя. Я вчилася в ILSC в місті Tоронто протягом 2-х місяців. В першу чергу мені школа сподобалася тим, що у всіх учнів є право вибору уроків різної спеціалізації, можна вивчати бізнес англійську, англійську в міжнародному бізнесі, в маркетингу і т.д. Викладачі дуже серйозно ставляться до своїх предметів. Ми щотижня писали тест, робили презентації, обговорювали економічні новини, хочу запевнити, що все було дуже весело. Школа влаштовує різні заходи кожен день, а також екскурсії в Монреаль, Квебек, Ніагару і т.д. Мене також дуже вразили сім'ї. У мене була хороша сім'я, і навіть зараз ми підтримуємо чудові стосунки.

Навчальні заклади

Навчання в Канаді. Фото - 9

St Giles, Vancouver

Школа находится в Ванкувере – одном из самых красивых и современных городов Канады. Преподаватели уделяют много внимания каждому студенту. Атмосфера школы и самого города идеально подходит как для обучения и общения, так и для отдыха.

Навчання в Канаді. Фото - 10

ILAC

Ведущая языковая школа Канады, расположена в Торонто и Ванкувере – лучших городах для жизни согласно UNESCO. Предлагает программы разной интенсивности для людей с разным уровнем подготовки и потребностями. Здесь обучаются студенты из более 75 стран мира.

Навчання в Канаді. Фото - 11

International Language Schools of Canada (ILSC)

Международня языковая школа, расположена в центре Торонто, возле самой большой библиотеки Канады. Имеет хорошую транспортную развязку наземного и подземного транспорта. Прелагает качественные и доступные курсы английского и французского языка.

Навчання в Канаді. Фото - 12

CISS Trinity

CISS канадский организатор учебных курсов с мировой репутацией. Курсы проходят на базе Trinity College университета Торонто, вблизи от центра города со всеми достопримечатльностями.

Навчання в Канаді. Фото - 13

CISS LAKEFIELD CAMP

CISS – общепризнанный в мире организатор учебных курсов в Канаде. Летний лагерь Lakefield Camp находится в живописной местности Lakefield, Ontario. Дети изучают английский язык и занимаются водными видами спорта, танцами и ремеслами.

Навчання в Канаді. Фото - 14

Kaplan International English Канада

Kaplan International English – международная образовательная компания с 75-летним опытом преподавания английского языка студентам из разных стран мира. Kaplan International English – это более чем 50 языковых школ, расположенных в 8 англоговорящих странах.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку