Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання на Кіпрі

Мовні курси на Кіпрі

Так як на Кіпрі проживає велика британська діаспора, нестачі у викладачах-носіях мови тут немає. При цьому, у багатьох з них є ступінь магістра лінгвістики, отриманий в британському університеті. Поряд з педагогічними сертифікатами на право викладання англійської іноземцям (CELTA / -YL, DELTA / -YL, TESOL і ін.), це одна з основних вимог, які респектабельні школи пред'являють до своїх вчителів.

Міжнародний мовний оператор Malvern House - ключовий кіпрський партнер DEC education. Багаторічний досвід роботи компанії, сучасні школи в трьох туристичних центрах (Епископи, Лімасол, Пила), високий комфорт розміщення і понад 10 типів сезонних пропозицій для дітей і дорослих принесли цій компанії заслужене лідерство в сфері мовних програм.

Компанія Malvern House заснована в 2000 році і сьогодні має в своєму розпорядженні школи в Великобританії, Ірландії, Малайзії, Сінгапурі та на Кіпрі. На Середземномор'ї їй належить бренд The Language Explorer (літні табори для підлітків 7-17 років), а з 2013 року вона співпрацює з єдиним на Кіпрі акредитованим університетом Великобританії University of Central Lancashire, Cyprus (UCLan). Завдяки останньому молодь з інших країн має унікальну можливість пройти навчальний курс в цьому британському університеті, підготуватися і здати іспит IELTS, а в майбутньому - навіть вступити на бакалаврат.

Англійська на Кіпрі

Кіпр - це острів сонця, адже літо тут триває з кінця квітня по жовтень!

Клімат на острові дуже теплий і м'який, навіть взимку тут можна купатися в морі, його температура рідко опускається нижче 18 градусів. Відпочинок на Кіпрі сподобається навіть найвибагливішим туристам. Тут є все, що зробить ваш відпочинок незабутнім: мальовнича середземноморська природа, історичні пам'ятки, унікальна кухня (оригінальний мікс грецької, турецької, італійської та англійської національної кухні).

Крім розваг і пляжного відпочинку, серед іноземців популярні курси англійської мови на Кіпрі. У далекому минулому Кіпр був британською колонією, тому більша частина населення вільно володіє англійською мовою.   П'ять відсотків місцевого населення - емігранти з Британії. На Кіпрі представлені базові та спеціалізовані програми вивчення англійської мови для дорослих і дітей.   У школах англійської мови на Кіпрі викладають носії мови, які мають диплом вищої лінгвістичної освіти, отриманий в британських вузах.

На острові створені відмінні умови для сімейного відпочинку. Більшість готелів обладнані дитячими басейнами, гірками, ігровими майданчиками, а також мають спеціальне дитяче меню і аніматорів. На всіх курортах є аква-, луно- і зоопарки.

Чому варто відвідати Кіпр:

  • Сонячна погода круглий рік. Якщо ви скучили за сонячним світлом і теплом, швидше приїжджайте на Кіпр.
  • Безвізовий в'їзд. З 11 червня 2017 роки для в'їзду на Кіпр українцям не потрібна віза, а переліт займе всього 2,5 години.
  • Безпека. Кіпр входить в топ-5 найбільш безпечних країн світу.
  • Піщані пляжі. На Кіпрі всі пляжі дуже чисті і обладнані всім необхідним для комфортного відпочинку.
  • Англійська. На Кіпрі дуже багато англомовних людей, а це хороша можливість попрактикувати свою розмовну англійську.
  • Культурна спадщина. На Кіпрі дуже багато пам'яток різних епох і культур.
  • Клімат. На Кіпрі прекрасний клімат для того, щоб оздоровитися і набратися сил на новий трудовий / навчальний рік.
  • Розваги. Як і на будь-яких курортах, на Кіпрі є все для того, щоб відмінно повеселитися як дітям і підліткам, так і дорослим.

Курси англійської для дітей та дорослих

Мовні школи пропонують різноманітні курси англійської мови на Кіпрі: для всієї родини, для дітей, для підлітків, для дорослих.

  •                                 Англійська на Кіпрі для дорослих

Програма курсів розрахована на студентів від 16 років. Розроблено курси англійської як для початкового рівня, так і для високого. Всі мовні центри на Кіпрі знаходяться в курортних містах. У школах англійської займаються студенти з різних країн, а це відмінна можливість постійно спілкуватися іноземною мовою, а також завести нові знайомства. Заняття проводять кваліфіковані викладачі, носії мови. Мовні школи на Кіпрі пропонують два види програм вивчення англійської мови: загальна англійська і індивідуальні заняття. Загальна англійська включає 20 або 25 уроків англійської на тиждень. Також пропонуються заняття на вибір: підготовка до IELTS, бізнес-англійська або культура Кіпру. Індивідуальні заняття включають від 5 до 30 уроків на тиждень, вони корисні для тих, у кого є завдання попрацювати над чимось конкретним: наприклад, над граматикою або вимовою. Також курс підійде тим, хто не хоче перенасичувати свій відпочинок заняттями, а просто підтримує свій рівень володіння англійською мовою під час відпустки. На час поїздки студенти проживають в резиденціях, апартаментах або готелях.

  •                                 Англійська на Кіпрі для дітей

Мовні курси на Кіпрі - відмінний варіант для дитячого відпочинку. По-перше, дитина змінює звичну обстановку. По-друге, вона проводить багато часу на свіжому повітрі грає з іншими дітьми, купається в морі, засмагає. По-третє, на Кіпрі надається відмінна можливість оглянути культурну спадщину різних народів, які свого часу жили тут. По - четверте, цікава освіта. Для того, щоб уникнути болісної адаптації в школі після тримісячної перерви слід поєднувати відпочинок і навчання дитини. Курси англійської мови на Кіпрі для дітей викладаються за сучасними методиками, вчителі використовують інтерактивні форми занять. Діти працюють в групах, вчаться комунікувати і спілкуватися англійською. Дана програма популярна серед дітей з різних країн: Італії, Франції, Польщі, Сербії, Ізраїлю, Китаю. Так як англійська стає єдиною мовою, за допомогою якої діти зможуть комунікувати, дитина буде постійно її використовувати в спілкуванні і тим самим подолає мовний бар'єр.

Літні мовні програми на Кіпрі

Сімейна програма   ідеальна можливість для всієї родини провести літо цікаво і з користю! Заняття проходять одночасно в одній будівлі. Діти займаються в групах зі своїми однолітками, а батьки приєднуються до курсу для дорослих. Після уроків англійської, на вас чекає насичена програма. Ви можете подорожувати по Кіпру, насолоджуватися красою природи і відпочивати на морі. Також Кіпр дуже багатий на історичні пам'ятки. Відомо, що Кіпр представляв величезний інтерес для завойовників і змінив не один десяток правителів. На екскурсіях є про що послухати і на що подивитися - нудно не буде нікому. Мовні школи на Кіпрі надають можливість відвідувати заходи з викладачем поза класом і ще більше практикувати свою англійську. Увечері на вас чекають прекрасні прогулянки затишними вуличками Кіпру, ресторани з національною кухнею і незабутні заходи сонця.

Літній табір (7-17 років)

Літній табір - найпопулярніша програма для дітей 7-17 років. У першій половині дня діти відвідую заняття з англійської мови, 20 уроків на тиждень по 45 хвилин. У класі навчається від 8 до 15 осіб.   Після обіду на дітей чекає насичена спортивно-розважальна програма. Територія табору обладнана різними спортивними зонами: тенісний корт, футбольне поле, басейн, ігрова зона і т.д. Також діти можуть відвідувати різні курси за інтересами. Двічі на тиждень діти відправляються в захоплюючі поїздки на півдня, а на вихідних подорожують різними містами Кіпру.

Програма денного перебування в таборі

Прекрасний варіант для сімей, які хочуть, щоб їх дитина провела прекрасні канікули спілкуючись з дітьми з усього світу. А вечори і вихідні сім'я може проводити разом. Мовні школи на Кіпрі знаходяться в курортних містах, тому питання транспорту і житла у вас не виникне. Поки батьки відпочивають на пляжі, діти активно проводять час в таборі.

Молодіжний клуб

Діти працюють над проектами і практикують англійську мову в ході інтерактивних занять (ігри, кулінарія, перегляди фільмів, пісні). Програма проходить в будь-яку пору року. Діти займаються в групах за віком 4-8 і 9-15 років.

Університетський табір

Програма розрахована на студентів, які планують продовжити навчання в британському вузі або хочуть поглибити свої знання в певній галузі. Програма проводиться з липня по серпень. Це відмінний період для підготовки, так як крім насиченої навчальної програми, студенти можуть відпочити на морі - літо ж ніхто не відміняв! Кожен заїзд має певну тематику. Наприклад, тема тижня «Бізнес, фінанси і маркетинг» або «Право, криміналістика і психологія». Програма включає 20 уроків англійської на тиждень з підготовкою до IELTS; уроки академічної англійської; практичні заняття за обраним фахом; університетські лекції.

Відгуки дітей і батьків

Ангеліна, 13 років, навчальний центр English in Cyprus

На Кіпрі я була вперше. Це моя перша самостійна поїздка за кордон. Мені дуже сподобалося. Це був найвеселіший час. У таборі було багато класних заходів, ми не нудьгували. Я познайомилася з хорошими хлопцями та дівчатами з Європи. Ми і зараз дружимо. Уроки англійської дуже сподобалися, було дійсно цікаво. Тепер вивчаю англійську з задоволенням. Мені дуже сподобався Кіпр, тут дуже красиво. Також сподобалися екскурсії, особливо античне місто Курион.

Тетяна, The Language Explorer

На Кіпр ми їздили всією сім'єю. Я завжди хотіла підвищити свій рівень володіння англійською мовою, але вдома все ніяк не вистачало часу: робота, домашні клопоти, діти. На курси просто не вистачало сил. Моя близька подруга порадила повчити англійську у відпустці. Спочатку я скептично поставилася до цієї ідеї. Але потім я прочитала багато відгуків в інтернеті і наважилася. На Кіпрі я займалася англійською в ранковий час. Я дуже задоволена. Викладач підбирав цікаві теми для навчання. Прогрес дуже помітний. Буду рекомендувати такий вид відпочинку всім своїм друзям і близьким.

Навчальні заклади

Навчання на Кіпрі. Фото - 7

Oscars International Cyprus

Школа находится в самом ярком городе Кипра – Лимасолле. Аккредитована ECBE, Cyprus Ministry of Education, член международной сети партнерских школ British Council, ELSAC.

Навчання на Кіпрі. Фото - 8

Oscars International: Original Experience, Larnaca

Лагерь находится недалеко от центра Ларнаки, вблизи пляжа, где дети проводят много времени. Программа сочетает уроки английского, экскурсии и активности, во время которых ученики совершенствуют языковые навыки и весело проводят каникулы. 

Навчання на Кіпрі. Фото - 9

Oscars International: Beach & Water Sports, Limassol

Языковой лагерь на одном из лучших курортов Средиземного моря – Лимассоле. Школа – часть международной сети Oscars International – авторитетных языковых курсов для детей и взрослых.     

Навчання на Кіпрі. Фото - 10

Море, солнце и английский на Кипре

English in Cyprus, Кипр, г. Лимассол

Возраст: 7 – 17

Даты: 21 октября – 3 ноября

Группа набрана!

Школа English in Cyprus расположена в пределах 15-минутной езды от центра Лимассола.

Навчання на Кіпрі. Фото - 11

Xenion education

XENION EDUCATION - один з найбільш інноваційних і успішних навчальних закладів на Кіпрі. Це приватна школа, яка надає освіту світового рівня, поєднуючи високоякісне навчання з урахуванням особистих потреб кожного студента.

Тут діє основна школа-пансіонат, на базі якої проводяться мовні курси й різні міжнародні програми.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку