Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання на Мальті

Навчання на Мальті – недорога якісна освіта закордоном

Все більше і більше українців надають перевагу освіті за кордоном. Це пов'язано з тим, що дипломи іноземних університетів дають більше можливості влаштуватися на роботу за кордоном або побудувати успішну кар'єру в Україні. Вибір навчального закладу і країни навчання багато в чому залежить від вартості навчання та проживання. Тому дуже популярним напрямком є Мальта.

Мальта – це південно-європейська острівна країна в Середземному морі, недалеко від узбережжя Сицилії (Італія) і недалеко від Тунісу і Лівії. У цій маленькій країні проживає приблизно 440 000 чоловік.

Мальта належала Британській імперії з 1814 по 1964 роки. За цей час англійці прищепили місцевому населенню англійську мову, якою й донині вільно говорить більшість населення – приблизно 90%. Поряд з ідеальним морським кліматом це робить Мальту дуже популярною серед студентів, які підбирають англомовні програми.

Мальта не тільки всесвітньо відомий туристичний рай. В країні розташовано понад 200 приватних шкіл, велика кількість коледжів і університетів. Іноземні школярі та студенти можуть вільно вступати в мальтійські навчальні заклади. У будь-яку пору року ви можете не тільки відпочити на морському узбережжі, а й вивчити іноземну мову. Мовні центри приймають дітей і дорослих цілий рік.

Середня освіта на Мальті

Система освіти на Мальті тісно пов'язана з британською системою освіти. Це одна з причин, за якими стандарти освіти на Мальті дуже високі в порівнянні з іншими західними країнами. Освіта повністю фінансується на державному рівні, а приватні школи відповідають міжнародним стандартам якості навчання. Офіційна навчальна програма триває шість років і включає, в основному, такі предмети: мальтійська мова, англійська мова, математика, соціальні науки, релігійна освіту. Освіта на Мальті є обов'язковою у віці від п'яти до шістнадцяти років.

Учні з інших країн обирають приватні школи на Мальті. Тут є два типи приватних шкіл: церковні школи і незалежні школи. І ті, і інші регулюються Міністерством освіти Мальти.

Як правило, церковні школи належать католицькій церкві, завдяки угоді з урядом, не стягують плату за навчання. Уряд покриває витрати на заробітну плату вчителів. Батьки учнів вносять щорічні пожертвування, які покривають інші шкільні витрати. Батьки також повинні оплачувати витрати на транспорт, шкільне приладдя та форму.

Але іноземні учні зрідка вибирають церковну школу, в основному, вони надають перевагу міжнародним навчальним закладам, де освітня програма передбачає підготовку до вузу (International Baccalaureate). Оскільки навчання в міжнародних школах платне, в них навчається не багато місцевих дітей, в основному іноземці.

Програми навчання, пропоновані в міжнародних школах, дуже різноманітні; деякі з них пропонують більше однієї навчальної програми, наприклад, IGCSE і International Baccalaureate або IB. Англійська мова є основною мовою спілкування і навчання в школах для іноземців.

Вища освіта на Мальті

Вища освіта в мальтійських вузах цінується роботодавцями по всьому світу, при цьому вартість навчання на порядок нижче, ніж в США, Англії або будь-який іншій країні континентальної Європи.

Найпопулярніші напрямки серед іноземних студентів, які приїжджають на Мальту вчитися на бакалавраті – медицина і сестринська справа, дипломатія, управління, адміністрація, право, релігієзнавство, мистецтво і політичні та соціальні науки. Програми бакалаврату тривають чотири або п'ять років, в залежності від області навчання. Магістерський диплом можна отримати через 1-2 роки навчання на програмі. Щоб вступити на магістратуру кандидати повинні мати відповідну першу ступінь. В особливих випадках кандидати без диплому можуть бути допущені після проходження річного підготовчого курсу та успішного проходження кваліфікаційного іспиту. Також в вузах Мальти можна отримати докторський ступінь. Тривалість навчання залежить від напрямку і спеціалізації.

Більшість коледжів і університетів на Мальті зосереджені навколо столиці Валлетти, на північно-східному узбережжі острова Мальта. Загалом кількість вузів на Мальті зовсім невелика. Вони зосереджені в Паоло, Валетті, Сент-Джуліана Офіційною мовою навчання є англійська, хоча іноземним студентам так само пропонується вивчати мальтійську мова.

На Мальті існує кілька приватних коледжів та університетів, в тому числі кампуси університетів інших країн. Одним з популярних є кампус британського Middlesex University, в районі Пембрук (на північний захід від Валлетти). Кампус відкрився тут ще у вересні 2013 року, і пропонує відмінний вибір курсів, присвячених бізнесу, фінансам та ІКТ.

Для студентів, які хочуть розвивати свій рівень володіння англійською мовою, на Мальті також є великий вибір мовних шкіл.

Проживають іноземні студенти на Мальті в кампусах вузів, в приймаючих сім'ях або орендують житло. Останній варіант, до речі, не дуже дорогий (у порівнянні з Великобританією, Швейцарією або іншою країною материковою Європою).

Вивчення англійської мови на Мальті

Мальта приваблює студентів, що бажають вивчати англійську мову на райському острові, з різних куточків світу. На цьому маленькому острові існує понад 40 англійських шкіл і курсів для всіх вікових категорій – від 6 років до 50 +. Вони пропонують не тільки уроки, а й різні захоплюючі заходи та екскурсії. Тут ви будете спілкуватися з людьми з різних країн, з англомовним мальтійським населенням, і розвивати мовні навички паралельно з шикарним середземноморським відпочинком.

Чому ще варто їхати вчитися на Мальту

Середземноморський клімат Мальти дуже схожий на клімат півдня Італії або Греції. Погода на Мальті є однією з головних причин популярності цієї країни серед туристів. Влітку денна температура зазвичай вище 30 ° C, а взимку зазвичай не нижче 15 ° C. Найгарячіші місяці – з червня по вересень, а найхолодніші – з грудня по березень.

Мальта – це прекрасне місце для навчання за кордоном для студентів, які більш комфортно почувають себе в англомовній країні, адже англійську можна вчити і, наприклад, в Швеції або Іспанії. Тут же вас зрозуміє кожна людина, оскільки англійською говорять всі – це офіційна мова країни. При цьому тут набагато більш приємний клімат, ніж в Великобританії, і Мальта знаходиться набагато ближче, ніж США чи Канада. Тому це правильний вибір, якщо хочете вчитися за кордоном в англомовному середовищі в сонячній країні і відносно недалеко від будинку.

Мальта – це рай для любителів активного відпочинку, для шанувальників походів, водних видів спорту, футболу, парусного спорту або просто пляжного відпочинку цілий рік. Підводне життя в мальтійських водах є одним з найрізноманітніших і яскравих на всьому Середземномор’ю, тому тут дуже популярний дайвінг. На всій території Мальти є чудові пляжі – це близько 200 км майже незайманої берегової лінії.

Якщо ви любите відмінну їжу, сонячну погоду, Мальта – це острів для вас! Мальтійська кухня дуже смачна і різноманітна, хоча частково за всесвітньою популярністю сусідні Греція та Італія її випереджають. Мальтійські страви однозначно порадують справжніх гурманів. Тут популярні рибні страви (не дивно для острівної країни), паста і морепродукти. Мальта також відома своєю випічкою (pastizzi).

Мальта є однією з найбезпечніших країн у світі і є однією з найбільш мирних країн Європи.

Фахівці компанії DEC Education з радістю допоможуть підібрати оптимальний курс, школу або вуз на теплій казковій Мальті для вас або вашої дитини. Якщо ви хочете відправитися на сонячний острів, ми допоможемо провести цей час з максимальною користю і комфортом.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку