Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Австралії

Навчання в Австралії. Фото - 4
Навчання в Австралії. Фото - 5
Навчання в Австралії. Фото - 6
Навчання в Австралії. Фото - 7
Навчання в Австралії. Фото - 8
 • Програми

  0
Навчання в Австралії. Фото - 9

Про освіту в Австралії

Перші асоціації, які виникають, – кенгуру, серфінг і коали, але Австралія – це набагато більше! Країна займає площу в 7,69 мільйони квадратних кілометрів. Це шоста за величиною країна в світі, де проживає понад 23 мільйони людей і єдиний континент, керований як єдина країна! Для багатьох цей факт стане відкриттям, але Австралія є одним зі світових лідерів в галузі освіти. Це одна з багатьох причин, за якими студенти з усього світу вважають за краще вчитися саме тут. Мінус освіти в Австралії – велика відстань від будинку. Але, варто зазначити, що це єдиний недолік!

Ціни на навчання в Австралії для українців – переконливий аргумент «за», адже вітчизняний диплом сьогодні коштує не набагато дешевше, якщо не стільки ж, а котирується на порядок нижче. А магістр або бакалавр з «зеленого континенту» дорівнює Канадському чи магістру або бакалавру зі Сполучених Штатів Америки.

Більш ніж третина студентів всієї країни – громадяни інших держав. Освіта в Австралії – це понад 2 тисяч навчальних програм, які дають якісну академічну і практичну підготовку. 7 зі 100 кращих університетів світу знаходяться в Австралії – це відмінний показник, чи не так? Австралійська система вищої освіти займає 8-ме місце в світовому рейтингу.

Якість освіти вкрай важлива, але ще одним важливим аспектом є комфортне, безпечне і цікаве студентське життя. В Австралії розташовано 6 з 40 кращих студентських міст світу, а сама країна визнана десятою в рейтингу найщасливіших країн світу. Всі ці фактори роблять Австралію третьою найпопулярнішою серед студентів країною світу.

Австралія є однією з найбільш гостинних і різноманітних в культурному плані країн. Майже половина населення народилася за кордоном або мала принаймні одного з батьків, який народився за кордоном. Це сприяє тому, що в Австралії існує понад 260 мов.

Через великі розміри країна має різноманітні природні умови. Тут налічується понад 500 національних парків і понад 2700 заповідників. Крім того, в Австралії знаходиться 17 об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, наприклад, Великий Бар'єрний риф і Сіднейський оперний театр.

Повноцінне життя: знання, кар'єра, розваги, спорт

Австралія – це єдина в світі країна, яка займає цілий материк, і єдина в світі країна, де дійсно вміють правильно відпочивати. Тут нема великих любителів клубного розгульного часу, тут немає релігійних і політичних гонінь. Австралійці живуть собі на втіху, яка спрямована на здорове і повноцінне життя. Серфінг, ралі, рибалка, велосипедні гонки і єднання з природою на території заповідників – це лише мала частина того, що стає доступно студенту. Екологічність такого способу життя складно переоцінити.

Навіть отримуючи середню освіту в Австралії дитина міняє своє світосприйняття в сторону внутрішньої свободи, прийняття та поваги до Природи. У той же час нові знання, як профільні, так і факультативні, можливість відвідати величезну кількість творчих і спортивних секцій дозволяє розкрити всі таланти і сильні сторони дитини. Це чудові можливості в плані освіти, не кажучи вже про вивчення світу, подорожі і життя в одній з найбільш процвітаючих країн.

Студентське життя в Австралії легко поєднується з роботою. Університети навіть вітають такий підхід, чого не скажеш про деякі європейські і американські престижні заклади. Звичайно, в будь-якій країні можна вчитися і працювати, але найчастіше це виснажує людину. А тут, на п'ятому континенті – легко і комфортно можна підробляти і встигати відпочити після лекцій. При цьому грошей цілком вистачить на життя і розваги.

Середня освіта в Австралії

Школи Австралії належать до найбільш елітарних шкіл в світі, пропонуючи дуже високий рівень освіти і кращі умови проживання, якщо говорити про школи пансіоном типу. Школи-пансіони в Австралії пропонують своїм учням великий вибір навчальних програм і додаткових курсів, які допомагають без проблем вступити до вузу, який обрала дитина. Учні австралійських шкіл-пансіонів можуть також отримувати міжнародні дипломи та сертифікати, такі як International Baccalaureate. Ця програма готує дитину безпосередньо до вступу до престижних закордонних ВНЗ.

Крім якісної академічної підготовки, навчання в Австралії подарує дитині масу позитивних емоцій і вражень, адже це дивовижна, красива і різноманітна країна. Тут діти можуть розвиватися у відмінній атмосфері, і будьте впевнені, їм прищеплять правильні принципи громадян глобального світу, які необхідні для успішної кар'єри в наш час.

Вища освіта в Австралії

Навчання в Австралії сприяє розвитку інноваційного, творчого і незалежного мислення. Крім того, студенти вчаться працювати в команді, ефективно спілкуватися з іншими людьми і розвивати практичні навички та інтелектуальні здібності, необхідні для успіху в роботі і в повсякденному житті.

В Австралії налічується 43 університети (40 австралійських університетів, два міжнародних університетів і один приватний спеціалізований університет). Поряд з університетами є багато інших вищих навчальних закладів, які пропонують програми вищої освіти.

Австралійські вищі навчальні заклади пропонують широкий спектр курсів – від технічних наук до менеджменту і торгівлі, від гуманітарних наук до інженерії та від права до медичних наук. Австралійські університети входять в число кращих в світі, особливо в галузі інженерії і техніки, медицини, екології, бухгалтерського обліку та фінансів.

Крім стандартних програм бакалаврату, в Австралії досить часто студенти обирають подвійну або комбіновану бакалаврську програму, яка дає можливість отримати одразу два дипломи. Це найбільш поширена практика в області мистецтва, торгівлі, права і науки.

Найпривабливішими для студентів містами в Австралії є Сідней і Мельбурн. Сідней – найбільше місто в країні, і вважається інтелектуальною столицею Австралії і найбільш креативним містом. Мельбурн – культурна і мультикультурна столиця, і тут відмінно зберіглася історична архітектура. Також студенти з різних куточків планети з'їжджаються в Брісбен, Перт і Аделаїда, щоб отримати якісну освіту в одній з найдивовижніших країн світу.

Гарантія якості австралійської освіти

В Австралії діє Національне агентство моніторингу якості вищої освіти – Агентство за якістю та стандартами вищої освіти (Tertiary Education Quality and Standards Agency, TEQSA). Австралійський уряд постановив, що воно контролює якість і регулює діяльність університетів і інших вищих навчальних закладів по ряду показників, розроблених незалежною групою за стандартами вищої освіти.

Крім того, права іноземних студентів захищені законом про надання освітніх послуг іноземцям (Education Services for Overseas Students, ESOS). У перелік прав входять благополуччя всіх іноземних студентів, якість вищої освіти, надання актуальної і точної інформації.

Отже, основні причини вчитися в Австралії:

 • Одна з кращих в світі систем освіти;
 • Великий вибір освітніх програм на всіх рівнях навчання – від курсів до аспірантури;
 • Освітні заклади різного профілю і типу;
 • Всесвітнє визнання диплома австралійських ВНЗ;
 • Інноваційне навчання;
 • Висока якість наукових досліджень;
 • Всебічна підтримка іноземних студентів;
 • Безпечне і комфортне середовище проживання;
 • Багатокультурне суспільство;
 • Великі можливості для подальшого працевлаштування.

Ще один величезний бонус, який не можна упустити, – природа. Австралія – це, без сумніву, одна з найкрасивіших країн світу з приголомшливою і дуже строкатою природою. Від широких пляжів до глухих зелених хащів і лісів – ця країна дивує природним розмаїттям. Навіть якщо ви або ваша дитина не любите походи і вилазки на природу, австралійські пейзажі, все ж, не залишать вас байдужим. Крім того, хто не хотів би зустрітися з коалою, кенгуру і квоккою?   

Якщо замислитися, то навчання в Австралії передбачає якісну освіту, яке визнається в усьому світі, проживання на цілорічному морському курорті і масу яскравих вражень і знайомств. Тому DEC Education рекомендує обирати саме цю країну як для отримання першого диплома, так і для підвищення кваліфікації.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку

Отзывы


Навчання в Австралії. Фото - 10 Навчання в Австралії. Фото - 11 Навчання в Австралії. Фото - 12 Навчання в Австралії. Фото - 13 Навчання в Австралії. Фото - 14

Всегда мечтал побывать в Австралии


Навчання в Австралії. Фото - 15 Навчання в Австралії. Фото - 16 Навчання в Австралії. Фото - 17 Навчання в Австралії. Фото - 18 Навчання в Австралії. Фото - 19

Отдельно стоит отметить среднее образование в Австрии - это фундамент для будущего поступления в вуз, при чем в совершенно любой в мире.


Навчання в Австралії. Фото - 20 Навчання в Австралії. Фото - 21 Навчання в Австралії. Фото - 22 Навчання в Австралії. Фото - 23 Навчання в Австралії. Фото - 24

Не мало слыхал позитивных отзывов, обязательно попробую)