Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Новій Зеландії

Навчання в Новій Зеландії. Фото - 4
Навчання в Новій Зеландії. Фото - 5
Навчання в Новій Зеландії. Фото - 6
Навчання в Новій Зеландії. Фото - 7
  • Програми

    0
Навчання в Новій Зеландії. Фото - 8

Навчання в Новій Зеландії: якісна освіта, адекватна вартість

Для багатьох наших співвітчизників навчання за кордоном асоціюється виключно з Британією або США. І, звичайно ж, з божевільними фінансовими витратами. Але насправді, якісну освіту дають багато вузів в різних точках нашої планети, і ціна такої освіти не обов'язково повинна бути захмарною.

Багато країн на карті світу є зразком відмінної системи освіти, тільки потрібно поглянути на цю карту уважніше, і ви побачите безліч гідних варіантів. Наприклад, Нова Зеландія – ця цікава країна хороша не тільки як популярний туристичний напрям, але і як держава, що славиться високою якістю освіти і дипломами міжнародного рівня. Пройти мовні курси в Новій Зеландії, навчатися в одній зі шкіл-пансіонів або університетів цієї держави – значить відкрити для себе блискучі перспективи і можливість вчитися далі або працювати в будь-якій країні світу після закінчення навчання.

Радує і те, що тут ви зможете навчитися англійської мови, спілкуючись з її безпосередніми носіями – причому вартість курсів англійської мови в Новій Зеландії на порядок нижче, ніж, скажімо, аналогічний курс в Британії. Одним словом, існує безліч причин відправитися за знаннями в новозеландські навчальні заклади. Результат вас неодмінно порадує: ви отримаєте хорошу освітню базу, познайомитеся з традиціями і культурою цієї країни – і все це в оточенні пейзажів неймовірної краси!

Знайомство з країною

Нова Зеландія – це острівна країна, розташована в Тихому океані. Країна складається в основному з двох островів, Північного острова і Південного острова, хоча є також численні невеликі острови. Найближчими країнами-сусідами Нової Зеландії є Австралія і Тихоокеанські острівні держави: Фіджі, Нова Каледонія і Тонга. Незважаючи на своє ізольоване місце розташування, Нова Зеландія – дуже розвинена країна з розвиненою нацією, що має прекрасний зв'язок з рештою світу.

Нова Зеландія – дуже красива країна з чудовою природою. Багато людей познайомилися з чудовою природою Нової Зеландії завдяки трилогії фільму «Володар кілець», яка була знята в цій країні. Як видно з тих же фільмів, країна має величезну географічну різноманітність: гори, берега і озера, поряд з унікальною рослинністю і тваринами (хоча ніяких хоббітів ви тут не знайдете). Нова Зеландія пропонує різноманітне поєднання різних культур, в тому числі маорі, паука (люди європейського походження), азіатські і тихоокеанські народи. Це країна, просто створена для тих, хто бажає пізнати різні культури і обзавестися новими друзями з найвіддаленіших куточків світу.

Якщо ви вирішите вчитися в Новій Зеландії, ви зможете насолоджуватися її мальовничою і різноманітною красою і унікальною культурою. Будучи міжнародним студентом або учнем, ви зможете насолоджуватися комфортним способом життя, повним різних можливостей в високорозвиненій безпечній країні, яка, незважаючи на настільки віддалене розташування, не поступається в розвитку ні Європі, ні США.

Середня освіта в Новій Зеландії

Школи-пансіони Нової Зеландії щороку стають все більш популярними серед іноземних учнів, і займають все більш високі позиції в міжнародних рейтингах. Одна з основних причин – Нова Зеландія постійно розвиває свою систему освіти. Ця країна відрізняється інноваційним підходом як до освіти, так і до способів мотивації учнів. Багато приватних шкіл Нової Зеландії, в тому числі школи-пансіони, навчають дітей за британською програмою або за дуже наближеною до неї.

Нова Зеландія – ідеальне місце для росту і розвитку, а навички, які дитина отримає в одній з шкіл-пансіонів Нової Зеландії, високо цінуються у всьому світі і допоможуть поступити в один з рейтингових вузів тієї країни, яку ви виберете, якщо захочете продовжувати освіту не в Новій Зеландії, а в Європі, США чи Канаді.

Вища освіта в Новій Зеландії – якісне навчання за вартістю нижче, ніж у Великобританії, США і Канаді

Здобути освіту в одному з найкращих вищих навчальних закладів Нової Зеландії значить отримати диплом, який цінується в усьому світі нарівні з дипломами вузів США, Канади або Великобританії, але при цьому ви віддасте за таку освіту суму приблизно в півтора рази нижче тієї, яку б довелося віддати за можливість вчитися в США, Британії чи Канаді.

Вища освіта в Новій Зеландії

У Новій Зеландії є кілька типів вищих навчальних закладів: університети, коледжі, приватні вузи і політехнічні. По всій країні налічується 8 університетів, які пропонують високоякісну освіту. Важливо відзначити, що у всіх університетах є свої секції для іноземних студентів, які хочуть вчитися в Новій Зеландії, але вступити сюди не так вже просто, оскільки це державні вузи.

Освітні програми, які пропонують вузи Нової Зеландії, як правило, високо цінуються на глобальному рівні. Багато вузів займають пристойні позиції в авторитетних міжнародних рейтингах.

Однією з великих переваг навчання в Новій Зеландії є унікальний підхід до освіти в цій країні. Студентів вчать думати нестандартно і знаходити свої власні рішення проблем і завдань, місцеві викладачі розвивають своїх студентів, знаходять і вдосконалюють їх сильні сторони і унікальні здібності, мотивують виходити за рамки звичного мислення.

Університети Нової Зеландії пропонують безліч можливостей для навчання на всіх рівнях, від бакалаврату до PhD. Магістерські програми тут тривають 2 роки, а програми PhD зазвичай займають 3 роки.

Також вузи Нової Зеландії пропонують спеціальні кваліфікації, такі як Graduate Diplomas та Honours. Graduate Diplomas – це курси, тривалістю в один рік, які виступають як транзитна програма для тих студентів, які хочуть вчиться на магістерській програмі, за якою у них немає диплома бакалавра. Honours – це особливі програми, які пропонують вузи в Новій Зеландії та Австралії. Це програми на один рік, на які йдуть після ступеня бакалавра. Зазвичай вони доступні тільки для студентів з високим рівнем успішності. У деяких випадках Honors може зараховуватися як перший рік магістратури, а іноді – це шлях до програми PhD.

Чим славляться вищі навчальні заклади Нової Зеландії

Щорічно сюди приїжджають вчитися тисячі школярів і студентів з усього світу. І їх приваблюють зовсім не природні красоти і м'який морський клімат (хоча це теж безсумнівна перевага проживання в Новій Зеландії). Основна причина в тому, що новозеландська освіта – це маса плюсів ... і практично жодного мінусу! Що ж подобається студентам і їх батькам в освітніх програмах цієї країни?

Студенти можуть поєднувати навчання з підробітком: законодавство дозволяє студентам працювати певну кількість годин на тиждень.

Іноземці проживають в студентських кампусах з розвиненою інфраструктурою і всіма можливостями для занять спортом і якісного навчання. Крім того, проживання в студентських резиденціях забезпечує повне занурення в мовне середовище і дозволяє підтягнути англійську швидше, ніж просто навчання на англомовній програмі, коли студент проживає в окремій квартирі.

В цій державі високий рівень життя, а за рівнем безпеки вона займає одну з верхніх рядків. Погодьтеся, це важливо, коли вирушаєш на інший кінець світу сам або відправляєш туди на навчання свою дитину?

Вартість проживання тут нижче, ніж в сусідній Австралії або європейських студентських кампусах.

Ви можете отримати базову, середню або вищу освіту в новозеландських навчальних закладах, пройти мовні курси або вступити до магістратури в Новій Зеландії – в будь-якому випадку навчання тут дасть вам якісні нові знання і залишить виключно приємні враження!

Але вибрати схожу для навчання країну – це ще не все. Необхідно ще підібрати навчальний заклад і освітню програму, яка повністю відповідає вашим запитам. З цим завданням вам допоможе впоратися DEC Education: серед десятків різних за ціною, тривалістю і спрямованістю пропозицій ми знайдемо саме те, що необхідно вам! Мовні курси в Новій Зеландії, школи-пансіони, вищі навчальні заклади – з нами вам відкритий весь світ!

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку