Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Журнал Ed_venture

Про корпоративний журнал Ed_venture 

ED_VENTURE — корпоративне видання освітньої компанії DEC:

  • публікується з червня 2014 року;
  • журнал посів ІІ місце в конкурсі корпоративних медіа за версією Асоціації Корпоративних Медіа України у 2016 році;
  • журнал пропонує огляд можливостей середньої та вищої освіти, мовних програм та спеціальних пропозицій від партнерських компаній, а також висвітлює найактуальніші питання у сфері української та закордонної освіти.

Наша команда пишається виданням ED_VENTURE, адже ми збираємо найцікавіші факти про навчання за кордоном, думки студентів та їхніх батьків — клієнтів компанії DEC, публікуємо статті українських та закордонних експертів про актуальні тренди у галузі української та закордонної освіти.

Кожен випуск ED_VENTURE — це вікно у світ нових можливостей для українських абітурієнтів і студентів, поради наших експертів із підготовки до вступу та навчання, путівник з особливостей навчання за кордоном, рекомендації психологів та представників університетів різних країн світу.

Дізнавайтеся про якісну закордонну та альтернативну освіту, про тенденції ринку та переваги навчання у найкращих школах, вишах та мовних центрах першими. Для цього варто лише зайти до нас у офіс та замовити актуальний номер журналу!