Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Швейцарії

Навчання в Швейцарії. Фото - 10

Курси іноземних мов в Швейцарії

Школярі і студенти можуть відвідувати мовні курси в спеціальних центрах. Програми можуть мати різну інтенсивність. Проживання можливе в сім'ях або резиденціях. Зазвичай мовні центри відвідують учні з країн Європи, СНД і Азії.

Одним з найбільших освітніх центрів в Швейцарії є Swiss Education Group. Курси призначені для дітей, які хочуть пов'язати своє майбутнє з готельно-ресторанним бізнесом, кулінарією, салонами краси і туристичними компаніями.

Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина з користю провела час, то в Швейцарії вона зможе «знайти себе», відвідати лекції, навчальні курси і майстер класи, спілкуватися з однолітками.

Швейцарські канікули

Літні табори в Швейцарії користуються особливим успіхом. Під час навчання діти зможуть чудово відпочити і насолодитися красою Альп. Мови викладання різні, в основному це англійська.

Англійська мова в Швейцарії, курси та школи

Швейцарія прекрасна країна для подорожей. Вона славиться своєю мальовничою природою, чистим повітрям і високим рівнем життя.

Краса Швейцарії вразить навіть найбільш прагматичну людину. Засніжені вершини гір, дзеркальні озера, альпійські луки і колоритні будиночки швейцарських сіл - це просто казка! Швейцарія ідеальна країна для сімейних подорожей, бізнес-поїздок і курортів.

Це багатонаціональна країна, тут перетинаються три європейські культури: німецька, французька та італійська. Але вони не ідентичні з країнами-джерелами, а мають швейцарський почерк.

Швейцарія славиться не тільки своїм сервісом, надійними швейцарськими банками, а й якістю освіти. В основі швейцарської системи освіти лежить оптимальний баланс французької, англо-американської та німецької систем. Відомо, що вчити мову краще в країні, де ця мова є рідною для її жителів. Швейцарія в цьому плані унікальна країна, тут чотири державні мови: німецька, французька, італійська, романшильска. Їх можна вчити в межах однієї країни. Що стосується англійської в Швейцарії, то нею вільно розмовляють 90% відсотків населення. Якщо в Україні, підійшовши до бабусі 70-75 років і заговоривши з нею англійською, ви рідко почуєте відповідь, то в Швейцарії ви легко отримаєте відповідь навіть від літньої людини. Виходячи з цих фактів, варто сказати, що курси англійської в Швейцарії дуже популярні як серед місцевих жителів, так і серед іноземців.

Школи англійської в Швейцарії пропонують велику різноманітність мовних курсів.

Les Elfes

Les Elfes - мережа швейцарських мовних центрів, в яких навесні, влітку, взимку працюють дитячі спортивно-мовні табори. Мовний центр Les Elfes розташований в самому серці Альп, в курортному місті Вербье. Тут більше 410 км трас, об'єднані мережею сучасних підйомників, і неймовірні пейзажі, що роблять Вербье одним з найпривабливіших курортів в Швейцарії. Відмінною особливістю Les Elfes є великий вибір мов (англійська, французька, німецька та іспанська), велика спортивна програма і хороший підбір розважальних заходів. До послуг студентів в Les Elfes бібліотека, ігровий зал, кімната для перегляду фільмів, зал для проведення дискотек, конференц-зал, футбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчики, поле для ігор в гольф, трамплін, скалодром. Кожна програма включає екскурсійні тури, поїздки, відпочинок на природі.

Junior and Teen Camp (JT Camp)

JT Camp - швейцарський мовний табір, який вже 50 років приймає дітей на літні канікули з можливістю вивчення англійської, німецької, французької або іспанської мови. Тут можна вивчати відразу кілька мов. Табір знаходиться в комуні Флімс-Лаакс, німецькомовного кантону Граубюнден. Діти проживають в Палаці вершників - сучасній будівлі, що входить до списку 150 кращих дизайнерських готелів світу. Номери дво- та тримісні, з окремими ванними кімнатами. Для дітей від 7 до 16 років тут є більше 40 різних видів спорту, в тому числі футбол, гольф, рафтинг, веслування на байдарках і скелелазіння.

ARIANA

ARIANA - мовна школа пропонує курси німецької та англійської для дітей. Знаходиться вона в швейцарському селі Ароза, розташована вона на висоті 1700 м над рівнем моря. Тут цілюще повітря, мальовничі альпійські ландшафти і розвинена інфраструктура для комфортного туризму. Це прекрасне місце щоб відпочити, позбавитися стресу і побути наодинці з природою. Курси англійської чи німецької проходять в міні-групах або індивідуально. Також курси можуть проводиться в сімейному форматі. У мовній школі велика територія обладнана для занять різними видами спорту: теніс, гольф, гірські види спорту і т.д.

Чому варто вибирати курси і школи англійської в Швейцарії?

  • У Швейцарії можна вчити кілька мов одночасно.
  • Велика різноманітність сімейних програм. У Швейцарії можна подорожувати, вчитися, відпочивати разом зі своїми рідними людьми.
  • Якісна освіта. Викладачі працюють за найсучаснішими методиками, використовують індивідуальний підхід до кожного студента.
  • Гнучкий графік занять. Ви можете вибрати курс з різною інтенсивністю, дивлячись які цілі ви ставите перед собою.
  • Спорт. Крім вивчення англійської мови в Швейцарії, у вас є можливість займатися різними видами спорту.   Всі школи обладнані сучасними спортивними майданчиками, тенісними кортами, полями для гольфу, знаходяться недалеко від гірськолижних курортів.
  • Бізнес-англійська. Швейцарія відома своїми банками і стабільною економікою. Тут зосереджена велика кількість міжнародних компаній, де працюють фахівці з усього світу. Тому курси з вивчення англійської тут дуже популярні і знаходяться на гідному рівні.
  • Престиж. Забезпечені люди їздять на швейцарські курорти і там же вчать англійську. Сертифікат, отриманий в мовній школі в Швейцарії, багато про що говорить. Також тут першокласний сервіс, що робить навчання ще приємнішим.
  • Клімат. Швейцарія дуже дбайливо ставитися до своєї екології. Тут використовують програми по впровадженню екологічного транспорту, переробки сміття і т.д. Головна цінність Швейцарії - це її природа, тут ви і ваші діти оздоровляться та відпочинуть від галасливого міста.

Англійська для бізнесу в Швейцарії

Швейцарія по праву вважається діловою столицею Європи. Тут зосереджені найбільші міжнародні компанії, всесвітньо відомі банки. Щорічно в Швейцарію приїжджає велика кількість власників бізнесу, керівників компаній на конференції, тренінги, зустрічі. Багато з них хочуть підвищити свій рівень ділової англійської під час відряджень. Також до Швейцарії приїжджають безліч фахівців з різних країн світу, і їм потрібна англійська для роботи і кар'єрного зростання. Виходячи з вищесказаного, в Швейцарії з'явився великий попит на курси англійської для бізнесу.

Мовні школи в Швейцарії розробили курси англійської для бізнесу. Вони підходять тим, у кого рівень знань англійської не нижче Intermediate. Перед початком курсу студенти проходять тестування, щоб визначити рівень знань мови і підібрати відповідну групу. Перед стартом програми студенти проходять співбесіду, після якої викладач бачить реальні цілі студента і підбирає відповідну програму. Заняття проходять в міні-групах до 5 чоловік, також ви можете вивчати бізнес-англійську індивідуально. Але викладачі все ж рекомендують групове навчання, так як процес взаємодії студентів один з одним дуже важливий для закріплення отриманих знань. Після курсу студенти можуть з упевненістю використовувати отримані знання в своїх бізнес поїздках.

Курс «Англійська для бізнесу» розроблений для фахівців з різних сфер діяльності. Він популярний серед банкірів, бізнесменів, менеджерів, маркетологів, працівників готельно-ресторанного бізнесу.

Англійська для дорослих в Швейцарії

Курси англійської для дорослих розраховані на вік від 16 років. Програма курсів передбачає не тільки заняття англійською, але і спортом. Вона популярна серед любителів активного відпочинку.

Швейцарія надає величезний вибір гірськолижних курортів для туристів, а мовні центри розміщені поруч з ними. І це дуже зручно для тих, хто любить проводити свій відпочинок з користю для тіла і розуму.

В основному програма курсу включає від 8 до 15 годин англійської на тиждень. Це досить для того, щоб вивчити щось нове і потренувати свою розмовну англійську. У Швейцарії не дуже популярні інтенсивні курси, так як перебуваючи серед такої гарної природи неможливо довго сидіти в аудиторії.

У програму мовних курсів включені проживання, харчування (тільки сніданки), екскурсії, поїздки до Цюріха, Лугано, Люцерн і т.д., спортивно-розважальні заходи, трансфер.

Під час поїздки студенти живуть в готелі або затишних будиночках-шале.

Англійська в Швейцарії для дітей

У Швейцарії є відмінні пропозиції мовних курсів для дітей. Популярними є канікулярні курси для дітей та підлітків. У таборі можна вивчати мову на вибір або відразу кілька мов. Інтенсивність занять - вісім годин на тиждень. При бажанні можна взяти додаткові уроки за окрему плату, продовживши навчання до 15 годин на тиждень.

Мовні школи велику увагу приділяють підбору персоналу. Пріоритет надається тим співробітникам, які мають педагогічну, лінгвістичну або спортивну освіту. Крім освіти, звертають увагу на хороші манери, вміння знаходити спільну мову з дітьми, креативність.

Мовні табори пропонують зимові та літні програми для дітей. Зимові проходять з початку грудня і до кінця квітня, поєднують навчання із заняттями з гірськолижного спорту. Діти можуть вибирати як лижі, так і сноуборди. Їх навички можуть бути різними: від початкового до просунутого. Літні програми включають заняття водними видами спорту і плаванням на байдарках.

Під час поїздки діти активно проводять час.   Програма навчання побудована так, щоб діти не засиджувалися на одному місці. Також в таборі пропонуються такі активності, як скелелазіння, катання на ковзанах, хокей, баскетбол, бадмінтон, настільний теніс, спортивне орієнтування, гольф, кінний спорт і багато іншого. Заходи включені у вартість, студентам їх надають на місці.

Кожна програма включає вікенд в альпійських будиночках в горах, пікніки на природі, освітні екскурсії.

Мовні школи в Швейцарії пропонують і денний варіант табору. Денний табір популярний в сезон гірськолижних курортів, коли батьки проживають недалеко в готелі і привозять дитину на день в кампус.

Проживають діти в кампусах або в затишних будиночках-шале, кімнати розраховані на двох-чотирьох чоловік. У вартість входить триразове харчування.

Відгук студентки про мовні курси в Швейцарії

Драгомирецька Софія, 10 років, Les Elfes International

В Les Elfes International я була взимку цього року. До Швейцарії поїхала сама: батьки залишилися в Україні. Але це мене не турбувало, бо раніше я встигла побувати в американських та англійських таборах. Разом зі мною на цей курс летіло двоє дівчаток, з якими ми дружимо досі.

Моя програма в таборі включала навчання і спорт. Кожен день проводилися цікаві змагання. Три години в день я займалася катанням на сноуборді. Для вивчення я вибрала французьку, мені вдалося її добре підтягнути. Після повернення, моя вчителька помітила мій прогрес. В цей табір хочеться приїхати ще. Всі діти, які були в моїй групі, були дуже добрі і відкриті.

Навчальні заклади

Навчання в Швейцарії. Фото - 11

Ariana: St. Gallen

Международная языковая школа, расположена в Швейцарии посреди Альпийских гор. Создана на базе Institut auf dem Rosenberg. Занятия и общение в школе проходит на английском, немецком и французском языках.

Навчання в Швейцарії. Фото - 12

Ariana: Arosa

Изучение английского, французского и немецкого языка в живописной швейцарской деревне Ароза, посреди чарующих гор. Что может быть лучше? Кроме обучения учеников школы ждет спортивно-развлекательная программа.

Навчання в Швейцарії. Фото - 13

Les Elfes International

Les Elfes предлагает каникулы для детей и подростков со всего мира, которые сочетают изучение иностранных языков и занятия различными увлекательными видами спорта. Лагерь находится в Вербье – небольшом горнолыжном курорте на юге Швейцарии.

Навчання в Швейцарії. Фото - 14

ALPADIA Language Schools Швейцария

Языковая сеть в городах Швейцарии предоставляет студентам со всего мира возможность изучать английский и французский языки с помощью полного лингвистического погружения.

Навчання в Швейцарії. Фото - 15

Swiss Education Academy

Swiss Education Academy – языковые летние лагеря и летние программы обучения в сфере международного гостеприимства, которые проходят на базе вузов SEG в швейцарских городах Лезен, Невшатель, Монтре и Ле-Бувере.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку