Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Іспанії

Навчання в Іспанії. Фото - 4
Навчання в Іспанії. Фото - 5
Навчання в Іспанії. Фото - 6
Навчання в Іспанії. Фото - 7
Навчання в Іспанії. Фото - 8

Європейська освіта в Іспанії

Іспанія – це одна з найбільших країн Європи і один із найбільш відомих напрямків серед туристів. Країна розташована по сусідству з Францією і Португалією, тут багата культура, дивовижна природа і завжди сонячна погода. Іспанія складається з напів-автономних регіонів зі своїми культурними особливостями і навіть своїми діалектами.

Чудовий клімат і культура Іспанії підкорює всіх, хто приїжджає сюди на навчання. Ідеальна комбінація хороших університетів і способу життя в Іспанії робить її одним з улюблених напрямків для іноземних студентів.

В Іспанії вчиться близько 1,8 мільйона студентів і близько 3% з них – іноземні студенти з понад 80 країн світу. Багато освітніх програм в університетах Іспанії проходить англійською мовою, що дозволяє по суті кожному випускнику школи легко адаптуватися в новому середовищі. Крім того, іспанська – третя найпоширеніша мова в світі, тому багато хто бажає її вивчати, тим більше в мовному середовищі. Для тих, хто зацікавлений в вивченні іспанської мови, при університетах є курси і предмети іспанською.

Середня освіта в Іспанії

В Іспанії освіта для дітей віком від 6 до 16 років є обов'язковою. У віці 14 років учень отримує сертифікат, який визначає напрямок його подальшої освіти. Діти з хорошою успішністю проходять на програми підготовки до міжнародного бакалавріату (IB), щоб потім вступити до вузу. Ті, хто не дотягує до потрібного рівня, йдуть в професійні училища.

Навчальний рік в іспанських школах розділений на триместри з літніми канікулами близько трьох місяців. Є зимовий триместр (з вересня по грудень), весняний триместр (з січня до Великодніх вихідних) і літній триместр (починається після Великодня і триває до другої половини червня).

Міжнародні школи в Іспанії

Приватні або міжнародні школи в Іспанії – ідеальний варіант для іноземних учнів. Освіту тут дають за міжнародними стандартами, тому у дитини не виникне проблем у разі переведення в школу іншої країни або продовження середньої освіти вдома, в Україні. Освітня програма може бути різною – британська, американська, французька, міжнародна – як і мова навчання, але частіше за все, основна мова навчання – англійська.

Великою перевагою міжнародних шкіл є невелика кількість учнів в класі, широке розмаїття обов'язкових і додаткових предметів, позашкільних заходів, а також – культурне розмаїття, адже в одному класі навчатимуться діти з різних країн. Це допомагає пізнавати інші культури, практикувати іноземні мови і вчитися жити із представниками різних менталітетів.

Вища освіта в Іспанії

В Іспанії є чимало університетів в з відмінною репутацією, які входять в рейтинги найкращих вузів світу. Більшість університетів в Іспанії викладає іспанською мовою, деякі –регіональною мовою (наприклад, каталонською). Але зараз все більше вузів пропонує програми англійською мовою. В основному це приватні вищі навчальні заклади.

Навчання в більшості вузів розділене на два семестри: з середині вересня / початку жовтня до кінця грудня; з другої половини січня / початку лютого до травня. Деякі університети розподіляють навчання по триместрах.

Іспанські університети дають офіційну і неофіційну кваліфікацію (ступінь). Офіційна, згідно Bologna ECTS (European Credit Transfer and accumulation System)   – це та, яка визнається в кожній країні Європи. Відповідно можна отримати диплом:

  • Grado   – бакалавра (навчання триває 4 роки);
  • Posgrado   – магістра (1 або 2 роки навчання);
  • Doctorado   – PhD або доктора (від 3 до 5 років навчання).

Крім того, всі іспанські університети дають неофіційні бакалаврські та магістерські дипломи в спеціалізованій галузі в залежності від освітнього спрямування вузу. Вони називаються maestrias, Magister або Expert Master. Такі дипломи не дають право вступати на PhD і в основному не визнаються за межами Іспанії. Але, вони часто пов'язані з конкретними сферами діяльності та можуть бути дуже корисні, якщо ви хочете залишитися працювати в самій Іспанії.

Крім державних університетів в Іспанії є близько 25 приватних вузів, де викладають англійською або двома мовами. Освітні програми і дипломи цих вузів визнаються в різних країнах світу поряд з дипломами державних навчальних закладів.

Крім університетів, потрібно згадати, що в Іспанії розташовані найкращі бізнес-школи Європи. Наприклад, EU Business School в Барселоні – це школа, яка вже понад 40 років готує фахівців у сфері бізнесу. Школа відома завдяки своїм інноваційним методикам і сучасному підходу до навчання. Тут лекції читають не теоретики, а практики – успішні бізнесмени, які навчають студентів на реальних кейсах і власному практичному досвіді. EU Business School входить в число десяти шкіл-лідерів серед бізнес-шкіл світу за різними показниками.

Мовні навички для навчання в Іспанії

Щоб вчиться і комфортно жити в Іспанії краще підучити іспанську мову або діалект регіону, де ви будете навчатися. Хоч ваша освітня програма і викладається англійською, поза стінами вузу англійською практично не говорять.

Більшість університетів пропонують підготовчі літні мовні курси, аби іспанську можна було вчити паралельно з навчанням у ВНЗ при університеті або в приватній школі.

Робота під час навчання в Іспанії

Іноземні студенти мають право працювати під час навчання в університеті Іспанії. Але робота не повинна заважати навчанню. Тому, як і у всіх країнах Європи, існують обмеження на робочі години для студентів-іноземців. Повний робочий день студент має право працювати тільки під час канікул. Якщо студент не з країн ЄС або Швейцарії, він повинен отримати дозвіл на працевлаштування в Іспанії – Spanish work permit. Виняток може бути в тому випадку, якщо робота – це обов'язкова практика в рамках вашого освітнього курсу.  

Студентське життя в Іспанії

Немаленька і дуже різноманітна країна Іспанія пропонує студентам незабутній досвід. Навчання тут – це ідеальне поєднання приємного з корисним – навчання в університеті і відпочинок в одній з найдивовижніших країн Європи, де завжди тепло, смачно і красиво. Залежно від місця, де ви будете вчитися, у вільний час можна відпочивати на пляжі, ходити в гори або навіть займатися зимовими видами спорту. Ну і де б ви не були, ви будете пізнавати дивовижну строкату іспанську культуру і просто не зможете не закохатися в неї. Точно так само, як і в іспанську кухню.

Популярні студентські міста Іспанії

Столиця Іспанії – Мадрид – це дивовижне місто, де яскрава динамічне життя іспанців буквально кипить на тлі чудової архітектури – немов гарні декорації до вистави. Мадрид – один з найбільших урбаністичних центрів Європи, великий фінансовий і бізнес-центр, і в той саме час, міжнародний центр культури і мистецтва. Три найбільш видатні музеї Мадрида утворюють так званий «Золотий трикутник мистецтв». Це Музей Тіссена-Борнеміси, музей Прадо і Центр мистецтв королеви Софії. Ну і нарешті університети Мадрида теж високо цінуються серед студентів і роботодавців, за це Мадрид удостоївся 31 позиції в рейтингу кращих студентських міст світу.

Барселона – ще одне улюблене серед студентів і туристів місто. Це столиця Каталонії – південно-східного регіону Іспанії. Барселона – одне з найпрекрасніших і естетичних міст Європи, відоме завдяки численним творінням Антоніо Гауді, а молодь знає його ще й по всесвітньо відомому музичному фестивалю Primavera Sound. Крім того, в Барселону їдуть за відпочинком на золотих пляжах і серфінгом.

Валенсія – третє за розміром місто Іспанії, розташоване на узбережжі. Студенти також люблять його за найбільший музичний фестиваль Європи Benicàssim. Тут прекрасні пляжі, красивий історичний центр міста, старе місто і численні музеї.

Гренада – місто, в якому навчається близько 80 000 студентів. Атмосфера тут дуже схожа на північно-африканську часів мавританського періоду правління. Найвидатніша пам'ятка тієї епохи – палац Альгамбра.

Ще одне чудове іспанське місто, куди з'їжджаються студенти з різних куточків світу – це Севілья. Як і більшість іспанських міст воно добре відоме своїми фестивалями, але популярність йому приніс той факт, що саме тут народився танець фламенко і улюблена страва як місцевих жителів, так і туристів – тапас.  

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку