Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Ірландії

 Навчання в Ірландії. Фото - 8

Навчальні курси з англійської мови на зеленому острові

Мовні курси в Ірландії можуть відвідувати і діти і дорослі. Це можуть бути центри на базі коледжів і університетів. Для молодих людей є мовні центри, в яких можна навчатися від 16 або 18 років. У Дубліні (Alpha College of English, Emerald Cultural Institute, International House Dublin і ін.), Cork Language Centre в Корку і багато інших.

Канікули в Ірландії

Якщо Ви не знаєте, чим зайняти дитину влітку, подумайте про вивчення мови закордоном. Вивчення англійської в Ірландії для дітей на канікулах проходить в спеціальних мовних центрах в Дубліні Atlas Language School, Irish College of English, The Language Explorer, а також на базі університетів Blackrock College, Maynooth University, Rathdown College і ін.

Як варіант, Ви можете відправити свою дитину в поїздку з групою на кілька тижнів, наприклад, в Alpha College of English. Ваша дитина зможе поспілкуватися з однолітками, поліпшити свої знання англійської та просто отримати масу вражень і задоволення від поїздки за кордон.

Переваги вивчення англійської в Ірландії

Ірландія - острів на краю Європи. Вона дивує своєю красою та унікальністю: смарагдова зелень, рудоволосі нащадки кельтів, чаруючі ірландські танці.

Ірландія не схожа ні на одну європейську країну. Ця країна унікальна багато в чому. Наприклад, в Ірландії є будинки, в яких немає вікон, а все через те, що в XVIII столітті в Ірландії був податок на сонячне світло. Це єдина країна, де національним кольором став рудий, через його рудоволосих жителів. Саме рудий колір прикрашає національний прапор Ірландії. Якщо в Європі улюблений вид спорту - футбол, то в Ірландії це собачі перегони. Європейські країни пишаються своїми помпезними архітектурними будівлями, а Ірландія - своїми середньовічними замками з привидами, в які охоче їдуть туристи.

Ірландія приваблює не тільки туристів і любителів пива, а й студентів з різнимих країн світу. Курси англійської мови дуже популярні в цій країні. За даними 2016 року представники 51 національності приїхали вчити англійську мову в Ірландію.

Чому вам варто вибрати вивчення англійської в Ірландії?

  • Унікальна навчальна програма. В процесі написання і реалізації програм велика увага приділяється різноманітним деталям, щоб навіть найскладніший матеріал можна було засвоїти з легкістю.
  • Багатонаціональність. Те, що на курси англійської приїжджають люди з різних країн, робить їх ще більш ефективними. Так як після занять ви практикуєте свої знання в спілкуванні, і єдиною мовою, якою ви зможете спілкуватися, буде англійська. Таким чином ви зможете подолати мовний бар'єр і розвинути свою розмовну англійську. Ще одним плюсом є те, що ви дізнаєтеся про культуру та традиції різних країн не з екранів телевізорів, а з перших вуст.
  • Європейська якість і комфорт.   Хоч Ірландія і відрізняється від західноєвропейських країн, але це ніяк не стосується висококласного сервісу. Ірландці дуже гостинні, і якість відпочинку їх гостей для них дуже важлива.
  • Природа.   Через унікальний мікроклімат в Ірландії, рослини мають яскраво-зелений чи темно-зелений окрас. Чого тільки варті знамениті Скелі Мохер - унікальний природний ландшафт зеленого острова. Природа Ірландії приваблює своєю північною красою багатьох кінорежисерів, наприклад, деякі фрагменти кіносаги про Гаррі Потера знімалися саме тут.
  • Екологія.   Ірландці дуже цінують свою природу. Тут ніколи не було важкої і хімічної промисловості, крім цього, тут найвищі штрафи за викинуте сміття на вулиці. Так як Ірландія - це острівна держава, яку омиває океан, то повітря тут насичене йодом, що справляє оздоровчий ефект на організм.
  • Ведення бізнесу.   Зараз Ірландія дуже швидко розвивається. Економіка країни зростає, це дуже приваблює інвесторів. Тут розташувалися такі компанії: Google, Facebook, Twitter.   Відвідавши курси бізнес-англійської ви зможете не тільки підвищити свої знання англійської мови, а й завести нові професійні знайомства.
  • Культурні пам'ятки.   Ірландія багата на історичні пам'ятки. Тут збереглися середньовічні замки і будівлі XVIII століття.
  • Відпочинок від галасливих мегаполісів.   Ірландці ведуть спокійне і розмірене життя. Тут ніхто нікуди не поспішає. Навіть в столиці Ірландії, Дубліні, панує атмосфера спокою.
  • Місцеві жителі.   Ірландці дуже відкриті і привітні. Вони нагадують старих друзів, яких ти давно не бачив, але варто вам побачитися, і ти знову відчуваєш їх тепло і гарний настрій. Цей народ любить веселитися, вони цінують баланс між роботою і відпочинком, а також вони вміють посміятися над собою. У ірландців цікавий акцент, але до нього швидко звикаєш. Студенти відчувають себе тут комфортно, через що адаптація проходить швидко і безболісно.
  • Мистецтво.    Запальні ірландські танці і колоритна музика не залишать байдужим нікого.

Англійська в Ірландії для дорослих

Мовні школи Ірландії пропонують великий вибір курсів англійської мови для дорослих, це можуть бути як короткочасні програми, так і довгострокові.

Вивчення англійської мови для дорослих починається з 17 років. Тут студенти повністю занурюються в англомовне середовище, знаходять друзів, заводять професійні знайомства.

Ірландці відрізняються своєю увагою до деталей. У написання програми методисти вкладають багато сил. Для них важливо, щоб навчання приносило студентам задоволення. Уроки англійської проходять в інтерактивній формі: ігри, дискусії, брейн-шторми, презентації. Навіть найскладніший матеріал засвоюється з легкістю.

Курси не обмежуються одними уроками. Програма побудована так, щоб ви якомога більше практикували свою розмовну англійську: вечорами проводяться різні заходи, де студенти спілкуються в неформальній атмосфері з викладачами і між собою.

Програми вивчення англійської мови для дорослих:

Підготовка до вступу в університет

Це тривалий курс вивчення англійської мови, розрахований він на період від 25 до 48 тижнів. В програму входять 20-26 уроків на тиждень.   Тривалість одного уроку становить 60 хвилин. Це інтенсивний курс, який розроблений для підготовки до вступу до закордонного ВНЗ. Також ви можете вибрати додаткові заняття. Це можуть бути предмети необхідні для вступу або ж професійні курси. Дані заняття проходять у другій половині дня.

Бізнес-англійська та професійна підготовка

В програму входять від 20 уроків на тиждень, вони проходять в міні-групах, до 6 осіб, також доступні індивідуальні заняття. Тривалість уроку становить 60 хвилин. Так як останні роки Ірландія стрімко розвивається, вона привертає багато представників з різних сфер бізнесу. Бізнес-курси тут стають більш популярними, тут студенти можуть вдосконалити свою англійську, повчитися у практикуючих бізнесменів і топ-менеджерів, а також завести нові професійні знайомства.

Підготовка до міжнародних мовних іспитів

У програму курсу входять як групові, так і індивідуальні програми.   У пакет з груповими заняттями входять від 20 до 26 уроків англійської на тиждень. У пакет з індивідуальними заняттями входять 20 групових та 5 індивідуальних уроків англійської на тиждень. На заняттях студенти вчать загальну англійську мову, а моментам, які можуть потрапитися на іспиті, приділяють особливу увагу. Уроки проводять сертифіковані викладачі, які мають право готувати іноземних студентів до міжнародних іспитів.

Підготовка вчителів англійської

Інтенсивний курс для викладачів, який триває два тижні. В програму входять 50 годин англійської на тиждень. По закінченню курсу вчителі отримують сертифікат.

Англійська в Ірландії для дітей

Канікули в Ірландії - відмінний вибір для дитячого відпочинку. Тут дитина оздоровиться, відпочине, дізнається багато нового, заведе друзів з різних країн світу.

Мовні школи в Ірландії пропонують літні курси на базі приватних шкіл. В основному, мовні школи знаходяться безпосередньо неподалік від Дубліна. Крім англійської мови в програму входять розважальні заходи, спортивні розваги, екскурсії, поїздки. Знайомство з Ірландією розширить кругозір вашої дитини, вона відкриє для себе інший світ. Ця поїздка не забудеться ніколи!

У першій половині дня, з 9 до 13, у дітей проходять заняття з англійської. Діти вчаться в невеликих інтернаціональних групах. У табір приїжджають діти з різних країн, в основному з Іспанії, Італії, Франції. Діти спілкуються між собою тільки англійською, зводячи до мінімуму спілкування російською або українською мовою. Діти долають мовний бар'єр, у них пробуджується інтерес до вивчення англійської. Також на заходах студенти виступають з презентаціями, де розповідають про свої країни, про свою культуру та традиції.

У мовних таборах у дітей насичений активний відпочинок. Діти відвідують найвідоміші пам'ятки Ірландії: кручі Мохер, Фенікс-парк, озеро Глендалоха. Для екскурсій і поїздок виділяються дні вільні від занять англійською. Також діти їздять на екскурсії або в розважальні центри в другій половині дня.

На час поїздки діти розміщуються в двох-, трьох- або чотиримісних номерах кампусу. Також діти можуть жити в приймаючій ірландській родині. До речі, в кімнатах, де живуть діти, немає Wi-fi, для того, щоб дітей ніщо не відволікало від здорового сну. Інтернет є в коридорах і в холах кампусів, там діти можуть зв'язатися з батьками, за допомогою інтернет-зв'язку.

У вартість входить повноцінне харчування. Примітно, що в таборах проводять дні національної кухні. Діти можуть спробувати страви ірландської, британської, французької, індійської, тайської кухні.

Відгуки дітей і батьків

Микита Серооченко, Alpha College of English

Школа займає велику територію, поруч шопінг-центр, в якому за нагоди можна купити все необхідне, і до Дубліна рукою подати. В Ірландії дуже красива природа і багато зелені. А скільки там рудоволосих людей! І всі такі чуйні - з ними приємно розмовляти. До ірландського акценту звикаєш буквально за два дні і потім легко спілкуєшся. Більше часу знадобилося, щоб звикнути до лівостороннього руху і навчиться грати в гельський футбол. У таборі я подружився з однолітками з Іспанії, Данії, Італії, і тепер ми листуємося. Але головне, я підтягнув англійську і став впевненіше розмовляти.

Софія Яковлева, Alpha College of English

Перед поїздкою я очікувала побачити красивий і зелений острів, але, коли ми приїхали до місця, де повинні були проживати і вчитися, була вражена побаченим. Цікаво було дізнатися про культуру Ірландії, місцеві розваги, пісні, танці. Назавжди запам'ятаю Кручі Мохер! Я дуже боюся висоти, але поборола свій страх заради цієї екскурсії. Це захоплююче видовище: величезна висота і безмежний океан перед тобою! А ще мені пощастило з нашою групою. Ми дуже здружилися.

Максим, Emerald Cultural Institute

Навчальний процес мені дуже сподобався, уроки проходили в неформальній, сприятливій обстановці. Я отримав нові знання і навички, поліпшив свої пізнання в розмовній англійській мові. Всі вчителі дуже кваліфіковані, веселі й чуйні. Умови проживання чудові: ми жили по одній людині в кімнатах, де був Wi-fi, стіл, ліжко і шафа. На кожну кімнату відведено окремий санвузол. Харчування хороше, до сих пір не можу відвикнути від їхньої кухні. Екскурсії були цікаві, і дуже добре, що вони проходили англійською. У позаурочний час ми ходили грати в різні квести, футбол, баскетбол, дивилися фільми англійською мовою. Спасибі DEC Education за організацію моєї поїздки.

Навчальні заклади

 Навчання в Ірландії. Фото - 9

Emerald Cultural Institute

Институт создан на базе Trinity College, который входит в состав Дублинского университета. Дает возможность в рамках партнерской программы подготовиться к поступлению в ведущие вузы Ирландии. Аккредитован Европейской ассоциацией качественного обучения иностранным языкам (EAQUALS).

 Навчання в Ірландії. Фото - 10

Oscars International Dublin

Oscars International аккредитована ACELS/MEI и предлагает курсы и летние лагеря для детей и взрослых. Школа находится в центре Дублина, рядом со знаменитыми Тринити Колледжем и Графтон стрит.

 Навчання в Ірландії. Фото - 11

Oscars International: Dublin City University

Языковой лагерь на базе Dublin City University, входит в международную сеть языковых школ Oscars International. Курс включает изучение языка и увлекательную экскурсионно-развлекательную программу. 

 Навчання в Ірландії. Фото - 12

Oscars International: Castleknock College, Dublin

Летние программы на базе одного из лучших колледжей в столице Ирландии – Дублине. Лагерь – часть международной сети языковых школ Oscars International, которая предлагает изучение английского и увлекательный активный отдых, экскурсии и факультативные занятия.

 Навчання в Ірландії. Фото - 13

Kaplan International English Ирландия

Kaplan International English – международная образовательная компания с 75-летним опытом преподавания английского языка студентам из разных стран мира. Kaplan International English – это более чем 50 языковых школ, расположенных в 8 англоговорящих странах.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку