Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Італії

Навчання в Італії. Фото - 9

Мовні курси в Італії

Італійська мова прекрасна як сама Італія. Вивчати її з нуля або вдосконалювати знання італійської мови в Італії - потрійне задоволення. По-перше, це ефективно, по-друге, це можливість кожен день мати справу з мистецтвом і просто відчувати себе маленькою частиною цього середземноморського куточка, а по-третє, це надзвичайно смачно, адже кожен, хто навчається тут обов'язково спробує неземну італійську кухню.

У цій країні пропонується безліч різноманітних можливостей для вивчення італійської як дорослими, так і дітьми, а курси італійської мови можна знайти на будь-який смак і для різних потреб.

Італійська із зануренням

Для всіх бажаючих вивчати італійську мову в Італії існує широкий спектр мовних шкіл. Наприклад, мережа мовних шкіл Linguaviva Educational Group пропонує різні курси для дорослих і дітей - стандартні, інтенсивні курси і суперінтенсиви, індивідуальне навчання з викладачем і тематичні курси (італійська + мистецтво, італійська + мода і дизайн інтер'єру, італійська + кулінарія та ін.). Є в Linguaviva також спеціальна програма вивчення мови для людей старшого віку.

Всі програми школи були розроблені для задоволення конкретних потреб всіх студентів. Багато з них вибирають школу Linguaviva як стартовий майданчик для подальшого вивчення дизайну, моди, кулінарного мистецтва або музики в Італії. У школі Linguaviva пропонують також можливість вивчати італійську, поєднуючи мову і дозвілля. А для молодших студентів літні програми школи стануть чудовою можливістю вивчити мову і відпочити в колі нових друзів з усього світу.

Перша школа Linguaviva була відкрита в 1976 році у Флоренції. Її метою було пропагувати вивчення італійської мови та італійської культури, а також допомогти іноземним студентам відчути Італію, проживаючи в цій країні. Сьогодні Linguaviva популяризує всесвітньо визнані цінності італійського способу життя - творчість і винахідливість, традиції та інновації, теплоту людських відносин і смак до життя. На цій філософії побудовані курси вивчення італійської мови. Міста, в яких сьогодні працюють школи Linguaviva, також обрані невипадково. Так, Флоренція з її багатою художньою і культурною спадщиною - прекрасне місце для тих, хто хоче вивчати мову і цінує мистецтво, Мілан - центр моди, творчості та технологічного розвитку - особливо сподобається фанатам моди, а в Ліньяно, що знаходиться на півострові та тягнеться до Адріатичного моря, між Венецією і Трієстом, особливо комфортно буде вивчати мову в тому числі і студентам молодшого віку.

До речі, курси можна починати в одному місті, а продовжувати і закінчувати - в інших, пізнаючи таким чином різноманітність країни. Більш того, школа робить все можливе, щоб студенти не тільки вивчили італійську мову, але і прекрасно провели час, розширили свої пізнання в італійській культурі і, звичайно ж, постійно спілкувалися італійською.

При навчанні використовується комунікативний підхід, що підсилює мотивацію вивчати мову. Курси охоплюють всі аспекти граматики, розмовної мови, аудіювання та письма. Навчання проводиться в невеликих групах в середньому до 10 осіб.

Linguaviva має репутацію однієї з кращих італійських шкіл в країні. І ця репутація підтверджена нагородою журналу Study Travel Magazine - найбільш впливового видання в сфері вивчення мов, який щороку проводить дослідження з метою визначення кращих міжнародних освітніх організацій. У номінації вивчення італійської мови в Італії Linguaviva висувалася на нагороду щороку протягом останніх років, а в 2006, 2009, 2010 і 2011 рр. перемагала.

Італійська для бізнесу

Знання іноземної мови часто є обов'язковою умовою для кар'єрного зростання, а також для можливості працювати і жити за кордоном. Мовні курси італійської для бізнесу все більше затребувані у тих, хто хоче в стислий термін вивчити мову для використання в роботі. Курси бізнес-італійської в Piccola Università Italiana створені саме для співробітників компаній, бізнесменів і підприємців, яким необхідні знання мови для ведення бізнесу. До слова, при бронюванні курсу необхідно повідомити школі про свої цілі навчання, відповідно до яких буде підібрано оптимальний вміст програми. Курс може бути як звичайним, так і інтенсивним, а тематика занять - найрізноманітніша: від власне економіки і торгівлі, туризму, медицини, юриспруденції аж до італійської для перекладачів. А для бізнесменів і співробітників компаній, які прагнуть досягти максимального успіху в навчанні за дуже короткий час, школа пропонує також експрес-курси, які проводяться тільки індивідуально.

Крім бізнес-італійської, в Piccola Università Italiana можна вивчати італійську в рамках звичайних курсів і інтенсивів, а також індивідуально. Тут теж є можливість підготуватися до здачі іспитів за італійською, до навчання в Італії. У школі є можливість займатися з викладачем індивідуально по скайпу.

Італійська для дизайнерів

Для тих, хто збирається навчатися в італійських академіях моди і дизайну, таких як NABA, Domus Academy, Istituto Marangoni, Polimoda, Scuola Politecnico di Design, Fashion School Carlo Secoli, UpToDate Fashion Academy, HFFA, Istituto Europeo di Design і ін., школи Scuola Leonardo da Vinci пропонують спеціальні курси вивчення італійської мови. Їх мета - допомогти студентам покращити навички, необхідні для навчання в навчальних закладах, підняти рівень володіння мовою для вивчення моди і дизайну, а також підготуватися до здачі вступних іспитів, якщо це необхідно. Для навчання на цій програмі італійською треба володіти на рівні В1 і вище. Курс ведеться висококваліфікованими викладачами з багаторічним досвідом роботи в сфері моди та дизайну.

Італійська в Римі

Якщо ж ви бажаєте вчити італійську в самому серці Італії - в Римі, вам будуть цікаві курси школи Dilit International House, розташованої в центрі італійської столиці.

Dilit (Divulgazione Lingua Italiana), заснована в 1974 році і офіційно авторизована Міністерством освіти Італії, була однією з перших мовних шкіл країни, де викладали італійську мову як іноземну. Вона зарекомендувала себе як одна з найпрестижніших шкіл з вивчення італійської мови в Італії сьогодні.

Dilit International House пропонує безліч різних курсів і програм вивчення мови як в рамках інтенсивних групових курсів (по 20, 25 або 30 уроків на тиждень) або індивідуальних занять, так і на спеціальних курсах, таких як «італійська + італійська домашня кухня», «італійська через архітектуру »,« італійська через фотографію »та ін.

Курси розраховані на студентів з різним рівнем знання мови - від початківців до досвідчених. Студенти, які вже мають знання італійської, можуть пройти тест з метою визначення їх рівня, і почати подальше вивчення будь-якого понеділка.

Для студентів, які відвідують інтенсивні курси, школа пропонує послугу проживання. Можна також вибрати проживання в італійській родині або в квартирі. А ще в школі пропонують велику програму дозвілля (здебільшого безкоштовно), наприклад, прогулянки по місту, семінари, екскурсії та ін.

Італійська мова та італійська культура

Якщо ці два поняття - італійська мова і культура - для вас нероздільні, розгляньте можливість вивчати і те й інше в школі Scuola Leonardo da Vinci.

Школа була заснована у Флоренції в 1977 році і по сьогоднішній день продовжує популяризувати італійську мову та культуру як два нероздільних явища. У цій школі неможливо вивчати мову і не захотіти краще пізнати культуру, історію, кухню, кінематограф Італії. Тут навіть є можливість спробувати себе в традиційних ремеслах - кераміці, ювелірному майстерності та ін. А вчити італійську можна у Флоренції, в Римі, Мілані, Сієні, Віареджіо. Так, в школі в Сієні вивчати мову можна також, вивчаючи італійське виноробство і італійську кухню. А ось якщо ви приїхали навіть на один день в Мілан, Флоренцію, Рим або Сієну і хочете поєднати знайомство з містом зі знайомством з італійською мовою, то вам відмінно підійде тригодинна програма «Learn-and-Go» ( «Італійська на ходу»). Це незвичайний урок італійської, а може, екскурсія по місту. Як би там не було, даний курс допоможе відчути живу італійську культуру, почути мелодійність італійської мови в повсякденному житті, а заодно і трохи краще дізнатися одне із міст.

Accademia Italiana - міжнародна школа, яка бере студентів з усього світу, а факультет італійської культури академії, власне, був створений в допомогу якраз іноземним студентам. Саме тут пропонують кілька літніх курсів італійської мови і культури на різних рівнях. Щомісяця навчання відповідає певному рівню і включає 40 годин занять (звичайний курс) або 80 годин (інтенсивний курс).

Рівень доступу до курсів визначається вступним тестом і відповідає базовому, проміжному і просунутому рівнях. На кожному курсі використовують аудіовізуальні матеріали, показують фільми оригінальною мовою, за яким проводиться обговорення, аналізують тексти, написані італійською мовою. І звичайно ж, обов'язково в програму курсу входять розважальні та культурні заходи, які іноземні студенти будуть проводити зі своїми італійськими колегами. І все це у вічному місті - Римі, або в місті квітів - у Флоренції.

Навчальні заклади

Навчання в Італії. Фото - 10

Linguaviva

Школа основана во Флоренции и имеет филиалы в Милане и Линьяно. Создана с целью обучения итальянскому языку и знакомства с культурой и традициями страны. Предлагает современные методики преподавания и отличные условия проживания.

Навчання в Італії. Фото - 11

DILIT, Rome

Филиал международной сети языковых школ Dilit International House, расположенный в самом центра Рима. Кроме языковых курсов предлагает насыщенную культурную программу и тематические семинары.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку