Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Франції

Навчання в Франції. Фото - 9

Мовні курси у Франції

Навіщо вивчати французьку мову у Франції? По-перше, легше, тому що оточення сприяє вивченню мови. По-друге, швидше, оскільки участь в курсах з обмеженим часом перебування в країні дисциплінує і мобілізує. По-третє, це ефективніше, оскільки мова - це не тільки граматика і лексика, а й частина культури, яку легше пізнавати в країні, де ця культура зародилася і розвивається.

Скільки б вам не було років, які б цілі перед вами не стояли, у Франції ви знайдете масу курсів різних форматів, які будуть відповідати вашим запитам, а наші експерти допоможуть вам вибрати саме ту програму, яка вам потрібна.

Побачити Францію і вивчити французьку

EF Education First надає широкий вибір програм вивчення французької мови у Франції, які допоможуть реалізувати ваші цілі, задовольнять рівень володіння мовою і ваш графік. Вчитися можна в Парижі і на півдні Франції. Всі програми включають позакласні заходи, а також припускають наявність вільного часу для вивчення місцевої культури і зустрічей з носіями мови. Будь то два тижні або дев'ять місяців навчання - в будь-якому випадку ви поліпшите свою французьку мову і чудово проведете час. В рамках програм організовуються такі заходи, як кулінарні заняття, дегустації вин та екскурсії по історичних містах і красивих природних місцях по всій країні.

Elfe (Ecole de Langue Française) - приватний навчальний заклад, що спеціалізується з 1984 року на викладанні французької мови як іноземної для невеликих груп студентів. Викладачі школи використовують комунікативний метод навчання, який є одночасно активним і стимулюючим підходом для найрізноманітніших студентів. Безумовно, заняття на курсах доповнює програма різних позакласних заходів. Займатися можна в групах та індивідуально, вибравши як загальні курси, так і спеціалізовані, наприклад, такі як французька для бізнесу, медична французька, французька для туризму і готельного бізнесу, французька мова для індустрії моди, дипломатії, банківської справи та страхування, юриспруденції та ін .

Elfe є центром підготовки для здачі всіх офіційних іспитів з французької мови (DELF (Diplôme d'Études en Langue Française) / DALF (Diplôme Approfondi de Langue Française)), а також екзаменаційним центром TCF (Test de connaissance du français). Ідеально розташована на вулиці Монмартр в центрі Парижа школа забезпечує індивідуальний підхід в теплій, дружній атмосфері.

Школа OISE Paris знаходиться в районі Монпарнас на півдні Парижа, всього в декількох хвилинах ходьби від Люксембурзького саду. У школі панує досить привітна атмосфера, тут просторо, прекрасне оснащення: всі студенти мають доступ до Wi-Fi і комп'ютерів, а за чашкою чаю або кави під час перерви між заняттями можна поспілкуватися з викладачами та студентами. Порядки в школі досить суворі, а тому прогуляти заняття не вийде. Курси OISE Paris призначені для амбітних студентів, відповідно передбачається, що молодь буде вчитися старанно і сумлінно щоб досягти високих результатів. У школі OISE Paris навчаються не тільки іноземні студенти, а й носії мови. Тут готуються до здачі іспитів і розширюють свої можливості для кар'єрного зростання.

Мовні школи Alpadia пропонують різноманітні курси французької мови, які проводяться цілий рік. Від стандартних до інтенсивних курсів, від приватних занять до підготовки до іспиту, Alpadia пропонує рішення для будь-яких завдань і потреб студентів, а також є офіційним екзаменаційним центром для міжнародного тесту на знання французької мови TCF.

Ви можете вибрати школу Alpadia в Ліоні і вчити французьку в інтерактивному середовищі з учителями, які не тільки знають свою справу, а й люблять її. До приїзду в школу студенти проходять тест, що визначає їх рівень знання мови, тому з першого дня занять студенти починають навчання в групі, що відповідає їх рівню. До речі, в 2015 році Ліон був визнаний найпривабливішим для життя містом Франції (дослідження PricewaterhouseCoopers).

Якщо ж вам до душі індивідуальні заняття з викладачем і можливістю жити у французькій родині, розгляньте пропозиції від школи Home Language International, яка рекомендує як загальні програми, так і програми з додатковими видами діяльності, такими як культура, спорт, різні хобі.

Літні програми і табори з вивченням французької мов для дітей і підлітків

Для підростаючого покоління у Франції також є чимало програм з вивчення французької мови як протягом усього року, так і під час канікул, серед яких варто звернути увагу на програми міжнародної молодіжної школи французької мови ATOLL JUNIORS, створеної лінгвістичним центром Centre International d'Antibes. Центр існує з 1985 року і має багатий досвід підготовки і проведення мовних програм для молоді. Спеціалізація центру - викладання французької мови для студентів всього світу.

Школа ATOLL JUNIORS проводить програму для молоді під час літніх канікул в курортному місті Антіб на Лазурному березі Франції. А це значить, що тут є відмінна можливість вивчати французьку з зануренням, до того ж захоплююче провести канікули. У школі навчаються студенти 12-17 років. Вони займаються 20 уроків на тиждень, вивчають граматику, практикують розмовну і письмову мову. Уроки проводяться так, щоб захопити студентів і запалити в них інтерес до французької мови. Інтенсивний курс включає 26 уроків на тиждень. Є в школі програми для підготовки до здачі міжнародного іспиту DELF.

Для дітей молодшого віку (6-11 років) проводяться ігрові уроки, в рамках яких діти знайомляться з мовою, розвивають комунікативні навички для того, щоб використовувати мову в повсякденному житті. Проводяться в школі також індивідуальні заняття, які готують в залежності від потреб студентів.

Протягом останніх 20 років школа Excellencia проводить кращі літні програми для дітей в кампусі в Троіссі в годині їзди від Парижа. Діти з 60 різних країн щорічно приїжджають в школу на літні канікули, щоб вивчати і удосконалювати знання французької. Головний пріоритет школи - безпека і благополуччя кемперів.

Вивчення мови і насичена культурно-розважальна програма з поїздками, екскурсіями, спортивними заходами проходять в абсолютно безпечному середовищі. До слова, діти розташовуються в прекрасному заміському зеленому кампусі. Вивчаючи французьку мову, занурюючись в культуру цієї країни на уроках, під час прогулянок і позакласних заходів, діти пізнають душу мови.

Захоплюючі пригоди чекають кемперіув літньому таборі центру Village Camps на березі річки Ардеш на сонячному півдні Франції. Табір знаходиться на краю Національного парку ущелини Ардеш, де природа подарувала масу можливостей для активного відпочинку. У першій половині дня протягом трьох годин студенти займаються французькою, а в решту часу беруть участь в різних заходах в таборі.

Відпочити на кращих курортах Франції і вивчити французьку

Вчити французьку та гуляти по набережній Ніцци - якщо так виглядає відпустка вашої мрії, здійсніть її вже цього літа в одній зі шкіл, що надають курси на французькій Рив'єрі.

Одна з таких шкіл - France Langue - займається вже понад 40 років навчанням французької мови як іноземної. Місія навчального закладу - створити для студентів унікальний досвід. Щороку тут проходять навчання 8 тис. дітей понад 100 національностей. Школи знаходяться в різних містах, причому найбільш привабливих з точки зору туризму - Париж, Ніцца, Бордо, Біарріц і навіть в Фор-де-Франс на острові Мартініка - маленькому раї, що розташувався в Карибському морі.

France Langue отримала нагороду Qualité Français Langue Etrangère за високу якість послуг та викладання. Одне з правил школи - персоналізувати курси для кожного студента і робити унікальним його перебування у Франції. У школі розроблено академічний моніторинговий процес, мета якого - забезпечити ефективне вивчення мови для кожного учня відповідно до індивідуальних цілей. У школі також пропонують безліч активностей, пов'язаних з контентом уроків, щоб збагатити і адаптувати програми під потреби студентів.

Школа використовує інноваційні методи навчання та контент. Над цим працює команда з 80 вчителів, включаючи 30 професорів, які на додаток до своїх курсів розробляють програми навчання.

Ще одна школа з курсами в розкішних локаціях - Ecole Azurlingua - стала однією з перших, хто в 2007 році отримав високу оцінку якості French Foreign Language Quality. Тут гарантують послуги високої якості у всіх аспектах навчання на курсах французької мови у Франції: навчання, проживання, дозвілля, допомога. Щорічно школа підтверджує право мати цю нагороду. Школа Ecole Azurlingua надає інноваційну освіту для дорослих, тінейджерів, а також для викладачів французької в унікальному середовищі Французької Рив'єри.

Школа Inlingua La Rochelle в Ла-Рошелі на західному узбережжі розробила свій метод навчання, заснований на усному навчанні, що дозволяє студентам з перших занять розуміти французьку мову і розмовляти нею набагато швидше, ніж при використанні традиційних методів навчання. Цей метод визнаний у всьому світі з 1968 року. Почати заняття можна будь-якого понеділка цілий рік.

Франція - одне з найпопулярніших місць відпочинку в Європі. Вона особливо відома своєю унікальною кухнею, історичними пам'ятками, високорозвиненою культурою і, звичайно ж, модою. Мовні центри Eurocentres пропонують вивчати французьку, а також удосконалювати свої знання мови любові, моди, гастрономії, дипломатії і культури в трьох локаціях: в Парижі, на узбережжі в Ла-Рошелі або в Амбуазе в долині Луари. У будь-якому з цих центрів викладачі Eurocentres гарантують, що ваш французький буде відполірований до блиску.

Французька в Каннах і Нормандії

Канни знаходяться 10 км на захід від Ніцци, на Французькій Рив'єрі, з золотими пляжами, що привертають туристів протягом усього року, але особливо в літні місяці. Приємний клімат, прибережне розташування і простота доступу до всього Лазурного берегу роблять місто прекрасним місцем для відпочинку і вивчення французької мови. Коледж French in Cannes пропонує широкий вибір курсів вивчення мови.

Школа French in Normandy (FIN) - відзначена нагородами акредитована школа французької мови, розташована в самому серці Нормандії, в місті Руан. FIN пропонує широкий вибір курсів французької мови, які викладаються акредитованими французькими викладачами.

Навчальні заклади

Навчання в Франції. Фото - 10

Ecole des Roches

Известнейшая во Франции языковая школа-пансион. Каждый год школа принимает свыше 700 учеников из более чем 45 стран мира. Кроме обучения, особое внимание здесь уделяю комфорту и безопасности учеников.

Навчання в Франції. Фото - 11

Centre International d´Antibes Nice

Школа расположена в центре Ниццы, откуда совсем близко до Монако, Монте-Карло и Антиба. Обучение здесь – отличный вариант, чтобы объединить морской отдых и изучение французского языка.

Навчання в Франції. Фото - 12

Centre International d´Antibes Cannes

Школа в Каннах – идеальный вариант для изучения французского с погружением в языковую среду. Кампус расположен в центре города, недалеко от пляжа, что привлекает сюда сотни учащихся со всего мира.

Навчання в Франції. Фото - 13

Centre International d´Antibes

Одна из самых крупных языковых школ Франции. Входит в состав профессионального сообщества образовательных учреждений по обучению французскому языку Souffle. Кампус Le Château расположен в центре Антиба, а кампус Le Port – возле самого большого средиземноморского порта.

Навчання в Франції. Фото - 14

Home Language International

Курсы изучения французского с проживанием в семье преподавателя. Студенты могут самостоятельно выбрать регион проживания и условия. HLI славится высочайшим качеством организации обучения и максимальным вниманием к потребностям клиента.

Навчання в Франції. Фото - 15

Excellencia French Language Center

Школа Excellencia French Language Center предлагает обучение английскому и отдых во Франции, в провинции Шампань. Лагерь расположен в небольшом городке Труаси в живописной местности на берегу реки.

Навчання в Франції. Фото - 16

ALPADIA Language Schools Франция

Cеть языковых лагерей ALPADIA Language Schools во Франции предоставляет студентам со всего мира возможность изучать английский и французский язык с помощью полного лингвистического погружения. 

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку