Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Освіта в Великобританії

 Освіта в Великобританії. Фото - 10

Курси англійської мови у Великій Британії

Щоб навчитися ідеально говорити і читати англійською варто відвідати мовні курси. Існує дві форми навчання:

  • Заняття, які проходять у викладача на дому, де студент і проживає. Тематика занять, тривалість курсу визначається самим студентом.
  • Професійні курси. Проводяться за різними напрямками, це можуть бути мовні центри або «приватні викладачі», школи на базі університету або коледжу.

Вдосконалюйте англійську на канікулах!

Кращий час для відпочинку дитини - це канікули. А чому б не поєднати відпочинок з навчанням? Ви можете відправити свою дитину за кордон на період канікул для вивчення англійської.

На літніх, весняних, осінніх і зимових канікулах школярі та підлітки можуть практикуватися і поглиблювати свої знання. Влітку дитина може займатися в мовному центрі або на базі приватної школи, університету, проживати в резиденції або сім'ї, або відправитися в спортивний табір. В інші пори року заняття з англійської доступні тільки на базі приватних шкіл і в мовних центрах.

Курси і школи англійської мови у Великій Британії

Велика кількість людей стикаються з величезною проблемою під час вивчення іноземної мови - мовний бар'єр. Студент може ідеально знати граматику, читати і писати англійською, але при цьому відчувати скутість під час спілкування. Відомо, що найефективніший варіант для вирішення даної проблеми - це перебування в англомовному середовищі. Курси англійської мови у Великій Британії - найкращий варіант для того, аби за короткий час підвищити рівень володіння англійською мовою, а також почати спілкуватися вільно.

Мовні курси в Англії - відмінний варіант також і для тих, хто любить подорожувати з користю: активний відпочинок, живе спілкування з представниками різних країн, професійні курси, екскурсії, і, звичайно ж, заняття англійською мовою.

Переваги вивчення англійської мови в Англії:

Основна перевага вивчення англійської мови в Англії - це можливість постійного навчання. Коли ви перебуваєте в англомовному середовищі, навчання проходить цілодобово, ви використовуєте свої знання для спілкування та орієнтації в місті.

Мовні курси - це неформальне навчання, де англійська не нудна теорія, а жива мова.

Захоплюючі екскурсії по легендарними місцями Великобританії: найдавніші замки, знамениті музеї, пам'ятки, краса англійської природи - все це англійською мовою.

В Англії неймовірний вибір мовних програм: англійська для дорослих, англійська для дітей, професійні курси, мовні поїздки для всієї родини

Пожити життям англійця. Вибравши мовну програму в Англії, ви можете жити в родині англійців. Так ви зможете не тільки практикувати розмовну англійську, а й вивчити культуру, традиції, побут звичайної британської сім'ї зсередини. Це унікальна можливість для мандрівника – зазирнути за ширму туристичних турів і побачити нешаблонну Британію.

Професійний ріст. В Англії існує безліч мовних програм з певним професійним спрямуванням: право, медицина, психологія, бізнес, маркетинг, наука. Крім навчання англійської мови, у вас відкривається можливість завести нові професійні контакти, побувати на майстер-класах у топ-менеджерів.

Відпочинок з сім'єю. Мовні центри надають величезний вибір сімейних мовних програм. Це хороша можливість провести час з сім'єю і навчитися чомусь новому.

Курси і школи англійської мови в Англії для дітей

Мовні курси для дітей - це відмінний варіант для відпочинку і неформального навчання. Турботливі батьки дуже хочуть, щоб їх дитина якомога краще, активніше, пізнавально провела свій відпочинок - все це є в мовних програмах. Ваша дитина не тільки подорожуватиме і вчитиме англійську мову, а й навчиться бути самостійною, взаємодіяти в колективі, знаходити друзів, долати труднощі. Це неймовірний досвід і емоції, які ви можете подарувати дитині завдяки такій поїздці.

Програми вивчення англійської мови в Англії

У Великобританії існує велика різноманітність мовних програм для дітей:

Канікули + Англійська

Школярі можуть провести незабутні канікули з активним відпочинком і щоденною практикою англійської мови. Такі програми розроблені для дітей від 8 до 17 років. Діти їдуть в поїздку на 2-3 тижні в супроводі педагога-куратора. Живуть діти в студентських кампусах, в затишних одномісних або двомісних номерах зі всіма зручностями.

Поїздка має насичену програму - дітям ніколи нудьгувати. У першій половині дня у дітей проходять заняття з англійської, вони націлені не тільки на отримання нових мовних знань, але і на розвиток мислення, комунікативних навичок. Також розподіл груп проходить так, щоб дітей не оточували російськомовні студенти: таким чином, дитині доводиться використовувати знання англійської, щоб спілкуватися зі своїми однолітками з інших країн.

У другій половині дня - насичена розважальна програма: екскурсії в Лондон, в розважальні центри, музеї, виставки. Наприклад, в поїздці, яка проходила на базі університету Royal Holloway, діти їздили на кіностудію, де знімали фільм про Гаррі Поттера. Діти були в захваті від цієї поїздки. Увечері організовуються творчі вечори, покази мод, брейн-ринги, дискотеки. Такі канікули запам'ятаються надовго!

Курси для майбутньої професії + Англійська

Дані мовні програми розраховані на розвиток професійних навичок: спорт, журналістика або кулінарія, спів або танці, акторська майстерність чи школа лідерства. У першій половині дня проходять заняття з англійської, в другій половині дня студенти відвідують майстер-класи за фахом: це можуть бути відвідування зали суду, зустрічі з журналістами, маркетологами, тренінги від фахівців відповідної сфери.

Caterham School

Ця школа знаходиться в графстві Суррей, що недалеко від Лондона. Вивчання англійської проходить в невеликих групах від 10 до 15 осіб, три години на день. Також діти вибирають профільні напрямки. Наприклад, програма «Англійська + футбол» - це щоденні тренування під керівництвом тренерів іменитих футбольних клубів, зустрічі та майстер-класи від професійних спортсменів. Програма «Англійська + театр і танці» - це уроки співу, акторської майстерності, танців, участь в постановках. Також діти відвідують різноманітні вокально-танцювальні шоу і театри.

Dulwich College

Школа приймає дітей 12-17 років і пропонує безліч програм, особливою популярністю користується програма Advanced global young Leaders - це курс лідерства для дітей, він розрахований на розвиток лідерських якостей, вміння спілкуватися з іншими людьми і працювати в команді. Даний курс розкриває потенціал дитини, вчить її презентувати себе навколишньому світу. Діти вчаться формувати і відстоювати свою точку зору.

Підготовчі курси до школи / університету + Англійська

Відмінний вибір для тих, хто розглядає варіант вступу до британської школи. Діти проходять інтенсив з англійської мови, а також академічний курс з математики, фізики, хімії, права - ці знання допоможуть дитині під час вступу до вузу. Для вступу до університету підготовчі курси є обов'язковими, вони проходять на базі університетів або ж в мовних центрах.

Навчання мови в будинку у викладача в Англії

Програми вивчення англійської мови з проживанням в сім'ї кваліфікованого викладача, у якого є сертифікат, що підтверджує право на навчання іноземних студентів. Це повне занурення в мовне середовище, де студент спілкується тільки з англомовними людьми. Програма курсу включає не тільки формальні уроки, а й неформальне спілкування з членами сім'ї. Дітям підбирають сім'ю, де живуть діти такого ж віку для того, щоб навчання було цікавим. Також дитина відвідує екскурсії, виставки, парки атракціонів, зоопарки.

Дитина отримує величезну кількість мовних навичок, вчиться бути самостійною, адаптується до нових умов, пізнає культуру і традиції країни зсередини.

Курс підготовки до іспитів IELTS, TOEFL в Англії

Спеціальний курс, який розроблений для підготовки абітурієнтів до іспитів. Студенти опрацьовують всі нюанси з якими вони можуть зіткнутися на іспиті.

Курси і школи англійської мови для дорослих в Великобританії

Мовні програми для дорослих популярні серед топ-менеджерів компаній, власників бізнесу і фахівців, яким англійська мова важлива для кар'єрного зростання. Існує кілька видів мовних курсів для дорослих:

Професійні курси англійської в Великобританії

Професійні курси пропонують більшість мовних шкіл у Великобританії. Подібні курси будуть корисні для фахівців, а також для випускників університетів. Підходять вони і для людей, у яких рівень володіння мовою на рівні Intermediate. Графік навчання складається індивідуально, це може бути інтенсивний курс в стислі терміни або ж трьох-чотиритижневий курс. Заняття проходять в невеликих групах від 3 до 7 осіб. Студенти вчать загальну англійську мову та ділову англійську, в залежності від спеціальності.

Перед поїздкою студент проходить онлайн-тестування. Навчання на подібних програмах відкрите цілий рік, але поїздку варто запланувати за кілька місяців до початку програми, щоб визначити цілі і підібрати найбільш ефективний варіант.

Такі програми популярні серед юристів, журналістів, маркетологів, медпрацівників, дизайнерів, архітекторів, бізнесменів.

Курси навчання англійської мови в Англії

Стандарт. Пакет включає до 25 годин академічної англійської на тиждень. Заняття проходять в невеликих інтернаціональних групах.

Інтенсив. Підходить для тих, хто хоче підвищити рівень володіння англійською мовою в більш стислі терміни. Інтенсивний курс проходить в маленьких інтернаціональних групах і спрямований на підвищення загальних знань англійської. В інтенсив також входять програми підготовки до іспитів A level, IELTS, TOEFL.

Відгуки студентів, дітей та батьків про мовні програми в Англії

Олена Винник, клієнт DEC education

Моїй доньці Насті 11 років, і це була її перша самостійна поїздка. Звичайно, ми переживали. Але завдяки груп-лідерам, які щовечора надсилали батькам фотозвіти і розповідали, як пройшов день, ми ніби самі були в цій поїздці. Настя була в захваті від музею Гаррі Поттера, привезла звідти чарівну паличку. Чи не наймолодша в групі, вона з усіма потоваришувала і зараз переписується з друзями з інших країн. Настя вже мріє про наступну поїздку: вона просто закохалася в Англію!

Ольга Казавчінская, клієнт DEC education

Я керую компанією, яка поставляє українську продукцію в багато країн світу. Мені потрібно було нарешті почати говорити. Фахівці DEC підібрали програму, завдяки якій я зробила справжній ривок. Навчання розпочалося в невеликому містечку Харпенден, де я прожила чотири тижні в родині викладача. З 9 години до 17 були заняття, а вечорами, якщо ми не йшли в кіно, театр або просто гуляти, я займалася самостійно. За цей місяць я покращила знання граматики і відпрацювала розмовні навички. А потім на три тижні вирушила до курортного міста Ексмут, в школу, де бізнес-англійську вивчають керівники компаній з усього світу. Викладають тут в тому числі власники бізнесів, які навчають майстерності комунікацій в професійному середовищі. Ми презентували свої компанії, обговорювали бізнес-процеси, після занять - екскурсії, красиві місця узбережжя. Я просто закохалася в англійську, відчула її красу! Обов'язково поїду до Британії знову. Звичайно, я займаюся вдома, слухаю ВВС, але живе спілкування з носіями мови, та ще й з тими, з ким тобі дійсно цікаво, замінити неможливо.

Навчальні заклади

 Освіта в Великобританії. Фото - 11

Clubclass: London

Мальтийская языковая школа, с филиалом в самом центра Лондона. Предлагает курсы для людей разного возраста и с разным уровнем подготовки. Кроме изучения языка, Clubclass – это яркие впечатления и полное погружение в культуру страны.

 Освіта в Великобританії. Фото - 12

Beechwood School, Royal Tunbridge Wells

Школа находится в часе езды от Лондона и расположена в Викторианском особняке в живописной сельской местности. Здесь созданы идеальные условия для обучения в англоязычной среде и проживания.

 Освіта в Великобританії. Фото - 13

EC: Oxford

Курсы расположены в центра Оксфорда. Это современная хорошо обустроенная школа рядом со знаменитым на весь мир университетом – идеальное место для изучения английского языка. Школа использует собственную методику преподавания.

 Освіта в Великобританії. Фото - 14

Bede’s Summer School: Windlesham House

Bede’s Summer School — это летние тематические лагеря на базе лучших школ-пансионов Англии. Лагерь находится возле побережья в пригороде Уэртинга. Просторный кампус Windlesham дает чувство свободы и безопасности – идеальное место для обучения и отдыха.

 Освіта в Великобританії. Фото - 15

Bede’s Summer School Dicker

Bede’s Summer School — это летние тематические лагеря на базе лучших школ-пансионов Англии. Учебный центр Bede’s Dicker расположен в деревне Аппер-Диккер в самом сердце Суссекса и рядом с прибрежным курортом Истборном.

 Освіта в Великобританії. Фото - 16

Ardingly College

Ardingly College — частная школа-пансион с превосходной репутацией и первоклассной спортивной и учебной инфраструктурой. Входит в сеть языковых школ British Study Centres, известную высокими стандартами качества преподавания.

 Освіта в Великобританії. Фото - 17

EC: London

Школа предлагает 2 летние программы. Программа «Classic London» проходит на базе школы St. Dunstan’s College, в 15 минутах от центра Лондона, программа «Freestyle London» проходит на базе языкового центра в Ковент-Гардене.

 Освіта в Великобританії. Фото - 18

EC: Cambridge

Летняя каникулярная программа проводится на базе колледжа Chesterton Community College. Это учебное заведение расположено в 20 минутах ходьбы от центра Кембриджа и обладает превосходной инфраструктурой.

 Освіта в Великобританії. Фото - 19

EC: Brighton

Брайтон считается одним из главных центров изучения языка в Великобритании, а школа ЕС в Брайтоне – это курсы английского с мировой репутацией. Современная школа расположена в центральной части города.

 Освіта в Великобританії. Фото - 20

Earlscliffe Summer

Кампусы школы расположены в живописных уголках английских графств Суссекс и Кент. Летние курсы организуются на базе двух учебных заведений: международной частной школы The Duke of York’s (8–17 лет) и учебного центра Earlscliffe (14—17 лет).

 Освіта в Великобританії. Фото - 21

Absolutely English

Школа расположена в небольшом городке Шерборн (графство Дорсет) на юго-западе Англии. Аккредитована Британским советом. Программа обучения очень насыщена, кроме того предусмотрены культурные и развивающие мероприятия и проектные работы.

 Освіта в Великобританії. Фото - 22

Abbey College, Malvern

Одна из самых популярных британских языковых школ. Программа предусматривает обучение и активный отдых с посещением достопримечательностей Великобритании. Сам город Малверн считается одним из самых безопасных в стране.

 Освіта в Великобританії. Фото - 23

Regent Home Tuition

Программа изучения английского языка с проживанием в семье преподавателя с полным погружением в англоязычную среду. Города проживания: Лондон, Оксфорд, Кембридж, Брайтон, Борнмут, Эдинбург и их окрестности.

 Освіта в Великобританії. Фото - 24

Living Learning English

Интенсивные курсы с проживанием в семье преподавателя. Студент имеет возможность выбирать место расположения – курортный город, тихая уютная деревушка или крупный город, как Лондон или Манчестер. Программы составляются индивидуально под каждого студента.

 Освіта в Великобританії. Фото - 25

Kaplan International College, University of Liverpool

Ливерпуль – город с богатым культурным наследием и отличной атмосферой для учебы и развития. Курсы проходят на базе университета Ливерпуля, который входит в элитную группу британских вузов Russel Group.

 Освіта в Великобританії. Фото - 26

St. Giles London Highgate

Школа в Хайгейт расположена в 20 минутах езды от центра Лондона. Это зеленый пригород с отличной развлекательной инфраструктурой, уютный и спокойный – идеальное место для обучения и отдыха.

 Освіта в Великобританії. Фото - 27

St. Giles London Central

Большая многонациональная школа, расположена в самом сердце Лондона в здании издательства Bloomsbury в пяти минутах ходьбы от Британского Музея. Идеальное место для изучения английского языка и культурного развития.

 Освіта в Великобританії. Фото - 28

St. Giles Eastbourne

Истборн считается самым солнечным городом Великобритании. Город очень уютный и гостеприимный. Сама школа находится возле пляжа и окружена садом. Идеально подойдет для студентов, которые впервые выезжают заграницу.

 Освіта в Великобританії. Фото - 29

St. Giles Brighton

Школа находится в солнечном городе Брайтон всего в нескольких минутах ходьбы от пляжа. До Лондона отсюда всего час езды. Кроме обучения и дружеской атмосферы в школе вас ждет насыщенная культурная жизнь приморского города.

 Освіта в Великобританії. Фото - 30

Regent: Oxford

Занятия проходят в здании викторианской эпохи, где расположены современные комфортабельные классы и необходимая для обучения и отдыха инфраструктура. Сам город известен своим университетом и старинной архитектурой.

 Освіта в Великобританії. Фото - 31

Regent: London

Школа находится в 300-летнем здании в самом центра Лондона, вблизи от главных достопримечательностей Британской столицы. Это первая школа языковой сети Regent, открытая в 1964 году.

 Освіта в Великобританії. Фото - 32

Regent: Edinburgh

Школа расположена в Эдинбурге – столице Шотландии, неподалеку от Эдинбургского замка. Здание школы – сооружение георгианского стиля с идеальной для обучения инфраструктурой. Сам город интересен своими достопримечательностями и архитектурой.

 Освіта в Великобританії. Фото - 33

Regent: Cambridge

Кембридж – идеальное место для изучения английского и полного погружения в англоязычную атмосферу. Здесь находятся лучшие в Британии вузы, множество музеев и достопримечательностей. Основная специализация школы – подготовка к языковым экзаменам.

 Освіта в Великобританії. Фото - 34

Regent: Brighton

Брайтон – курортный город недалеко от Лондона. Здесь идеальные условия как для учебы, так и для отдыха. Школа предлагает программы высокого уровня и насыщенную внеклассную программу.

 Освіта в Великобританії. Фото - 35

Regent: Bournemouth

Школа расположена в тихом районе Борнмута, за полтора часа езды от Лондона. Сам город интересный и уютный с множеством интересных достопримечательностей. Школа находится недалеко от пляжа и предлагает комфортные условия для обучения и отдыха.

 Освіта в Великобританії. Фото - 36

MLS International College

Школа расположена на известном курорте – в городе Борнмут. Аккредитована Британским советом и является членом Международных ассоциаций языковых центров (IALC). Предлагает программы по изучению делового английского и поступления в иностранные вузы.

 Освіта в Великобританії. Фото - 37

Malvern House London

Современная языковая школа в центра Лондона. Аккредитована Британским советом и является членом ассоциации English UK. Школа предоставляет комфортные условия проживания и идеальную для изучения английского атмосферу.

 Освіта в Великобританії. Фото - 38

Kaplan: Torquay

Торки – один из самых живописных городов Англии. Это идеальное место, чтобы совместить обучение и отдых. Школа предлагает различные программы – от общего английского до подготовки к IELTS.

 Освіта в Великобританії. Фото - 39

Kaplan: Leicester Square

Школа на Лестер Сквер расположена в центре театральной жизни Лондона. Кроме углубленного изучения языка в школе вы окунетесь в творческую атмосферу города и познакомится с людьми из разных уголков мира.

 Освіта в Великобританії. Фото - 40

Kaplan: Covent Garden

Ковент-Гарден – район Лондона с театрами, выставками, уютными магазинами и кафе. Сама школа расположен в здании XVIII века и оснащена современным оборудованием и всеми удобствами для обучения и отдыха.

 Освіта в Великобританії. Фото - 41

Kaplan: Cambridge

Школа находится в одном из известнейших образовательных городов мира – Кембридже. Предлагает программы для разных потребностей – от общего английского до подготовки к вступительным экзаменам в Кембридж и сдачи IELTS.

 Освіта в Великобританії. Фото - 42

Inlingua Cheltenham

Языковая школа находится в британском курортном городе Челтнем. Член EnglishUK и Business English UK, признана Accreditation UK, Trinity College, ISI, CIMA, ELPAC и NCC. Ежегодно школа принимает тысячи клиентов с разным уровнем и потребностями.

 Освіта в Великобританії. Фото - 43

Embassy: Bellerbys College

Bellerbys – это ведущий международный колледж Великобритании. Выпускники колледжа имеют отличные шансы поступления в самые именитые британские университеты. Колледж является партнером ведущих мировых вузов.

 Освіта в Великобританії. Фото - 44

Embassy Summer UCL London

Embassy summer входит в концерн Study Group – лидера на мировом рынке образования. Школа находится в студенческом городке всемирно известного University College London в центре Лондона в нескольких минутах ходьбы от Оксфорд-стрит и Ковент-Гарден.

 Освіта в Великобританії. Фото - 45

Experience English London

London Hampstead School of English часть образовательного холдинга Experience English. Школа отлично зарекомендовала себя на рынке обучения английскому языку. Находится в районе Хемпстед, в парковой зоне центрального Лондона.

 Освіта в Великобританії. Фото - 46

Globe English Centre

Школа расположена в городе Эксетер – одном из самых безопасных городов Европы, в двух часах езды от Лондона и 20 минутах от моря. Дети живут в местных принимающих семьях. Современная школа оснащена всем необходимым для комфортного обучения.

 Освіта в Великобританії. Фото - 47

Gloucester Gate

Это один из учебных центров SKOLA Group of Schools, которые организовывают языковые курсы по всей Англии. Школа расположена на краю Риджентс-парка, рядом с Лондонским зоопарком. Летом некоторые занятия также проводятся в близлежащем отделении SKOLA в Кэмдене.

 Освіта в Великобританії. Фото - 48

Hurtwood House

Hurtwood House – одна из престижнейших и успешных школ Великобритании. Находится в 40 ки от Лондона, неподалеку от Доркинга, графство Суррей – одном из живописнейших регионов Англии.

 Освіта в Великобританії. Фото - 49

Kaplan: Bournemouth

Школа расположена в Bournemouth University и готовит учащихся к поступлению в этот вуз. Предлагает программы разной интенсивности и направленности.

 Освіта в Великобританії. Фото - 50

Kaplan International English - London

В Лондоне находятся две школы Kaplan English International – в Ковент Гардене, одном из самых популярных районов, и на Лестер Сквер, культурном центре Лондона. Это идеальный выбор, чтобы выучить английский в языковой среде и окунутся в британскую культуру.

 Освіта в Великобританії. Фото - 51

Kaplan International English - Bath

Бат – современный город с интересной историей и архитектурой. Школа Kaplan English International находится в историческом здании в центре города. Школа предлагает широкий выбор курсов и интересный досуг.

 Освіта в Великобританії. Фото - 52

Oxford Royale Academy

Один из ведущих провайдеров международных летних школ по изучению английского в Великобритании. Ежегодно сотни студентов приезжают в Оксфорд со всего мира, чтобы на собственном опыте узнать, что значит учиться в одном из самых знаменитых вузов мира.

 Освіта в Великобританії. Фото - 60

ALPADIA Language Schools Великобритания

ALPADIA Language Schools – международныя сеть языковых лагерей. В Великобритании лагеря ALPADIA есть в Лондоне, Брайтоне, Киле. Здесь студенты со всего мира изучают английский язык с помощью полного лингвистического погружения. 

 Освіта в Великобританії. Фото - 61

Ardmore Language Schools Великобритания

Ardmore Language Schools уже более 30 лет специализируется на языковых, поготовительных программах и летних лагерях с программами "английский+" для учеников со всего мира. Центры Ardmore в Великобритании располагаются на базе престижных вузов и школ.

 Освіта в Великобританії. Фото - 62

CATS College summer Великобритания

Программы на базе CATS College в Великобритании для учеников 14 - 17 лет, которые хотят подготовиться ко вступительным программа в университеты, узнать об особенностях разных профессий, ближе познакомиться с английской культурой.  

 Освіта в Великобританії. Фото - 63

Bell

Bell – один из топовых образовательных провайдеров Великобритании для детей и взрослых с более чем 60-летним опытом. Отличительная черта компании в том, что со времен основания и по сегодняшний день здесь работают в соответствии с принципом: язык способен изменить жизнь каждого человека и мира в целом. 

 Освіта в Великобританії. Фото - 64

International House World Organisation (IHWO)

International House World Organisation – международная сеть языковых школ с более чем 60-летним опытом. Сеть насчитывает больше 60 школ в разных странах мира.  

 Освіта в Великобританії. Фото - 65

Kaplan International English Великобритания

Kaplan International English – международная образовательная компания с 75-летним опытом преподавания английского языка студентам из разных стран мира. Kaplan International English – это более чем 50 языковых школ, расположенных в 8 англоговорящих странах: США, Великобритания, Канада, Австралия, Новая Зеландия, Ирландия, Мальта, Сингапур.

 Освіта в Великобританії. Фото - 66

Wimbledon School of English

Wimbledon School of English – ідеальний варіант для тих, хто хоче вивчати англійську мову в Лондоні та насолоджуватися розміреним способом життя! Одна з найстаріших шкіл у Лондоні розташована в красивій будівлі у вікторіанському стилі з садом у самому серці спокійного та зеленого району Вімблдон.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку