Навчання в Ірландії. Фото - 3
Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Ірландії

 Навчання в Ірландії. Фото - 8

Вища освіта в Ірландії

Ірландія стає все більш популярним місцем для студент із усього світу, багатьох з яких приваблює широкий вибір чудових вищих навчальних закладів з викладанням англійською мовою.

Чому Ірландія?

Ірландія – це унікальне місце, де вільно володіють англійською мовою, тут панує доброзичлива атмосфера, що робить цю країну ідеальним місцем для найкращих міжнародних компаній, які шукають європейську базу. Наприклад, столиця держави Дублін є домом для Facebook, Google, Twitter, LinkedIn і багатьох інших провідних фірм. Не дивно, що Ірландія стала таким популярним місцем для студентів з-за кордону. Дружелюбність і гостинність, яким відомі ірландські люди, сприяють легкості, з якою іноземні студенти пристосовуються до студентського життя.

Система вищої освіти

В Ірландії одна з кращих систем освіти в світі для отримання університетського диплому. Уся вища освіта в Ірландії складається з трьох секторів - університетського, технологічного і приватних незалежних коледжів. Університети в Ірландії фінансуються державою, тому цілком справедливо представляють державний сектор вищої освіти країни. Разом з тим всі вони, як правило, автономні. Технологічний сектор включає в себе інститути, сфера діяльності яких представлена програмами навчання в таких областях, як бізнес, наука, інженерія, лінгвістика, музика та ін.

Наступний сектор - коледжі, серед яких можна виділити кілька коледжів освіти, що надають спеціальну підготовку вчителів початкової школи, а також інші коледжі. На додаток до державних коледжів, ряд платних освітніх установ пропонує курси в основному в професійній освіті та бізнесі. Деякі з цих коледжів пов'язані з університетами або професійними асоціаціями, і їх кваліфікація може бути відповідно акредитована.

Ірландські вищі навчальні заклади пропонують кваліфікації, що визнанаються на міжнародному рівні. Диплом ірландського вузу - це воістину паспорт успіху. До речі, в Середні століття Ірландія займала позицію одного з основних постачальників освіти в західному світі. Ці традиції збереглися й донині.

Вищі навчальні заклади Ірландії пропонують понад 5000 курсів по всьому спектру медицини, науки, техніки, бізнесу, права, мов, літератури, історії, філософії, психології, соціології та інших гуманітарних наук, а також творчих, візуальних і виконавських мистецтв.

Ірландія є місцем навчання для міжнародних студентів навіть і з таких розвинених держав, як Великобританія і США.

Навчання і вартість

В Ірландії розташовані одні із найкращих університетів сіту. До ключових галузей, в яких спеціалізуються ірландські університети, входять природні науки, технології, економіка та гуманітарні науки. Відповідно, отримання бакалаврського або магістерського дипломів в Ірландії - відмінний досвід для подальшого професійного розвитку студента. Слід, однак, зауважити, що плата за освіту для іноземних студентів тут вище, ніж в інших країнах Європи. Звичайно, скільки в кінцевому підсумку доведеться платити, буде залежати від багатьох факторів - престижності самого вузу, курсу, спеціалізації, програми, на яку передбачається вступ тощо. Крім того, варто також враховувати при визначенні витрата і рівень вартості життя, який залежить від того, в якому місті буде відбуватися навчання, в місті або передмісті, а також ряду інших факторів.

Можливості працевлаштування

За останні три-чотири десятиліття, ставши членом Європейського Союзу, Ірландія швидко перетворилася на багату країну Європи. Структурні реформи привели до життєздатного росту і залучили сюди різні багатонаціональні корпорації - особливо технологічні компанії, такі як Google, Airbnb, Pfizer, Dell і ін. Тому Ірландія пропонує численні можливості для випускників з міжнародним досвідом. Студенти, які навчаються в Ірландії, мають дуже непогані шанси знайти роботу і залишитися в країні після закінчення навчання.

Вищі навчальні заклади

British and Irish Modern Music Institute (BIMM) - насправді унікальний навчальний заклад, оскільки є найбільшим провідним постачальником музичної освіти в Європі. Ось уже протягом понад 35 років BIMM перетворює своїх студентів в професіоналів сфери музики. Серед його випускників сучасні зірки світової величини, наприклад, Джеймс Бей і Джордж Езра. Тут талант студента засяє новими гранями, адже у нього будуть викладачі високого рівня, він отримає майстер-класи від зірок естради, а консультувати його будуть спеціалізовані консультанти, які допоможуть знайти ідеальний кар'єрний шлях.

Griffith College Dublin - підрозділ одн ого з найбільших приватних вузів Ірландії - Griffith College, університетські містечка якого розташовані в Дубліні, Корку і Лімерику. Дублінський кампус, розташований в самому центрі ірландської столиці, налічує понад 200 років. У коледжі навчається понад 1,4 тис. студентів із близько 80 країн світу. На ринку освіти цей навчальний заклад працює вже понад 40 років, що свідчить про його великий досвід і величезну міжнародною репутацією. Випускники Griffith College досягли величезних успіхів у таких дисциплінах, як цифрові медіа, комп'ютерну справу, дизайн інтер'єру, дизайн одягу, право, бізнес і засоби масової інформації.

Irish Business School Dublin пропонує ряд професійних курсів для вивчення бізнесу або англійської мови. Місія бізнес-школи - надати студентам якісний освітній досвід, занурений в культуру та розваги такого цікавого міста, як Дублін. Це маленька, доброзичлива школа, розташована в історичній будівлі в самому серці столиці Ірландії. Відчути дружелюбність цього вузу можна вже по тому, як тут прийнято говорити: «Ми щасливі, коли щасливі наші студенти».

University College Dublin (UCD) - через програму підготовки Study Group українська молодь може навчатися в найбільшому ірландському університеті, самому міжнародному університеті Ірландії. Вуз також є лідером країни в сфері післядипломної освіти. Багато з його випускників внесли неоціненний вклад в усі галузі промисловості, мистецтва, техніки, науки, культури, спорту, суспільного життя в Ірландії і за кордоном. Також UCD один з найбільших міських кампусів в Європі, що пропонує послуги світового рівня, включаючи широкі можливості для проживання з цілодобовою охороною.

Trinity College Dublin, будучи складовою частиною Дублінського університету, є одним з найстаріших навчальних закладів країни, з освітньої традицією, яка охоплює більше чотирьох століть, Trinity College Dublin є домом для талановитих і допитливих умів, ліберальної освіти і досліджень, які здійснюються на стиках наук. Університет визнаний кращим міжнародним центром досліджень і світовим лідером в області нанотехнологій, інформаційних технологій, імунології, математики, інженерії, психології, політики, англійської мови та багатьох інших сфер.

IUBH University of Applied Sciences був заснований в 1998 році в Німеччині і поєднує в собі міжнародну орієнтацію та максимальну гнучкість під одним дахом. IUBH - відомий приватний німецький університет з 16 студентськими містечками, розташованих по всій Німеччині, Австрії та Ірландії. Починаючи з осені 2019 року IUBH пропонує міжнародні магістерські програми в Дубліні. Тут студенти можуть займатися за програмами в області міжнародного бізнесу, маркетингу, фінансів, гостинності, інформаційних технологій або лідерства.

Dublin International Foundation College (DIFC) був створений в Дубліні в 1999 році для проведення спеціалізованих курсів з підготовки іноземних студентів до вступу в університети Ірландії і Великобританії на рівні бакалаврату та післядипломної освіти. Як ексклюзивний навчальний центр DIFC пропонує гарантований доступ до більш ніж 40 університетів по всій Ірландії, Великобританії та за їх межами.

Навчальні заклади

 • Навчання в Ірландії. Фото - 9

  Trinity College Dublin

  старинный и престижный колледж Тринити в Дублине, наравне с Оксфордом и Кембриджем, предлагает высокие стандарты образования, качественные знания и исследовательские проекты. Входит в ТОП-100 лучших университетов мира. Колледж состоит из 6 факультетов и является крупным научным и инновационным центром.

 • Навчання в Ірландії. Фото - 10

  Griffith College

  частное учебное заведение Griffith College имеет отделения в трех городах Ирландии. Кампус в Дублине - самый крупный и состоит из 6 факультетов (право, компьютерные технологии, бизнес, дизайн, медиа, театральные и музыкальные искусства). Все программы и курсы колледжа сертифицированы, а у студентов есть возможность участвовать в программах обмена между университетами всего мира.

 • Навчання в Ірландії. Фото - 11

  INTO Queen’s University Belfast

  INTO Queen’s University Belfast расположен в уютном городе Белфаст, который идеально подходит для студентов – цены на товары и развлечения низкие, все важные объекты города расположены на близком расстоянии друг от друга. Университет считается одним из лучших в Великобритании за качеством образования и оснащением. Здесь много современных корпусов с высококлассным оборудованием, что в соединении с высококлассным персоналом, делает университет крупным исследовательским и научным центром.

 • Навчання в Ірландії. Фото - 12

  International University of Applied Sciences Dublin Campus

  International University of Applied Sciences - один из самых престижных университетов Германии и Европы. Его кампус в Дублине расширил географию деятельности университета и предлагает студентам свое фирменное образование в сочетании со спокойной и размеренной жизнью в Дублине - одном из самых безопасных городов мира.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку