Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Ірландії

 Навчання в Ірландії. Фото - 8

Вища освіта в Ірландії

Ірландія стає все більш популярним місцем для студент із усього світу, багатьох з яких приваблює широкий вибір чудових вищих навчальних закладів з викладанням англійською мовою.

Чому Ірландія?

Ірландія – це унікальне місце, де вільно володіють англійською мовою, тут панує доброзичлива атмосфера, що робить цю країну ідеальним місцем для найкращих міжнародних компаній, які шукають європейську базу. Наприклад, столиця держави Дублін є домом для Facebook, Google, Twitter, LinkedIn і багатьох інших провідних фірм. Не дивно, що Ірландія стала таким популярним місцем для студентів з-за кордону. Дружелюбність і гостинність, яким відомі ірландські люди, сприяють легкості, з якою іноземні студенти пристосовуються до студентського життя.

Система вищої освіти

В Ірландії одна з кращих систем освіти в світі для отримання університетського диплому. Уся вища освіта в Ірландії складається з трьох секторів - університетського, технологічного і приватних незалежних коледжів. Університети в Ірландії фінансуються державою, тому цілком справедливо представляють державний сектор вищої освіти країни. Разом з тим всі вони, як правило, автономні. Технологічний сектор включає в себе інститути, сфера діяльності яких представлена програмами навчання в таких областях, як бізнес, наука, інженерія, лінгвістика, музика та ін.

Наступний сектор - коледжі, серед яких можна виділити кілька коледжів освіти, що надають спеціальну підготовку вчителів початкової школи, а також інші коледжі. На додаток до державних коледжів, ряд платних освітніх установ пропонує курси в основному в професійній освіті та бізнесі. Деякі з цих коледжів пов'язані з університетами або професійними асоціаціями, і їх кваліфікація може бути відповідно акредитована.

Ірландські вищі навчальні заклади пропонують кваліфікації, що визнанаються на міжнародному рівні. Диплом ірландського вузу - це воістину паспорт успіху. До речі, в Середні століття Ірландія займала позицію одного з основних постачальників освіти в західному світі. Ці традиції збереглися й донині.

Вищі навчальні заклади Ірландії пропонують понад 5000 курсів по всьому спектру медицини, науки, техніки, бізнесу, права, мов, літератури, історії, філософії, психології, соціології та інших гуманітарних наук, а також творчих, візуальних і виконавських мистецтв.

Ірландія є місцем навчання для міжнародних студентів навіть і з таких розвинених держав, як Великобританія і США.

Навчання і вартість

В Ірландії розташовані одні із найкращих університетів сіту. До ключових галузей, в яких спеціалізуються ірландські університети, входять природні науки, технології, економіка та гуманітарні науки. Відповідно, отримання бакалаврського або магістерського дипломів в Ірландії - відмінний досвід для подальшого професійного розвитку студента. Слід, однак, зауважити, що плата за освіту для іноземних студентів тут вище, ніж в інших країнах Європи. Звичайно, скільки в кінцевому підсумку доведеться платити, буде залежати від багатьох факторів - престижності самого вузу, курсу, спеціалізації, програми, на яку передбачається вступ тощо. Крім того, варто також враховувати при визначенні витрата і рівень вартості життя, який залежить від того, в якому місті буде відбуватися навчання, в місті або передмісті, а також ряду інших факторів.

Можливості працевлаштування

За останні три-чотири десятиліття, ставши членом Європейського Союзу, Ірландія швидко перетворилася на багату країну Європи. Структурні реформи привели до життєздатного росту і залучили сюди різні багатонаціональні корпорації - особливо технологічні компанії, такі як Google, Airbnb, Pfizer, Dell і ін. Тому Ірландія пропонує численні можливості для випускників з міжнародним досвідом. Студенти, які навчаються в Ірландії, мають дуже непогані шанси знайти роботу і залишитися в країні після закінчення навчання.

Вищі навчальні заклади

British and Irish Modern Music Institute (BIMM) - насправді унікальний навчальний заклад, оскільки є найбільшим провідним постачальником музичної освіти в Європі. Ось уже протягом понад 35 років BIMM перетворює своїх студентів в професіоналів сфери музики. Серед його випускників сучасні зірки світової величини, наприклад, Джеймс Бей і Джордж Езра. Тут талант студента засяє новими гранями, адже у нього будуть викладачі високого рівня, він отримає майстер-класи від зірок естради, а консультувати його будуть спеціалізовані консультанти, які допоможуть знайти ідеальний кар'єрний шлях.

Griffith College Dublin - підрозділ одн ого з найбільших приватних вузів Ірландії - Griffith College, університетські містечка якого розташовані в Дубліні, Корку і Лімерику. Дублінський кампус, розташований в самому центрі ірландської столиці, налічує понад 200 років. У коледжі навчається понад 1,4 тис. студентів із близько 80 країн світу. На ринку освіти цей навчальний заклад працює вже понад 40 років, що свідчить про його великий досвід і величезну міжнародною репутацією. Випускники Griffith College досягли величезних успіхів у таких дисциплінах, як цифрові медіа, комп'ютерну справу, дизайн інтер'єру, дизайн одягу, право, бізнес і засоби масової інформації.

Irish Business School Dublin пропонує ряд професійних курсів для вивчення бізнесу або англійської мови. Місія бізнес-школи - надати студентам якісний освітній досвід, занурений в культуру та розваги такого цікавого міста, як Дублін. Це маленька, доброзичлива школа, розташована в історичній будівлі в самому серці столиці Ірландії. Відчути дружелюбність цього вузу можна вже по тому, як тут прийнято говорити: «Ми щасливі, коли щасливі наші студенти».

University College Dublin (UCD) - через програму підготовки Study Group українська молодь може навчатися в найбільшому ірландському університеті, самому міжнародному університеті Ірландії. Вуз також є лідером країни в сфері післядипломної освіти. Багато з його випускників внесли неоціненний вклад в усі галузі промисловості, мистецтва, техніки, науки, культури, спорту, суспільного життя в Ірландії і за кордоном. Також UCD один з найбільших міських кампусів в Європі, що пропонує послуги світового рівня, включаючи широкі можливості для проживання з цілодобовою охороною.

Trinity College Dublin, будучи складовою частиною Дублінського університету, є одним з найстаріших навчальних закладів країни, з освітньої традицією, яка охоплює більше чотирьох століть, Trinity College Dublin є домом для талановитих і допитливих умів, ліберальної освіти і досліджень, які здійснюються на стиках наук. Університет визнаний кращим міжнародним центром досліджень і світовим лідером в області нанотехнологій, інформаційних технологій, імунології, математики, інженерії, психології, політики, англійської мови та багатьох інших сфер.

IUBH University of Applied Sciences був заснований в 1998 році в Німеччині і поєднує в собі міжнародну орієнтацію та максимальну гнучкість під одним дахом. IUBH - відомий приватний німецький університет з 16 студентськими містечками, розташованих по всій Німеччині, Австрії та Ірландії. Починаючи з осені 2019 року IUBH пропонує міжнародні магістерські програми в Дубліні. Тут студенти можуть займатися за програмами в області міжнародного бізнесу, маркетингу, фінансів, гостинності, інформаційних технологій або лідерства.

Dublin International Foundation College (DIFC) був створений в Дубліні в 1999 році для проведення спеціалізованих курсів з підготовки іноземних студентів до вступу в університети Ірландії і Великобританії на рівні бакалаврату та післядипломної освіти. Як ексклюзивний навчальний центр DIFC пропонує гарантований доступ до більш ніж 40 університетів по всій Ірландії, Великобританії та за їх межами.

Навчальні заклади

 Навчання в Ірландії. Фото - 9

Trinity College Dublin

старинный и престижный колледж Тринити в Дублине, наравне с Оксфордом и Кембриджем, предлагает высокие стандарты образования, качественные знания и исследовательские проекты. Входит в ТОП-100 лучших университетов мира. Колледж состоит из 6 факультетов и является крупным научным и инновационным центром.

 Навчання в Ірландії. Фото - 10

Griffith College

частное учебное заведение Griffith College имеет отделения в трех городах Ирландии. Кампус в Дублине - самый крупный и состоит из 6 факультетов (право, компьютерные технологии, бизнес, дизайн, медиа, театральные и музыкальные искусства). Все программы и курсы колледжа сертифицированы, а у студентов есть возможность участвовать в программах обмена между университетами всего мира.

 Навчання в Ірландії. Фото - 11

INTO Queen’s University Belfast

INTO Queen’s University Belfast расположен в уютном городе Белфаст, который идеально подходит для студентов – цены на товары и развлечения низкие, все важные объекты города расположены на близком расстоянии друг от друга. Университет считается одним из лучших в Великобритании за качеством образования и оснащением. Здесь много современных корпусов с высококлассным оборудованием, что в соединении с высококлассным персоналом, делает университет крупным исследовательским и научным центром.

 Навчання в Ірландії. Фото - 12

International University of Applied Sciences Dublin Campus

International University of Applied Sciences - один из самых престижных университетов Германии и Европы. Его кампус в Дублине расширил географию деятельности университета и предлагает студентам свое фирменное образование в сочетании со спокойной и размеренной жизнью в Дублине - одном из самых безопасных городов мира.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку