Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в США

Навчання в США. Фото - 10

Мовні курси в США

Багато хто з нас хоче знати англійську мову і чесно визнає, що не здатен вивчити її за книжками; частина українців вважає, що знає її, хоча не може пройти скайп-співбесіду з англійцем; а ще деякий відсоток населення цілком стерпно говорить англійською, але хоче підняти рівень до професійного. У всіх випадках надійним способом будуть мовні курси в США - живі носії мови (на заняттях, на вулиці і вдома американці і практика), реальні правила (застарілі і закостенілі курси українських викладачів не зрівняються з новітніми освітніми програмами країни-джерела) і поєднання побутового рівня спілкування з практикою на семінарах.

Все це дасть Вам можливість швидко увійти в течію, адаптуватися і знайти своє місце під сонцем – всі мешканці країни в душі переселенці, завжди готові прийняти свіжу кров! А значить, за бажанням, можна знайти і роботу, і любов, і нові перспективи. У той же час, власникам серйозного і успішного бізнесу варто розширюватися в Америці, відкривати нові філії, знаходити закордонних партнерів. Особливо, якщо Ви займаєтеся наданням різного роду віртуальних послуг. А поїздка безпосередньо в Штати дозволить легко та просто зав'язати необхідні контакти, знайти партнерів і піднятий рівень знання мови.

Курси і школи англійської мови в США

CША - колоритна і багатонаціональна країна, вона дивує своїми масштабами, різноманітною природою, багатонаціональною культурою і високоякісною освітою.

США відомі не тільки своїми фільмами, кухнею і економічним потенціалом, а й своєю системою освіти. Вона вважається однією з кращих в світі. Американські університети, коледжі, мовні школи займають перші позиції світових рейтингів.

Навчальні заклади дуже автономні, як і вся система освіти в США. Студентам надається повна свобода вибору предметів, розкладу і темпу навчання. Навчальна програма побудована виключно на індивідуальному підході до кожного. Тут студента ніхто не змушує вчитися, викладач мотивує студентів і викликає інтерес до предмету.   Сучасні наукові і технологічні центри дозволяють повністю зануритися в процес навчання і зробити його цікавим.

Мовні курси в США дадуть можливість пожити вам життям американського студента. Це не просто курси англійської мови, а можливість подорожувати такою різною Америкою, спілкуватися з її жителями і відчути на собі дух американського студентства, який ми стільки разів бачили в фільмах.

У США існує великий вибір шкіл, які пропонують різноманітні курси для дорослих і дітей: загальна англійська, англійська плюс спорт, інтенсивна англійська, підготовка до вступу в університет і т.д.

FLS   International   - найбільша в США мережа мовних центрів, які працюють на базі коледжів і університетів східного і західного узбережжя. Це сімейна компанія, яка надає високоякісні послуги своїм студентам. FLS пропонує широкий вибір курсів, частина з яких є унікальними: наприклад, акторський і режисерський табір для молоді. Компанія цілий рік проводить мовні курси як для початківців, так і для студентів з високим рівнем знання мови.

ELS   - мережа мовних шкіл, працює на освітньому ринку з 1961 року. Школи ELS працюють і в інших країнах, але серед студентів найпопулярнішим напрямком залишається США.

Всі програми ELS розділені за віковими групами і спрямуванням: курси для дітей та підлітків 10-16 років, 14-17 років, а також курси для дорослих від 16 років. Мовні школи ELS в навчанні використовують сучасні центри мовних технологій в поєднанні з індивідуальним підходом, кваліфікованим викладанням і авторськими програмами навчання. Більшість центрів ELS сертифіковані як центри здачі TOEFL - здати тест і отримати сертифікат можна на місці.

The Language Academy

The Language Academy - приватна мовна школа англійської в Америці, штат Флорида, Форт-Лодердейра. Пропонує різні курси англійської мови: для роботи, навчання, подорожей, підготовки до іспитів, вступу до університету.

Школа розташована в прекрасному, сонячному штаті на березі океану. Крім навчання та екскурсій тут можна гуляти красивими паркам, а тут їх близько 15, грати в гольф і займатися водними видами спорту або просто відпочивати на пляжі.

Навчальний центр розташований в діловому центрі міста, недалеко від узбережжя. У центрі є все для вивчення англійської: компактні аудиторії, медіа-центр, індивідуальний ресурсний центр.

Rennert International

Rennert International - американська освітня організація. Заснована колишнім викладачем Нью-Йоркського університету Цезарем Реннертом. Метою школи є високоякісне навчання англійської в Америці. Вчителі мовної школи працюють на основі комунікативної викладацької методики.   Освітня організація Rennert International надає широкий спектр програм для дітей і дорослих.   Мовні школи та кілька навчальних центрів знаходяться в Нью-Йорку і Маямі.

Англійська в США для дорослих

Популярний напрям серед студентів від 16 років. Обравши навчання англійської в Америці, у вас з'являється можливість удосконалити розмовну мову, а також вивчити «американську англійську» з її спрощеннями і модними сленгами.

Даний курс підходить не тільки для того, щоб вчити англійську мову в мовному середовищі, але і щоб зануритися в американське життя. Ми знаємо про Америку дуже багато з фільмів, шоу, книг і мультфільмів. Поїхавши за мовною програмою, ви зможете пожити життям американця і зіставити її зі своїми колишніми уявленнями.

Крім розваг, поїздка в США - це новий підхід до навчання, доступ до університетських бібліотек, комп'ютерних класів. Тут ви будете в оточенні професійних викладачів і студентів з різних країн, які можуть стати вашими друзями. Нові враження, професійний досвід і нестандартний підхід до навчання забезпечений.

Мовні школи пропонують велике різноманіття програм вивчення англійської мови для дорослих.

Курси англійської мови

Програма курсів включає в себе вивчення англійської мови з різною інтенсивністю.

  1. Стандарт. У курс входять від 15 до 20 уроків англійської на тиждень. Заняття проходять в групах від 12 до 15 осіб. Тривалість курсу студент визначає сам, курс може тривати від 2 тижнів до року. Цей курс підходить для тих, хто хоче підтримати свій рівень володіння англійською мовою на час поїздки в США.
  2. Інтенсив. У програму курсу входять 30 академічних годин англійської на тиждень. У цьому курсі ви можете вибрати різні форми занять: тільки групові заняття або комбінувати групові заняття і індивідуальні. Заняття у студентів проходять протягом усього дня.
  3. Індивідуальні заняття. Програму і інтенсивність курсу студент визначає сам. У курс входять від 10 до 40 занять англійською на тиждень. Цей курс підходить для тих, хто хоче опрацювати на уроках пріоритетні для себе напрямки: граматика, розмовна англійська, читання або сприйняття на слух. Це курс для тих, кому потрібен результат в стислі терміни.

Крім навчання школа пропонує різноманітні екскурсії та поїздки, але вони оплачуються окремо.

Бізнес-англійська

Відмінний варіант для фахівців різних професій, які хочуть розширити свої знання англійської під час відрядження. У програму входить 20 уроків англійської на тиждень, в групах не більше 5 осіб. Розрахована програма на студентів з рівнем англійської не нижче Intermediate. Викладач використовує інтерактивні форми занять, студенти занурюються в процес навчання легко, вчаться взаємодіяти один з одним, формулювати свої думки на професійному рівні.

  • Підготовка до іспитів   TOEFL,   CAE,   FCE,   IELTS

Інтенсивність курсу залежить від мовної школи, але, в основному, вона варіюється в межах 20-36 уроків англійської на тиждень. В програму входять заняття з загальної англійської мови, тематичні заняття і семінари. Зі студентами працюють сертифіковані викладачі, які дають необхідні знання для того, щоб результат іспитів вас точно обрадував.

  • Підготовка до університету

Школи англійської в Америці надають великий вибір програм для вступу на різні спеціальності. Тривалість курсу 24 або 48 тижнів. Інтенсивність занять до 30 уроків англійської на тиждень. У першій половині дня студенти займаються загальною англійською мовою, далі вибирають заняття з різної спеціалізації.

На час поїздки студенти проживають в студентських кампусах, приймаючих сім'ях або апартаментах.

Курси і школи англійської в США для дітей

Кращий відпочинок для дітей - це мовний табір. Дитина не може розвиватися без пізнання чогось нового. Мовні поїздки поєднують активний відпочинок і захоплюючий процес вивчення англійської. У таборах з дітьми працюють запальні викладачі, які не сидять в нудних аудиторіях, а викладають на відкритому повітрі, включають в заняття ігри, брейн-ринги, дискусії і т.д. Після поїздки в мовну школу діти вчать англійську мову з більшим інтересом, ніж раніше.

Програми:

Rennert International

Літо + (Майамі і Нью-Йорк)

У програму входить 10 годин англійської на тиждень + 10 занять за інтересами дитини. Також передбачено один семінар або екскурсію в рамках обраної спеціальності. Факультативи в Нью-Йорку: мистецтво і архітектура, танець, мода і спорт, кіно, бродвейський мюзикл, лідерство.

Літні пригоди (Нью-Йорк)

10 уроків англійської на тиждень + майстер класи за інтересами дитини (ЗМІ і новини в житті суспільства, хіп-хоп культура в Нью-Йорку, квартали Нью-Йорку та їх історія, студентське життя в США). Програмою передбачено не менше 3 тематичних поїздок, а також 1 екскурсія на весь день

ELS

Академічна програма

Програма для підлітків 14-17 років. Програма, яка знайомить дітей зі студентським життям в США. Крім уроків англійської, студенти мають можливість відвідати кілька університетів. Наприклад, Columbia University, New-York University, Princeton University. Програма сфокусована на підготовці студентів до вузу, вони вчаться конспектувати лекції і проводити презентації.

Англійська + Розваги

Для дітей і підлітків 10-16 років. Програма триває від 2 до 5 тижнів, проходить у Флориді, Каліфорнії або Нью-Джерсі. Стандартний курс включає 15 уроків англійської на тиждень і п'ять екскурсій. Діти відвідують Disneyland, водні парки, Universal Studios і насолоджуються пляжним відпочинком.

Англійська + спорт

Програма розроблена для дітей від 9 років, вона включає заняття англійською, а також плавання, теніс, бейсбол, футбол і баскетбол.

Проживають діти в студентських кампусах, двох або тримісних кімнатах зі зручностями. Так як в кампусах живуть діти з різних країн світу, студенти можуть практикувати англійську мову в спілкуванні один з одним. Також студенти проживають у приймаючих сім'ях. Мовні центри ретельно підбирають сім'ї, в яких нашим студентам буде комфортно.

Відгуки дітей і батьків

Артур Симоненко, Global Pathways

Перше враження про університет було дуже позитивним. Навіть не очікував, що навчання може бути таким приємним. Університет сучасний, є своя упорядкована територія, мені все сподобалося. Багато що в навчанні залежить від вчителів. У Northeastern спілкування з викладачами будується легко; вони відкриті, комунікабельні. Тому свою точку зору на заняттях висловлювати набагато легше. Університет досить часто влаштовує заходи для студентів. Найбільше мені запам'ятався ярмарок, на якрму можна було дізнатися про групи і спільноти університету, наприклад, познайомитися з футбольною командою. Цей захід проводять для того, щоб студентам було легше адаптуватися. Також в університеті працюють спеціальні служби для іноземців, які допомагають їм з англійською або домашнім завданням.

Ганна,   ELS

Моїй доньці Аліні 14 років. Свої літні канікули вона провела в США. Дитина відмінно відпочила. Здійснилась її давня мрія - вона побувала в Діснейленді. Курс англійської мови дійсно ефективний. Зараз вчителі дуже хвалять Аліну за її успіхи. Скоро вона поїде на міську олімпіаду з англійської. Аліна вже з нетерпінням чекає на наступну поїздку.

Навчальні заклади

Навчання в США. Фото - 11

Rennert New York Language School

Школа находится на 45 стрит возле Центрального вокзала Нью-Йорка и штаб-квартиры ООН. Основана бывшим преподавателем Университета Нью-Йорка Цезарем Реннертом. Обучение проходит на основе коммуникативной преподавательской методики.

Навчання в США. Фото - 12

Rennert Miami Language School

Языковая школа в Майами – идеальный вариант для обучения в англоязычной среде и отдыха. В школах Rennert обучение проходит на основе коммуникативной преподавательской методики. Основана бывшим преподавателем Университета Нью-Йорка Цезарем Реннертом.

Навчання в США. Фото - 13

Kaplan International English - San Francisco

В Сан-Франциско расположено две школы. Одна – в центра города, вторая – в Беркли, в студенческом городке на берегу океана с видом на Golden Gates. В Сан-Франциско приятный климат, интересная архитектура и насыщенная культурная жизнь.

Навчання в США. Фото - 14

Kaplan International English - Los Angeles Westwood

В Лос-Анжлесе есть две школы Kaplan – в студенческом районе Вествуд и в пригороде Уиттьере. Жизнь и обучение здесь всегда полны интересных событий, и студенты в восторге от атмосферы города и его достопримечательностей.

Навчання в США. Фото - 15

Kaplan International English - Washington DC

Вашингтон – исторический, культурный и политический центр США. Сама атмосфера здеь располагает к изучению английского и развитию. Школа расположена в центре города, возле Университета Джорджа Вашингтона.

Навчання в США. Фото - 16

Kaplan International English - Philadelphia

Школа находится в центре Филадельфии – одного из самых крупных городов США с богатой историей и культурной жизнью. Здесь много достопримечательностей, парков и скверов. Сама школа порадует отличными условиями для учебы.

Навчання в США. Фото - 17

Kaplan International English - Miami

Школа находится в солнечной Флориде в известном на весь мир Майами. Располагается недалеко от Университета Майами, в престижном районе Coral Gables. Прекрасное место для обучения и отдыха.

Навчання в США. Фото - 18

Kaplan International English - Boston

В Бостоне расположены 2 школы: школа на Гарвард Сквер на базе Гарвардского университета и Массачусетского Технологического Института, и школа возле парка Фенуэй.

Навчання в США. Фото - 19

St. Giles International

St Giles – сеть языковых школ в США, Канаде и Великобритании. Основанная еще в 1955 году, и имеет 60-летний опыт превосходного обучения для людей разных возрастов, с разными потребностями и из разных уголков мира.

Навчання в США. Фото - 20

Kaplan, San Francisco - Berkeley

Солнечный зеленый Беркли находится всего в 20 минутах от Сан-Франциско. Школа предлагает подготовку к TOEFL, GMAT, GRE и языковые курсы разной интенсивности, сплоченное студенческое сообщество и дружескую атмосферу.

Навчання в США. Фото - 21

Kaplan, New York - Empire State

Kaplan, New York – это две языковые школы в самом большом городе США. Вы откроете для себя весь Манхеттен – от магазинов на 5-ой авеню до стильного района Гринвич Вилладж и ярких огней Бродвея.

Навчання в США. Фото - 22

Kaplan, Harvard Square

Школа находится в Бостоне, где расположены Гарвард и Массачусетский Технологичный Институт. Это идеальное место, чтобы окунуться в атмосферу студенческой жизни и идеально выучить английский язык.

Навчання в США. Фото - 23

Kaplan: Chicago

Школа располагается в самом центра Чикаго и кроме изучения языка вы сможете окунуться в яркую атмосферу этого города. Здесь есть различные программы подготовки к экзаменам (TOEFL, GMAT, GRE).

Навчання в США. Фото - 24

FLS International

FLS предлагает программы от начального до продвинутого уровня на любой запрос: от академических курсов английского языка, которые готовят студентов к поступлению и обучению в школах и вузах США, до летних приключенческих туров.

Навчання в США. Фото - 26

Ardmore Language Schools США

Ardmore Language Schools уже более 30 лет специализируется на языковых, поготовительных программах и летних лагерях с программами "английский+" для учеников со всего мира. Центры Ardmore в США располагаются на базе престижных вузов.

Навчання в США. Фото - 27

CATS College summer США

Программы на базе Академии CATS College в Бостоне для учеников от 13 лет, которые хотят подготовиться к поступлению в американские вузы, узнать, как это, учиться в США; узнать об особенностях разных обучения и работы в сфере STEM, ближе познакомиться с американской культурой.  

Навчання в США. Фото - 28

Kaplan International English США

Kaplan International English – международная образовательная компания с 75-летним опытом преподавания английского языка студентам из разных стран мира. Kaplan International English – это более чем 50 языковых школ, расположенных в 8 англоговорящих странах: США, Великобритания, Канада, Австралия, Новая Зеландия, Ирландия, Мальта, Сингапур.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку