Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Освіта в Великобританії

 Освіта в Великобританії. Фото - 10

Вища освіта в вузах Англії (Великобританії)

Вища освіта у Великобританії має свою багатовікову історію. Його особливістю є класична школа. Пройшовши етапи формування і становлення, освітня система в Англії виробила свою унікальну і дієву систему навчання. Сьогодні головною перевагою навчання в Англії - є її акцент на практичній частині знань. Звичайно, теорію ніхто не відміняв, але вміння застосовувати отримані навички в професії є головним завданням. Вища освіта в Британії має безліч напрямків. Тут кожен зможе знайти спеціальність за своїми інтересами і здібностями: мистецтво і біологія, бізнес і філософія, право і медицина.

Серед роботодавців світу дипломи британських вишів дуже цінні, тому, що вони сертифікують реальні знання. Університети в Англії надають стажування на базі різних компаній, фірм, дослідницьких центрів. Внаслідок успішного проходження практики, багато студентів отримують свої перші робочі місця. Крім того, британський диплом - це престижно, в більшості випадків ви будете вибирати роботодавця, а не він вас.

Система освіти в Англії (Великобританії)

Університети в Англії мають свою автономію від держави. Вони самостійно визначають кількість спеціальних дисциплін та тривалість практичного курсу. Крім цього у студентів також досить прав для того, щоб складати розклад занять.   Система навчання в Британії досить гнучка, після того як ви вибрали перелік спеціальних дисциплін, ви можете їх змінити.

В процесі навчання студенти не проводять багато часу за партами, слухаючи довгі лекції викладача. Звичайно, лекції все ж існують, але вони проходять в незвичайному для наших студентів форматі. В Україні ви приходите в університет і слухаєте інформацію про дисципліну. А навіщо, якщо ми живемо в часи інтернету і нам доступна інформація з будь-якого куточку світу. В Англії студенти проводять велику кількість часу в бібліотеках, вивчаючи матеріал. Самостійно вибирають найбільш цікаві для вивчення аспекти і питання. На занятті лекція переростає в форму дискусії, поглиблення в пройдений матеріал. Під час уроків викладачі не дають оцінну характеристику знань студентів, у кожного є можливість висловитися, не нав'язуючи власну точку зору.

Практична частина навчання в Великобританії проходить на базі університетів або компаній.   Їй приділяється особлива увага.   Так як головною метою є не наявність диплому, а професіоналізм в обраній сфері діяльності. Студенти беруть активну участь в розробці проектів. Вони втілюють свої ідеї в життя. А також набувають безліч навичок і довгострокові трудові знайомства.

Як вступити до вузів Великобританії?

Для того щоб стати студентом британського вузу вам необхідно зібрати пакет документів:

  1. Атестат для вступу на бакалаврат і диплом про вищу освіту для вступу на магістратуру.   Для того щоб вступити до вищої школи в Англії українського атестату мало. Ви можете закінчити середню школу з 12-річним навчанням в Британії. І отримавши атестат англійського зразка вступати до університету. Для випускників українських шкіл розроблена програма Foundation.   Вона проходить на базі університетів і навчальних центрів.   Для вступу на магістратуру вам достатньо мати диплом бакалавра українського зразка. Якщо ж ви хочете трохи змінити спеціальність, то для вас існує програма перепідготовки Pre-masters.
  2. Сертифікат IELTS.   Даний документ потрібен для підтвердження вашого рівня англійської мови. здається тест в British Council, в Києві, Одесі та Львові. Мінімальна кількість балів, для вступу в британський університет 6,5. Для того щоб успішно здати IELTS, ви можете пройти підготовчий курс на базі DecSchool. У нас працюють викладачі з багаторічним досвідом підготовки до тесту. Більшість наших студентів здають IELTS успішно. Навчання проходить як в групах, так і індивідуально.
  3. Мотиваційний лист.   Мотиваційний лист важливий для вступу в британський вуз. У ньому слід написати про вашу діяльність, дослідження, соціальне життя. Так само ви зможете продемонструвати свій рівень англійської мови. Приймальній комісії важливо зрозуміти які у вас цілі, чим ви можете бути корисні суспільству. Ви можете описати ваш проект. Пояснити чому ви вибрали саме цю спеціальність і англійський вуз.
  4. Рекомендаційний лист школи / вузу. Рекомендаційний лист - це відгуки викладачів про ваші знаннях, діяльність в школі / університеті, про вашу особистість.  Важливо щоб інформація не була написана загальними фразами. Набагато краще, якщо викладач напише якісь цікаві історії пов'язані з вами, про ваші перемоги і досягнення.

Лист допоможе приймальній комісії зіставити дані які ви надали про себе з думками викладачів.

Весь пакет документів повинен бути переведений на англійську мову і завірений нотаріально.

Які програми освіти існують в Англії:

1) Бакалавр.

Курс для отримання диплому бакалавра триває від 2-3 років. Його достатньо для успішного працевлаштування. Програма навчання насичена як теоретичним, так і практичним курсом. Під кінець навчання, студенти проходять тривале стажування. Головне завдання - це дати вам необхідні навички для майбутньої професії. Ви без сумнівів будете з упевненістю виконувати вашу роботу, так як університет дасть вам все необхідне ще під час навчання.

Вартість навчання в Англії, кваліфікації «бакалавр» залежить від обраної спеціальності. Ціни варіюються від 13 000 £ до 22 000 £. На медичному факультеті від 28 000 £.

2) Магістр.

В університетах Англії навчання для отримання диплому магістра триває рік, на відміну від інших європейських країн, де навчання триває 1,5 - 2 роки.

Українським студентам можна вступати на магістра, закінчивши вітчизняний вуз, так як Англія приймає дипломи українського зразка. Буде достатньо знань англійської мови на високому рівні і пакет документів для вступу. Якщо ж ви хочете трохи змінити спеціальність, слід пройти підготовчу програму Pre-masters.

Існують два типи магістерських програм: дослідницька і навчальна. За першою з програм студент присвячує весь навчальний час своєму дослідженню. Вам надається вся наукова база університету для роботи, а також викладач з науковим ступенем буде керувати дослідженнями. Навчальна програма складається з інтенсивного навчального курсу і написання дисертації.

Вартість навчання в магістратурі в Британії залежить від обраної вами спеціальності та вузу і варіюється від 11 000 £ до 20 000 £. Навчання на магістратурі відкриває вам багато перспектив для подальшого кар'єрного зростання або наукової діяльності.

3) Підготовчі програми.

Foundation - підготовча програма для надходження на бакалаврат. У британських школах навчання триває 12 років. Випускники українських шкіл, які бажають вступати до британських ВНЗ, можуть скористатися програмою Foundation і отримати атестат британського зразка для вступу до університету.

Підготовчі курси проходять на базах університетів, навчальний рік починається двічі: з вересня по червень і з січня по серпень. Дедлайнів по подачі документів немає, заявки приймаються до старту програми. Для вступу потрібно надати атестат або диплом абітурієнта. Якщо атестата або диплома немає, ви можете надати виписку про оцінки або залікові книжки. Вступати ви можете через підготовчі центри Kaplan та INTO.

В програму входять заняття англійською мовою, а також спеціальні предмети за обраною спеціальністю. Навчання триває рік і розраховане на студентів 16-17 років. Закінчення програми Foundation дає право на вступ до п'яти університетів Великобританії.

Pre-masters - підготовча програма для вступу на магістратуру. Даний курс розрахований на абітурієнтів, які бажають вступити на магістратуру і при цьому змінити спеціальність. Програма складається з занять англійською мовою і спеціальних програм. Навчання ведеться англійською мовою. Всі предмети ведуть викладачі з університету. Вам буде доступна літературна база, відвідування бібліотеки. Так само надається приватне консультування і супровід під час вступу до вузу. Програма готує до вступу на такі спеціальності: бізнес, менеджмент, комп'ютерні науки, математика, фізика, біологія, мистецтво і дизайн, лінгвістика, англійська література, міжнародні відносини, журналістика, право, психологія і т.д.

Для вступу потрібен диплом про вищу освіту, сертифікат IELTS не нижче 5-5.5 балів, а також вступна форма, в якій зазначаються особисті дані та інформація про освіту. Програма триває від 9 місяців до 1 року. Тривалість курсу залежить від вашого рівня англійської мови.

Навчальні заклади

 Освіта в Великобританії. Фото - 11

Bournemouth University

В 2009 году был признан лучшим университетом года по версии Times Higher Education. Гордится одним из самых высоких показателей в Англии по трудоустройству выпускников.

 Освіта в Великобританії. Фото - 12

Cambridge Education Group (CEG)

CEG – международная сеть колледжей, входит в топ-5 подготовительных центров Великобритании. Славится подготовкой в сфере искусства, дизайна и информационных технологий.

 Освіта в Великобританії. Фото - 13

Cambridge School of Visual and Performing Arts

Школа аккредитована University of the Arts London. Готовит студентов к поступлению на отделения искусства, дизайна, музыки и драмы. В школе преподают практикующие художники и дизайнеры.

 Освіта в Великобританії. Фото - 14

City University London

В 1836 году был основан Королевской Хартией и является независимым членом Лондонского университета. Занимает 1-е место среди лондонских университетов по преподаванию бизнес-специальностей.

 Освіта в Великобританії. Фото - 15

Heriot-Watt University

Является одним из ведущих университетов мира для новаторских исследований в вопросах потребностей бизнеса и промышленности. Входит в топ-10 лучших университетов Великобритании.

 Освіта в Великобританії. Фото - 16

INTO City University London

Входит в рейтинг лучших университетов мира по уровню подготовки специалистов в сфере бизнеса и финансов. Его выпускники занимают руководящие должности в международных компаниях.

 Освіта в Великобританії. Фото - 17

INTO London, World Education Centre

Образовательный центр находится в самом сердце Ист-Энда, Лондон. Центр организовывает специальные выставки для студентов, куда приглашает более 50 вузов Великобритании для того, чтобы выпускники сделали правильный выбор своего будущего университета.

 Освіта в Великобританії. Фото - 18

INTO Manchester

Учебный центр расположен в Downtown Манчерстера, в старинном здании Бриджуотер. Центр имеет хорошее научное и техническое обеспечение. Сотрудничает с 11 университетами, в которые с легкостью поступают лучшие выпускники.

 Освіта в Великобританії. Фото - 19

INTO Queen’s University Belfast

Учебный центра находится в Северной Ирландии, в Белфасте. Считается одним из старейших университетов Великобритании и входит в элитную группу британских университетов Russel Group. Признан одним из ведущих исследовательских центров в мире, а также явля

 Освіта в Великобританії. Фото - 20

INTO Scotland at Glasgow Caledonian University

Учебный центр находится в старинном и живописном городе Глазго. Город впечатляет величественной архитектурой, красивыми пейзажами и дружественной атмосферой. Университет входит в тройку лучших университетов Шотландии.

 Освіта в Великобританії. Фото - 21

INTO University of East Anglia

Входит в 1% исследовательских центров мира, а также входит в топ-15 университетов Великобритании. Процент трудоустройства выпускников составляет 96%.

 Освіта в Великобританії. Фото - 22

INTO University of Exeter

Университет находится в курортнойм городе Экзетр. Здесь самое большое колличество солнечных дней в Британии. Входит в список 100 лучших университетов мира и находится на седьмом месте в рейтинге лучших университетов Великобритании

 Освіта в Великобританії. Фото - 23

INTO University of Newcastle

Учебный центр находится на территории Newcastle University в самом центре города Ньюкасл. Имеет хорошее научно-исследовательское и техническое оснащение. Входит в топ-20 университетов Великобритании по уровню трудоустройства выпускников.

 Освіта в Великобританії. Фото - 24

ISC The Lancaster University International Study Centre

Университет состоит из нескольких независимых колледжей. Известен высоким уровнем подготовки в сферах бизнеса и менеджмента, права и социальных наук, инженерии и компьютерных технологий.

 Освіта в Великобританії. Фото - 25

ISC University of Huddersfield International Study Centre

Учебный центр находится на базе университета Хаддерсфилд. Специализируется на подготовительных программах Foundation. Школа имеет хорошее техническое, научное, исследовательское и спортивное оснащение.

 Освіта в Великобританії. Фото - 26

ISC University of Sussex International Study Centre

Университет находится в часе езды от Лондона. Славится своими выпускниками : тремя лауреатами Нобелевской премии, 12 членами Royal Society, 6 членами Британской Академии и победителем престижной премии Crafoord Prize.

 Освіта в Великобританії. Фото - 27

ISC Royal Holloway University

Является одним из самых престижных университетов Великобритании. Имеет свою огромную охраняемую территорию. Входит в 100 лучших университетов мира.

 Освіта в Великобританії. Фото - 28

Istituto Marangoni London

Известная школа моды и дизайна. Расположена в Лондоне в творческом районе Shoreditch. В шокле преподают профессиональные модельеры и дизайнеры. Институт имеет хорошие партнерские отношениями с лучшими домами моды Европы.

 Освіта в Великобританії. Фото - 29

Kaplan International Colleges UK Pathways

Колледж входит в один из крупнейших образовательных концернов мира Kaplan International Colleges. Здесь студенты учатся по авторской программе К+

 Освіта в Великобританії. Фото - 30

Kaplan International Colleges Glasgow

Школа расположена в центре шотландской столицы - Глазго. Величественная архитектура, самобытные традиции, богатое культурное наследие и веселый нрав шотладцев создают идеальные условия для иностранных студентов.

 Освіта в Великобританії. Фото - 31

University of Exeter

Университет расположен в куротрном городе Экзетр. Это самое солнечное место в Британии. Университет входит в топ-7 лучших университетов в Англии. Имеет высоккие показатели успеваемости и трудоустройства студентов.

 Освіта в Великобританії. Фото - 32

University of Reading

Ведущий образовательный и исследовательский центр в Великобритании. Удостоился Королевской премии за качество программ высшего и последипломного образования.

 Освіта в Великобританії. Фото - 33

University of Southampton

Согласно рейтингу Times Higher Education Table входит в топ-100 лучших вузов планеты. Ведущие позиции занимает в преподавании химии, прада, менеджмента, IT-технологий.

 Освіта в Великобританії. Фото - 34

University of St Andrews

Шотладнский университет, находится на берегу Северного моря. Популярным направлением среди студентов является физика и математика. Знаменитые выпускники университета - принц Уильям и его жена Кейт Мидлтон.

 Освіта в Великобританії. Фото - 35

University of Westminster

Университет расположен в историческом центре Лондона. Предлагает большое разнообразие программ от подготовительных курсов до магистерских программ.

 Освіта в Великобританії. Фото - 36

The University of York

Один из десяти лучших университетов Великобритании. За интенсивностью исследований стоит в одном ряду с Оксфордом и Кембриджем, а за 50 лет существования стал ведущим исследовательским цетром Великобритании.

 Освіта в Великобританії. Фото - 37

Kaplan International Colleges: Bournemouth

Университет получил всемирное признание за высокий уровень научно-исследовательской работы и качество практики преподавания. Занимает первое место в Великобритании по количеству стажировок во время обучения.

 Освіта в Великобританії. Фото - 38

Kaplan International Colleges: London

Колледж был основан в 2005 году. Здесь ежегодно учатся более 25 тысяч студентов с разных стран мира. Специализируется на подготовке студентов к поступлению в британские университеты.

 Освіта в Великобританії. Фото - 39

Leeds Metropolitan University

Университет предлагает более 135 программ. Один из первых в мировом рейтинге самых высокотехнологичных вузов и один из крупнейших в Великобритании. Здесь учится более 30 000 студентов.

 Освіта в Великобританії. Фото - 40

Middlesex University London

Один из 500 топовых университетов мира, второй в рейтинге Teaching Excellence Framework за высокие стандарты преподавания и условия обучения. Школы: искусства и дизайна, здравоохранения и образования, права, СМИ и искусство перформанса, науки и технологии.

 Освіта в Великобританії. Фото - 41

Queen Mary, University of London

Один из крупнейших и престижнейших вузов Великобритании. Единственный вуз Лондона, обладающий самодостаточным студенческим городком. Факультеты: гуманитарных и социальных наук, естественных и инженерных наук, Институт Бартса и Лондонская школа медицины и стоматологии.

 Освіта в Великобританії. Фото - 42

Regent's University London

Находится в центре Лондона в Риджентс парке. Сдесь обучаются студенты 140 национальностей. Направления программ: бизнес и менеджмент, финансы, гуманитарные и социальные науки, дизайн, кинематография.

 Освіта в Великобританії. Фото - 43

The University of Glasgow

Четвертый старейший университет Британии, вуз мирового уровня. Входит в элитную группу Рассела – 20 топовых вузов Великобритании. 95% выпускников получают предложение по трудоустройству максимум в течение 6 месяцев с момента выпуска.

 Освіта в Великобританії. Фото - 44

The University of East Anglia

Входит в топ-100 университетов мира. Ежегодно занимает первые места по уровню удовлетворенности студентов. Состоит из 4 факультетов: искусства и гуманитарных наук, медицины и науки о здоровье, естественных и социальных наук.

 Освіта в Великобританії. Фото - 45

Kaplan International College Liverpool

Колледж готовит к поступлению на 440 программ университета Ливерпуля – одного из самых престижных в Великобритании. Университет считается научно-исследовательским центром страны в области точных наук и инженерии.

 Освіта в Великобританії. Фото - 46

Kaplan International Colleges University of Brighton

Расположен на базе университета Брайтон и готовит студентов к магистерским и бакалаврским программам. Университет специализируется на направлениях архитектура, искусство, мода, спорт и туризм. Студенты могут пройти практику в более 1800 компаниях мира.

 Освіта в Великобританії. Фото - 47

Kaplan Colleges

Kaplan International Colleges – один из крупнейших образовательных концернов мира. В Великобритании действует 12 учебных центров Kaplan, которые сотрудничают с 30 ведущими университетами, что открывает для студентов широкий выбор учебных заведений и программ.

 Освіта в Великобританії. Фото - 48

Kaplan University of York

Колледж предлагает 13 подготовительных программ для поступления в York University – одного из элитных британских вузов. Расположен в городе Йорк, на севере Великобритании. Кампус находится вблизи старой части города.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку