Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання на Мальті

Мовні курси для дорослих і дітей на Мальті

Навчальні центри в різних куточках Мальти беруть підлітків від 16 років на мовні курси. Бажаючі пройти курс бізнес-англійської можуть відвідати мовні центри в містах Слім або Сент-Джуліана.

Інтенсивність програми залежить від обраного курсу і складає 15 - 30 уроків на тиждень. Проживати можна в сім'ях, в гуртожитку або в резиденції. Також студенти можуть орендувати житло.

Канікули з користю на Мальті

Якщо Ви хочете, щоб Ваше чадо з користю відпочило на канікулах, не обов'язково відправляти його гризти граніт науки все літо. Незабутній відпочинок на мальтійському острові разом з навчанням в мовному центрі або на курсах на базі приватної школи. Літні канікули Ви можете провести разом зі своїми дітьми і одночасно підвищувати свій рівень володіння англійською мовою. Деякі мовні центри пропонують сімейні програми вивчення англійської мови.

Мовні школи та курси англійської мови на Мальті

Мальта - сонячна острівна країна. Вона розташувалася між Європою та Африкою. Мальта дуже колоритна, тут змішалися кілька «стихій»: гаряча Африка, розмірена Європа і традиційний Схід. Хочете відмотати час назад і побувати в Середньовіччі? Тоді вам точно на Мальту. Атмосфера лицарської епохи тут вітає в повітрі. Не обов'язково їхати на екскурсії, щоб побачити історичні пам'ятки, вам просто буде достатньо прогулятися по місту. Столиця Мальти, Валетта, входить до переліку міст всесвітньої культурної спадщини.

На Мальті дуже м'який і теплий клімат, навіть в найхолодніший місяць, січень, температура може підвищуватися до +20.   Тут гарні пейзажі, тепле море і чисте повітря. До речі про повітря, в містах Мальти заборонено автомобільний рух, тому повітря тут дійсно чисте!

Чи знаєте ви, що світовий центр вивчення англійської мови знаходиться саме тут? Мається на увазі, що мільйони туристів з різних країн приїжджають відпочивати і вивчати англійську на Мальті. До речі, англійська тут є державною мовою. Більше 90% місцевого населення володіють англійською мовою, для багатьох вона є другою рідною мовою. Це не дивно, так як Мальта в минулому була Британської колонією.

Курси англійської на Мальті дуже популярні, тому мовні центри пропонують велике різноманіття програм як для дітей, так і для дорослих.

European School of English (ESE)

European School of English - мовна школа на Мальті, що має хорошу репутацію на ринку і великий досвід роботи. Школа пропонує курси англійської мови, літні програми для дорослих і дітей. Програма навчання розроблена за Британською системою освіти. Тут працюють кваліфіковані викладачі, носії мови з вищою лінгвістичною освітою. Приймаються студенти з будь-яким рівнем англійської мови. Заняття проходять в групах до 10 осіб. Програма охоплює всі навчальні аспекти: граматика, розмовна мова, читання, сприйняття на слух.

Мовна школа на Мальті має хорошу інфраструктуру: обладнані аудиторії з кондиціонерами, комп'ютерні класи, центри індивідуальної підготовки, кафе з терасою, резиденції для студентів. Школа знаходиться на набережній, через дорогу - пляж. Також у неї вдале транспортне розташування: від школи легко дістатися до розважальних центрів і магазинів.

Clubclass

Clubclass - мовні курси на Мальті. Розташовані в місті Сівіі, поблизу від знаменитого Почевілля. Це школа резидентного типу: комфортабельний житловий корпус, басейни, паб, ресторан, інтернет-кафе тощо. Знаходиться неподалік від морського узбережжя.

Програма Clubclass акредитована Міністерством освіти Мальти, це підтверджує її ефективність і якість. За останніми даними, мовні курси в Clubclass відвідали студенти з понад 30 країн світу. Це просто неймовірна можливість поспілкуватися з представниками різних культур. І при цьому ви будете спілкуватися англійською мовою, долаючи мовний бар'єр. Школа пропонує курси як для дітей, так і для дорослих.

Англійська на Мальті для дорослих

Мовні курси на Мальті для дорослих розраховані як для студентів рівня Beginner, так і для Advanced.

●   Загальна англійська

Курси англійської для дорослих, розраховані на підвищення загальних знань. У програмі поєднуються граматика, письмо, розмовна мова, читання, сприйняття на слух. Даний курс пропонує два пакети: загальна англійська (20 групових + 10 індивідуальних занять на тиждень), або загальна англійська в міні-групах (30 уроків на тиждень, в групі до 6 осіб). Цей курс підходить для всіх, кому цікаво не тільки поваляться на пляжі, але і вивчити щось нове, підвищити свій рівень володіння англійською мовою і познайомитися з людьми з різних країн.

●   Академічна та спеціалізована англійська

Дуже насичений курс англійської на Мальті для дорослих. Він розрахований на досить довге перебування в мовній школі. У програму входить підготовка до університету: сюди входять заняття загальною англійською і предмети за фахом. Також ви можете вибрати тільки спеціалізовані курси: курс підготовки менеджерів готельно- ресторанного бізнесу, комп'ютерні курси і т.д.

●   Англійська для тих, кому за 50

Мальта дуже популярна країна серед людей зрілого віку. Саме сюди емігрують пенсіонери з Великобританії та інших європейських країн. Тут комфортно і затишно, ніхто нікуди не поспішає. Сьогодні студенти 50+ не хочуть просто ніжитися на пляжах і гуляти містом, їм цікаво розвиватися і пізнавати щось нове. З усього розмаїття курсів часто їх вибір зупиняється на вивченні іноземних мов, в основному це англійська. Мовні курси на Мальті пропонують інтенсивну програму для студентів 50+: 20 уроків англійської на тиждень, в невеликих групах. Також в програму входять екскурсії та поїздки. Курси англійської на Мальті доступні як для початкового рівня, так і для просунутого.

●   Бізнес-англійська

Відмінний варіант для тих, хто перебуває у відрядженні або під час відпустки хоче підвищити свій рівень. В програму входять: 20 групових уроків англійської на тиждень або 20 групових + 10 індивідуальних уроків. Заняття проходять в міні-групах до 6 чоловік. Викладачі рекомендують вчити бізнес-англійську в групах, так як для ефективності навчання дуже важлива взаємодія студентів і їх спілкування на різноманітні теми в рамках бізнес-сфери. Якщо вам потрібно більш поглиблене навчання, вам варто вибрати пакет з індивідуальними уроками. На них ви можете опрацювати з викладачем ті теми, які потребують особливої уваги.

●   Курси для молоді від 17 років

Тривалість курсу від двох тижнів. Навчання англійській на Мальті дуже популярно серед молоді. Тут є все для навчання та повноцінного відпочинку. В програму входять 20-30 групових уроків на тиждень. Також мовні школи організовують розважальну програму, спортивні заходи та екскурсії для студентів.

●   Підготовка до міжнародних мовних іспитів

Більшість мовних шкіл на Мальті акредитовані британськими університетами для підготовки до мовних іспитів IELTS, TOEFL, iBT, Cambridge. На базах деяких мовних центрів можна здавати іспити для вступу до британських ВНЗ. Програма курсу розрахована на інтенсивну підготовку до іспитів. Курс ведуть сертифіковані викладачі, які мають право готувати іноземних студентів до іспитів.

●   Підготовка вчителів англійської

Інтенсивний курс для викладачів англійської мови. Розроблено для підготовки вчителів до тесту TEFL і TESOL.

На час поїздки студенти проживають в резиденціях або готелях.

Дитячі програми вивчення англійської на Мальті

Навчання англійській на Мальті - кращий варіант для дітей. Крім якісного навчання, діти тут можуть оздоровитися, завести друзів з різних країн світу, активно і яскраво провести свій відпочинок.

●   Дитячий табір

Дітей розподіляють в різні вікові групи: 8-11 років та 12-14 років. Відразу по прибуттю до табору, діти пишуть тест, який визначає їх рівень знання англійської мови, після чого діти об'єднуються в групи для вивчення англійської. В програму входять 20-30 групових занять на тиждень, також доступні індивідуальні уроки за окрему плату. Доповнюють програму розвиваючі заняття і розваги. Також діти відвідують екскурсії і на вихідних їздять в поїздки до стародавніх міст Мальти. Курси англійської мови в таборі - це кращий варіант прищепити любов до вивчення англійської, подолати мовний бар'єр.

●   Англійська + футбол

Ця програма - втілення мрії для любителів футболу! Розрахована вона на дітей від 10 до 16 років. У курс входять 15 годин англійської на тиждень і 15 годин футбольних тренувань. З дітьми працюють професійні тренери іменитих футбольних клубів, а діти, в яких помітять потенціал, мають можливість отримати запрошення навчатися на постійній основі у клубі. Також в програму входять екскурсійні тури і поїздки, в основному вони проходять на вихідних, коли у дітей немає тренувань.

●   Англійська + вітрильний спорт або дайвінг

Програма для дітей від 12 років. Студенти займаються в групах, з кваліфікованими викладачами, носіями мови. Впродовж дня студенти займаються вітрильним спортом, в програмі передбачено 12 годин на тиждень. Якщо ж студент вибирає заняття дайвінгом, то курс розрахований на 5 або 9 днів. На вихідних діти відвідують екскурсії та розважальні заходи.

●   Курс для всієї родини

Розроблений для тих, хто приїхав на відпочинок з сім'єю. Інтенсивність занять складає 20 уроків на тиждень. Діти займаються в невеликих групах. Викладачі проводять уроки в інтерактивній формі. Це дуже весело! Діти не тільки вчать англійську мову, а й спілкуються з дітьми з різних стан світу, вчаться креативно вирішувати поставлені завдання, розвивають свої вміння. В цей же час дорослі можуть записатися на будь-який курс, що їх цікавить. Заняття проходять в одній будівлі. Такий вид відпочинку об'єднує родину: батьки і діти займаються однією справою, але кожен дотримується своїх інтересів і вчиться в своїй віковій групі. Після занять сім'я може присвятити свій час пляжному відпочинку, прогулянкам або екскурсіям.

На час поїздки діти проживають в шкільних резиденціях, готелях або в приймаючій сім'ї.

Відгуки дітей і батьків

Олеся, St. Julians (Сент-Джуліанс, Мальта)

Все пройшло дивовижно. Мальта хоч і входить до складу Європейського Союзу, але не варто від неї очікувати більшого. Вона вражає своєю простою і добродушністю. Уроки дуже відрізняються від тих, що я бачила в Україні. Вчителі тут справжні професіонали, вони вміють пояснювати легко і зрозуміло. У позаурочний час ми спілкувалися, спілкувалися і ще раз спілкувалися) Об'їздили майже всю Мальту (вона не така вже й велика, як виявилося), побували на Гозо і Каміно.

Вікторія, NSTS, Мальта

Сподобалося те, що можна поєднати відпочинок і навчання. Дуже хороша школа. Не очікувала, що на Мальті можна отримати дійсно корисні знання, а не тільки відпочивати =) Я взяла курс з індивідуальними заняттями. У мене був викладач - Норман. Дуже хороший, враховував мої побажання щодо матеріалів вивчення. Часто ходили на море. Шкода воно було ДУЖЕ далеко = (іноді засмагала біля басейну. Так як я вже вдруге на Мальті, то я майже не їздила на екскурсії, адже багато де побувала минулого разу. Але все ж ще раз поїхала на острів Коміно, в Валетту, на Боут Паті, в аквапарк. Ну, і звичайно ж, ходила в Пачвіль. Мальта - це ідеальне місце для тих, хто хоче поєднати відпочинок і навчання. Я вчила бізнес. Мені дуже сподобалося. Раджу цей курс. Спасибі DEC за те, що так швидко організували мені поїздку.

Андрій Коржов, Сент-Джуліанс, Мальта

Дуже красива країна: чисте море, унікальні старовинні будівлі та   фортеці, багато іноземців з   найвіддаленіших куточків світу. Мені сподобалася столиця Валетта і дельфінарій з різними виставами. У вільний час ми ходили в басейн, на тренажери, а ввечері їздили на activity. Ми   жили в   4-х зірковому готелі з   хорошим харчуванням і   зручним номером. Уроки тривають півтори години з   перервою на   30   хвилин. Вчителі дуже добре пояснюють все, що цікаво учневі.

Навчальні заклади

Навчання на Мальті. Фото - 7

EC Malta

Мальтийская языковая школа в курортном городе Сент-Джулиан. Программы и сертификаты школы аккредитованы в специализированных госучреждениях и признаются ведущими международными образовательными организациями.

Навчання на Мальті. Фото - 8

Clubclass

Языковая школа резидентного типа, находится в г. Свиеки, недалеко от Пачевилля. Получила аккредитацию Минобразования Мальты, и является членом специализированных ассоциаций FELTOM, ALTO и WYSE Travel Confederation.

Навчання на Мальті. Фото - 9

ESE: English + Football

European School of English находится на Мальте. Предлагает летний курс «Английский + футбол» совместно с итальянским ФК «Милан». Программа одобрена Молодежной футбольной федерацией Италии и действует уже более 15 лет.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку