Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Канаді

Навчання в Канаді. Фото - 8

Освіта в Канаді

Чим привабливе навчання в Канаді для українців?

Цей напрямок по праву вважається одним з найпопулярніших і становить конкуренцію освіту: навіть Великобританії і США. Хороша навчальна база, мовна практика з носіями мови і перспективи – все це мотивує багатьох іноземних студентів навчатися саме в Канаді. Давайте докладніше розглянемо особливості та переваги навчання в Канаді.

Середня освіта в Канаді

Особливість і перевага середньої освіти в Канаді в тому, що іноземні учні можуть навчатися як в приватних школах-пансіонах, так і в державних школах денного типу з проживанням в приймаючій сім'ї.

У приватних школах-пансіонах учні живуть в шкільних резиденціях. Там приділяють особливу увагу заняттям спортом та іншим позакласним заходам, які всебічно розвивають дитину. Наприклад, навчають студентів драматургії або танців, малювання, музики. Є школи, в яких особливу увагу приділяють проведенню часу на природі або дотримуються певної освітньої філософії, наприклад, школи Монтессорі і Вальдорф. Але основне завдання канадських приватних шкіл – готувати студентів до вступу в закордонний коледж чи університет. Міжнародні школи готують учнів за програмою International Baccalaureate (IB) або іншими програмами, які відкривають двері в бажаний закордонний вуз.

Приватні школи відрізняються підходами до навчання – від експериментальних і прогресивних шкіл до традиційних навчальних закладів, від прогресивних шкіл з цілісним підходом до розвитку дитини до шкіл із суворим традиційним і консервативним режимом і жорстким підходом до навчання. Хоча щодо самого навчання, сувора дисципліна – це обов'язкова складова, яка є у всіх школах незалежно від підходу до виховання.

Що стосується державних шкіл Канади, навчання тут теж платне, але набагато дешевше. І великий плюс в тому, що дитина, навчаючись в державній школі денного типу, стає більш самостійною. При цьому не варто переживати за безпеку дитини, адже її навчання і вільний час строго контролює приймаюча сім'я і куратор в школі. Крім того, Канада – одна з найблагополучніших і безпечних країн світу. Ще один безперечний плюс державної школи – тут можна отримати професію. Дитина може записатися на професійні курси та отримати сертифікат, що підтверджує її кваліфікацію. Що стосується програми, то в державних школах Канади є різні варіанти програм, в тому числі ті, які готують до вступу в закордонні вузи.

Детальніше про відмінності і переваги навчання в приватних і державних школах Канади можна дізнатися у фахівців DEC Education – вони допоможуть підібрати місто, район і школу Канади, яка повністю відповідає вашим запитам і потребам вашої дитини.

Вища освіта в Канаді

Канада займає місце серед країн з провідними вищими навчальними закладами світу та щорічно приймає тисячі іноземних студентів, які бажають отримати якісну освіту і жити в розвинутій благополучній країні. Найбільш популярними провінціями Канади серед іноземних студентів є Онтаріо, Британська Колумбія і Квебек, де розташовані найкращі вузи країни. Одним з кращих вузів Канади вважається Universityof Toronto (Торонто, провінція Онтаріо), який займає 28 місце в світовому рейтингу вузів.

Щоб отримати диплом бакалавра в Канаді потрібно вчитися три або чотири роки, в залежності від університету і спеціальності. Навчання на аспірантурі триває від одного до трьох років, в залежності від напрямку.

У Канаді є вищі навчальні заклади декількох типів: університети, які проводять дослідження і пропонують бакалаврські, магістерські програми та аспірантуру, коледжі та коледжі прикладних наук (community colleges та technical, applied arts або applied science schools), які видають сертифікати, дипломи бакалавра або молодшого спеціаліста.

Оскільки управління вузами Канади знаходиться під юрисдикцією провінцій, існують деякі відмінності в методах і підходах до навчання, розкладі і навіть основних мовах навчання. Квебек, зокрема, помітно відрізняється від решти провінцій Канади. Тут діти закінчують середню школу на рік раніше і повинні пройти обов'язковий курс дошкільної загальної та професійної освіти в коледжі (CEGEP), яка, по суті, замінює перший рік навчання в університеті. А провінція Нью-Брансвік – це єдина провінція, де навчання ведеться двома мовами – англійською та французькою.

Переваги освіти в Канаді

Вартість навчання та стажування в вузах приблизно на третину нижче, ніж в аналогічних за рівнем і якістю освіти британських і американських університетах і коледжах.

Після вузу Канади можна поступити на наступну освітню ступінь (магістратуру або аспірантуру) в будь-який вищий навчальний заклад США. Цьому сприяє і схожість освітніх програм, і тісні зв'язки між двома країнами.

Ви зможете знайти корисні знайомства, влаштуватися на роботу і таким чином залишитися на постійній основі в одній з найблагополучніших країн світу.

Канадський уряд передбачає і фінансує велику кількість програм з підготовки іноземних студентів до вступу в університети. Залишилося тільки вибрати відповідну в плані ціни і програмної бази пропозицію – і мрія про навчання в канадському вищому закладі стане реальністю.

Канада – одна з найбезпечніших країн світу з високими стандартами життя. Тут дуже низький рівень злочинності, відмінне медичне обслуговування і відкриті приємні люди, які дуже дружньо приймають іноземців в своїй країні.

Високотехнологічні міста і вузи – одна з переваг для студентів Канади. Країна є одним з лідерів в сфері комп'ютерних та комунікаційних технологій, транспорту, інженерії. Не важливо, де саме ви будете вчитися – в великому місті, як Торонто, або в більш тихому і спокійному місці ближче до природи – ви будете користуватися всіма можливими благами цієї високорозвиненої країни.

Мультикультуралізм. Канада – країна переселенського типу. Тут заохочується багатокультурне різноманіття, що призвело до створення сприятливої атмосфери, в якій представлені майже всі етнічні групи світу. Країна гарантує збереження звичаїв і традицій людей і повагу гідності всіх, хто тут живе, працює і навчається. Ви можете просто бути самим собою, не відчуваючи себе чужим у великій країні з іншою культурою і цінностями.

Можливість яскраво проводити дозвілля в одній з найбільших і різноманітних країн світу. Канада – дуже велика країна з великим природним розмаїттям. Тут багато мальовничих озер, гір, водоспадів, безліч відомих туристичних визначних пам'яток, таких як Ніагарський водоспад, величезна башта CN, зоопарк Торонто, прекрасний національний парк Glacier, національний парк Banff, мальовничі канадські Скелясті гори – і це далеко не все. Величезні сучасні міста Квебек, Монреаль і Торонто пропонують всі блага сучасної цивілізації, при цьому зберігаючи казкові куточки незайманої природи, де можна чудово провести вільний час. Життя у великому місті тут протікає в повній гармонії з природою.

Навчання в Канаді з DEC Education – зручно і надійно

Для того, щоб ви або ваша дитина могли зосередитися на найголовнішому – навчальному процесі і знайомстві з культурою і традиціями іншої країни – ми беремо на себе турботи по підготовці документів, вступу і підтримці учнів. Ви завжди зможете отримати вичерпну інформацію з будь-яких питань, що цікавлять. DEC Education співпрацює більш ніж з півсотнею престижних канадських вузів, шкіл і коледжів, і ми зможемо підібрати той навчальний заклад і програму, які підходять саме вам.

Навчання в Канаді з DEC Education – це Ваш шанс змінити своє життя на краще і отримати диплом, який відкриє перед вами двері найбільших компаній в будь-якій країні світу.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку