Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

DEC education Institute

Освітній майданчик, який об'єднує викладачів-практиків і всіх бажаючих розвиватися

Для школярів, батьків, студентів і випускників

Ми з вами живемо в період становлення нових ціностей, коли в поняття «навчання» вкладають новий сенс, а на ринку зароджуються нові, раніше невідомі професії.

DEC education – компанія, яка пропонує не тільки якісне навчання за кордоном і проводить заходи, присвяченні навчанню за кордоном. Ми допомогаємо розвиватися та отримувати нові знання в Україні. Ці знання потрібні для подальшого навчання, кар’єри і повсякденого життя. З цією метою у 2018 році ми запустили проект DEC education Institute (DEI).

Сьогодні якісна освіта – це, насамперед, практичні знання. DEC education Institute дає можливість отримати такі знання усім бажаючим вчитися і розвиватися. Ми запрошуємо спеціалістів із різних сфер, бізнесменів, представників топових світових учбових закладів, досвідчених тьюторів, які діляться власними історіями успіху та кейсами, навчають навичкам для подальшого навчання та кар’єри.

DEC education Institute для всіх, хто розуміє значення “lifelong learning” та цінує реальний досвід та професіоналізм. Долучайтеся до проекту!

Для кого створено DEC education Institute

DEC education Institute. Фото - 4

Для школярів, які визначаються з майбутньою професією і скоро стануть студентами

DEC education Institute. Фото - 5

Для студентів, які хочуть отримати навички та перейняти досвід кваліфікованих спеціалістів

DEC education Institute. Фото - 6

Для тих, хто вже закінчив вуз, але не зупиняється на досягнутому і розвивається далі

DEC education Institute. Фото - 7

Для батьків, які хочуть дати дітям якісну освіту, розвиваються самі та навчаються новому

Проекти DEC education Institute

DEC education Institute. Фото - 8

Підготовка до вступних іспитів до зарубіжних шкіл і вишів

Програми для старшокласників, які вступають до закордонних вишів, та школярів 8 – 17 років, які вступають до іноземних шкіл. Сертифіковані викладачі-носії мови підготують вас або вашу дитину до IELTS і SAT перед вступом до вишу; до UKISET, CAT, SSAT, написання есе, підготовки до інтерв’ю та внутрішніх вступних іспитів до шкіл.

Детальніше про послугу

DEC education Institute. Фото - 9

UniStart

Програма для всіх, хто збирається на навчання за кордон. Курс об’єднує практичні аспекти навчання і проживання в іншій країні, які допомагають швидко адаптуватися після вступу, включитися в навчальний процес і соціальне життя у новому університеті. UniStart складається з 4 модулів: соціальне життя в закордонному виші, академічна успішність, практичні навички проживання за кордоном та соціальне життя в іншій країні.

 

Детальніше про програму

DEC education Institute. Фото - 10

Академічна підготовка до зарубіжної школи від DEC education

Програма підготовки дитини до середньої школи (GCSE, A-Level, IB, US/Canada-High School), яка дає знання з основних предметів на рівні закордонних навчальних закладів, готує до навчання англійською мовою зі складною термінологією з різних дисциплін. Складається з 2 блоків: підготовка до шкільних предметів і до екзамену UKiset.

Детальніше про програму

DEC education Institute. Фото - 11

Advanced Placement (АР)

Програма для старшокласників, які планують вступ до вишів США та Канади. В рамках програми старшокласник обирає для поглибленого вивчення предмети, які повинен пройти впродовж перших 2 курсів в університеті. Сертифікат АР дає конкурентну перевагу для абітурієнта при вступі навіть перед американськими учнями та дозволяє не проходити предмети АР повторно у виші й зекономи кошти та час.

Старт програми 7 жовтня

Детальніше про програму

DEC education Institute. Фото - 12

Шкільний репетитор за кордоном

Індивідуальний репетитор під час навчання в закордонній школі, який допоможе дитині опанувати незрозумілі нюанси в тій чи іншій дисципліні, підготуватися до підсумкових тестів, зрозуміти специфічну англійську лексику. Ви можете замовити репетитора з математики, фізики, хімії, біології, економіки, статистики, бізнесу, історії країни навчання, англійської мови та літератури, іспитів IB, A-Level, GCSE, шкіл США та Канади.

Детальніше про послугу

DEC education Institute. Фото - 13

Допомога з написанням мотиваційного листа

Мотиваційний лист – найважливіший документ, який є вирішальним для вступу до закордонного вишу. Ми допоможемо вам уникнути найбільш поширених помилок та створити свій унікальний мотиваційний лист, який не залишить приймальну комісію байдужою.

Детальніше про послугу

DEC education Institute. Фото - 14

Куратор в закордонній школі

Куратор – це людина, яка візьме на себе всі організаційні питання під час навчання вашої дитини в закордонній школі – від побутових і фінансових нюансів до контролю успішності та комунікації зі школою. Ви будете спокійні за свою дитину та впевнені, що не пропустили нічого важливого з її життя за кордоном. Для сімей, які планують навчання дитини в школі Великобританії, ми пропонуємо послуги опікуна-британського резидента (обов’язкова умова для зарахування до британської школи).

Детальніше про послугу

DEC education Institute. Фото - 15

UniPrep: підготовка та гарантований вступ до закордонного вишу

Комплексна програма підготовки до закордонного вишу, яка гарантує вступ до обраного навчального закладу. UniPrep поєднує персональний підбір університету, підготовку до IELTS, написання мотиваційного листа, підготовку до інтерв’ю, курс Soft skills і академічної англійської, лекції та лайфхаки, які готують до навчання за кордоном, та вступний супровід експертів DEC.

Страт програми 7 жовтня

Детальніше про програму

Слідкуйте за новинами на нашому сайті, скоро вас будуть чекати нові цікаві проекти в рамках DEI!

Якщо у вас є питання щодо наших заходів або навчання за кордоном, звертайтеся до консультантів DEC education

DEC education – освітня агенція з вибору та вступу в закордонні навчальні заклади

Наша місія – допомогти вашій дитині отримати якісну освіту

  • Комплексний підхід і планування. Наша основна задача – сформувати чіткий покроковий план, який приведе вас до мети та яскравих вражень від поїздки.
  • Підтримка під час підготовки і вступу. Консультант DEC грає роль куратора: допомагає з підготовкою аплікаційних і візових документів, стежить за термінами, веде комунікацію з приймаючою стороною.
  • DEC входить до топ-5 номінантів премії ST Star Awards 2017 року за версією тематичного видання Study Travel Magazine. У 2018 році компанія увійшла до топ-5 фіналістів премії The PIEoneer Awards в номінації «Освітня агенція року», і стала єдиним фіналістом не тільки з України, але і зі всієї Східної Європи.