Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Австрії

Навчання в Австрії. Фото - 9

Вступаємо в університети Австрії, програми вищої освіти

Вища освіта в Австрії - популярний вибір серед українських абітурієнтів. І це можна пояснити. На сьогоднішній день, мати диплом міжнародного зразка - це гарантія престижної, високооплачуваної роботи. Австрійська освіта цінується в Європі. З кожним роком рівень підготовки стає все вище і вище. Якість вищої освіти контролюється державою, але це не означає, що система освіти в Австрії недостатньо автономна. Країна зацікавлена в професійних кадрах. Викладачі австрійських університетів проходять курси перепідготовки, програми підвищення кваліфікації та додаткової освіти. І цьому приділяється достатня кількість уваги. Крім цього, вищі заклади в Австрії мають хорошу дослідну базу.

Вища освіта в Австрії проходить як англійською, так і німецькою мовою залежно від типу університету. У державних вузах - тільки німецькою мовою, в приватних вищих школах практикують навчання англійською.

Навчання в австрійських вузах орієнтоване на практику. Отримання практичних знань і навичок є пріоритетом. Ще з початкових курсів студенти проходять обов'язкові стажування. Вони проходять на базі дослідних центрів, міжнародних компаній і не тільки на території Австрії. Тим самим по закінченню університету, студент може мати гарне резюме та рекомендації. Частим явищем стає, коли компанії «вирощують» собі фахівців. Мається на увазі ситуації, коли після проходження стажування або закінчення проекту, компанія залишається зацікавленою в студенті. Її керівництво спостерігає за його розвитком, пропонує гранти на навчання, стипендії. А по закінченню університету надають робоче місце. Тим самим отримують молодого, талановитого фахівця. Таким чином, виграють обидві сторони, компанія - в професійних кадрах, випускник - хорошому старті кар'єри. Тому обов'язкові стажування є величезним бонусом в процесі навчання в Австрії.

Австрійські університети так само дають якісну теоретичну базу знань. У навчальній програмі регламентується час, що виділяється на спеціальні дисципліни, додаткові вибираються самими студентами в залежності від їх інтересів.

Вузи Австрії

Австрія - найбільш вдалий вибір для вступу українських абітурієнтів. Щоб бути зарахованим до лав європейських студентів, не потрібно складати вступних іспитів. Вам потрібно надати пакет документів. У нього входять: сертифікат міжнародного зразка, який підтверджує знання англійської мови IELTS чи TOEFL або ж сертифікат, що підтверджує володіння німецькою мовою DSH або Test DAF. Мотиваційний лист, в якому слід розповісти про ваші досягнення, а також про те, що є вашою метою, чому ви обрали цю професію і хочете в ній розвиватися. Що ви можете зробити для своєї країни або країн світу. Пакет документів ви подаєте онлайн і протягом двох-трьох тижнів отримуєте відповідь від університету.

Навчання в Австрії для українців є перевагою в отриманні стипендій. Вуз в Австрії встановлюють знижки і стипендії частіше, ніж три-чотири роки тому. Університет сам встановлює критерії відбору стипендіатів. Можливо, абітурієнт представив комісії якийсь науковий або соціальний проект, який описав в мотиваційному листі або ж вираховується середній бал іспиту з англійської мови. Фішка в тому, що стипендії або знижку на навчання можна отримати як на першому курсі, під час вступу, так і в подальшому.

Особливістю австрійських університетів є, то, що навчання у них починається з вступного етапу. Цей період присвячений щоб першокурсник освоївся в університеті, ознайомився з системою навчання, оцінювання. В австрійських вишах дуже багато іноземних студентів і цей період їм просто необхідний для того що б відчувати себе комфортно і налаштуватися на навчання. Допомагають їм у цьому студенти старшокурсники, які беруть активну участь в соціальних і громадських роботах.

Одним з бонусів навчання в Австрії є, то, що студент має право призначити дату іспиту, а також якщо курс ведуть кілька викладачів, вибрати екзаменатора.

Навчання в Австрії безкоштовне в основному в державних вузах, де навчання проходить німецькою мовою, хоча є окремі курси англійською. У приватних вищих закладах навчання проходить англійською мовою, вони пропонують великий спектр спеціальностей, популярна серед українців бізнес сфера або готельно-ресторанна галузь.

Студенти австрійських університетів мають насичене життя. Її готовий надати сам вуз. Дуже багато коштів вкладаються на розвиток медіа простору для студентів, де вони розвивають свій власний канал або шоу, свою звукозаписувальну студію. Так само IT- технології або спорт. Студенти присвячують свій час не тільки навчання своєї спеціальності, але і своїм захопленням.

Опис вузів Австрії в каталозі DEC

Webster University: Vienna | Австрія

Американський університет, який був відкритий в Відні в кінці ХХ століття. Приватний, некомерційний вуз в якому навчання ведеться англійською мовою. В університеті існує чотири академічних відділи:

Керування бізнесом. Розвиває ефективно вести переговори, впроваджувати інновації і конкурувати в глобальному бізнес-кліматі, університет дає необхідні навички, а також стажування, як в Австрії, так і за її межами. Даний напрямок є дуже популярним серед українських абітурієнтів.

Міжнародні відносини. У цій програмі готують до роботи в міжнародних дипломатичних спільнотах. Зі студентами працює команда викладачів та практикуючих вчених. З ними студенти досліджують політику великих держав, гуманітарні питання, міжнародну політичну економіку і її динаміку. Вчаться використовувати сучасні методи і підходи у вирішенні задач. Webster тісно співпрацює з міжнародними організаціями ООН, ОБСЄ, ЮНІДО, де багато випускників університету продовжують працювати. На базі Вебстерського університету здійснюється підготовка бакалаврів і магістрів.

Медіа зв'язок. Програма розроблена для отримання виробничих навичок відразу в декількох областях: журналістика, кіно / відео / анімація, аудіо, веб-дизайн, фотографія. Студенти направляють отримані знання на розробку проектів. Особливу увагу приділяють пост-продакшн. Студенти регулярно проходять стажування в медіа компаніях і часто залишаються там працювати.

Психологія. Курс складається з вступної частини, де вивчаються базові знання, і частини, де ви повністю занурюєтеся в цікаві теми. Ви зможете зрозуміти людський розум і самого себе. Ця програма є унікальною в віденському університеті Webster. Тут готують фахівців широкого профілю, а так само відкриваю двері до дослідження нейронауки.

Modul University Vienna | Австрія

Університет має вузьку спеціалізацію, тут вчать готельно-ресторанному менеджменту. Орієнтованість на одну спеціальність дає можливість отримати максимально глибокі знання. Університет співпрацює з багатьма міжнародними компаніями, які надають стажування студентам і охоче беруть їх на роботу після закінчення вузу.

Навчання в Modul University можна почати два рази в рік, з вересня по січень і з лютого по червень. Все навчання проходить англійською мовою. У навчанні акцент робиться на практичну частину та стажування. На базі університету створено центр розвитку кар'єри, де студентам допомагають правильно скласти резюме, розказують який пакет документів необхідний для отримання роботи, а так само особливості співбесід. Випускники вузу працюють в таких компаніях як Facebook, Google, Emirates Airlines, Four Seasons Hotel Riyadh, Red Bull Racing Formula.

Які програми освіти існують в Австрії

Бакалавр. Навчання триває 8 - 12 семестрів, після чого випускник отримує диплом міжнародного зразка про незакінчену вищу освіту. На академічний рівень бакалавр, може вступати абітурієнт після закінчення школи, чи по переходу з іншого університету. Тривалість навчання так само залежить від спеціальності, наприклад, на арт-програмах тривалість курсу становить 4-6 семестрів, а на медичних спеціальностях від 12 семестрів.

Магістратура. Тривалість курсу залежить від університету і його програми. Навчання на одній і тій же спеціальності може тривати від 1 року до 2. На магістратурі представлено великий різновид спеціальностей англійською мовою. По закінченню курсу ви отримуєте диплом міжнародного зразка про закінчену вищу освіту. З ним ви можете продовжувати вашу дослідницьку діяльність в докторантурі, в Австрії або будь-якому іншому знаменитому університеті світу, або ж працювати за отриманою спеціальністю.

Підготовчі програми. Для вступу в австрійські вузи підготовчі курси не є обов'язковими, як у Великобританії. Багатьом університетам досить подати повний пакет документів. Хоча, Віденський університет вимагає їх проходження: Foundation (для надходження на бакалаврат), Pre-masters (для магістратури). Підготовчі курси завжди будуть корисні, так як витративши невелику кількість часу ви зрозумієте чи подобається вам спеціальність, а також ви зможете адаптуватися в університетському середовищі і країні.

Навчальні заклади

Навчання в Австрії. Фото - 10

Webster University: Vienna

Университет работает по американской программе. Готовит специалистов по направлениям: бизнес, коммуникации, IT-технологии, социальные и гуманитарные науки. По окончании университета студент получает диплом америкнского и австрийского образца.

Навчання в Австрії. Фото - 11

Modul University Vienna

Частный университет в самом сердце Вены. Первый австрийский вуз, который готовит специалистов в области туризма и гостиничного дела. Кроме туризма есть направления новых средства информации и общественного управления.

Навчання в Австрії. Фото - 12

Actilingua Academy

Школа немецкого языка находится в центре Вены в бывшей летней резиденции императора Карла VI. Славится своими учебными программами и стандартами преподавания. Кроме того, предлагают интересную программу досуга для учеников.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку