Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Ірландії

Групові поїздки: Ірландія

Ірландія – смарагдовий острів – країна приголомшливих природних красот, мальовничих міст, найдобріших людей. Приїхати в цю країну, щоб відпочити, познайомитися з її культурою або вивчити англійську – мрія багатьох людей по всьому світі. Наші групові поїздки в Ірландію для школярів на канікулах – це можливість познайомитися з цією країною і назавжди закохатися в неї і в англійську мову.

Місцевість

Групова поїздка до Ірландії проходить на базі Трініті Коледжу в Дубліні. Дублін вражає з першого погляду своєю культурою, історією, традиціями, простотою і веселим дружнім характером. Тут можна зануритися в атмосферу спокою – рідкісне явище для столиць європейських країн. Спокій, щоправда, в місті відносний, адже він зникає в галасливих кафе і магазинах, якими рясніє місто, як і примітними місцями, пам'ятками архітектури та просто красивими куточками рукотворної природи.

Одна з центральних пам'яток міста – Дублінський замок, в комплексі будівель якого знаходиться Національна галерея Ірландії з колекцією ірландського живопису.

Трініті Коледж також є пам'яткою міста. Він був заснований в 1592 році і є частиною Дублінського університету. Знаходиться Трініті Коледж в центрі міста на значній території в 190 тис. квадратних метрів. В його бібліотеці зберігається Келлська книга – рукопис Середньовіччя 800 року, що зберігся до наших днів.

Переваги групової поїздки на канікулах

Як мотивувати дитину вчити англійську мову? Як розпалити в ній інтерес до цієї мови? Як підтримати мотивацію, надихнути, показати перспективи? На ці та багато інших питань дає відповідь формат групових навчальних поїздок в мовні табори для школярів. Занурюючись в англомовне середовище, діти отримують не тільки знання мови і яскраві враження. Їм стає зрозуміліше, навіщо вчити англійську, які можливості дають ці знання. Вони бачать на своєму досвіді, наскільки вільніше можна відчувати себе, вміючи знайти спільну мову з новими друзями з усього світу. Експерти DEC Education завжди готові відповісти на запитання батьків і розвіяти їх сумніви. Адже групові поїздки організовуються на базі кращих шкіл, університетів і таборів. Це означає не тільки якісне навчання та організований побут, а й можливість відчути себе студентом закордонного вузу. Такі поїздки – поштовх до самостійності. Далеко від дому діти стають більш відповідальними і самостійними, адже це перші кроки дорослого життя. А насичена розважальна та екскурсійна програма після занять допомагає швидко адаптуватися, познайомитися з новими друзями і не дає можливість сумувати за домівкою.

Команда DEC Education має багаторічний досвід організації групових поїздок школярів за кордон для вивчення іноземних мов, тому батьки можуть спокійно довірити їм найцінніше – своїх дітей. Цілодобовий нагляд досвідчених керівників поїздок або груплідерів, які постійно на зв'язку з батьками, розвіє будь-які сумніви батьків. Груплідер веде онлайн-щоденник поїздки, тому батьки завжди можуть дізнатися, як справи, що нового, які враження від поїздки у їхніх дітей.

Опис шкіл

Мовний табір в Дубліні проходить на базі Трініті Коледжу. За статусом його прирівнюють до Оксфорду. Коледж примітний ще й тим, що він альма-матер таких класиків англійської літератури, як Джонатан Свіфт і Оскар Уайльд.

Трініті Коледж є частиною Дублінського університету. На величезній території коледжу розташовані як стародавні, так і сучасні будівлі. Тут є все для навчання та комфортного життя: ресторан, ігрові поля для спортивних ігор, корт, спортивний центр і парк.

Студенти мовного табору в рамках групової поїздки живуть в кампусі Trinity Hall, який розташований в передмісті Дубліна – Дартрі. У кампусі студенти відпочивають, спілкуються, влаштовують тематичні вечори. Кампус знаходиться недалеко від навчального центру, тому на заняття студенти їдуть громадським транспортом.

Програма

Ще до початку занять всі учасники групової поїздки проходять тест, що визначає їх рівень володіння англійською мовою. За результатами тесту студенти розподіляються за групами. Навчальна програма включає мінімум 20 уроків англійської мови щотижня. У групі займається не більше 16 осіб.

Під час уроків студенти вчать англійську, знайомляться з особливостями культури Ірландії, вчаться формулювати і висловлювати свої думки, розвивають навички ораторського мистецтва. Кожен отримує в своє розпорядження так звану «Смарагдову книгу», в яку студенти записують свої спостереження і враження від поїздки. Такий щоденник завжди приємно погортати після поїздки, щоб ще раз пережити позитивні емоції, яких казкова смарагдова країна подарує безліч.

У навчанні викладачі використовують сучасні методи роботи, розвиваючи основні навички володіння англійською мовою: читання, говоріння, письмо та аудіювання.

Розваги та екскурсії

Після занять в класах на учасників групових поїздок чекає різноманітна розважальна програма. В програму входять спортивні змагання, заняття творчістю, театральний гурток, живопис, ремесла, перегляди фільмів англійською мовою, командні ігри та ін.

Також для учасників мовного табору розроблена багата екскурсійна програма, яка ближче познайомить дітей з цією дивовижною країною і, звичайно ж, закохає в англійську мову.

У Дубліні діти побачать собор Святого Патріка, зведений в далекому 1191 році. Це найзначніший і найвищий храм Ірландії. Виявляється, що Джонатан Свіфт – автор відомого твору «Подорож Гуллівера» – керував цим собором майже тридцять років.

Крім традиційних богослужінь в цьому соборі посвячували в лицарі, герби яких прикрашають стіни собору до сьогоднішнього дня.

Ми також зможемо відвідати Національний музей Ірландії, заснований в 1877 році, колекція якого налічує понад чотири мільйони експонатів. Найрідкісніші з них – пам'ятки кельтської культури і прикраси.

Національна галерея Ірландії – ще один культурний центр, який ми зможемо відвідати. Крім повного зібрання картин ірландських художників в цьому музеї виставлені твори голландських та італійських майстрів. Тут є шедеври таких художників, як Пікассо, Вермер і Веласкес.

Ми відвідаємо ще одне цікаве місце під назвою «Дублін». Це не зовсім звичайний музей. Це – історичний центр, в якому створені три унікальних експозицій. Перша – реконструкція середньовічного Дубліна – достовірне зображення того, як місто виглядало багато століть назад. Крім моделі міста учасники екскурсії зможуть побачити багато цікавих експонатів, взяти участь в середньовічних іграх, і в цілому, відчути себе городянином середньовічного міста, дізнавшись про всі особливості та нюанси життя в ті часи.

Друга експозиція переносить учасників в світ вікінгів, знайомить з їх способом життя, особливостями побуту та культурою. І третя – представляє археологічні скарби і розповідає в найдрібніших подробицях про всі тонкощі процесу розкопок, які археологи проводили на території Дубліна в різні роки.

Ми також відвідаємо Національний музей Лепрекона. Так, цьому найбільш відомому персонажу ірландської міфології присвячений цілий музей. У музеї нам не тільки розкажуть історію Лепрекона, про перший його появ в міфах і легендах, про традиції ірландців, пов'язаних з ним, а й багато цікавого про ірландський фольклор і звичаї.

Любителям книг особливо цікава буде екскурсія в Бібліотеку Честера Бітті. У цій бібліотеці зібрані і зберігаються справжні скарби писемності. Наприклад, колекції єгипетських папірусів і арабських манускриптів. Тут можна ознайомитися зі зразками японської каліграфії, побачити безліч стародавніх європейських книг – справжні шедеври середньовічної писемності.

А після відвідування музеїв ми неодмінно вирушимо в Фенікс Парк – найбільший парк в Європі. Площа парку – 707 гектарів. Тут же знаходиться Дублінський зоопарк. Парк відкритий цілодобово. Крім розваг і рукотворних пам'яток, дика природа також тут процвітає, тому не дивуйтеся, якщо на дорозі перед вами виявиться дикий олень. Ірландці чуйно ставляться як до своєї історичної спадщини, так і до природних багатств.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку