Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Ірландії

 Навчання в Ірландії. Фото - 8

Навчання в Ірландії: кращі європейські курси, престижні школи і університети

Навчатися закордоном дуже популярно в останні роки. Батьки роблять все можливе, щоб дати своїм дітям найкращу освіту. Для юних громадян нашої країни це путівка в світле майбутнє. Ну а для вже успішних людей навчання закордоном – є прагненням продовжити свою освіту, в тому числі і для розвитку власного бізнесу, виходу на міжнародну арену.

Коли рішення прийнято, постає питання про місце подальшого навчання. У число найбільш популярних входять університети Америки і Канади. Однак це далеко не єдині варіанти. Іноземні студенти і школярі можуть відправитися і в інші країни, для отримання якісної освіти, яка відкриє перед ними двері в світ кар'єрних перспектив і можливостей.

Якщо говорити про освіту в Європі, варто звернути увагу на навчальні заклади Ірландії. Тут є відмінні варіанти, як мовних курсів, так і середніх освітніх закладів, і вузів.

В Ірландії вашим навчанням будуть займатися всесвітньо відомі письменники і політики, лауреати Нобелівської премії в різних галузях. Головне, що освіта тут високо цінується у всьому світі – діти, які закінчили ірландську середню школу, без проблем вступають до вузів інших зарубіжних країн, а випускники ірландських університетів дуже цінуються серед роботодавців кращих компаній на світовому ринку праці. Наявність диплома вузу Ірландії відкриє перед вами або вашою дитиною будь-які двері, ви зможете навчатися або працювати де побажаєте.

Ірландія визнана однією з найбільш дружніх країн світу і навчальні заклади Ірландії користуються попитом серед абітурієнтів з різних куточків нашої планети.

Сучасна система освіти складається з 3 рівнів:

  • навчальний для дітей від 5 до 12 років;
  • середній складається з 2 ступенів по 3 роки: junior і senior;
  • вищий або спеціальний (коледжі та університети).

Середня освіта в Ірландії

Якщо вас цікавлять кращі європейські приватні школи, однозначно варто звернути увагу на школи-пансіони Ірландії. Школи-пансіони в Ірландії пропонують якісну європейську освіту для дітей з різних країн світу. Навчання тут – це цікава освітня і культурна програма і сучасні методи навчання. Багато хто думає, що ірландська система середньої освіти нічим не відрізняється від британської, але це не так. Тут є свої особливості.

Учні ірландських шкіл-пансіонів починають навчання з 12-13 років і можуть навчатися тут протягом шести років. Два основних іспити, які здають діти в середніх школах Ірландії – це Junior Certificate (в кінці 3иго року навчання у віці 15и16 років) і Leaving Certificate (еквівалент A Level в кінці 6-го року навчання). Після Junior Certificate учні переходять на четвертий рік навчання в школі, який називають Transition Year – «перехідний рік». Комплексна програма підготовки до кар'єри і підготовки до коледжу / університету є невід'ємною частиною Transition Year в кращих приватних навчальних закладах Ірландії. Школи в Ірландії пропонують фантастичне співвідношення ціни і якості. Міжнародні школи-інтернати вітають іноземних студентів. Діти можуть вибирати до 8 предметів, хоча тільки 6 з них можуть зараховуватися при вступі до ірландських університетів.

Академічні предмети в приватних школах-пансіонах подаються більш інноваційно, ніж в звичайних навчальних закладах – через проектну роботу. Школа разом з батьками допомагає кожному учневі з правильним вибором предметів, виходячи з його планів на майбутнє. У деяких ірландських школах-пансіонах є можливість брати участь в програмах обміну з школами США, Франції, Німеччини, що дуже корисно для розвитку комунікабельності дитини, здатності уживатися в новому колективі і практикувати мову.

Крім навчання всі учні шкіл-пансіонів Ірландії обов'язково займаються спортом і / або іншими корисними для загального розвитку захопленнями. Ваша дитина може займатися вітрильним спортом, скелелазінням, футболом, фотографією тощо.

Вища освіта в Ірландії

Визнані на міжнародному рівні ірландські вищі навчальні заклади високо цінуються за академічну якість і практичний досвід. Слава про добру освіту закріпилася за вузами країни ще в середні століття, коли Ірландія займала позицію одного з основних «постачальників» освітніх послуг в західному світі. Стійка репутація Ірландії в області високоякісної освіти ґрунтується на постійному прагненні до досконалості.

За останні роки 30 вищих навчальних закладів в Ірландії пропонують широкий спектр бакалаврських і магістерських програм – загалом понад 5000. Щороку сюди з'їжджається більше 11 000 іноземних студентів з різних країн світу.

В Ірландії знаходяться університети, які входять в число кращих вузів в світі. Деякі з ключових сфер, на яких спеціалізуються ірландські університети, включають природні науки, технології, економіку та гуманітарні науки. Одним з провідних вузів країни є Trinity College Dublin. Він заснований ще в 1592 році. Trinity College Dublin є найстарішим вищим навчальним закладом в Ірландії і одним з семи «древніх університетів» на території Великобританії і Ірландії. Це єдиний коледж Дублінського університету, який був створений на подобу коледжів Оксфорда і Кембриджу. Сьогодні Trinity College Dublin – найпрестижніший університет Ірландії, що займає 88-е місце в світовому рейтингу. Більше 17 000 студентів в даний час навчаються тільки на трьох факультетах університету: мистецтво, гуманітарні соціальні науки; інженерія, математика і науки; науки про здоров'я.

У самому Дубліні, столиці Ірландії, знаходиться чимало інших навчальних закладів – шкіл, коледжів, університетів, мовних курсів. Місто визнане одним з кращих студентських міст світу. Тут, без сумніву, є чим зайнятися і крім навчання. Наприклад, помилуватися красивою середньовічною архітектурою і дізнатися історію найзнаменитіших романістів, відвідати пивоварню Гіннеса, якщо вік, звичайно, дозволяє. Місто також відоме тим, що воно досить дороге, а вартість життя тут вище, ніж в інших місцях Ірландії.

Працевлаштування після навчання в Ірландії

Дипломи ірландських університетів визнані на міжнародному рівні, тому ви можете бути впевнені, що проблем з працевлаштуванням після випуску не виникне. В Ірландії знаходяться європейські представництва багатьох провідних технологічних компаній світу, таких як Google, Facebook, Apple, Airbnb, Pfizer, Dell, Intel і багато інших. Дуже часто великі компанії працюють спільно з прилеглими університетами, щоб розробляти нові продукти і забезпечити себе новими кваліфікованими кадрами. У тому числі ці компанії приймають на своїй базі студентів для проходження стажування і з можливістю подальшого працевлаштування. Але навіть якщо студенту не надходило від Google пропозиції про працевлаштування після закінчення стажування, з такою відміткою в резюме його прийме будь-яка компанія.

Переваги навчання і проживання в Ірландії

Крім відмінних шкіл і вузів, безмежної гостинності та можливості працевлаштування в компанії світового масштабу, є ще багато плюсів на користь освіти в Ірландії.

По-перше, це англомовна країна. Тут є можливість вчитися в мовному середовищі і, в той же час, пізнавати інші культури, оскільки дитина буде знаходиться в мультинаціональному оточенні.

По-друге, багата культура країни. Незважаючи на невеликі розміри, Ірландія дуже цікава в культурному плані. Від Національного музею до вуличного мистецтва – тут є чим «підживитися» духовно. Крім того, Ірландія – це країна багатьох відкриттів світового рівня (трактор, дефібрилятор, стетоскоп, газована вода – далеко не весь список винаходів, які були створені ірландцями).

Ірландія також країна високої культури спорту. Регбі, футбол, водні види спорту тощо, якщо дитина буде вчиться в Ірландії, вона точно буде займатися якимось видом спорту і в школі, і в вузі.

Ну і нарешті, в Ірландії просто дуже красиво – чим не бонус при виборі країни? Ірландію не просто так називають Смарагдовим островом – круглий рік тут все покрито рослинністю смарагдового кольору, яка радує око. Список природних визначних пам'яток країни може бути нескінченним і тутешні пейзажі дійсно заворожують!     

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку