Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Австрії

Навчання в Австрії. Фото - 9

Мовні курси в Австрії

Однією з кращих можливостей познайомитися з менталітетом, законодавством і людьми країни ми вважаємо мовні курси в Австрії, де можна вивчити німецьку мову із задоволенням і, по суті, на курорті. Багато хто віддає перевагу екскурсійним турне по столицях Європи для швидкого ознайомлення з кліматом і способом життя, але затяті мандрівники знають, що крім покупок в duty free це мало що дасть. Іншим рекомендують з'їздити в Німеччину як в початкове джерело мови. Але одна справа - держава рівнини, де пиво вважають за краще мінеральній воді, а інша справа - гірська країна з чудовими пейзажами, гірськими курортами і цілющим кліматом. Навіть місяць, проведений з користю як в самоосвіті, так і в санаторних умовах, змінить Ваше життя на краще!

У той же час, банальне запитання ціни не залишить Вас байдужими - заплативши рівно стільки ж, скільки за скромний відпочинок в місцевому готелі з парою екскурсій, Ви отримаєте незрівнянно більше: мовні знання, відпочинок, живу практику і зв'язки. Поїхавши групою, наприклад, сім'єю або з друзями, економія буде примножена, а вражень буде набагато більше, ніж від круїзу по Нілу або польоту в Лас-Вегас. Насолоду можна і потрібно поєднувати з саморозвитком - тільки так можна досягти успіху в житті.

Курси і школи німецької або англійської мови в Австрії

Австрія - прекрасна західноєвропейська країна, зі стародавньою архітектурою і мальовничою природою. Австрія підкорила своєю красою військових головнокомандувачів під час Другої світової війни, тому її заборонили руйнувати. На відміну від інших європейських країн, більша частина культурної спадщини Австрії залишилася неушкодженою. Крім пам'яток Австрія може пишатися красою своєї природи: величні альпійські гори, чисте повітря, дзеркальні озера. Це відмінний варіант для подорожей і відпочинку.

Австрія вважається однією з найбезпечніших країн Європи, тут хороший рівень життя, якісна освіта. Студентів приваблює не тільки середня і вища освіта, але і велика різноманітність мовних програм як для дорослих, так і для дітей. Особливою популярністю користуються курси англійської та німецької мови в Австрії. Вивчення німецької та англійської мови проходить на базі університетів, шкіл, а також в заміських пансіонах і затишних альпійських селах.

Мовні програми в Австрії включають в себе не тільки насичений академічний курс німецької та англійської мови, а й активний відпочинок в Альпах, пізнавальні екскурсії, розважальні програми.

Чому варто вивчати англійську чи німецьку в Австрії?

Німецька + Англійська. Австрійські мовні курси надають можливість вчити відразу дві мови - англійську та німецьку. Насичений академічний курс навчання від 20 до 30 годин на тиждень. На уроках велика увага приділяється граматиці, лексиці, вимові та сприйняттю на слух.

Активний відпочинок і спорт.   Мовні програми в Австрії також мають насичену культурну та спортивну програму. Серед спортивних розваг: участь в різноманітних спортивних іграх (футбол, пляжний волейбол, баскетбол, катання на лижах). Серед культурних розваг: екскурсії, прогулянки по нічному Відню, відвідування театрів, музичних вечорів, курсів віденського вальсу.

Життя далеко від галасливого міста. Вибираючи курси, батьки думають не тільки про навчання дитини, а й про її оздоровлення. Більшість австрійських мовних шкіл знаходяться за містом. Що може бути краще відпочинку на свіжому повітрі серед Альпійських гір?   На території таборів є басейни, водні гірки, розважальні зони. Крім відвідування курсів німецької та англійської мови, діти активно проводять канікули, забуваючи про планшети і комп'ютерні ігри.

Відпочинок за прийнятними цінами. Мовні програми в Австрії коштують значно дешевше ніж відпочинок в Швейцарії або Франції. Ви відпочиваєте на території тих само альпійських гір, але при цьому платите менше.

Англійська та німецька для дорослих в Австрії

Мовні програми розраховані на вік від 16 років. Вони популярні серед школярів старшого віку, а також серед абітурієнтів, що бажають вступити до австрійського університету.

Курси англійської та німецької проходять на базі мовних центрів і заміських напівпансіонів. Серед студентів популярні як канікулярні програми, так і підготовчі курси для вступу до університету.

На час поїздки студенти можуть зупиниться в студентському гуртожитку або жити в приймаючої австрійської сім'ї. Останній варіант найбільш ефективний, так як студент занурюється в мовне середовище, що ідеально для вивчення німецької, він переходить від формального спілкування до живої і цікавої мови.

ActiLingua, Vienna

Школа розташована в столиці Австрії - Відні, в 15-ти хвилинах їзди від міського центру. Програма розрахована на студентів від 16 до 19 років. Це канікулярна програма, яка передбачає від 20 до 30 академічних годин німецької мови в тиждень. Навчання проходить в невеликих інтернаціональних групах від 8 до 15 осіб. На уроках приділяють увагу не тільки формальному навчанню, а й подоланню мовного бар'єру. Так як групи інтернаціональні, а на заняттях часто потрібно взаємодіяти в парах або групі, то студентам необхідно постійно спілкуватися німецькою мовою. Під час уроків викладачі використовують безліч інтерактивних форм навчання: дебати, брейн-ринги, ігри, презентації. Також у студентів є можливість пройти підготовку до іспиту на знання німецької мови ÖSD.   Заняття проходять з понеділка по п'ятницю, в першій половині дня.

Мовні курси в школі ActiLingua включають насичену культурно-розважальну програму.   Школа знаходиться на території величезного парку, це дозволяє проводити велику кількість різноманітних спортивних заходів. Також студентам доступні захоплюючі екскурсійні тури по одній з найкрасивіших столиць світу - Відню. Тут можна познайомитися з визначними пам'ятками, спробувати найкращу в світі віденську каву і просто погуляти по нічному місту.

Під час поїздки, студенти розміщуються в сучасному студентському гуртожитку, в двомісних кімнатах зі зручностями.

Inlingua, Salzburg

Розташована школа в Зальцбурзі, який відомий як центр культури і мистецтва Австрії. Він ідеально підходить для поціновувачів музики, мистецтва і мрійників. Тут є все для гарного відпочинку: затишні кав'ярні, вузенькі вулички з красивою архітектурою, прекрасні сади, всесвітньо відомі фонтани, історичні пам'ятки. Також в Зальцбурзі прекрасне географічне розташування -   біля підніжжя величних Альп. Завдяки цьому, студенти мають можливість займатися як літніми, так і зимовими видами спорту.

Мовна школа пропонує кілька варіантів вивчення німецької:

Групове навчання. Заняття проходять в маленьких групах від 3 до 8 осіб. Курс включає в себе 15 уроків на тиждень з кваліфікованим викладачем. Це відмінний варіант для тих студентів, хто хоче підвищити рівень розмовної мови.

Групове навчання + індивідуальні уроки.   У курс входять заняття в групі від 3 до 8 осіб, 15 занять на тиждень, самостійна робота в аудіо / відео лабораторії, а також індивідуальні заняття, 10 уроків на тиждень з викладачем. Заняття розроблені за індивідуальним запитом, це може бути ділова німецька мова або підготовка до іспитів.

Інтенсив. Це інтенсивний курс вивчення німецької мови в міні групах, 25 уроків на тиждень з викладачем.   Він дозволить за короткий час підтягнути граматику, поповнити словниковий запас, поліпшити розмовну мову.

Індивідуальні заняття. Програма занять складається за особистим запитом студента. Це може бути ділова німецька мова, загальна німецька мова, розмовна німецька. Такі заняття підходять студентам, для яких важливий гнучкий графік навчання.

Англійська та німецька для дітей в Австрії

Австрійські мовні школи пропонують велику різноманітність програм для дітей. Це можуть бути як канікулярні програми, так і табори за інтересами дитини. Тут є всі умови для повноцінного відпочинку і цікавого навчання.

Курси розроблені для дітей від 8 до 17 років. У поїздку діти їдуть самостійно, а на екскурсіях за ними додатково закріплюється супроводжуючий від школи. Живуть діти в студентських кампусах, пансіонах або в приймаючій сім'ї. Номери дво- або чотиримісні, з усіма зручностями. Проживання в сім'ї є для дітей від 10 років, підбирають сім'ю з дітьми того ж віку, що і студент. Цей варіант дуже ефективний для підвищення рівня мови, так як студенту доступні не тільки академічні години німецькогї, а й живе спілкування з носіями мови.

Мовні програми можуть проходити як в великих містах Австрії, таких як Відень, Зальцбург, так і в заміських альпійських селах.

Існують кілька видів мовних курсів для дітей:

Курси німецької або англійської мови, поєднані з екскурсійними турами

Дана програма включає в себе інтенсивні заняття німецькою та англійською мовою, від 25 до 30 академічних годин на тиждень. Діти вчаться в невеликих групах, вони займаються граматикою, читанням, вчаться мислити іноземною мовою.

Велика кількість часу виділяється на екскурсійні тури. Діти їздять в найкрасивіші міста Австрії, наочно вивчають австрійську історію. Також виділяється час на шопінг і прогулянки по місту.

Курси німецької та англійської мови, поєднані зі спортивними програмами

В Австрії є два види подібних програм:

  • Футбольні табори. Крім вивчення мов, діти активно займаються футболом. З дітьми працюють професійні тренери, вони проводять футбольні матчі, зустрічаються з професійними спортсменами. А також дивляться футбол, аналізують помилки, розробляють спортивну стратегію.
  • Активні види спорту. У курс входять заняття німецькою та англійською мовою, а також катання на каяках, походи в гори, катання на велосипедах, плавання, вітрильний спорт, мотузковий курс і т.д.
  • Курс кінематографії + англійська або німецька. Розроблено для дітей, які хочуть пов'язати своє життя з кіно. Тут вони можуть вивчити всі сфери виробництва кіно - від написання сценаріїв до монтажу. Студенти мають можливість познайомитись з технікою, яка повинна бути на знімальному майданчику, вчаться виставляти світло, монтувати відзнятий матеріал. В кінці курсу діти демонструють свій власний фільм, де головні ролі грають самі діти.

Відгуки про мовні програмах в Австрії

Вікторія, Village camp, Zell am See

Моєму синові 13 років, це був його перший досвід поїздки в табір. Він ніколи ще не був так далеко від дому. Ми з чоловіком дуже переживали, чи зможе він адаптуватися до нових умов. Враження сина від поїздки нас просто здивували. Він познайомився з дітьми з різних країн, з якими дружить і до цього дня. Йому дуже сподобалися заняття футболом і активний відпочинок в горах. Для нас важливим фактом було те, що наша дитина подолала мовний бар'єр і почала вільно говорити німецькою мовою. Тепер синові цікаво вивчати мову, так як з її допомогою він зможе спілкуватися зі своїми новими друзями.

Кирило, Inlingua, Salzburg

Мені дуже потрібна була німецька для вступу до вузу. Австрія стала для мене ідеальним варіантом, тут дешевше, ніж в Німеччині, а це важливо для студента. Я задоволений результатом після інтенсиву. Мій рівень німецької став вище, тепер я впевнений, що зможу скласти іспити. Викладачі справжні професіонали, вони змогли підносити раніше нудні теми весело і цікаво.   Я був дуже задоволений екскурсіями, Зальцбург дуже гарне місто, тут є що подивитися.

Навчальні заклади

Навчання в Австрії. Фото - 10

ARIANA, Seefeld

Языковая школа в Австрии, в городе Зеефельд, на солнечном плато на высоте 1,200 м над уровнем моря. Кроме изучения английского, французского и немецкого, школа предлагает экскурсии в Инсбрук, Мюнхен, Зальцбург, тематические мероприятия.

Навчання в Австрії. Фото - 11

Home Language International Austria

Организация, которая предлагает изучение иностранного языка с проживанием в семье преподавателя. Курсы предусматривают разные программы: уроки с преподавателем и активности, только обучение или только проживание в немецкоязычной семье.

Навчання в Австрії. Фото - 12

Humboldt-Institut: Wien

В Вене расположена единственная школа Humboldt Institut за пределами Германии. Занятия проходят в гимназии Берта фон Суттнер – 189-метровом корабле на острове Дунай. Детей приводят в восторг уроки на палубе корабля, что делает курс еще интереснее.

Навчання в Австрії. Фото - 13

AIS-Salzburg

Престижная австрийская школа-пансион, расположена в Зальцбурге. Обучение проходит по американской программе средней школы (High School, AP) с 7 по 12 класс. Английскому и немецкому языку уделяется по 25 часов в неделю.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку