Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Бельгії

Групові поїздки: Бельгія

Бельгія – невелика, але надзвичайно змістовна країна як в плані цікавих місць і пам'яток, так і з точки зору можливостей повчитися і відпочити, припустімо протягом двох тижнів на канікулах групової поїздки школярів, організованої нашим освітнім агентством DEC Education.

У Бельгії зберіглося безліч середньовічних замків, сюди їдуть з усього світу, щоб спробувати бельгійський шоколад, відпочити в спа-центрах курорту Остенде або просто відчути колорит невеликих містечок старої Європи.

Бельгія цікава ще й своєю багатомовністю. Тут три офіційні мови – французька, нідерландська і німецька. При цьому практично всі жителі країни вільно володіють англійською. Так що поле для мовної практики тут напрочуд широке.

Місцевість

Бельгія увібрала в себе елементи культури і традицій безлічі європейських народів. Її географічне положення і історія привели до того, що саме в Бельгії знаходяться штаб-квартири багатьох міжнародних організацій, серед яких Євросоюз і НАТО, а також офіси таких корпорацій, як General Electric, IBM, Toyota, Microsoft, Monsanto, Pfizer, Levi Strauss & Co та інші. У Бельгії створюються всі необхідні умови для того, щоб залучати в країну компанії з усього світу.

Цікаво те, що територія країни розділена надвоє. Одна частина – Фландрія, де говорять переважно нідерландською мовою і друга – Валлонія – де основною мовою спілкування є французька. На сході країни є також і невелика територія, де розмовляють переважно німецькою мовою.

За винятком невеликого німецькомовного співтовариства, що живе в східній частині країни, Бельгія розділена між франкомовними валлонами (приблизно одна третина від загальної чисельності населення), які живуть в основному в п'яти південних провінціях країни (Ено, Намюр, Льєж, Валлонський Брабант і Люксембург) і фламандцями, які говорять голландською мовою. Їх більше половини населення країни. Живуть в п'яти північних і північно-східних провінціях (Західна Фландрія, Східна Фландрія, Фламандський Брабант, Антверпен і Лімбург).

Переваги групових поїздок на канікулах

Ми продумуємо і організовуємо групові поїздки школярів, пам'ятаючи про декілька завдань. По-перше, це захоплюючий відпочинок, знайомство з новою культурою і новими друзями. По-друге, підтягнути рівень знання іноземних мов: англійської, німецької, іспанської, французької – в залежності від запиту. Занурюючись в англо- або франкомовну середу, діти позбавляються мовних бар'єрів, здобувають упевненість, розмовляючи іноземною мовою кожен день як з новими друзями з інших країн, так і в побуті і під час екскурсійно-розважальної програми. По-третє, така поїздка допомагає перевірити рівень самостійності і організованості дітей далеко від дому і близьких людей. Особливо це актуально для тих, хто подорожує за кордон без батьків вперше, це перші кроки до самостійного життя. Тим більше цей досвід важливий, якщо ви плануєте відправляти дитину за кордон здобувати середню і вищу освіту.

Наше агентство має багатий досвід організації і проведення групових поїздок школярів за кордон з вивченням англійської мови, тому ви можете покластися на нашу експертизу.

Партнери DEC Education за кордоном – освітні компанії та установи, які надають освітні послуги високої якості, а також забезпечують безпеку своїх гостей. Більш того, від агентства DEC Education з дітьми завжди разом груплідер – досвідчений психолог, викладач, наставник, який допомагає організувати навчання і дозвілля, вирішити всі питання, що виникають в дорозі. Груплідер на зв'язку з батьками в спеціально створеній групі в Вайбері, оперативно відповідає на питання, ділиться новинами і незмінно постить свіжі фото щасливих дітей.

Опис шкіл

Мовні школи Бельгії пропонують широкий вибір мовних курсів для тих, хто хоче вивчати англійську, французьку, нідерландський або німецьку мови.

Є курси для початківців, для тих, хто володіє мовою на середньому і просунутому рівнях. Багато шкіл також пропонують онлайн-курси для тих, хто хоче почати вивчати мову перед поїздкою і вже приїхати в країну з певним запасом іноземних слів.

Мовні школи та курси є у всіх містах Бельгії не залежно від розміру. Але, безумовно, особливо висока концентрація навчальних закладів, що пропонують курси іноземних мов, звичайно ж у великих містах, таких як Брюссель і Антверпен.

Групові поїздки можуть проходити на базі одного з наших партнерів – мережі лінгвістичних центрів CERAN Group. CERAN Group працює на ринку вже більше 40 років. CERAN Group в своєму портфоліо має більше 15 тис. програм, які були розроблені протягом останніх трьох років.

Викладачі групи розробляють авторські програми вивчення іноземних мов, використовуючи сучасні методики і власний досвід. Методи викладання не тільки допомагають освоїти граматику і лексику мови, а й зняти мовні бар'єри, вільно заговорити на іноземній мові. А завдяки повному зануренню в мовне середовище навчання для учасників групової поїздки буде захоплюючим і ефективним.

Розваги та екскурсійна програма

Для учасників групової поїздки буде складена захоплююча програма позакласних заходів, яка включає екскурсійні поїздки по найцікавішим містам і пам'яткам Бельгії.

Наприклад, ми відвідаємо міста Валлонского регіону, які нагадують місце дій середньовічних казок. Столиця Валлонії – місто Намюр. Колись він був фортецею, що захищала городян. Зі стін фортеці сьогодні можна побачити красиву панораму стародавнього міста, порізаний річкою Маас. Тут можна не тільки довго блукати вулицями, музеям і оглядати визначні пам'ятки, а й пограти в гольф або піти в похід.

Льєж, в якому обов'язково треба спробувати льєжські вафлі – солодощі, відомі на весь світ – це місто-музей, в якому ми зможемо вирушити в річковий круїз по річках Урт і Маас.

У Фламандському регіоні ми зможемо відвідати такі міста, як Антверпен і Гент з багатою історією і красивою архітектурою. І, безумовно, поїдемо на екскурсію в Брюссель – місто, що зібрало штаб-квартири відомих міжнародних організацій і корпорацій. Велика частина жителів Брюсселя розмовляє французькою мовою. Брюссель – столиця Євросоюзу. Тут безліч пам'ятників, музеїв, чудова архітектура. В Брюсселі змішалися різні культури. У нас буде можливість побачити головну площу Брюсселя Гран-Пляс з незвичайними будівлями в готичному стилі – будівлі ремісничих гільдій. Ці будівлі замість номерів носять імена – будинок Вовчиці, будинок Лебедя, будинок Рози, будинок Короля та ін.

У центрі Брюсселя знаходиться так званий Європейський квартал. У будівлях цього кварталу працює Європейський парламент і Єврокомісія.

У місті Антверпен ми зможемо відвідати музеї мореплавання, будинок-музей Рубенса, палаци, побачити знамениті фонтани, парки і заглянути в зоопарк. Це друге за розміром місто Бельгії. Антверпен – столиця Фландрії, а ще – це відомий в світі центр торгівлі діамантами.

У Брюгге, крім унікальних пам'яток архітектури, величезної кількості мальовничих мостів, є відомий на весь світ центр мереживоплетіння. Брюгге – одне з міст, в якому зберіглася середньовічна архітектура.

Цікавою для школярів може стати поїздка в місто Гент, де знаходиться один з трьох найбільших фламандських університетів. Ще в цьому місті можна буде побачити один з найвідоміших бельгійських замків – замок графів Фландрії.

Левен – ще одне місто студентів, які навчаються в університеті, заснованому в 15 столітті.

Безумовно, ми зможемо запланувати і захоплюючу поїздку в місто Спа. Місто Спа дав назву тим спа-процедурам, які всі ми знаємо сьогодні. В середині минулого століття Спа був найвідомішим термальним курортом Європи. Всі королі Європи відпочивали і лікувалися в бельгійському місті Спа. Сьогодні Спа відомий ще й тим, що тут є гоночна траса «Формули-1».

Ми зможемо відвідати батьківщину саксофона – місто Дінант на березі річки Маас. Вуличками можна погуляти, зайти в старовинне абатство, побачити дива унікальної печери «Ля Мерв’єз», покататися по річці на кораблі.

Навчальні заклади

Навчання в Бельгії. Фото - 8

Ceran Academy, школа College Saint Roch, Ferrieres – Belgium

Вік: 9 – 16

Дати/Тривалість:

7 липня - 20 липня

Вартість: 3790 €*

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку