Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання на Кіпрі

Групові поїздки: Кіпр

Кіпр – острів в Середземному морі з багатющою історією і культурою. Унікальність Кіпру в тому, що цей острів розділений між двома країнами – Грецією і Туреччиною. У столиці – місті Нікосія – обидві культури змішуються і співіснують, так як саме місто знаходиться на кордоні і також розділене на грецьку і турецьку частини.

Кіпр відомий своїм теплим кліматом і м'якою зимою. Літо на Кіпрі спекотне, а зима тепла, так що купатися і засмагати можна майже цілий рік. Так що для тих, хто хоче поєднати пляжний відпочинок на канікулах і вивчення англійської мови – це одне з кращих місць.

Будучи третім за величиною островом в Середземному морі, Кіпр пропонує своїм гостям не тільки прекрасні пляжі. На острові є неймовірно красиві ліси і гори: Троодос, Мачера і Ставровуні. Гостей острова запрошують відвідати колоритні села Фікарду, Омодос і Лефкара, щоб помилуватися їх унікальною архітектурою, зустріти доброзичливих місцевих жителів і отримати справжнє задоволення від кіпріотської кухні.

Місцевість

Незважаючи на здавалося б розслаблену атмосферу курорту, Кіпр – ідеальне місце для вивчення англійської мови. Кіпр перебував під британським пануванням починаючи з 1878 року, ставши колонією імперії в 1925 році. Англійська мова була офіційною мовою острова до 1960 року – року отримання Кіпром незалежності. Однак і сьогодні англійська мова тут надзвичайно поширена. Більше 80% кіпріотів знають англійську, незважаючи на те, що грецька і турецька мови є офіційними мовами розділеного острова. Фактично, інтерес до англійської мови на Кіпрі зріс з тих пір, як країна стала членом ЄС в 2004 році.

Кіпр має давню історію. Його часто називають островом любові, так як згідно з легендою тут з піни морської вийшла сама богиня любові Афродіта.

Сліди різних цивілізацій досі можна побачити на Кіпрі – грецька, римська, візантійська епохи залишили тут свої символи.

Під час групових поїздок для школярів на Кіпр студенти живуть і навчаються в Лімассолі – великому місті, яке вважається культурною столицею Кіпру.

Переваги групової поїздки на канікулах

DEC Education – перша освітня компанія в Україні, яка запропонувала школярам формат безпечних, захоплюючих і розвиваючих групових поїздок за кордон під час шкільних канікул. Наш багатий досвід організації групових поїздок дозволяє вселити в батьків спокій і впевненість в тому, що перші поїздки за кордон їх дітей (або не перші) пройдуть успішно.

Групові поїздки для школярів з вивченням англійської мови дають безліч переваг як самим дітям, так і їх батькам. По-перше, такий формат дозволяє дітям впоратися з невпевненістю, а батькам – допомагає подолати страх розлучитися з дітьми на дві-три тижні, відпустивши їх в поїздку за кордон. По-друге, з таких поїздок діти повертаються подорослішавши і, нерідко, вони вже визначилися, що вони хотіли б вивчати більш глибоко, навіщо їм знання англійської, яку освіту вони хотіли б отримати. По-третє, групові поїздки організовані на базі кращих навчальних закладів по всьому світу, а значить, і знання, і отриманий досвід спілкування – на високому рівні.

Групові поїздки мають насичену програму і інтенсивні уроки англійської. Після занять діти відправляються на екскурсії або займаються спортом, музикою, театральним мистецтвом. Всі ці заходи проходять виключно англійською мовою, а значить вивчення мови не припиняється ніколи.

У кожній поїздці діти перебувають під наглядом керівника поїздки або груплідера – досвідченого психолога або ж співробітника агентства, який має досвід роботи з дітьми. Груплідери допомагають подолати мовний бар'єр, роззнайомитися з новими друзями, скорегувати програму, а також вирішити всі питання, які можуть виникнути в зв'язку з побутом або навчанням дітей. Також керівники поїздок завжди на зв'язку з батьками та ведуть онлайн-щоденники, в яких описують всі успіхи і враження дітей.

Опис шкіл

Одна зі шкіл, на базі якої проходять групові поїздки школярів під час канікул – це школа English in Cyprus. Вона знаходиться недалеко від центру Лімассола. Поїздка в центр займе близько 15 хвилин. Школа набуває все більшої популярності серед студентів всього світу, оскільки навчальні програми дають високі результати. А навчання дає можливість отримувати задоволення не тільки від уроків, а й від літнього відпочинку на морі. У школі є все необхідне, щоб вчитися було комфортно, цікаво і ефективно. Тут є і просторі світлі класи, і кондиціонування, і сучасне обладнання для занять, і доступ в інтернет, і бібліотеки, і кафе. На території школи є навіть амфітеатр, тренажерний зал і спортивні майданчики.

Програма

У програмі літнього табору – мінімум 20 уроків англійської на тиждень. Кількість студентів в групі не перевищує 15 осіб. До початку занять всі студенти проходять тестування. За результатами тестів визначається їх рівень і формуються групи. У навчанні використовують сучасні методики викладання. Студенти займаються тематичними проектами, спілкуються англійською, грають в лексичні вікторини, вдосконалять навички аудіювання, письма і читання. Програма складена таким чином, що всі студенти мають можливість кожен день застосовувати вивчений матеріал і спілкуватися англійською в будь-якій життєвій ситуації. Таким чином, до кінця занять в таборі студенти позбавляються від мовних бар'єрів, починають говорити англійською мовою і прекрасно розуміють своїх друзів, вчителів, а також вільно спілкуються з місцевими жителями. Навчаються студенти в ігровому форматі. Після завершення програми викладачі готують звіт по кожному студенту, аналізують досягнення, дають рекомендації.

Розваги та екскурсії

Участь в цій поїздці – це можливість не тільки поліпшити знання англійської мови, а й отримати цікавий досвід спілкування з однолітками з різних країн і незабутні враження від відпочинку. Програмою передбачено, що студенти будуть вчитися як в класах, так і під час відпочинку, знайомлячись з культурою і традиціями Кіпру. Відповідно до програми студенти зможуть подивитися безліч визначних пам'яток Кіпру, взявши участь в екскурсіях.

Курорт Айя-Напа привертає безліч туристів з усього світу пляжами, можливостями активно провести час, а також є тут і пам'ятки архітектури і музеї, які варто відвідати, як наприклад, музей моря «Таласса». Експозиція музею присвячена морю. Тут можна дізнатися, наскільки велику роль море грає в житті та історії Кіпру з давніх часів і до сьогодні. Аква-парк, луна-парк, парк лікарських трав – все це також можна побачити в Айя-Напі.

Екскурсія в Ларнаку – це можливість ознайомитися зі стародавньою історією міста, адже люди жили на цій території ще в II столітті до н.е. Про що свідчать археологічні знахідки. Крім історичних пам'яток в Ларнаці є популярний парк розваг «Лакі Стар», а неподалік від міста – ще один центр веселощів і забав для дітей та дорослих – верблюжий парк.

Екскурсія в Нікосії – це подорож до одного з найстаріших міст світу і столицю двох держав.

Екскурсія в Пафос – це візит в місто зі списку Всесвітньої культурної і природної спадщини ЮНЕСКО. Згідно з легендою саме тут, недалеко від Пафосу з піни морської вийшла богиня любові Афродіта. Це справжній рай для допитливих любителів історії. У двох кілометрах від Пафосу знаходиться один з найпопулярніших аква-парків Кіпру – величезний розважальний комплекс. І ще одна яскрава пам'ятка недалеко від Пафосу – це село Куклія. Сьогодні це археологічний музей під відкритим небом. А в античні часи на її території знаходилося місто-держава Палео Пафос.  

Участь в екскурсійних маршрутах у горах Троодос. Ці маршрути включають в себе відвідування гірських сіл, прогулянку мальовничими вершинами. А ще в кіпрських горах Троодос можна зустріти унікальні православні храми.

Екскурсія до водоспаду Каледонія – це відвідування одного з найкрасивіших місць заповідника Троодос. Природний водоспад Каледонія ніколи не пересихає. Його висота 13 метрів.

Навчальні заклади

Навчання на Кіпрі. Фото - 7

Bayswater, UCLan – Cyprus

Вік: 10 – 17

Дати/Тривалість:

23 червня - 7 липня (дата заїзду та виїзду зі школи)

Вартість: 2650 €*

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку