Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Освіта в Великобританії

 Освіта в Великобританії. Фото - 10

Елітна освіта в Великобританії

Хочете вчитися за кордоном? Або хочете, щоб ваша дитина отримала освіту в одному з топових навчальних закладів світу? Тоді вам до Великобританії! Тут знаходяться школи, коледжі та університети, які входять в число кращих у всіх світових рейтингах. Історія елітної британської освіти почалася близько 800 років тому. Ще з тих часів навчальні заклади Великобританії високо цінуються серед студентів з різних куточків планети.

Система британської освіти пропонує широкий вибір напрямів і спеціальностей починаючи з середньої освіти, закінчуючи PhD. Причому «намацувати», у чому дитина сильна, і в якій області найкраще себе проявить і досягне успіхів, починають ще з молодшої школи. Дитина, яка здобула середню освіту в британській школі, без проблем зможе вступити в більшість престижних зарубіжних вузів, а випускник британського вузу без проблем знайде хорошу роботу. Дипломи британських університетів і коледжів високо цінуються роботодавцями, серед яких найбільш престижні великі міжнародні корпорації і організації.

Іноземні студенти завжди були невід'ємною частиною населення Великобританії і в останнє десятиліття їх кількість стрімко зростає. Зараз Британія – друга за популярністю країна серед молоді після США. Найбільше серед іноземних студентів представників Китаю, Індії, Нігерії, Малайзії, США (як не дивно), Німеччини, Франції, Греції. Отже, давайте докладніше: в чому переваги освіти в Великобританії.

Світове визнання британської освіти

Дипломи британських навчальних закладів визнаються у всіх країнах як ознака найвищої кваліфікації і освіти світового рівня. Таку високу планку поставили ще найстаріші університети Великобританії – Оксфорд і Кембридж – і цим стандартам намагаються відповідати і інші виші країни.

Можливості працевлаштування під час навчання у вузі

Іноземні студенти британських вузів мають право працювати по 20 годин на тиждень під час навчального семестру і по 40 – під час канікул. Звісно ж, всі деталі і правила щодо працевлаштування потрібно уточнювати в вашому навчальному закладі, щоб не порушити умови візи і самого вузу. Студентам, які порушують правила щодо працевлаштування, загрожує виключення з вузу і навіть депортація з країни.

Перспективи працевлаштування після закінчення вузу

У Великобританії, в Лондоні зокрема, знаходяться десятки глобальних корпорацій і організацій, де студенти багатьох вузів часто проходять стажування. Це відмінна можливість зарекомендувати себе в компанії світового рівня. Якщо вам і не запропонують працевлаштування після закінчення стажування і навчання, то така практика однозначно буде величезним плюсом в вашому резюме.

Мультинаціональне оточення

Крім таких бонусів як якісна освіта і перспективи успішної кар'єри, освіта у Великій Британії дає можливість спілкування в інтернаціональному середовищі. Так, діти, які навчаються в закордонних школах, швидше розвивають навички комунікабельності і розмовну мову – це допомагає в подальшому навчанні і в працевлаштуванні. Незважаючи на поширений стереотип про британців, як про рафінованих і зарозумілих, вони досить відкриті до спілкування з іноземцями і раді приймати у своїй країні студентів інших національностей і культур.  

Можливість побачити одну з найцікавіших країн Європи і помандрувати

Великобританія – красива країна з цікавою історією та культурою. Тільки по одній цій країні можна подорожувати місяцями і вам не набридне! Тим більше, що транспортне сполучення дозволяє – комфортабельні потяги, автобуси, пороми тощо дозволяють з легкістю досліджувати всю країну. А з Лондона можна без проблем полетіти практично в будь-який куточок планети.

Можливість вивчити англійську мову в істинно англійському оточенні

Де ще ви почуєте ідеальний англійську мову, як не на його рідній землі?

Краще в світі місто для студентів

Згідно QS Best Student Cities Ranking 2018 Лондон став кращим містом для іноземних студентів. У рейтингу враховувалися багато показників, які діляться на 6 груп:

  • світовий рейтинг університетів, які знаходяться в місті;
  • співвідношення студентів і загального населення міста, кількість іноземних студентів, співвідношення іноземних студентів і всіх студентів міста, толерантність і доступність;
  • привабливість (економічна життєздатність, безпека, рівень корупції, культурне життя);
  • активність роботодавців;
  • доступність (податки, вартість проживання, ціни на продукти);
  • студентська точка зору (студентський досвід, кількість тих, хто залишився чи хотів би залишитися жити в місті після випуску).

Університети Лондону

Лондон розглядається як центр інновацій та перспективного мислення, і це значною мірою пов'язане з кількістю університетів та інших вищих навчальних закладів в місті. В цілому в Лондоні налічується понад 40 університетів і тисячі навчальних програм, серед яких ви точно підберете для себе ідеальну, незалежно від того, потрібна вам ступінь бакалавра, магістра або доктора. Сам University of London складається з багатьох установ, які часто спеціалізуються на різних сферах освіти. University College London (UCL) є загальноосвітньою установою, в той час як навчання в The London School of Economics and Political Science (Лондонська школа економіки і політичних наук) зосереджена на конкретних предметних областях. Обидві ці установи часто з'являються в рейтингу 25 кращих університетів світу.

Якщо врахувати всі інституції University of London, то вуз має найбільшу кількість студентів серед усіх університетів в Великобританії в цілому. Тут ви знайдете студентів усіх можливих спеціальностей від творчої спрямованості (Goldsmiths) до дослідницької роботи (King's College London (KCL)).

Тобто, якщо ви хочете вчитися і жити в найбільш культурному, безпечному, толерантному місті з цікавою культурою та історією – вам до Лондону, до одного з кращих британських вузів.  

Лондон, природно, не єдине місто, де зосереджені кращі британські вузи. Як відомо, найстаріший і елітний вуз в світі розташований в Оксфорді. Крім того, студентів притягують навчальні заклади Кембриджу, Бату, Манчестера, Брайтона, Борнмуту, Белфаста та інших міст.

Система освіти Великої Британії  

Навчальні заклади Великобританії діляться за віковою категорією:

  • для молодших учнів Primary (для дітей 4 – 11 років) і Junior (від 7 до 13 років);
  • для старших Senior (13 – 18), Secondary і Grammar з поглибленої програмою (для учнів від 11 років), а також спеціальна підготовка до університету для школярів 16 – 18 р.

В Англії середня освіта обов'язкова для школярів до 16 років. Принцип навчання в британських школах – це усталені традиції якісного навчання, а також інноваційні технології. Держава виділяє великі кошти для оновлення технологічної бази. У школах і університетах учням викладають Нобелівські Лауреати, а також відомі вчені та діячі історії, культури і політики. І це одне з головних достоїнств британських навчальних закладів.

Середня освіта у Великобританії славиться високим рівнем підготовки дітей. Пансіонні школи, або школи-пансіони, стають все більш популярними, і українські батьки все частіше цікавляться британською середньою освітою для дитини.

Британські школи і вузи навчають своїх студентів працювати самостійно, мислити нестандартно і вміти доводити свою точку зору. Лекції та практичні заняття зазвичай проходять в невеликих групах, де студенти обмінюються ідеями і обговорюють предмет заняття з викладачем.

Мрієте дати своїй дитині зразкову британську освіту? Хочете, щоб вона влаштувала кар'єру в процвітаючий міжнародної компанії? Ви маєте відмінну можливість відправити її на навчання в одну зі шкіл Великобританії, а потім – в один з кращих британських університетів, як Bournemouth University, City University London, Leeds Metropolitan University, Middlesex University London, Queen Mary, University of London,University of Exeter, University of St Andrews і до багатьох інших. І бакалаврські, і магістерські програми в Англії мають досить високу вартість. Але після отримання британської освіти, ви стаєте власником диплома міжнародного зразка, здатного відкрити перед вами будь-які двері.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку