Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Освіта в Великобританії

 Освіта в Великобританії. Фото - 10

Середня освіта в приватних школах Великобританії - престижна освіта світового класу

Якщо існує середня освіту, яке забезпечить вашій дитині першокласні знання і навички, а також вступ до кращих світових університетів, то це середня освіта в Англії. Приватні школи-пансіони Великобританії не тільки надають середню освіту вищого рівня, а й готують учнів до вступу в найбільш рейтингові вищі навчальні заклади. У цій статті ми розповімо, в чому полягають переваги середньої освіти Великобританії, які бувають типи шкіл і програми середньої освіти. Також, на нашому сайті доступний каталог приватних шкіл Великобританії.

Переваги середньої освіти в Англії

В Англії знаходяться кращі в світі школи-пансіонів для іноземних учнів. Для того щоб зробити правильний вибір британської школи і освітньої програми, потрібно брати до уваги багато чинників. Отже, які переваги отримаєте ви і ваша дитина, якщо вирішите здобувати середню освіту у Великій Британії?

Школи у Великобританії вважаються одними з кращих в світі за якістю освіти, і для цього є багато причин:

  • Навчання, яке надають приватні школи-пансіони Англії, дуже відрізняється від освіти, до якої ми звикли у нас на батьківщині. У Великобританії учням не просто викладають матеріал, але і роблять все можливе для того, щоб розвинути здібності дитини - причому, не тільки інтелект, але й здатності до творчості. Під час навчання в англійській школі ваша дитина не просто буде отримувати знання і оцінки - викладацький склад робить все можливе, щоб кожен учень повністю розкрив свій потенціал.
  • Диплом про повну загальну середню освіту, отриманий в британській школі, - це свого роду знак якості і відмінності. Престижність британської середньої освіти забезпечується за рахунок поєднання таких факторів як багатовікові традиції і високі моральні підвалини, а також сучасні технології та індивідуальний підхід до кожного учня.
  • Навчання в школах Великої Британії - це не тільки якісно і престижно, а й абсолютно безпечно для вашої дитини. Під час перебування дитини у приватній школі в Англії йому буде забезпечений постійний нагляд і турбота. Крім того, батьки можуть вибрати: школу змішаного навчання або школу тільки для хлопчиків / тільки для дівчаток.
  • Багато найкращих приватних шкіл Великобританії - це найстаріші навчальні заклади, засновані в 16-му (Bedford School, Brentwood School, Bromsgrove School), 17-му (Blundell's School, Dulwich College) і 19-му столітті (Ardingly College, Bearwood College, Bloxham School, Dollar Academy, Earlscliffe College, Ellesmere College, Malvern College і інші).

Звичайно ж, під час навчання ваша дитина досконало оволодіє англійською мовою і зможе розмовляти на рівні носія мови, що буде корисно як під час вступу до престижних університетів, так і для подальшої кар'єри на міжнародному ринку праці.

Навчання в школах Англії побудовано таким чином, щоб дитині було цікаво. Крім академічної програми, пропонуються спортивні, художні та інші позакласні заняття.

У приватних британських школах учням надається найкраще сучасне обладнання та навчальні матеріали. Комп'ютерні класи, спортивні зали, лабораторії та інші навчальні приміщення оснащені за останнім словом техніки. Деякі школи пропонують онлайн-курси.

Для українських батьків перевага освіти в Великобританії полягає і в тому, що країна знаходиться порівняно недалеко (якщо порівнювати з Канадою чи США) і дитину без особливих проблем можна буде забирати на канікули.

Система середньої освіти в Великобританії - загальні відомості.

Середня освіта у Великій Британії - важливий крок на шляху до того, щоб ваша дитина могла вступити до престижного світового університету. Середня освіта розпочинається в 11 років і триває до 16 років (отримання GCSE), після чого починається підготовка до вступу в університет, яка триває два роки (A-levels або International Baccalaureate).

10 цікавих фактів про школи і середню освіту в Англії

1. Шкільна уніформа

Учні британських шкіл, в тому числі приватних шкіл-пансіонів, носять шкільну форму. Такий підхід має ряд переваг для учнів. В англійських школах навчаються діти з багатьох країн світу і однакова для всіх шкільна форма допомагає згладити національні і культурні відмінності.

2. Одностатеві школи

Звичайно ж, у Великобританії є звичні для українських дітей змішані школи - в яких навчаються і хлопчики, і дівчатка. У той же час, багато шкіл-пансіонів призначені тільки для дівчаток або тільки для хлопчиків. Такий підхід має ряд переваг: 1) дівчатка і хлопчики розвиваються з різною швидкістю (дівчатка швидше), програма в одностатевих школах адаптована під потреби тільки хлопчиків або тільки дівчаток; 2) у хлопчиків і дівчаток - різні критерії успішності (наприклад, для хлопчиків важлива змагальна среда, тоді як для дівчаток важливіше підтримка і командна робота); 3) учні та учениці старших класів не відволікаються на відносини з протилежною статтю і можуть повністю зосередитися на навчанні.

3. Особливості системи освіти

Шкільна освіта в Великобританії починає в 5 або навіть менше років і закінчується в 16 років здачею GCSE. Після цього випускник може почати працювати, а може почати дворічну підготовку до вступу в університет (за програмою A-levels або International Baccalaureate).

4. Графік навчання

Навчання в школах Великобританії зазвичай розпочинається о 9:00 і триває в середньому до 15:30. Протягом дня передбачені 15-хвилинні перерви між уроками і перерва на ланч. Після закінчення уроків в приватних школах-пансіонах передбачені позакласні заняття (спорт, мистецтво, прогулянки і т.п.).

5. Розвиток особистості

Під час навчання в англійських школах діти вчаться працювати самостійно (в тому числі висловлювати свої думки, оцінки і судження і т.п.). Кращі приватні школи Великобританії спрямовані на те, щоб виростити з дитини всебічно розвинену особистість, здатну приймати ефективні рішення - адже саме ця якість цінується роботодавцями на сучасному ринку праці.

6. Другий рік

У британських школах вкрай рідко залишають учнів на другий рік. Іноді, також вкрай рідко, буває таке, що дитина переводиться в клас старше, завдяки гарній успішності.

7. Проживання під час навчання

У деяких британських школах-пансіонах частина учнів знаходяться на денній формі навчання (тобто, після занять і на вихідні йдуть додому), інша частина - проживають при школі. У деяких школах всі учні знаходяться на пансіоні, тобто проводять практично весь час на території школи (за винятком канікул). Учні з інших країн, які проходять навчання в британських школах-пансіонах, можуть проживати в гуртожитках на території школи або в приймаючих сім'ях поза територією школи.

8. Позакласні заняття

Крім академічної програми, британські школи-пансіони забезпечують своїм учням активне позакласне проведення часу: спорт, мистецтво. При школах діють літературні, наукові, музичні клуби. Наприклад, в Bromsgrove School діє одна з найсильніших в Великобританії кафедр мистецтв. У Dulwich College працює театр, в якому щорічно ставиться більше 20 п'єс. У більшості приватних шкіл - в наявності обладнані спортивні зали, басейни, корти для тенісу і т.п. Діють секції з футболу, баскетболу, іншим командним видами спорту.

9. Географічне розташування школи

У Великобританії є школи-пансіони, розташовані у великих містах (Лондоні, наприклад), і школи-пансіони, розташовані в британській глибинці. Середній варіант - школи, розташовані в декількох годинах їзди від великих міст. Багато шкіл розташовуються в старовинних будівлях - наприклад, Adcote School або Bearwood College, які займають історичні особняки, обладнані відповідно до сучасних стандартів. При цьому, в залежності від географічного розташування школи відрізнятиметься вартість проживання.

10. Відмінності в програмах навчання

Усі британські школи середньої освіти орієнтовані на загальнонаціональні стандарти навчання, при цьому в кожній школі є свої особливості. Наприклад, є школи, які поєднують академічне навчання з професійної спортивної підготовкою (IMG Academy). Вибір школи залежить і від того, які результати отримують її випускники за результатами іспитів GCSE, A-levels і International Baccalaureate. Для того щоб визначитися з вибором школи-пансіону в Великобританії, залиште онлайн-запит на сайті DEC Education - з вами зв'яжеться наш менеджер для детальної консультації.

Щодо закінчення середньої школи у Великій Британії для дітей до 16 років

Середня освіта в школах-пансіонах Англії поділяється на два етапи:

1) Цикл навчання з 11 до 13 років, який закінчується здачею іспиту Common Entrance Examination (успішне складання цього іспиту необхідно для того, щоб можна було вчинити в старшу середню школу). Учні з інших країн, в тому числі з України, вступають до шкіл в Англії саме на цьому етапі.

2) Цикл навчання з 14 до 16 років, який закінчується здачею іспитів на отримання сертифіката про середню освіту (General Certificate of Secondary Education, GCSE). Для того щоб отримати сертифікат GCSE, необхідно успішно скласти іспити з 7-9 предметів.

Крім того, деякі приватні школи-пансіони Великобританії пропонують підготовчі курси Pre-GCSE і Pre-A-Level або Pre-Sixth Form Course (в тому числі підготовка до IELTS). Також, деякі школи пропонують Foundation course - підготовчу програму для випускників шкіл, які вступають до університетів за напрямками Мистецтво і Дизайн. Окремі приватні британські школи пропонують підготовку до вступу в престижні британські університети, такі як Оксфордський і Кембриджський.

Підготовка до вступу в університет A-levels в Великобританії

Після успішного складання GCSE британські учні можуть закінчити навчання і почати працювати, а можуть продовжити навчання для того, щоб вступити до ВНЗ. Дворічний курс для підготовки до вступу університет називається A-levels. Ось кілька фактів, які варто знати про підготовчому довузівської освіти A-levels:

  • Підготовка до вступу в британські університети триває два роки, після закінчення кожного здаються іспити (AS і A2-levels).
  • На цьому етапі освіти немає обов'язкових предметів - всі предмети студенти підбирають собі самі в залежності від того, на кого вони планують навчатися в університеті.
  • На першому році навчання A-levels студент вибирає від 4 до 5 предметів, на другому - від 3 до 4 предметів.
  • Багато іноземних студентів, українські в тому числі, які планують вступати до ВНЗ Великої Британії, починають своє навчання саме з A-levels.

Програма підготовки до вступу в університет International Baccalaureate в Англії

Альтернатива A-levels - це програма International Baccalaureate (IB), яка також представляє собою дворічну програму підготовки до вступу в університет. На відміну від A-levels, після закінчення International Baccalaureate студенти здають 6 іспитів (кожен по окремому напрямку).

Важливо знати: при вступі до школи Великобританії, яку програму ви б не вибрали - GCSE, A-level, IB - необхідно здавати UK Independent Schools Entry Test (UKiset), який визначає рівень знань учнів з неангломовних країн. DEC education - єдина освітня компанія в Україні, яка є сертифікованим центром підготовки та здачі UKiset.  

Для того щоб визначитися з вибором підготовчої програми - A-levels або International Baccalaureate, залиште онлайн-запит на сайті DEC Education і з вами зв'яжеться наш менеджер для детальної консультації.

Навчальні заклади

 Освіта в Великобританії. Фото - 11

Abbey College

Международная школа-пансион расположена в одном из самых красивых и безопасных районов центральной Англии. Имеет обширный выбор подготовительных курсов и языковых программ.

 Освіта в Великобританії. Фото - 12

Abbey DLD Group of Colleges

Группа колледжей Abbey DLD, состоящая и трех учебных заведений в Лондоне, Кембридже и Манчестере, имеет современное оборудование и команду профессиональных преподавателей, и предоставляет качественное обучение и подготовку для дальнейшей успешной учебы в любом ВУЗе.

 Освіта в Великобританії. Фото - 13

Adcote School

Частная школа-пансион для девочек, была основана в 1907 году. Расположена в семейном особняке Дарби. Отличается своей уникальной программой обучения и воспитания девочек.

 Освіта в Великобританії. Фото - 14

Ardingly College

Элитная средняя школа Великобритании, входит в число ведущих средних школ Англии. 98% выпускников школы становятся студентами лучших университетов.

 Освіта в Великобританії. Фото - 15

Bearwood College

Школа-пансион была основана в 1827 году, расположена в загородном особняке в 30-минутах езды от Лондона. Покровительницей школы является королева Великобритании.

 Освіта в Великобританії. Фото - 16

Bede's School

Одна из немногих школ, которая разработала подготовительные курсы для детей от 3 месяцев. В основу учебной программы положены практические навыки и исследовательский дух.

 Освіта в Великобританії. Фото - 17

Bedford School

Школа-пансион для мальчиков, была основана Королевской Хартией еще в 1552 году. Входит в топ-100 школ мира по версии Times Top. 8000 cамых успешных людей Великобритании были ее выпускниками.

 Освіта в Великобританії. Фото - 18

Bloxham School

Школа имеет хорошую репутацию в международной образовательной среде. 98% ее выпускников становятся студентами топовых университетов, включая Оксфорд и Кембридж.

 Освіта в Великобританії. Фото - 19

Blundell's School

Учебная программа школы объединяет развитие интеллектуальных, физических и культурных способностей ребенка. А главной целью образования является обеспечение учеников навыками для жизни.

 Освіта в Великобританії. Фото - 20

Box Hill School

Частная школа-пансион, расположена в 45-минутах езды от Лондона. В 2012 году стала лучшей в мире по результатам на экзаменах международного бакалавриата (IB).

 Освіта в Великобританії. Фото - 21

Brentwood School

Школа является одной из ведущих независимых школ Великобритании для детей в возрасте от 3 до 18 лет. Она гордиться своей 500-летней историей и успешным опытом в образовании.

 Освіта в Великобританії. Фото - 22

Bromsgrove School

Одна из самых старых независимых школ Великобритании, основана в 1553 году. Ежегодно занимает высокие позиции в рейтингах. Большая часть выпускников школы поступают в лучшие университеты Великобритании, включая Оксфорд и Кембридж.

 Освіта в Великобританії. Фото - 23

Cardiff Sixth Form College

Входит в первый дивизион британских школ по качеству преподавания и успеваемости студентов. 4 года подряд занимает 1 место по результатам A-Level в таблицах лиг, опубликованных The Telegraph и The Times.

 Освіта в Великобританії. Фото - 24

CATS Colleges: Canterbury

Частный колледж Великобритании расположен в историческом городке Кентербери. Победитель The Independent School Awards 2016 за высокие достижения и инновации среди международных школ мира.

 Освіта в Великобританії. Фото - 25

d’Overbroeck’s College

Расположен в одном из самых красивых и знаменитых городов Британии – Оксфорде. Рейтинговый колледж, готовящий иностранных и британских школьников к поступлению в лучшие университеты страны.

 Освіта в Великобританії. Фото - 26

Dollar Academy

Одна из самых крупных и лучших школ Шотландии. Гордиться тем, что обеспечивает качественное образование, отвечающее самым высоким стандартам.

 Освіта в Великобританії. Фото - 27

Dulwich College

Частная школа-пансион для мальчиков, основана более 3 веков назад Эдвардом Алейном, современником и другом Уильяма Шекспира. Это очень престижное заведение, его ученики попадают в топ 15%успеваемости по стране.

 Освіта в Великобританії. Фото - 28

Earlscliffe College

Независимый колледж с отменной репутацией на международном уровне. Расположен в нескольких минутах ходьбы от моря и знаменитой набережной The Leas.

 Освіта в Великобританії. Фото - 29

Ellesmere College

Перспективная, инновационная школа- пансион с высокими академическими результатами. Выпускниками Ellesmere являются известные спортсмены, актеры и члены британского парламента.

 Освіта в Великобританії. Фото - 30

Hurtwood House

Престижная и дорогая школа Великобритании. Имеет хорошие рейтинги по успеваемости студентов. 60% выпускников A level получили максимально возможные оценки "A/A"

 Освіта в Великобританії. Фото - 31

Malvern College

Элитная школа- пансион, расположена у подножья холмов Малвен-Хиллс, что является одним из самых красивых мест в центре Англии. Облетает хорошей репутацией и высоким качеством обучения.

 Освіта в Великобританії. Фото - 32

Padworth College

Международный учебный центр, где иностранным студентам предлагаются разнообразные программы подготовки к поступлению в колледжи и унверситеты, а также курсы английского языка.

 Освіта в Великобританії. Фото - 33

Queen Ethelburga’s

Одна из самых красивых частных школ Великобритании. После реконструкций студентческих резеденций, школа располагает лучшими условиям проживания для студентов. Имеет хорошую научную и исследовательскую базу.

 Освіта в Великобританії. Фото - 34

Rydal Penrhos School

Британская школа-пансион,здесь программа разработана так, чтобы каждый студент смог проявить свой потенциал. Также известна своими внекласными программами, которые расчитаны на развитие мышления, уверенности в себе и самоорганизации.

 Освіта в Великобританії. Фото - 35

Taunton School

Згідно з рейтингом Financial Times, школа Taunton визнана «Кращою британською школою у викладанні IB». Випускників Taunton School приймають провідні британські університети, зокрема Оксфорд та Кембрідж.

 Освіта в Великобританії. Фото - 36

Wycliffe College

Британская частная школа. Гордится своими традциями в приподавании музыки, а также имеет свой театр. Ученики школы ежегодно становятся призерами престижных творческих конкурсов.

 Освіта в Великобританії. Фото - 38

Bellerbys College

Международный колледж, расположен в Лондоне, Брайтоне, Оксфорде и Кембридже. Отличается отличной подготовкой студентов. Выпускники школы ежегодно поступают в топ-10 вузов страны.

 Освіта в Великобританії. Фото - 39

Dover College

В Dover College учеников поощряют мыслить по-другому.

 Освіта в Великобританії. Фото - 45

Bosworth Independent College

Bosworth Independent College - незалежний коледж у Великобританії, розташований в місті Нортгемптон, що в 2-х годинах їзди від Лондона.

 Освіта в Великобританії. Фото - 46

Bournemouth Collegiate School

Bournemouth Collegiate School - приватна школа, розташована в одному з найбільш мальовничих, екологічно чистих і красивих регіонів Великої Британії й займає територію аристократичного маєтку в курортному безпечному Борнмуті на узбережжі Ла-Маншу (в минулому літня резиденція Лорда Портмана). До Лондона - 3 години їзди.

 Освіта в Великобританії. Фото - 48

Nord Anglia Great Britain

Nord Anglia Education — мережа преміальних міжнародних шкіл у 32 країнах світу: в США, Європі, Азії та на Близькому Сході.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку