Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Австрії

Навчання в Австрії. Фото - 9

Навчання в школах Австрії

Австрія - прекрасна західноєвропейська країна, з багатою культурою, розвиненою економікою і якісною освітою.

Останні роки Австрія привертає все більше іноземних студентів. Цьому є пояснення - уряд робить все, щоб середню освіту в Австрії відповідала всім міжнародним стандартам.

Переваги середньої освіти в Австрії:

 • Якість освіти. Школи в Австрії дають чудову освіту для подальшого вступу до університету. Система середньої освіти розроблена з використанням індивідуального підходу до кожного студента. Ще з початкових класів викладачі допомагають дітям розкрити їх здібності та розвивати їх.
 • Дві іноземні мови. Друга іноземна мова є обов'язковою в навчальній програмі. Якщо навчання проходить англійською, то додатковою мовою буде німецька, а якщо основне навчання відбувається німецькою, то навпаки.
 • Міжнародне визнання. Диплом про повну загальну середню освіту в Австрії визнається в міжнародному співтоваристві і дає можливість вступати до багатьох університетів світу.
 • Доступність. Середня освіту в Австрії на порядок дешевше ніж в Швейцарії, Британії та США. До того ж, Австрія територіально розташована набагато ближче до дому. Це зручніше не тільки через географічне розташування, але як батькам, так і дітям буде легше психологічно адаптуватися і перейти на новий життєвий етап для всієї родини.
 • Технологічне оснащення. У всіх класах австрійських шкіл є сучасне обладнання: комп'ютери, проектори, інтерактивні дошки, аудіо- та відеотехніка.
 • Високий рівень культури. Відомо, що Відень - це світовий центр культури. Навіть гуляючи по вуличках Відня, можна милуватися величною архітектурою і різноманітними скульптурами. Тут проходить дуже багато виставок, театральних постановок і звичайно ж концертів. Усі учні шкіл в Австрії активно беруть участь в культурному житті столиці.
 • Безпека. Австрія вважається однією з найбезпечніших країн Європи. Тут дуже рідко зустрічаються випадки крадіжки та хуліганства, але це не означає, що потрібно втрачати пильність.
 • Екологія. Тут дуже чисте альпійське повітря, приїхавши сюди ви одразу помітите різницю. Це дуже зелена країна: у містах дуже багато парків і зелених зон, а в передмісті знаходяться величні Альпійські гори, кришталеві озера і зелені луки. Австрійці дуже дбайливо ставляться до природи та виховують цю якість у дітях.
 • Клімат. Австрія має теплий і комфортний клімат для життя. Тут не холодні, м'які зими і тепле літо.
 • Місцеві жителі. Австрійці дуже привітний народ, вони дуже гостинні. Їм приносить задоволення спілкування з представниками різних країн. Вони дуже чуйні і не відмовлять у допомозі, тому іноземним студентам легше адаптуватися в чужій країні.
 • Туризм. Австрія має розвинену транспортну сітку. Тому подорожувати в різні країни Європи дуже легко і доступно.

Середня освіта в Австрії має свої особливості, наприклад, в Австрії діє зворотна система оцінювання: 1 - це відмінно, а 5 - це найнижчий результат. Причому, щоб отримати, наприклад, 4, а по-нашому це 2, студент повинен здати предмет на 50 - 60%. За порожній листочок тобі ніхто і ніколи не поставить оцінку, тут потрібно працювати, щоб добитися результату.

Також в Австрії відрізняється система рахування класів. З початковою школою все більш-менш зрозуміло, тут, так само, як і в Україні, навчання триває з 1 по 4 клас. А ось із середньою школою трохи складніше. Переходячи в середню школу, дитина потрапляє знову в 1 клас, але вже середньої школи. Навчання в Австрії триває 12 років: 4 класи початкової школи і 8 класів середньої.

Середня освіта в Австрії, типи шкіл

Навчання в школах Австрії ведеться двома мовами: німецькою та англійською. У загальноосвітніх школах це, як правило, німецька мова, а в приватних школах-пансіонах навчання ведеться двома мовами, основну вибирає сам студент.

Приватні школи в Австрії мають більш строгий підхід до навчання, вони краще адаптовані під іноземних студентів. Вступаючи до середньої школи, студент хоче отримати універсальну освіту. У приватних школах діти мають можливість вчитися за міжнародною програмою (Internaional Baccalaureate) та американською програмою (Advanced Placement). Навчання на цих програмах гарантує міжнародне визнання диплому і вступ до багатьох університетів світу.

Internaional Baccalaureate (IB) - програма для підлітків 16-18 років. На неї можуть йти студенти, які навчалися мінімум 2 роки в середній школі або ж ті, хто здав іспит GCSE і отримав сертифікат про загальну середню освіту. Навчання на даній програмі триває 2 роки. Тут дуже інтенсивна програма, студент повинен добре орієнтуватися в багатьох предметах. Дана програма дає хороші загальні знання, а також спеціалізацію. Сертифікат про закінчення програми Internaional Baccalaureate визнається в 100 країнах світу.

Advanced Placement (AP) - американська програма середньої освіти. Навіщо їхати в США, якщо можна отримати ту ж освіту не так далеко від дому та за меншу ціну? В рамках AP студенти старших класів вчать профільні предмети за програмою того університету, в який вони хочуть вступати. Ще під час навчання студенти можуть пройти матеріал двох перших семестрів університету. Далі студенти здають іспити і отримують бали, але тільки на цій програмі ці бали будуть враховані при вступі до вузу.

Amadeus School Vienna

Amadeus School Vienna - приватна школа-пансіон в Відні. Вона знаходиться в мальовничих, скелястих ландшафтах прилеглих до віденського лісу.

Amadeus School Vienna приймає іноземних студентів молодшого віку. Це велика рідкість, так як більшість шкіл в Австрії беруть на навчання більш самостійних підлітків.  

Навчальна програма тут адаптована під іноземних студентів. В Amadeus School Vienna навчання ведеться англійською мовою, але так як державною мовою в Австрії є німецька мова, то вона є обов'язковим предметом до 10 класу. Також тут є діє програма «рідної мови», так як школа інтернаціональна і навчання ведеться на іноземній мові, така програма необхідна, щоб діти з різних країн світу не забували свою рідну мову.

В Amadeus School Vienna діти навчаються за програмою Internaional Baccalaureate (IB), але унікальність навчання в цій школі в тому, що тут дуже велика увага приділяється музичному розвитку дітей. У навчальну програму входять: 36 годин на тиждень - освітня програма, 20 годин на тиждень - заняття музикою. Виходить, що школа дає звичайну середню освіту і повну музичну.

Навчальна програма розроблена для повноцінного розвитку дитини. У навчанні тут використовують індивідуальний підхід до кожної дитини. Вчителі та діти на кожному занятті відкривають цікавий світ знань. Діти не просто слухають викладача, а досліджують новий матеріал.

У школі особливу увагу приділяють спорту. Тут розробили програму «Поза класу», яка дозволяє учням брати участь в різноманітних заходах щодо захисту природи, а також займатися гірськолижним спортом, брати участь в походах, кемпінгу, кататися на гірських велосипедах, каяках і т.д.

По закінченню школи, випускники отримують міжнародний сертифікат, який дозволить їм вступити до багатьох університетів світу.

American School in Salzburg

Престижна школа-пансіон, розташована біля підніжжя величних Альп, в прекрасному місті Зальцбург.

Школа приймає студентів середнього віку. В основному це учні 7-9 класів. У American School in Salzburg використовують американський підхід до навчання. Навчальна програма школи повністю відповідає AP (Advanced Placement) - програмі. Навчання ведеться англійською мовою, і більшість викладачів і співробітників школи - громадяни США і носії англійської мови.

Навчальна програма розроблена для всебічного розвитку дитини. Учні займаються в невеликих групах, до 10 осіб. Це дозволяє викладачеві знайти індивідуальний підхід до кожного учня. Під час навчання діти беруть активну участь у дослідницьких програмах, наукових проектах і т.д.

Школа займається організацією різноманітного дозвілля студентів. Діти беруть участь в різноманітних фестивалях, а також вони регулярно подорожують європейськими країнами.

Крім навчання, студенти активно займаються спортом. У спортивному центрі школи є: тенісні корти, басейни, спортивні майданчики, футбольне і баскетбольне поле. Так як Зальцбург розташований серед Альпійських гір, студенти мають можливість займатися гірськими видами спорту як в зимовий, так і в літній період.

Проживають студенти в резиденції, в двох- або тримісних кімнатах, зі зручностями. У вартість входить повноцінне харчування.

Випускники школи отримують сертифікат Advanced Placement і диплом High School Diploma. Вони дають можливість вступити до топових університетів світу.

Навчальні заклади

Навчання в Австрії. Фото - 10

American School in Salzburg

Международная подготовительная школа-пансион, расположена у подножья Альп. Работает по американской учебной программе и дает первоклассные знания для поступления в лучшие университеты мира.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку