Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

12 причин відправити дитину в мовний табір за кордон

16.03.2018
12 причин відправити дитину в мовний табір за кордон. Фото - 4

Табір за кордоном – це справжнє свято, яке має бути у кожної дитини! У Батьків такий крок може викликати побоювання – відправити свого сина чи доньку в іншу країну на місяць або цілі канікули, де не буде жодної людини, яка б говорила його мовою, де немає можливості контролювати й опікати своє чадо. Але, насправді, все це – беззаперечні переваги таких поїздок.

Крім того, закордонний табір допомагає розвинути в дитині навички, які необхідні, щоб досягти успіху в навчанні, в кар'єрі, сформуватися як особистість. Це так звані навички XXI століття, яким не вчать у школі, але які потрібно вирощувати з дитинства.

Отже, ми підібрали для вас 12 аргументів на користь мовних таборів за кордоном.

 

 

Впевненість у собі та своїх силах

12 причин відправити дитину в мовний табір за кордон. Фото - 5

У таборі діти беруть участь у різних активностях – театр, спорт, квести, брейншторм, майстер-класи та дискусії. З таким досвідом ваша дитина може зіткнутися вперше. Вона буде вчитися терпіти поразки, вставати і йти далі – адже це нормально, коли не все виходить з першого разу. Або навпаки – для нього самого стане відкриттям, що йому так легко вдається те чи інше заняття. У будь-якому випадку, це корисний досвід, який покаже, що в житті потрібно всього добиватися методом проб і помилок, допоможе побороти страх перед поразкою і невпевненість у своїх силах.

Розвиток комунікабельності

Табір розвиває соціальні навички. Коли дитина відривається від батьків і потрапляє в інтернаціональне середовище, вона просто змушена проявляти комунікабельність і йти на контакт. Буває, що спочатку це важко – деякі діти більш закриті, деякі легше сходяться з новими людьми. Але такий досвід йде на користь всім і вчить знаходити спільну мову з різними людьми.

Цікавитесь груповими поїздками для школярів? Дізнайтеся більше про зарубіжних програмах – подаруйте дитині незабутні канікули!

Детальніше

Розвиток лідерських якостей

12 причин відправити дитину в мовний табір за кордон. Фото - 6

Оскільки дитина буде постійно задіяна в різних активностях, їй доведеться навчитися приймати рішення, проявляти ініціативу, брати на себе відповідальність. Відомо, що хороший лідер – це той, хто вміє прислухатися до думки оточуючих, йти на компроміси, об'єднувати всіх членів команди. Це дуже важливі якості для майбутнього навчання в зарубіжній школі, університеті та для успішної кар'єри, і ці навички необхідно розвивати з раннього віку. Групові поїздки відмінно підходять для того, щоб дитина виросла справжнім лідером і навчилася викликати прихильність до себе абсолютно різних людей.

Вміння працювати в команді

Амбіції лідера не повинні заважати людині працювати в команді, де у кожного може бути своя думка, де потрібно знаходити рішення спільно і де крім нього може бути ще кілька людей з лідерськими «замашками». Програми зарубіжних таборів вчать дітей працювати в команді і знаходити спільну мову, незважаючи на те, що всі з різних країн.

Розширення кругозору

12 причин відправити дитину в мовний табір за кордон. Фото - 7

У таборах, де збираються діти з різних куточків світу, кожен з них виходить із зони свого комфорту, за рамки звичного оточення вдома і в школі. Діти чують різні мови, хоч і спілкування в таборі проходить переважно англійською. Вони дізнаються традиції різних культур, дізнаються багато нового і цікавого, вчаться знаходити спільну мову з різними дітьми. Це безперечно розширює їх кругозір та інтереси, спонукає дізнаватися більше про різні країни і культури, більше подорожувати, виховує в них толерантність до людей з іншим менталітетом і абсолютно різними характерами.

Відгук клієнта DEC education

Алла Кіндзерська, про груповій поїздці в Bell ST. Albans: « Знання англійської синові вдалося поліпшити, без сумніву … У нього з'явилися нові знайомства і друзі. Він побував в Лондоні, побачив те, про що раніше знав тільки з розповідей. У сина збулася мрія!» Читати весь відгук >>>

Нові друзі по всьому світу

Табір – це, в першу чергу, нові друзі. А табір за кордоном – це друзі в усіх куточках світу! Ваша дитина може подружитися і підтримувати зв'язок як з іншими дітьми, так і з працівниками самого табору, які теж приїжджають з різних країн.

Активний здоровий відпочинок

12 причин відправити дитину в мовний табір за кордон. Фото - 8

Канікули без планшета! Хіба не те, що потрібно? В наші дні практично всі батьки вмовляють свою дитину «відірватися від монітора і піти поганяти у футбол у дворі». У таборі ваша дитина буде бігати, стрибати, плавати, лазити по горах, займатися різними видами спорту, і все це на свіжому повітрі у веселій компанії і під наглядом професійних тренерів. Табір – це відпочинок від смартфонів, ноутбуків, відеоігор, телевізора та інших гаджетів, яким діти сьогодні приділяють занадто багато часу. Ваша дитина не тільки вивчить мову, дізнається і побачить багато нового і цікавого. Вона проведе канікули з користю для здоров'я.

Захоплююча подорож

Табір за кордоном – це можливість побачити іншу країну, найкрасивіші міста з масою цікавих місць, пам'яток і музеїв, можливість ближче познайомитися з іншою культурою.

Кращий спосіб вивчити мову

У мовних таборах діти цілий день спілкуються на мові, яка заявлена для вивчення в програмі. Імовірність, що дитина буде спілкуватися рідною мовою дуже мала, оскільки крім вашої дитини російсько- або україно-мовних дітей у таборі, швидше за все, не буде. Повне занурення в мовне середовище – кращий спосіб вивчити мову, особливо, якщо навчання проходить у веселій захоплюючій формі, через ігри, майстер-класи та інші активності.

Тест-драйв студентського життя

12 причин відправити дитину в мовний табір за кордон. Фото - 9

Багато мовних таборів проходить на базі кампусів іноземних університетів, коледжів та шкіл. Це відмінна можливість вже відчути себе студентом кращих зарубіжних університетів - подивитися, як там вчаться, живуть, проводять своє дозвілля. Це можливість визначитися з напрямком вищої освіти та/або вишем чи країною. Якщо ж табір знаходитися не на базі кампуса, в будь-якому випадку, дитина зможе зрозуміти, чи хотіла би вона жити і навчатися в цій країні, чи комфортно їй спілкуватися з місцевими жителями, чи підходить їй по духу їхня культура і життя в інтернаціональному середовищі. Дуже важливо зрозуміти ці аспекти ще до того, як дитина вирішить вступати до вишу за кордон.

Відпочинок і навчання для всієї родини

Зараз існує багато сімейних програм – це можливість відмінно провести час зі своїми близькими і підтягнути англійську, як дитині, так і батькам. Вчитися і відпочивати в «сімейному» таборі за кордоном можна як разом, так і окремо – у дорослих і дітей можуть бути різні програми навчання і дозвілля та загальні. Жити вони теж можуть разом або окремо. Хороший варіант для батьків, які, все ж, побоюються відпускати дитину за кордон одну або хочуть провести відпустку з користю для всієї родини.

Розвиток додаткових навичок

Сьогодні дедалі популярнішими стають канікулярні програми «англійська +». У такій поїздці акцент не тільки на вивченні мови, розвитку особистісних навичок та веселому дозвіллі. Дитина може обрати табір, де буде отримувати професійні уроки гри в футбол чи займатися іншим спортом, грати на музичних інструментах, малювати, грати в театрі і т.п.


Про основні причини відправити дитину в закордонний табір і про те, як підготувати його до поїздки і допомогти подолати мовний бар'єр розповідає психолог компанії DEC education, керівник групових поїздок за кордоном, Віра Факадей

Цікавитесь груповими поїздками для школярів? Дізнайтеся більше про зарубіжних програмах – подаруйте дитині незабутні канікули!

Детальніше