Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

5 причин обрати Exupéry International School для навчання

20.04.2021
5 причин обрати Exupéry International School для навчання. Фото - 4

Освіта за кордоном відкриває безліч перспектив та можливостей, але іноді зважитися на переїзд та навчання у далеку країну непросто. Тоді варто обирати з тих, в яких адаптація буде легшою й безболісною.

Серед таких - Латвія, розташована від України всього лиш за 1 годину польоту літаком.

Це невелика країна на березі Балтійського моря, з населенням менше, ніж 2 млн осіб.

Її часто обирають для навчання та постійного проживання, і ось чому:

  • Латвія є членом Європейського Союзу, тож користується усіма привілеями інших європейських країн. Серед них, наприклад безперешкодне пересування в будь-яку точку Європи.
  • Ціни на товари та послуги тут на порядок нижчі, ніж в інших країнах ЄС. До прикладу, в центрі Риги - столиці Латвії, квартиру можна винайняти за 300-350 євро. В той час, як у Берліні за аналогічні послуги доведеться платити від 700 євро.
  • Попри невеликі розміри, країна може похвалитися чудовою природою та її різноманіттям. В Латвії чисте повітря, багато безлюдних пляжів, хвойних лісів, річок та озер, у яких можна купатися. Навіть, перебуваючи у столиці, можна за 20 хвилин дістатися мальовничої заміської місцевості та провести час у тиші й спокої.
  • Місто Рига є важливим транзитним вузлом і тут створені хороші умови для відкриття й ведення бізнесу, що приваблює відомі європейські та світові компанії. Тим самим розширюються можливості працевлаштування та кар'єрних перспектив.
  • Латвійська освітня система відповідає всім європейським стандартам та побудована за принципом кредитів. Навчання проходить англійською та латвійською мовами. Найпопулярнішими університетами є Латвійський і Ризький технічний, які пропонують такі навчальні ступені: бакалавр, магістр, доктор.

Для того, щоб підготуватися до навчання у латвійському чи іншому прогресивному університеті світу, потрібна хороша сучасна база знань та навичок, які розвиваються під час навчання у школі.

Однією зі шкіл, що надають таку підготовку є Exupéry International School в Латвії.

Вона поєднує початкову, середню та старшу школу, дошкільну підготовку, сезонні табори та школу-пансіон (бордингову) для дітей з різних країн.

Exupéry International School працює за стандартами системи Міжнародного Бакалаврату і відповідно до стандартів ООН, пропонуючи дітям унікальне освітнє середовище з урахуванням останніх тенденцій і кращих освітніх практик.

Школа Екзюпері була заснована у 2016 році з метою створити простір, де діти зможуть відкривати та вчитися реалізовувати свій потенціал у комфортній та дружній атмосфері. Тут поєднується невимушене спілкування та серйозний підхід до навчання.

Навчальний заклад розташований за 15 хвилин їзди від Риги і Юрмали і за 10 хвилин від аеропорту, а його територія займає 2,5 гектари.

Ретельно продумана ергономіка школи-пансіону дозволяє комфортно розмістити до 90 учнів у віці від 14 до 19 років. Кімнати пансіону розраховані на 2-3 осіб і знаходяться на трьох поверхах.

Кожна кімната обладнана персональною ванною кімнатою. Три просторі загальні вітальні, оснащені затишними кухнями, - це чудові місця для відпочинку й спілкування. У вільний час в учнів є величезний вибір позакласних занять в різних студіях, відвідування кінотеатрів, участі в спортивних змаганнях та інших заходах

5 причин обрати Exupéry International School для навчання

5 причин обрати Exupéry International School для навчання. Фото - 5

Міжнародне середовище

Учні школи - громадяни різних країн, тож це можливість познайомитися та адаптуватися до мультикультурного середовища ще до університету. Крім того, шкільні знайомства та зв'язки часто переростають у дружбу на все життя, а також забезпечують мережу контактів по всьому світу.

Перший крок до самостійності

Навчання в іншій країні - це нагода спробувати себе у дорослому житті. Навчитися приймати рішення, відповідати за свої дії, планувати свій графік, знайомитися з новими людьми, розв'язувати побутові питання - це навички, що точно знадобляться дитині в майбутньому.

Підтримка та турбота персоналу

Увесь колектив Школи Екзюпері в Латвії - це дружня родина однодумців, які допоможуть дитині адаптуватися до нового середовища, надасть будь-яку допомогу та зробить усе, аби навчання та проживання дитини було максимально комфортним.

Інноваційне оснащення

В Школі Екзюпері створені всі умови, аби навчання було цікавим, ефективним та відповідало актуальним викликам світу. Саме тому всі кабінети школи обладнанні сучасною технікою та приладдям: 3D-принтери, VR-зони, 3D-монітори, iMac-класи й Windows-класи, інтерактивні дошки.

Зосередженість на навчанні

Перебуваючи в школі Екзюпері, учні мають чіткий графік з навчальними годинами та часом на якісний відпочинок і дозвілля. Простір і час тут організовані таким чином, щоб нічого не відволікало підлітків від навчання й дозволяло зосередитися на вивченні предметів. Після уроків вони можуть відвідувати консультації викладачів та вихователів.

Наступний навчальний рік у бординговій Exupéry International School починається у вересні 2021. Але вже зараз розпочалися співбесіди та прийом учнів.

Для детальної консультації стосовно навчання у Латвії та оформлення відповідних документів для дитини звертайтесь до експертів DEC education

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ