Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

5 причин жити та навчатися в Австралії

04.01.2021
5 причин жити та навчатися в Австралії. Фото - 4

При згадуванні Австралії у багатьох з'являються асоціації з кенгуру, серфінгом, Оперним театром та розкішними пляжами. Але, окрім того - це країна якісної освіти, високих стандартів життя та безпеки, з комфортним кліматом і мінімальним забрудненням повітря. Все це робить Австралію - ідеальною для життя та навчання.

Розглянемо 5 основних факторів, що можуть стати вирішальними, якщо ви вирішили навчатися в Австралії.

Рівень життя

Австралія часто потрапляє до п'ятірки кращих у списку ОЕСР (Організації економічного співробітництва та розвитку) як країна з найкращою якістю життя. Всі показники, які беруться до уваги при складанні рейтингу, в цій країні вищі за середні. Наприклад, тривалість життя австралійців в середньому становить 83 роки, в той час, як показник інших країн в середньому 80 років. Майже 85% австралійців вважають себе здоровими, щасливими й задоволеними своїм життям.

Середня заробітна платня австралійця становить майже 27 000 доларів на рік. При тому, що вони працюють на 137 годин на рік менше, ніж жителі інших країн. А чоловіки в середньому щодня приділяють не менше 3 годин часу дітям, сім'ї та домашнім справам.

Тут у всьому панує розмірений темп, люди живуть у своє задоволення. Типовий день австралійця виглядає так: серфінг в океані, сніданок, робота, обід у парку, робота, вечеря і відпочинок із друзями.

Для тих, хто тільки приїхав жити чи навчатися в Австралії такий повільний темп життя видається незвичним, але до нього можна швидко адаптуватися.

Це ідеальна країна для пошуку себе та самовираження, адже свобода та рівність для всіх тут є основою суспільства.

Австралійці довіряють урядові та почуваються у безпеці.

Під час останніх виборів явка громадян була 95% - і це найвищий показник серед усіх країн ОЕСР.

Австралійський паспорт забезпечує безвізовий в'їзд майже до всіх країн світу.

Якість освіти

Система освіти Австралії схожа на подібні в інших розвинутих країнах світу, й переважно базується на британській моделі.

Країна приваблива для іноземних студентів з багатьох причин, основні з яких:

  • висока якість освіти й відповідність державним стандартам
  • можливість працевлаштування ще під час навчання
  • попит на хороших фахівців і ймовірність отримати посвідку на проживання вже через 2 роки офіційної роботи
  • вибір предметів згідно з власними уподобаннями
  • високий рівень життя та безпеки в країні
  • лояльне та рівноправне відношення до іноземних студентів
  • визнання австралійського диплома в усьому світі

Австралійські університети та коледжі щорічно входять у ТОП-100 найкращих у світі. Їхня діяльність контролюється спеціальною державною організацією TESQA, яка перевіряє якість освіти та умови навчання в Австралії.

Для австралійських навчальних закладів характерний поділ навчальної програми на теоретичну й практичну, що допомагає опанувати професію та одразу мати досвід її застосування.

Також студенти австралійських ВНЗ можуть брати участь у міжнародних програмах обміну та навчатися університетах по всьому світу.

Навіть у такій розвинутій країні, як Австралія, зберігається попит на хороших спеціалістів. Особливо це стосується сфери обслуговування, яка щороку стрімко зростає.

Навчання в Австралії - це перспективи для успішного майбутнього. Адже навіть закінчивши бакалаврат, студент може отримати робочу візу на 2 роки, а після цього отримати посвідку на проживання.

Безпека

Жителі та відвідувачі Австралії відмічають високий рівень безпеки, який вони тут відчувають.

Згідно з опитуваннями ОЕСР 63% громадян Австралії відчувають себе в безпеці, гуляючи в нічний час поодинці. Такі дані пов'язані з низьким рівнем злочинності та довірою австралійців до державних та правоохоронних органів.

Поліція тут виконує функції охорони та порятунку в різних ситуаціях - від втрати ключів від будинку до природного лиха. До того ж є різні види поліціянтів, навіть підводні та ветеринарні. Усі австралійці знають номер “000”, зателефонувавши на який можна оперативно отримати допомогу в будь-якій ситуації.

Жителі Австралії не надто переймаються збереженням власності, тому що майже всі речі та нерухомість, як і життя самих людей, тут застраховане. Це пояснює і те, чому багато австралійців не зачиняють будинки на кілька замків і можуть залишати речі біля входу в будинок.

З особливою увагою та турботою суспільство Австралії ставиться до дітей. Тут є багато зон для ігор та відпочинку, індустрія розваг та освіти цілком орієнтована на дитину. У публічних місцях усе продумано для зручності й комфорту мами з малюком.

Жителі Австралії надзвичайно лояльні до іноземців, студентів та туристів. З ними дуже легко знайти спільну мову та отримати допомогу. Це відзначають і українці, які живуть чи навчаються в Австралії.

Клімат і погода

Попри те, що Австралія знаходиться у південній півкулі й усі пори року там протилежні до наших - зима починається в червні, а літо в грудні - кліматичні умови цього континенту дуже комфортні.

Сам материк знаходиться в субтропічному, тропічному й субекваторіальному поясах, тому виражених сезонів немає, їх можна спостерігати лише на острові Тасманія, що на півдні.

На півночі континенту - субекваторіальний клімат, що характеризується зміною двох сезонів - сухого й дощового. Східна та південно-східна частина країни, де розташовані найбільші міста, належить до субтропічного поясу. Взимку найнижчі можливі температури тут - +15, ідуть дощі, влітку зазвичай близько +30, сухо й спекотно. Температура води в середньому +20-22. Тож цілий рік погода тут комфортна й підходить навіть для відпочинку на пляжі та плавання.

Природа

Австралія найменший материк, але гігантська країна із багатим природним різноманіттям.

Зазвичай такий фактор, як природа, рідко береться до уваги, але в Австралії його неможливо ігнорувати. Адже країна має і високі гори із засніженими вершинами, які називають Австралійські Альпи, і широкі пляжі з неземним кольором води, і тропічні ліси, і пустелі, які займають більшу частину території та стали домівкою для різних тварин.

Завдяки своїй віддаленості від решти континентів та відносно пізньому освоєнню, Австралії вдалося зберегти унікальні види рослин і тварин - ендеміки.

Узбережжя Австралії, які омиваються двома океанами, ідеально підходять для серфінгу та дайвінгу. Тепла вода, високі хвилі, розвинута інфраструктура круглий рік підходить для занять водними видами спорту. Серфінг тут настільки популярний, що в деяких школах навіть викладається як урок фізкультури.

Головна природна пам'ятка Австралії - Великий Бар'єрний Риф. Він складається з коралових рифів та простягається вздовж усього східного узбережжя континенту. Це найбільша рифова система світу, що охороняється ЮНЕСКО та приваблює аквалангістів з усього світу.

Тож, обираючи країну для навчання за кордоном, зверніть увагу на Австралію. Тут поєдналися британські традиції класичної вищої освіти, атмосфера свободи й комфорту, майже ідеальні умови життя та реальні перспективи працевлаштування з високим рівнем оплати.

Університети Австралії пропонують різні програми навчання, серед яких є сучасні інноваційні напрямки. Наприклад, Torrens University Australia - один з університетів, що дуже стрімко розвивається та готує бакалаврів і магістрів із бізнесу, освітніх процесів, управління проєктами, громадської охорони здоров'я, спортивного менеджменту, дизайну і цифрових медіа. Також в університеті є можливість здобувати вищий вчений ступінь, займаючись дослідженнями та науковою діяльністю.

Torrens University Australia об'єднує престижні бізнес-школи та коледжі в різних містах Австралії, серед яких: Сідней, Аделаїда, Мельбурн та Брісбен. В них викладають досвідчені експерти та практики, які надають чудові академічні знання та розвивають у студентів практичні навички, що знадобляться їм у майбутньому.

Університет Torrens входить до Laureate International Universities - об'єднання 70 провідних університетів світу. Завдяки цьому студенти Torrens University Australia можуть брати участь у двомовних програмах обміну й подвійного диплома.