Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Англійська з нуля за пару місяців? Це реально, якщо вчитися в родині викладача!

04.09.2019
Англійська з нуля за пару місяців? Це реально, якщо вчитися в родині викладача!. Фото - 4

Кращий спосіб вивчити мову – це поїхати до Великобританії, США або іншої англомовної країни. Які курси сьогодні найпопулярніші і дають 100% результат від занурення в мовне середовище за найкоротший термін?

Навіть за кордоном повноцінне занурення в мовне середовище відбувається далеко не завжди – можуть позначитися труднощі в комунікації, соціальна адаптація або просто внутрішній страх сказати щось не те. Це дуже серйозна психологічна проблема, яка може поставити під сумнів ефективність всього курсу і змусити потім шкодувати про марно витрачені гроші й час. Можна, звичайно, пограти в екстраверта, героїчно змушуючи себе долати недолік комунікабельності, але корінь проблеми все одно прихований не там. Для того щоб успішно вивчити іноземну мову, необхідно повністю обмежити себе від використання рідної! А повноцінно впоратися з цим можна тільки проживаючи в сім'ї викладача.

У чому переваги методу

Вивчення мови в сім'ї викладача – це вид мовних курсів для дітей та для дорослих, який користується великою популярністю серед українців останнім часом. Тисячі дітей і дорослих починають відмінно говорити англійською в найкоротші строки саме завдяки цьому методу. Його переваги очевидні: крім блискавичного подолання комунікаційного страху і мовного бар'єру, заняття йдуть фактично 24 години на добу. Адже на час курсу ви стаєте повноправним членом сім'ї викладача і постійно з ним спілкуєтеся. Вивчення мови триває протягом усього дня: за обіднім столом, під час екскурсій або шопінгу, відпочинку. Полінуватися і прогуляти урок не вийде ніяк. Та й навряд чи така думка прийде комусь в голову, адже від початку до кінця програма «заточується» під клієнта: від загальних організаційних вимог і до захоплюючої культурної програми..

Відгук клиєнта DEC education

Валентина, студентка программи Living Learning English: «Я отримала багато досвіду за ці дні, і щаслива, що поліпшила свою англійську до того рівня, до якого хотіла. Я дуже вдячна Елі Динглі, яка була моїм учителем, а також всій її сім'ї за відмінну атмосферу в домі» Читати весь відгук >>>

Найголовніша перевага навчання на курсах у родині викладача полягає в тому, що вони повністю ВИКЛЮЧАЮТЬ спілкування на вашій рідній мові. На додаток до детально спланованого процесу навчання всі бесіди і культурно-розважальні заходи в позаурочний час будуть теж проходити на мові, що вивчається. Викладач супроводжує свого підопічного всюди і за необхідності виправляє його помилки. Саме цей принцип повного занурення робить навчання настільки ефективним і дозволяє перейнятися культурою іншої країни та використовувати іноземну мову на 100% навіть під час розваг і відпочинку.

Хочете швидко вивчити англійську? Навчання в родині викладача – один з найбільш ефективних методів. Дізнайтеся докладніше про програми на осінь за номером.: (044) 390 76 24 або залиште онлайн запит

онлайн запит

Як проходить навчання

Англійська з нуля за пару місяців? Це реально, якщо вчитися в родині викладача!. Фото - 5Home Language International (HLI), Regent Home Tuition (RHT) і Living Learning English (LLE) пропонують на вибір заняття різного ступеня інтенсивності (від 15 до 30 годин на тиждень), а загальну тривалість програми клієнт визначає сам.

Заняття, як правило, проходять у форматі 1 на 1. Втім, для дітей іноді корисно обрати форму занять «2 + 1», коли з вашою дитиною буде вчитися і проживати дитина того ж віку, але з іншої країни.

Програма однаково добре підходить як дітям, так і дорослим. При цьому учням старшої вікової категорії не доведеться страждати через те, що вони виявилися у великій, різновіковій або неоднорідній за рівнем знань навчальній групі, оскільки все навчання суто індивідуальне. Це дуже важливо, наприклад, для бізнесменів, які зі зрозумілих причин не можуть займатися в мовних групах нарівні з усіма. В умовах тотальної нестачі часу, коли робота не чекає, а знання іноземною необхідні як повітря, супер-інтенсивні 3–5-денні курси стануть оптимальним варіантом.

Повна відповідність вашим запитам

Англійська з нуля за пару місяців? Це реально, якщо вчитися в родині викладача!. Фото - 6Говорячи про навчання в сім'ї викладача, окремо варто згадати про повну адаптацію під вимоги клієнта. Згадані вище організації давно працюють на ринку освітніх послуг і прекрасно знають, як важливо буває догодити примхам замовника. Тому останній вільний змінювати абсолютно все – від місця проживання до конкретних його умов. Ви можете обрати велике місто, наприклад, Лондон, або живописне село далеко від міського шуму. Хочете жити в родині, де є маленькі діти і тварини чи навпаки? Вам подобається здоровий спосіб життя, заняття спортом і прогулянки на свіжому повітрі? Без проблем! Ви можете підібрати сім'ю, яка буде максимально підходити за інтересами вам чи вашій дитині. На основі ваших уподобань буде будуватися і насичена культурно-розважальна програма, яка нікого не змусить нудьгувати.

Всі вчителі, в родині яких вам доведеться жити і навчатися, – це професійні сертифіковані і досвідчені викладачі, які працюють у школах, університетах, мовних центрах.

Крім популярного стандартного курсу навчання, LLE, RHT і HLI пропонують вивчення мови з певними потребами. Наприклад, ділова англійська, розмовна, академічний, підготовка до мовних тестів або вступу до вишів і так далі. Крім того, курси пропонують варіанти уроків з урахуванням ваших хобі та захоплень. Наприклад, є типи програм:

  • англійська + британське життя і традиції
  • англійська + пам'ятки
  • англійська + кулінарія
  • англійська + мистецтво і дизайн
  • англійська + поезія і література
  • англійська + ароматерапія
  • англійська + історія...

… і багато інших!

Хочете швидко вивчити англійську? Навчання в родині викладача – один з найбільш ефективних методів. Дізнайтеся докладніше про програми на осінь за номером.: (044) 390 76 24 або залиште онлайн запит

онлайн запит