Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Bucksmore Education: літні канікули з прицілом на майбутню професію

15.11.2018
Bucksmore Education: літні канікули з прицілом на майбутню професію. Фото - 4

Багато батьків щоліта стурбовані тим, як максимально ефективно організувати дитині канікули, при цьому не позбавити її відпочинку. І це зрозуміло, адже сучасні діти дуже перевантажені протягом року. Саме тому унікальні літні програми міжнародної освітньої компанії Bucksmore Education спрямовані як на навчання, так і на відпочинок.

Унікальні літні програми

Bucksmore Education – підрозділ Oxford International Education Group, одного з найбільших міжнародних освітніх провайдерів, лідера в сфері організації короткострокових навчальних і довгострокових академічних програм, а також програм з підготовки і вступу до університетів і коледжів Великобританії, Канади і США. Bucksmore Education має акредитацію Британської Ради, а тому вже більше 35 років пропонує гарантовано якісні програми англійською мовою в Великобританії для іноземних студентів (від 10 до 18 років). Щоліта провайдер готує унікальні канікулярні програми для своїх юних студентів на базі найбільш рейтингових вишів Великобританії, таких, як Оксфордський і Кембриджський університети, King 's College, d'Overbroeck's Oxford, Tonbridge School та ін. Всі програми Bucksmore Education орієнтовані на професію. Це дозволяє дитині максимально тісно познайомитися з майбутньою спеціальністю. А для тих, хто ще не визначився з професією, – спробувати щось нове.

Цікавитесь освітніми програмами для дитини? Дізнайтеся докладніше про кращих школах і центрах!

Детальніше

Bucksmore Education: літні канікули з прицілом на майбутню професію. Фото - 5

Ну а як же відпочинок?

Незважаючи на інтенсивність навчання, вся інформація засвоюється тут дуже легко. Цьому сприяє професіоналізм викладачів, маленькі групи (6-10 чоловік) та індивідуальний підхід до кожного студента. А щоб розбавити навчальний процес, діти беруть участь в масі позакласних заходів. Це захоплюючі ігри, конкурси та інші активності в колективі юних студентів з усього світу. Адже в Bucksmore Education домінує атмосфера національного міксу, чим тут дуже пишаються.

І який же відпочинок без спорту! Доджбол, крикет, фехтування, стрільба з лука, верхова їзда – традиційні й суто англійські спортивні заняття проходять під наглядом досвідчених інструкторів-педагогів, що дає можливість розкрити спортивний потенціал дитини. Щотижня організовуються виїзні екскурсії до визначних пам'яток країни, а також короткі виїзди на півдня до міст, розташованих поруч. Тож літо з Bucksmore Education – це можливість провести свій відпочинок з користю в оточенні однолітків з усього світу, і побачити найцікавіші міста в світі.

Якісно для іноземних студентів

Bucksmore Education: літні канікули з прицілом на майбутню професію. Фото - 6

Програма: Young professionals

Школа: d'Overbroeck's Oxford

Young professionals («Юні професіонали») – програма для студентів 13-16 років, яка вразить розмаїттям напрямків: медіа та комунікації, бізнес і фінанси, введення в медицину, інженерія, виконавське мистецтво й ін. Результатом навчання є підготовка власного проекту: для тих , хто займається творчістю, – написання сценарію, постановка мюзиклу, виступ на сцені; для юних інженерів – конструювання та проектування двигунів; для медиків – дослідження епідемій; для фінансистів і маркетологів – бізнес-проект. D'Overbroeck's Oxford розташований в Оксфорді. Де, як не тут, можна максимально пройнятися атмосферою студентського життя.

Bucksmore Education: літні канікули з прицілом на майбутню професію. Фото - 7

Програма: Young Leaders

Школа: Tonbridge School

Young Leaders («Юні лідери») – програма виховання лідерів, одна з найпопулярніших програм Bucksmore для студентів 13-16 років. Програмою передбачена щотижнева підготовка студентами окремого тематичного проекту. Серед основних тем – право, політика, журналістика, інновації в бізнесі, ООН, маркетинг. Також студенти беруть участь в майстер-класах, розроблених для розвитку навичок ораторського мистецтва та ведення переговорів. Школа Tornbridge входить до елітної «Групи Ітон», є членом Асоціації незалежних коледжів. Тут прекрасна матеріальна база і створені всі умови для виховання майбутніх лідерів.

Bucksmore Education: літні канікули з прицілом на майбутню професію. Фото - 8

Програма: Bucksmore London

Школа: King's College London

King's College London – це унікальна можливість для студентів з усього світу вчитися в одному з найбільш рейтингових вишів Великобританії. Адже Королівський коледж Лондона вважається третім найстарішим університетом в Англії (після Оксфорда та Кембриджа). Програма Bucksmore London – це курс академічної англійської мови, проекти і уроки, присвячені Лондону, зокрема, культурному життю, історичним пам'яткам тощо. І що важливо – це занурення не тільки в мовне, але і в культурне середовище столиці, адже студенти відвідують відомі й не дуже відомі, але не менш захоплюючі культурні та історичні місця Лондона.

Цікавитесь освітніми програмами для дитини? Дізнайтеся докладніше про кращих школах і центрах!

Детальніше