Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

CEG: ONCAMPUS. Готуємося до вищої освіти по-англійськи

27.02.2018
CEG: ONCAMPUS. Готуємося до вищої освіти по-англійськи. Фото - 4

Навчальні програми Cambridge Education Group (Великобританія) по праву вважаються одними з найбільш затребуваних не тільки в Об'єднаному Королівстві, але і у всьому світі. Завдяки сильній підготовці, студенти CEG досягають високих результатів і вступають до престижних університетів як у Великобританії, так і в інших країнах.

Ось кілька красномовних фактів, які говорять самі за себе:

 • є можливість навчатися на першій програмі підготовки до вступу в London School of Economics;
 • після програми International Foundation Programme 100% студентів вступають в топ-50 університетів Британії, після Undergraduate Foundation Programme – 72%;
 • кращі результати здачі A* – A level: 57% досягають цього рівня (середній показник по Великобританії – 26%);
 • 80% випускників магістерських програм вступають до топ-50 університетів країни;
 • всі студенти є членами University of London Group з першого дня, що дає їм доступ до всієї інфраструктури;
 • для топ-абітурієнтів доступна стипендія до £1000;
 • кампуси розташовані в Центральному Лондоні (Zone 1).

Що ж таке CEG

CEG  – це міжнародна мережа коледжів та навчальних центрів, що надає широкий вибір навчальних програм: від короткострокових мовних курсів до тривалих програм підготовки до вступу в університети. Партнерство між рейтинговими вищими навчальними закладами світу та CEG носить назву ONCAMPUS. Місія, з якою створені програми CEG: ONCAMPUS – навчання іноземних студентів, які не відповідають умовам прямого вступу до обраного ними університету. Тобто, якщо студент бажає вступити, наприклад, в Queen Mary, University of London, але йому не вистачає знань з академічних предметів або необхідно підтягнути англійську, він може подаватися на програму ONCAMPUS в цьому виші, і пройти підготовку до вступу саме в цей заклад. З 2008 року програми ONCAMPUS допомогли досягти успіху більше, ніж 4000 студентів по всьому світу.

CEG: ONCAMPUS – гарантований спосіб вступити до університету вашої мрії! Підберіть для себе кращу програму

Детальніше

CEG: ONCAMPUS. Готуємося до вищої освіти по-англійськи. Фото - 5

Кампуси CEG: ONCAMPUS розташовані по всьому світу: Великобританія(Лондон, Ковентрі, Сандерленд, Кінгстон-апон-Холл), континентальна Європа (Лунд, Амстердам), США (Бостон, Моррісвілль, Техас, Монтерей Бей). Особливу увагу слід приділити кампусам у Великобританії. По-перше, тому, що розташовуються вони на базі кращих університетів країни: Royal Holloway, Queen Mary, Birkbeck, University of Sunderland, Coventry University, London South Bank University. По-друге, британські програми ONCAMPUS – вузькопрофільні, що допомагає студентам чітко позначити свої пріоритети.

Що стосується програм, вибір досить великий. Наприклад, ONCAMPUS London пропонує навчання за такими спеціальностями, як бізнес, економіка, фінанси і менеджмент, гуманітарні та соціальні науки, фізика та інженерія, біологія і біохімія, молекулярна біологія. Медицину можна вивчати в ONCAMPUS UCLan (Ланкашир), арт, дизайн і медіа – ONCAMPUS Coventry. Але цей список можна продовжувати і продовжувати – всього в британському ONCAMPUS близько 200 програм.

Відгук клієнта DEC education

Дарина, студентка програми CEG: ONCAMPUS University of Amsterdam: « Головний плюс для мене в тому, що тобі дається всього кілька предметів, які конкретно потрібні для твоєї спеціальності, які ти вивчаєш максимально детально. Годі й розсіювати увагу на те, що тебе не цікавить, як, наприклад, в наших школах» Читати весь відгук >>>

Програми CEG: ONCAMPUS London

Undergraduate Foundation Programme (UFP)

CEG: ONCAMPUS. Готуємося до вищої освіти по-англійськи. Фото - 6

Програма розроблена для іноземних студентів з завершеною повною загальною середньою освітою щоб допомогти підготуватися і вступити в один з кращих університетів Великобританії. Всі студенти, які успішно проходять UFP, гарантовано потрапляють до бажаного вишу.

Програма розрахована на академічний рік (9 місяців), який розділений на 3 семестри від 7 до 8 тижнів кожен і 1 тиждень підготовки до іспитів. На аудиторне навчання відводиться 25 годин на тиждень. Під час навчання проводяться проміжні оцінювання і фінальне оцінювання з тим, щоб зрозуміти, який прогрес у студента, і допомогти йому успішно пройти програму. Навчання включає три академічних дисципліни і англійську мову, яку студенти вивчають під час обраних трьох дисциплін і як окремий четвертий предмет. Студент може обирати між чотирма академічними напрямками виходячи зі своїх побажань щодо майбутнього вишу і професії. Це можуть бути предмети з наступних сфер:

 • Business, economics, finance and management
 • Humanities and social sciences
 • Engineering and physical sciences
 • Medical and life sciences

International Foundation Programme (IFP)

Програма, навчальні матеріали та оцінка результатів розроблені University of London. Курс теж складається з чотирьох академічних предметів, підготовки до IELTS і курсу розвитку навичок для навчання у виші. Серед академічних предметів є один обов'язковий – Mathematics and statistics. Решта 3 можна обирати зі списку:

 • Economics
 • International relations
 • Politics
 • Social psychology
 • Sociology
 • Pure mathematics

International Year One (IY1)

CEG: ONCAMPUS. Готуємося до вищої освіти по-англійськи. Фото - 7

Програма розроблена для студентів, у яких рівень оцінок або/та англійської мови недостатній, щоб вступити до університету на бакалаврську програму, але їх профайл краще, ніж у студентів, які йдуть на Undergraduate Foundation Programme. По завершенню IY1 студент проходить відразу на другий рік навчання в університет. Залежно від рівня підготовки студенту пропонують програму з 3 або 4 семестрів, які складаються з 7-8 навчальних тижнів, одного тижня підготовки до іспитів і екзаменаційного тижня. На аудиторне навчання відводиться 28 годин на тиждень. Програма складається з 9 основних модулів – англійської мови та 8 предметів:

 • Business Environment
 • Managing Financial Resources and Decisions
 • Organisations and Behaviour
 • Marketing Principles
 • Business Decision Making
 • Financial Accounting and Reporting
 • Business Skills for Proposals and Pitches
 • Study and Communication Skills for Business

Master‘s Foundation Programme (MFP)

Програма підготовки до магістратури, яка може складатися з 2 або 3 семестрів. Курс на 2 семестри складається з двох обов'язкових предметів, за якими студент робить дослідний проект, курсу особистого і професійного розвитку, англійської мови плюс одного предмета, який потрібен для навчання на магістерській програмі в університеті. Курс на 3 семестри передбачає два предмета, потрібних для навчання на магістратурі.

Навчання на програмах CEG: ONCAMPUS – гарантований прогрес в рівні мовної підготовки та рівні ваших академічних знань, який необхідний для вступу в кращі університети світу.

Цікавить навчання на одній з програм CEG: ONCAMPUS? Дізнайтеся всю необхідну інформацію тут

Детальніше