Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Collège Champittet – одна з кращих шкіл Швейцарії з бездоганною репутацією

24.09.2018
Collège Champittet – одна з кращих шкіл Швейцарії з бездоганною репутацією. Фото - 4

Престижна школа Collège Champittet розташувалася в Лозанні, мальовничому швейцарському місті на березі Женевського озера. Вже понад 110 років тут приймають учнів з усіх куточків світу, надаючи відмінні програми академічної підготовки. Collège Champittet – це досвідчені вчителі, велика навчальна програма, а головне – всебічний розвиток дітей в довірчій атмосфері любові і турботи.

Ексклюзивні програми

Collège Champittet пропонує на вибір програму Міжнародного Бакалавріату, яка викладається повністю англійською мовою, Швейцарську двомовну програму середньої освіти, яка викладається англійською і французькою мовами, а також програму Французького Бакалавріату, яка викладається французькою мовою. Дипломи цих трьох програм мають міжнародну акредитацію і дозволяють вступати до кращих університетів Швейцарії та інших країн.

Цікавитесь середньою освітою в Швейцарії? Дізнайтеся більше про престижних школах і навчальних програмах для своєї дитини

Детальніше

Collège Champittet – одна з кращих шкіл Швейцарії з бездоганною репутацією. Фото - 5

Для тих, хто хоче вивчити французьку, доступна програма FLE (French as a Foreign Language). Це інтенсивні заняття протягом усього навчального року з лексики і граматики в поєднанні з академічними предметами.

Школа входить до освітньої групи компанії Nord Anglia Education, яка поєднує під своїм крилом 43 навчальних заклади. Це дає свої привілеї. Наприклад, унікальна програма занять з музики, розроблена знаменитою Джульярдською школою в Нью-Йорку, або так званий «Тиждень науки» у співпраці з Массачусетським технологічним інститутом (Massachusetts Institute of Technology, MIT), а також участь в спеціальних гуманітарних проектах в Камбоджі, Мадагаскарі, Таїланді або Танзанії.

Школа–пансіон

Collège Champittet – одна з кращих шкіл Швейцарії з бездоганною репутацією. Фото - 6

Collège Champittet – це ще і повноцінна бордінговая школа-пансіон, в якій навчаються і проживають близько 80 студентів з різних країн. Це свого роду закрите ком'юніті всередині самого коледжу з насиченою програмою навчання і дозвілля. Щоденний розклад включає в себе час на навчання, самопідготовку і заняття спортом. Вихідні дні присвячуються подорожам, освітнім поїздкам та екскурсіям. Наприклад, навесні це можуть бути візити до столиць європейських держав, а під час осінніх канікул, через пару тижнів після початку нового навчального року, учні пансіонної форми навчання відвідують країни далекого зарубіжжя (Балі, В'єтнам, Південна Африка). Така поїздка традиційно служить приводом для кращого знайомства один з одним і допомагає їм сформувати міцні і дружні відносини в групі.

Літній табір «Я – лідер!»

Collège Champittet – одна з кращих шкіл Швейцарії з бездоганною репутацією. Фото - 7

Під час літніх канікул в коледжі починає роботу літній табір. Його програма націлена на розвиток лідерських якостей дитини. З одного боку, це прекрасна можливість відпочити в Швейцарії, насолодитися її природою і спокійним ритмом життя, а з іншого – активно включитися в проектну роботу, прослухати практичні семінари в легкій інтерактивній формі і стати справжнім командним гравцем і лідером по життю. Діти вчаться ставити завдання, знаходити рішення і вихід зі складних ситуацій, взаємодіяти між собою, обмінюватися досвідом і ефективно планувати свій час. Такий тімбілдінг на свіжому повітрі здорово зближує і надихає дітей на нові звершення.


Про те, як це – вчиться в Швейцарії, однією з найбільш процвітаючих країн Європи, розповідає Валерія. Дівчина закінчила курси в Швейцарії і тепер націлена на вищу освіту в одному з найпрестижніших вузів країни

Цікавитесь середньою освітою в Швейцарії? Дізнайтеся більше про престижних школах і навчальних програмах для своєї дитини

Детальніше