Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Disegna il futuro, або пара слів про дизайн в Італії

20.07.2018
Disegna il futuro, або пара слів про дизайн в Італії. Фото - 4

Італія – це найвідоміші модні будинки й елітні дизайнери. У жодній іншій країні світу вас не навчать майстерності дизайну краще, ніж тут. Шлях від простого студента до іменитого дизайнера пропонують пройти навчальні заклади світового класу, в яких створені всі умови для повноцінного навчання та практики. Що необхідно від вас? Працьовитість, старанність і вміння домагатися поставленої мети.

Оскар Уайльд якось сказав, що мода – це форма неподобства, настільки нестерпного, що ми змушені змінювати її кожні півроку. У сучасному світі зовнішність вже давно стала набагато важливіше суті, але якщо не вдаватися у філософію, саме естетична привабливість змушує нас називати ту чи іншу річ красивою. При цьому мода – це не обов'язково тільки одяг або прикраси. Мода – це погляди, звички і вже тим більше робоче наповнення повсякденності – словом, все те, що змушує людину вірити: те, що він робить, – важливо і серйозно. Отже, де ж можна навчитися мистецтву моди?

Цікавитесь освітою в Італії? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше

Istituto Marangoni

Disegna il futuro, або пара слів про дизайн в Італії. Фото - 5

Саме ім'я цього навчального закладу давно стало синонімом таланту, слави і успіху. Випускники університету – це відомі кожному модельєри і дизайнери, роботи яких складають золотий фонд світової моди і дизайну: Доменіко Дольче, Франко Москіно, Стефано Герьера, Мауріціо Пекораро і багато інших.

Девіз цього навчального закладу, який ось уже 75 років готує фахівців в області високої моди, – «Вдихни життя в моду!» (Launch a life in fashion). Він відображає динамізм, настільки властивий Istituto Marangoni. Заснований в 1935 році, вищ підготував понад 30 тис. кутюр'є, байєрів та інших професіоналів, які вільно розбираються в тонкощах і примхах моди. Інститут не стоїть на місці, відкриваючи нові курси і нові школи.

Disegna il futuro, або пара слів про дизайн в Італії. Фото - 6

Зараз філії інституту відкриті по всьому світу. Найбільші з них знаходяться в Лондоні, Мілані, Флоренції, Парижі.

Диплом цього вишу надзвичайно високо котується як серед студентів, так і серед працівників індустрії. Викладачі інституту – це перші особи високої моди, які ділять свій час між професійною роботою і читанням лекцій студентам. Як правило, конкурс в інституті дуже високий, але якщо вам пощастило вступити – за своє майбутнє можна не хвилюватися.

Студентам пропонується чотири типи програм: трирічні базові, магістерські, річні курси підвищення кваліфікації і літні курси.

Istituto Europeo di Design

Disegna il futuro, або пара слів про дизайн в Італії. Фото - 7

Уже понад сорок років Європейський інститут дизайну (Instituto Europeo di Design) навчає своїх студентів різних видів і аспектів цього творчого процесу. Заснований у 1966 році, сьогодні його відділення розташовані у всіх великих містах світу. У самій Італії філії інституту знаходяться в Римі, Мілані й Турині. Основи дизайну викладаються в рівному обсязі в усіх відділеннях, але кожне місто спеціалізується на чомусь одному. Так, в Мілані й Турині вас навчать техніці промислового дизайну і оформлення інтер'єрів, а для того, щоб вивчати містобудівне проектування, потрібно їхати в Рим. За своєю структурою інститут складається з чотирьох підрозділів – моди (IED Moda Lab), дизайну (IED Design), візуального мистецтва (IED Arti Visive) і комунікацій (IED Communicazione).

Керівники інституту називають його «лабораторією креативності, культури та інновацій». Тут пропонується гнучкий підхід до навчання, який ґрунтується не тільки на знаннях, а й на вмінні застосувати їх на практиці. Завдяки тісній співпраці з різними дизайнерськими фірмами і виробничими компаніями, Istituto Europeo di Design організовує своїм студентам проходження практики, що дає їм можливість реалізувати свої ідеї на робочому місці. 87% випускників інституту знаходять роботу за фахом вже через півроку після його закінчення.

Відгук клієнта DEC education

Жанна Сапоренко, студентка Instituto Europeo di Design: « Мій курс був присвячений комунікацій в моді – Styling & PR – і тривав рік. За цей час я зустріла безліч цікавих людей, починаючи моїми одногрупниками – діючими блогерами, фотографами, стилістами з усього світу, закінчуючи нашими викладачами-професіоналами, співробітниками знаменитих агентств і брендів» Читати весь відгук >>>

З часу свого заснування інститут випустив 50 тис. фахівців. Ряди студентів щорічно поповнюють тисячі іноземців. IED щороку розширює вибір курсів, які викладаються англійською мовою.

Європейський інститут дизайну пропонує трирічні дипломні програми, річні магістерські і короткі літні курси з різних напрямків сучасного дизайну.

Nuova Accademia di Belle Arti Milano

Disegna il futuro, або пара слів про дизайн в Італії. Фото - 8

Цей навчальний заклад стане підходящим вибором для тих, хто хоче здобути першокласну освіту в сфері промислового дизайну. Втім, одним лише промисловим дизайном список програм не обмежується. Тут можна вивчати графіку, медіа-дизайн, дизайн модного одягу та текстилю, проектування театральних декорацій і візуальний дизайн. Однак, на відміну від описаних вище вишів, викладання в NABA практично повністю ведеться італійською мовою (за винятком деяких курсів).

За більш ніж 30 років своєї діяльності NABA накопичила солідний досвід роботи. Викладачі школи – це імениті художники і дизайнери, які мають свої студії в Мілані. Таке поєднання теорії та досвіду дозволяє академії готувати справжніх майстрів своєї справи.

В академії пропонуються трирічні бакалаврські та дворічні магістерські програми в різних областях дизайну і технологій, а також підготовчі програми і мовні курси.

Domus Academy

Disegna il futuro, або пара слів про дизайн в Італії. Фото - 9

Якщо у вас вже є університетський ступінь по дизайну, але вам необхідно підвищити кваліфікацію, міланська Domus Academy підійде для цього якнайкраще. У 80–х роках вона презентувала себе як першу в світі академію післядипломної освіти в сфері дизайну. З тих пір популярність і авторитет цього навчального закладу зросли в кілька разів, а неперевершена якість освітніх послуг була підтверджена міжнародними сертифікатами і нагородами. Так, в 1994 р. Domus Academy була удостоєна найбільш престижної європейської премії в сфері індустріального дизайну «Compasso d'Oro», а в 2009 р журнал Business Week включив її до списку 30 кращих шкіл дизайну в світі.

Фахівцям академія пропонує 9 магістерських програм, а також преміум-програму навчання «Проектування послуг». Тривалість усіх програм – 1 рік. Позитивним фактором також є те, що для навчання тут не потрібно знати італійську: всі курси читаються англійською мовою або з синхронним перекладом на англійську. Крім цього, Domus Academy пропонує широкий вибір короткострокових програм, серед яких: літні курси, курси для компаній і керівних працівників, підготовчі мовні курси для іноземних студентів.

Polimoda

Disegna il futuro, або пара слів про дизайн в Італії. Фото - 10

Це міжнародний інститут моди, дизайну і маркетингу у Флоренції. Тут є програми в сфері дизайну одягу, взуття та аксесуарів, арт-комунікацій, журналістики, маркетингу та бізнесу в моді. Polimoda заснований в 1986 році як Міжнародний політехнічний інститут моди (Politecnico Internazionale della Moda). Сьогодні близько 90% його випускників працюють в модних будинках зі світовими іменами, а близько 40% всіх студентів вишу – іноземці. Polimoda відомий у всьому світі своїм незалежним нестандартним підходом до бізнесу і дизайну. Напрямок Бізнес у моді (Business of Fashion) в цьому виші визнано найкращим серед італійських навчальних закладів і входить до топ–10 в світовому рейтингу.

Студенти навчаються на двох локаціях – Villa Favard і Design Lab. Villa Favard – це старовинна вілла 1858 року побудови. На першому поверсі вілли розташована The Polimoda Library – перша фешн-бібліотека в Європі, яка включає близько 22 000 книг про індустрію моди і фотографії та 400 колекцій архівів модних журналів. Design Lab – справжня лабораторія моди, де є найновіше оснащення для виготовлення одягу, взуття та аксесуарів. Знаходиться лабораторія в серці Флоренції в кварталі, відомому як центр шкіряних виробів і пошиття одягу.

Цікавитесь освітою в Італії? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше