Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Дневник групповой поездки в Churchill House, Royal Russell School (Великобритания), 9 - 30 июля

17.07.2017
Дневник групповой поездки в Churchill House, Royal Russell School (Великобритания), 9 - 30 июля. Фото - 4

Всем привет! В этом году по традиции DEC отправился в Англию. Эта страна настолько прекрасна и разнообразна, что мы приезжаем сюда вновь и вновь. На этот раз группа детей из Украины отправилась в старинный Royal Russell School. Здесь удивляет все: живописная природа, помпезная архитектура и атмосфера настоящей сказки. Руководитель группы, Анжела Розит- Пампурак ведет дневники групповой поездки. Мы имеем уникальную возможность путешествовать по Англии вместе с ними. Let’s go!

9 липня

Доброго ранку!

Як усе починалося? Збори в аеропорту пройшли швидко і організовано. У нас довго й ретельно перевіряли всі документи й політ трішечки затримався, проте, прилетіли ми майже вчасно.

В літаку всі мали чим займатися: хтось слухав музику, хтось спав, хтось читав, а дівчатка встигли навіть в УНО пограти. Та головне, що ми всі познайомилися і з літака вийшли однією об’єднаною групою.

Англія зустріла нас теплим сонечком і ніжно-блакитним небом. Хто сказав, що це країна туманів і дощів? 40 хвилин автобусом і ми із захватом роздивляємося будівлі школи. Сказати, що вони заворожують, це певно, не сказати нічого… Відчуття наче ти потрапив до якоїсь книжкової історії.

Трішки клопотів нам завдало поселення, проте, завдяки привітному персоналу школи, ми все вирішили і розмістилися кожен в своїй кімнаті (якраз був привід познайомитися зі всіма представниками школи).

Ми живемо в трьох окремих блоках: дівчатка в Queens, хлопчики в Cambridge & Oxford. Кожен з блоків має свою історію і родзинку. Наприклад, у Cambridge надзвичайно красиві різьблені дерев’яні сходи.

Після того як ми розпакували речі та ознайомилися з правилами школи, ми пішли вечеряти і  опинилися майже у Hogwarts dining hall! Думаю, дітки вже поділилися з вами своїми враженнями))

 

Вечірні activities пройшли дуже швидко і ми побігли відпочивати.

Всім добраніч!

 

10 липня

День почався досить рано. Я чомусь думала, що сніданок на 8 ранку буде випробуванням для наших діток, особливо хлопців, проте, отримавши о 7:00 повідомлення від Іллі: «Вже виходити на сніданок?))», зрозуміла, що дуже сильно помилилася.

 

Сьогодні дуже відповідальний день, адже після уроків ми всі пішли на тестування. Він був дуже гарно організований: найперше діток запросили в надзвичайно атмосферний Assembly Hall. Їх познайомили зі всіма викладачами та персоналом школи, далі розділили на 8 груп та забрали на тести. Сам тест складався з трьох частин, тому кожен проявив себе по-максимуму. Завтра знатимемо хто в яку групу потрапив. До речі, можна передбачити, що навчання в групах буде цікавим, адже крім нас тут багато дітей різних національностей (італійці, мексиканці, французи, китайці, словенці). А для того, щоб тестування не викликало в дітей негативних асоціацій, воно закінчилося невеличкою екскурсією  територією школи. На жаль, ніякі фото не можуть повноцінно зобразити атмосферність цього закладу, кожен камінчик якого неначе пронизаний мудрістю...

Після обіду ми традиційно ходимо на майстер-класи, які проводять викладачі та activity leaders. До речі, наші дівчата вже запам’ятали імена ледь не усіх і активно мені підказують, а наші Анічки, Сонічка та Вероніка навіть в басейн встигли записатися та сходити туди.

День закінчився запальною дискотекою. Розкажу вам по секрету, готувалися всі, навіть наші gentlemen одягли сорочки, щоправда, зірочками танців стали дівчатка. Лілічка, Анічка, Софійка та Женічка задавали темп усім присутнім й стали окрасою танцювального залу. Хлопці, в той час, встигли і фрізбі попрактикувати. Вчора, до речі, ми майже всією командою грали фрізбі і Сергійко показав мені професійний майстер-клас.

Трішки втомлені та щасливі пішли спатки.

 

11 липня

Почався з сонно-дощового ранку))

Напевно, це звучатиме трішечки дивно, проте, всі зраділи дощу. Як сказали наші дівчатка: « З Лондоном потрібно знайомитися в лондонську погоду», і тут не посперечаєшся.

 

Сьогодні вперше були на уроках. Вражень дуууужеее багато, цілого дня не вистачило, щоб поділитися. Наприклад, наші Анічка Новікова, Веронічка і Сонічка в групі з італійськими студентами, тому тепер наші дітки мають багато італійських друзів. А Іллюша потоваришував з китайськими хлопчиками, з якими живе в кімнаті, і вже навіть встиг отримати в подарунок китайські сувеніри.

 

Отож, уроки - це, як виявилося, цікаво! За словами Лілі і Жені: «От якби так завжди було у школі...». Тому дуже сподіваюсь, що за ці три тижні нетрадиційні, наповнені позитивом заняття англійської зможуть пробудити в наших дітках ще більше бажання знати цю мову. Також, наступного тижня буду проситися до них на уроки. Зізнаюся чесно, дуже цікаво))

 

Проте, насичена частинка дня розпочалася пообіді. Ми вперше поЇхали в Лондон. Три види громадського транспорту навчили нас триматися дружно й організовано. А краса давнього міста нікого не залишила байдужою... Трішки засмутилися, тому що частинка Big Ben загорожена на реконструкцію, проте ніяка реконструкція не могла завадити нашим дівчаткам зробити мільйон гарних фото))

 

Намилувавшись архітектурою, попрямували в Saint James Park. Краса природи, яка змушує зупинитися і почати насолоджуватися... Затишок... Навіть наші найменші хлопчики замилувалися, а як інакше, коли в парку білочок можна годувати прямо з рук.  На щастя  у нашої Софійки було печиво.

До речі, на екскурсію їздили з групою мексиканців і хоча ще не зовсім познайомилися, спільне фото, на згадку, захотілося мати всім.

А закінченням екскурсії стала поїздка на ... червоненькому класичному double-deck bus!

Насолодившись Лондоном, погравши в fun quiz game, де команда наших дівчаток здобула перемогу, пішли відпочивати, адже сьогодні у нас знову екскурсія.

12 липня

Вечір. Наші студенти на майстер-класах, а я можу поділитися з вами враженнями про сьогоднішній день.

Уроки промайнули дуже швидко, адже сьогодні ми всією нашою школою їздили у подорож до магічного "міста-собору" Canterbury!

Захоплення, подив, мурашки по шкірі - це відчуття кожного, коли заходиш у величний собор. Усі автоматично починають розмовляти пошепки, сповільнюватися і оглядатися довкола... Краса та велич собору заворожує усіх, навіть зовсім нерелігійних людей. Час екскурсії пролетів непомітно і було навіть трішечки дивно повертатися у реальність...

А у реальності навколо собору ми побачили багато випускників університетів:  у випускних формах, посміхаються, фотографуються та підкидають шапочки-конфедератки. Всі надихнулися... Лілічка навіть замріялась уже за власний випуск))

Годинка на шопінг... Ви не повірите як багато всього цікавого можна знайти і купити за годинку, а наші дівчата знають!

Після повернення додому - спортивні майстер-класи та ігри. Наш старший Сергійко та Ілля з італійцями грали в футбол, молодший Сергійко з хлопчиками з Молдови та Китаю - фрізбі, Сашко та Софійка - в теніс, а решта дівчаток, традиційно, в бадмінтон.

День промайнув швидко. До пізнього вечора всі дивувалися красі містечка Canterbury... Уявляю, що буде після відвідин Cambridge & Oxford, але це вже буде трішечки пізніше))

13 липня

Четвер у нас пройшов гарно і спокійно, за розкладом.

Зранку заняття. До речі, чули б ви під яку музику виходять викладачі щоб забрати діток на уроки, обіцяю наступного тижня відео - це справляє враження та заряджає позитивом перед навчанням!

Після уроків, традиційні майстер-класи та спілкування з іншими дітками. Я так пишаюся нашою групою, адже всі-всі, навіть наші наймолодші, уже вільно підходять до будь-кого з діток та запитують: "Can I play with you?"))

А ще від усіх викладачів я отримала дуже позитивні фідбеки про наших студентів: старанні, мають гарний рівень та власну думку, яку не бояться висловлювати. Пишаюся ними! Наступного тижня Director of Studies, Stuart обіцяв дозволити мені відвідати декілька занять, чекаю з нетерпінням!

День у нас закінчився перевіркою пожежної безпеки. Це було вперше і тому трішки стресово, проте, рівень безпеки та порядку у цій школі на справді вражає! Тут завжди є хтось з викладачів чи activity leaders, хто слідкує за нашою безпекою.

Засинаємо спокійно)).

14 липня

День почався з приємностей.

Оскільки ми супер організовані і яскраві, зранку у подарунок від школи ми отримали квиточки до найближчого містечка Croydon (15-20 хв трамваєм). Одразу після уроків й обіду попрямували на пошуки пригод!

Всі, особливо дівчатка, дуже чекали на можливість походити вулицями нового міста та завітати в усі крамнички))

Проте, я вирішила, що просто поїхати на шопінг - це занадто просто, а занадто просто - це не про нас. Тому... перед виїздом з території, ми об’єдналися в групи і отримали 15 завдань для instagram challenge. Найцікавішим було те, що хлопці, спершу не виявили великого бажання брати участь, та згодом виконали всі завдання і перемогли!

Зізнаюся вам чесно, трішки хвилювалась їхати з ними сама в нове місто, проте, як виявилося, дуже даремно. Наші дітки не перестають мене дивувати! Всі прийшли вчасно, поводилися супер організовано та допомагали і мені, і один одному.

Попереду у нас ще дуже багато пригод, а те, що ми одна команда, робить усі пригоди та поїздки ще яскравішими!

День закінчився movie night з попкорном та тихенькими розмовами...

15 липня

Неймовірна подорож до Cambridge!

Навіть мінлива погода не наважилась зіпсувати нам враження від цього старовинного міста.

Ми в і переносному, і в прямому сенсі доторкнулися до історії Великобританії та занурилися у неймовірну атмосферу цього старовинного міста!

Недовга прогулянка заплутаними, але милими вуличками, де наші дівчтка намагалися сфотографувати ледь не кожен камінчик привела нас до супер популярного заняття - punting.

Знаєте що це? Це неймовірна насолода,  коли ти пливеш у човнику і розглядаєш красу навколо...

Нам пощастило, тому що наш punter виявився знавцем історії та архітертури Cambridge і розповів нам багато цікавинок про місто.

Хто здогадається скільки мостів в Cambridge?)) Ми вже знаємо, що їх, як і коледжів, 31! А пропливли ми під сімома... Загадували бажання, сміялися, Сашко годував качок, дівчатка фотографувалися. Ми всі отримали неймовірну насолоду...

Ви знаєте місто так всіх зачарувало, що наші Лілечка та Веронічка задумалися над вступом до Cambridge University!

І це ми ще не їздили у Oxford !!!

Насолодившись атмосферою міста сповна, завітавши у книгарні і магазинчики (до речі, наша Женічка продовжує поповнювати свою бібліотеку і всі викладачі її вже знають як дівчинку, що читає поезію)), ми повернулися "додому".

А завтра нова подорож... Подорож у зовсім іншу Англію,  подорож у Брайтон.

16 липня

Вам віриться? Тому що нам ну зовсім не віриться, що ми уже більше тижня підкорюємо Англію чи то вона своїми красотами підкорює нас?

Сьогодні трішечки довше поспали і вирушили на південь країни, в чарівний Брайтон. Ми вже вміємо користуватися громадським транспортом, тому дісталися до Брайтона супер легко й швидко.

Це місто не схоже на жодне, з яким ми знайомилися до цього, адже воно знаходиться на узбережжі the English Channel. Ми не побачили вже звичної старовинної архітектури, проте, ми насолодилися водичкою, галькою на узбережжі та надзвичайними краєвидами.

Спочатку новина про те, що ми відвідаємо відомий на всю Англію музей sea life не викликала захвату, проте, зайшовши всередину, навіть найбільші скептики почали робити фото))

Брайтон - особливе місто, тому і подорож вийшла надзвичай особливою:

Побачити мільйон чайок - done!

Торкнутися неймовірний хвиль - done!

Поніжитися на сонечку - done!

Поблукати пірсом, де кожен знайшов щось своє - done!

Насолодитись іншою, морською Англією, з приємним, морським повітрям - done!

Цей список можна продовжувати і продовжувати, а найприємніше, що ми своїми посмішками викликали сонечко, яке зігріло закінчення нашої подорожі!

 

17 липня

Продовжуємо наші пригоди у країні неймовірного неба, воно тут справді казкове!

Після трьох днів поїздок і подорожей, ми вирішили хоча б один день залишитися на території  і не пошкодували про це.

Традиційні заняття, які швидко промайнули. Трішки часу на спілкування з дітками з інших країн, найбільше друзів у нас, напевно, італійців, греків та росіян. Це все зробило день приємним, спокійним, релаксуючим))

Після обіду традиційні activities, де кожен може обрати щось своє. Напевно не здивую вас тим, що наші дітки активно грали в різноманітні спортивні ігри.

Крім цього, сьогодні всі бажаючі ходили в басейн. Гарно, що тут діткам дається самостійний вибір. Наприклад, в басейн вони можуть записуватися хоч щодня. А ще, з'ясувалося, що наш старший Сергійко відмінний плавець! Чого тільки не вміють наші дітки?!

До слова про таланти, ми  маємо акторську майстерність як один з майстер класів, і декілька днів тому нашу Віронічку в парі з Педре (італійським хлопчиком) запросили програти свою ситуацію на сцені! Уявляєте?

Вечір промайнув швидко, і хоч не було запланованого караоке, ми гарно натанцювалися на яскравий дискотеці!

18 липня

Хто буде два дні спокійно сидіти на території? Тільки не ми!))

Оскільки ми всі супер чемні та організовані, ми вирішили сьогодні поїхати самостійно в Лондон на shopping. По-перше, це досить просто, по-друге, наступного разу, ми зможемо приділити весь час прогулянкам та отримати насолоду від міста, а не шопінгу.

До речі, коли ми ідемо кудись на екскурсії всі activity leaders тепер хочуть бути з нашою групою. Це й не дивно, адже ми пунктуальні та вміємо пожартувати))

Отож, щоб дістатися до M&M's World та славнозвісної Oxford Street нам потрібно було зробити не одну пересадку. Проте, ми вже настільки натренувалися, що навіть Лондонський underground, в годину пік, для нас не страшний!

А закінчився день, ви не повірите чим!)) music quiz та караоке, на якому пролунала наша Червона Рута, чаруючи всіх присутніх мелодійністю української мови!

 

19 липня

День починався з похмурого неба та красивих хмаринок, а далі як закрутилося…Ми знову попрямували до Лондона, проте, цього разу ми побачили його з іншого боку, чи, ліпше сказати, з іншої висоти))

Старт подорожі - Greenwich Maritime Museum. Музей, в якому можна поблукати поверхнею земної кулі. Музей, в якому можна тримати в руках всю землю... Музей, в якому можна торкнутися до всього і все прокрутити, посмикати. Музей, у якому Сергійко молодший ходив з захопленим виглядом і однією єдиною фразою: "как все интересноооооо"))

Вийшовши з будівлі музею, я думала, нас буде уже важко здивувати. Проте, ми вирішили піднятися до Royal Observatory, не зважаючи на те, що це не було заплановано основною програмою. Краєвид, що відкрився на місто захоплював... Постоявши по різні сторони нульового меридіану, побачили Лондон майже з висоти пташиного польоту... Замилувалися... Це місто закохало в себе всіх.

 

20 липня

Ви вже напевно помітили, що програма у нас дуже насичена і наповнена цікавими поїздками. Проте, сьогодні один з небагатьох днів, коли наша група залишається на території школи.

Мусимо зізнатися, що прокидатися о 7:00 щодня не дуже просто. Проте, всі вже звикли до графіку. Кожен день виходить дуже насиченим - ми стільки всього встигаємо! Тільки один раз, Сергійко молодший спробував проспати, проте, завдяки Ілюші йому це не вдалося зробити)))

Отож, сьогодні, залишаючись на території, напевно, всі тихесенько сподівалися, відпочити та "прогуляти" трішки activities. Проте, такого у нас не буває.

Стимулюємо один одного, адже, по-трішечки підкрадається усвідомлення, що ми тут уже не довго будемо і треба насолоджуватися кожною миттю, кожною секундочкою...

Крім того, activities, сьогодні порадували. Після уроків та обіду, ми мали три сети занять: на першому  змагання photo challenge, в якому, до речі, перемогли наші дівчатка (Женя, Ліля та Соня) зі своєю легендарною інтерпретацією фото Beatles.

У другій частині, діти грали в різноманітні ігри, а у третій - знімали справжній кліп! Вони у нас такі креативні й талановиті.

Закінчився день непередбачуваною подією - "викраденням директора Jamesa" та Mission Impossible Game. Наші дітки, особливо дівчатка, виконували завдання та збирали кошти на викуп директора. Вони робили це справді феєрично))) Сповнені емоціями та очікуваннями наступного дня, лягаємо спатки. І хто думав, що день на території буде спокійним?

21 липня

Ось і другий тиждень добігає кінця... Не віриться, наче тільки приїхали, а вже все-все знаємо і вже майже два тижні тут.

Ранок видався ностальгічним, адже сьогодні у наших діток останні заняття в уже звичних групах. Всі були трішки сумними через те, що частинка друзів уже в неділю повертатиметься додому.

На останньому уроці відбулася Graduation Ceremony в нашому Great Hall. Це щось таке феєрично-красиве! Так гарно, коли кожного викликають на сцену та дякують за здобутки, за участь, за посмішки. Напевно це те, чого часом не вистачає нашим школам - похвалити навіть за найменші досягнення; підкреслити унікальність кожного.

Проте, до нашого випуску ще цілий тиждень! Всі тихенько порадіти з цього приводу і попрямували в London Experience Trip))

Вчора радилися цілий вечір та довго думали, що ж конкретно ми хочемо, адже, Лондон - це місце надзвичайних місць і всі-всі-всі хочеться відвідати. Через це подорож спланувати нестандартно, як кажуть, "під свої побажання". Програма подорожі вийшла дуже насичена.

А ще, нам сьогодні дуже пощастило - з нами поїхала Senior Activity Leader - Harvean, яка Лондон знає як свої п'ять пальців, вона допомогла з логістикою подорожі на раз.

Все почалося з King Cross і всесвітньовідомої платформи Harry Potter. Ну і що, що в музей не потрапили?  Та відчути себе міні-чарівниками нам вдалося))

Далі попрямували, куди б ви думали, - до Backer Street і будинку самого Sherlock Holmes. Зайшовши в магазинчик, кожен знайшов щось для себе. Наприклад, наша Женічка купила шапку детектива і тепер буде найстильнішою дівчинкою в Києві)).

Наступним пунктом подорожі мав стати British Museum, проте, на жаль, там спрацювала fire alarm, нас попередили і ми навіть не поїхали туди. Натомість, попрямували до China Town & Leicester Square. Ми розійшлися гуляти за інтересами))

Ви будете сміятися, та наші дітки мають супер здібності знаходити саме те, що їм потрібно! Наприклад, Ліля, Женя та Софія завжди знайдуть свіжі ягоди (а вечорами дівчата влаштовують смачнючі berry parties, які нікого не залишають байдужими. А наші хлопці, Сашко та старший Сергійко, завжди знаходять місця зі смачною їжею.

Повернулися на територію школи та почали готуватися до graduation goodbye party, на якій, до речі, наші дівчатка, як завжди були найчарівнішими!

22 липня

Продовжується знайомство чи то вже дружба з Великобританією та прощання з дітками, що їдуть додому.

Наші дівчатка вчора вночі писали своїм сусідками милі листівочки. Проте, прощання буде завтра, а сьогодні ми всі разом поїхали до Лондона. Так, знову Лондон, і знову щось нове у цьому місті!

Мені здається, що у цій подорожі кожен зміг розгледіти ще щось, чого не помічав у цьому місті раніше. Побачити ще одне обличчя, відчути сповна його характер, ба навіть гонор.

Погодою Лондон сьогодні бавився як хотів!

Проте, його забаганки нам зовсім не завадили гарно відпочити! Почалося все з прогулянки на кораблику річкою Темза. Це просто якесь надзвичайне відчуття бачити всю красу навколо себе: бурхливі хвилі, вітерець та незрівнянні краєвиди міста - те, що потрібне для гарного настрою та релаксу (дехто з діток навіть намагався задрімати)).

Спустившись на берег, попрямували до музею так званих "дивних речей". Якщо чесно, музей нас не дуже вразив, але ми все-одно отримали задоволення від архітектури самої споруди, фонтанчику та мистецького магазину. До речі, наша Женічка справжній фанат музеїв і сьогодні в магазинчику знайшла неймовірні художні листівочки!

Після насиченого ранку всім захотілося перекусити: Анічки та Веронічка одразу попрямували в Starbucks (вони обожнюють цю каву), а наші джентельмени, звісно ж, знайшли місце, де можна смачненько перекусити))

Якщо чесно, вони так розбираються у магазинах та кав'ярнях, що я досить часто звертаюся за професійною порадою (що? де? як знайти?) саме до Сашка та Сергійка!

Набравшись сил та сховавшись трішки від Лондонського дощику, попрямували на London Eye! Перше враження справляє черга - вона була справді довгою; проте, в компанії наші дітлахів сумувати не доводиться! Хто назнімав мільйон кумедних відео стояння в черзі - наша Лілечка! Хто нас частував снеками - Анічка Новікова! Хто познайомився з дітками з іншої країни - наш Сергійко молодший! Хто віддав свій бутерброд білочці (так, саме білці - вони тут наче кошенятка) - наш Сашко! Хто весь час жартував та сміявся - звісно ж, наші дітки! З ними ніколи не буває сумно!))

Насолодившись краєвидами, щасливі, повернулися додому...

23 липня

Ми довго думали, що ж робити у цю неділю та куди попрямувати: чи ще один замок (наприклад, Windsor Castle відвідати), чи поїхати до Лондона. Проте, все ж зупинилися на подорожі до сусіднього містечка - Croydon і не помилилися!))

Будете напевно сміятися, та коли ми кудись їдемо (навіть у найближче містечко), збираюся як мама десяти діток (аптечка, водичка); але вони у вас дуже самостійні і відповідальні! Всі уже знають назви станцій і дуже впевнено почуваються в метро. А ще, до слова, всі activity leaders дуже люблять їздити кудись саме з нашою групою, адже, ми стараємося бути дуже пунктуальними і любимо жартувати))

Отож, Croydon...

"Аби відчути всі барви перебування у Великобританії, варто хоч раз потрапити або на мюзикл, або в кіно" - сказав один з викладачів. До мюзиклу ми поки не дісталися, але кіно сьогодні перевірили. Одноголосно вибрали фільм (Людина-Павук), купили всіляких смаколиків і enjoyed it so much!!!! Щоправда, у теплій темній атмосфері всіх трішки хилило на сон, проте, ми мужньо трималися)); завдяки Сонічці я також не заснула).

Трішки прогулявшись містом, купивши ще трішки подарунків рідним, повернулися до школи.

24 липня

Новий тиждень почався трішечки сонно, проте, в очікуванні чогось надзвичайного; адже вчора до школи приїхала велика група японських студентів і всі, особливо наша Женічка, чекали нагоди з ними познайомитися.

Уроки сьогодні пройшли в змішаних групах, тому що нові студенти мають спершу пройти тестування і тільки завтра зможуть приєднатися до груп згідно з їхнім рівнем.

Цікаво те, що групи мають назви відомих чарівників. Наприклад, наші Іллюша та молодший Сергійко у групі Hagrid; Сашко перейшов у трішечки сильнішу групу ніж був раніше - McGonagall; старший Сергійко у групі Sprout; Сонічка, Аня Новікова та Веронічка в Lupin; Ліля, Женя та Анічка Бандура у групі Lockhart.

Тепер всі з нетерпінням чекають дізнатися хто ж з японських студентів в яку групу приєднається))

Після вечірньої дискотеки всім стало ще цікавіше, тому що наші нові японські групи одягнули свій традиційний, надзвичайно колоритний одяг! Це було щось неймовірне! Зізнаюся чесно, коли їхали італійці в неділю, всі дуже хвилювалися, що весь fun та friendship уже позаду; проте, сьогодні ввечері зрозуміли, що все тільки починається))), одноголосно погодилися, що ця дискотека стала найкращою за весь наш часу перебування у школі!))

До наших дівчаток, Лілі та Жені в кімнати приєдналися нові сусідки зі Словенії. Сподіваюся, дівчатка знайдуть спільну мову й за цей тиждень зможуть потоваришувати))

25 липня

День почався трішечки напружено, адже наша Веронічка прихворіла і всі дуже хвилювалися, як вона почуватиметься; проте, ми сподівалися на диво, забігаючи на перед, скажу, що воно таки трапилося).

Отож, побути на території після уроків і провести пасивний день? Ні, це аж ніяк не про нас! Сьогодні супер відповідальний для мене день, адже сьогодні я, звісно з допомогою activity leaders, готувала план поїздки до Лондона. Сьогодні ми їхали в місто сонечка й хмаринок абсолютно самостійно.

Як це було? Незабутньо!!! Наші найкращі дітки, як завжди, показали, що їм можна довіряти і на них можна покладатися! Ми не поїхали, як зазвичай хочуть студенти, тільки на шопінг. Чесно кажучи, шопінгу взагалі не було, адже ми поїхали "побачити максимум Лондона", за словам нашої Лілечки.

Отже, наш маршрут складався з декількох основних місць. Все почалося з Museum of London, де ми дізналися більше про таке уже рідне нам місто; про його історію, основні етапи розвитку. Музей нас вразив суперінтерактивністю та дуже цікавими експозиціями!

Купивши трішки шоколаду, попрямували милуватися красою та величчю St Paul's Cathedral, який нікого не залишив байдужим! Від нього рукою подати до Millennium Bridge, або, як його ще називають, Harry Potter Bridge, адже там знімали декілька епізодів фільму.

Прекрасна Темза, блакитне небо, надзвичайні краєвиди - чудовий настрій та прекрасні враження від прогулянки.

Відомий на весь світ театр Глобус Шекспіра та купа маленьких традиційних англійський будиночків, магазинчиків… Лондон - це місто контрастів, місто захоплення та вражень -  їх ми сьогодні отримали по-максимуму!

Дійшовши до the Tower Bridge, попрямували додому. Ми з легкістю знайшли дорогу. До речі, наш старший Сергійко сьогодні просто майстерно допомагав мені розгадувати «загадки» англійської залізниці та руху потягів))

Вівторок став одним з найбільш "cosy days", і ми цьому безмежно раді.

А закінчився день насичено-кумедною грою Куб, яку проводив Remy і в одному з раундів якої, наш Іллюша навіть зумів перемогти!))

26 липня

А маршрут наш сьогоднішній пролягав до відомого та красивого Hever Castle. Замок відомий своєю історією, адже був у володіннях Анни Болейн. Прогулюючись невеличкими затишними кімнатками, ми все більше і більше занурювались в атмосферу історії та містичності, а наша Женічка доповнювала прогулянку цікавими розповідями про Генріха VIII та  його дружин. Поблукавши таємничими кімнатками замку, наші пригоди не закінчилися, тому що поблизу нього є лабіринт! Завдяки Іллюші та старшому Сергійку, ми дуже легко з нього вибралися, не встигнувши навіть як слід заблукати))))

Після лабіринту всі мали трішки часу помилуватися трояндами, озерцем та поласувати морозивом. Приємно те, що навіть погода на нашій стороні. Жарко не було, проте дощик починався тільки тоді коли ми сідали в автобус. Мені здається Англія нас полюбила...))

27 липня

 День пролетів взагалі непомітно...

Дітки, згідно розкладу, пішли на уроки. А після обіду ми вже востаннє за нашу поїздку попрямували до Лондону. Оскільки екскурсія була не довгою, її основна мета - відвідати музеї у які ми до цього не потрапили та, можливо, докупити подаруночки і, звісно ж, попрошатися з the capital of Great Britain!

The National History Museum вразив своєю величчю. Величезна кількість різноманітних експозицій та експонатів з різних періодів історії. Це щось неймовірне!!!  В музеї можна заблукати на весь день... Проте, як сказав наш молодший Сергій: "Головне, що ми побачили динозаврів, можна їхати додому!".

Надзвичайно сильна злива, яку дощиком точно не назвеш, вона почалася за 5 секунд і не дозволила поблукати магазинами. Але ми сильно не засмутилися - попереду ще два дні і ми все встигнемо.

Повернулися до школи та потрапили на справжнє шоу Blind Date. Це було феєрично та яскраво! Наші Веронічка, Сашко, старший Сергійко, Женічка та Соня не побоялись та взяли участь у цьому розважальному дійстві. А коли на сцену втрапила я, дітки так щиро та по-справжньому мене підтримували, що досі не можу перестати їм дякувати. Вони - найкращі!

28 липня

А в нас сьогодні Graduation!

Пам'ятаєте, я вам писала, що ще так багато часу до нашого випуску - абсолютна нісенітниця! Час пролетів на стільки швидко, що ми навіть не встигли усвідомити. Отож, вручення дипломів, прощання з викладачами, перші сльози…Що ж буде в неділю?..

Після обіду вирішили з частинкою групи (по-секрету вас розповім, що вони для друзів, activity leaders та викладачів листівочки вирішили купити) поїхали в Croydon. Анічка Новікова та Сергійко молодший залишилися у школі та чудово провели час на activities.

Після повернення ми собі влаштували pizza party та обмінялися враженнями про все, що відбулося за три тижні... Ух, як багато! А ввечері zombie night, яке завершилося вечіркою. Прощальною вечіркою, з якої ніхто не хотів повертатися в кімнати.

29 липня

Ранній підйом, сніданок та виїзд о 8:30.

Oxford, ми дуже поспішаємо до тебе! По дорозі влаштувавши bus party & karaoke зі словенськими та російськими друзями.

Місто легенд та історії, де хочеться торкатися кожного камінчика, хочеться поблукати кожною вуличкою, зазирнути в кожну будівлю багаточисельних коледжів та корпусів університету. Це ми власне і намагались зробити. Перше місце must see в Oxford - це безсумнівно Christ Church. Саме з цього магічного місця і почалося наше знайомство з містом. Christ Church справді дуже особлива споруда, адже зуміла в собі поєднати історію та сучасність. Прогулянка  старовинними вулицями міста і багато вільного часу, дозволила максимально насолодитись Oxford.

Трішки втомлені, проте безмірно щасливі повернулися додому і збираємось на barbecue !

Ми будемо максимально насолоджуватися нашим останнім вечором у країні здійснення мрій, а ви чекайте на нас завтра о 17:40 в Борисполі.