Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Якщо мрія – освіта в США

30.01.2019
Якщо мрія – освіта в США. Фото - 4

Навчання в США для багатьох є мрією всього життя. Однак здійснити її наважується не кожен. Вступити до вишу в США після закінчення середньої школи в Україні може бути досить важко, оскільки, крім високої вартості навчання і проживання, є ще такі фактори, як відповідність рівня освіти і наявність необхідних для навчання навичок, яких студенту може не вистачати. Однак гарна новина полягає в тому, що українські студенти все-таки мають можливості здобути вищу освіту в США. І одна з таких можливостей – навчання в Green River College (GRC).

Green River – підготовка в різних кар'єрного сферах

Коледж Green River – один з найбільших освітніх центрів в штаті Вашингтон, який спеціалізується на підготовці студентів до вступу в коледжі або університети США. В активі навчального закладу понад 40 професійно-технічних програм, курси базової освіти і підготовчі мовні програми для іноземців. Знакова програма коледжу – авіаційні технології, в рамках якої проводиться підготовка в різних кар'єрних сферах: від авіадиспетчерської служби до пілотування літаків цивільної авіації. А серед найпопулярніших програм – бізнес, інформаційні технології та інженерні спеціальності. Крім того, в коледжі є відділення гуманітарних, соціальних і природних наук.

Цікавитесь вищою освітою в США? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах & ndash; зробіть правильний вибір!

Детальніше

Диплом за два роки

Якщо мрія – освіта в США. Фото - 5

Щороку експерти DEC education відправляють дітей на навчання до коледжу Green River на різні спеціальності. Студенти коледжу за два роки можуть отримати диплом про повну загальну середню освіту, а також диплом коледжу, який дозволяє вступати до вишів США. Студенти Green River після двох років навчання можуть або залишитися в коледжі і отримати ступінь бакалавра, або планувати трансфер в інший виш США.

Для того щоб отримати ступінь бакалавра в США, всі студенти повинні пройти навчання за певними вимогами і обрати спеціалізацію, а також закінчити курси із загальних предметів, серед яких математика, науки, соціальні та гуманітарні студії. Якщо ж студенти прагнуть перейти в інші навчальні заклади після двох років Green River, тоді разом з науковим керівником вони розробляють особистий план переходу і в рамках основної спеціальності поєднують загальну освіту і вступ у програму.

Серед переліку вишів, до яких були успішно зараховані студенти Green River, такі університети світового рівня, як University of California, Berkeley, University of California, Los Angeles, Brown University, Cornell University, Johns Hopkins University, Purdue University, University of Michigan, University of Texas at Austin, University of Washington і багато інших. Крім того, коледж Green River має угоди щодо трансферу в понад 30 університетів країни, а, отже, це свідчить про хороші перспективи студентів цього навчального закладу.

Програма High School Completion

Якщо мрія – освіта в США. Фото - 6

В українських школярів є прекрасна можливість поїхати на навчання до Green River відразу після 10 класу. У коледжі є спеціальна інтегрована програма High School Completion, яка дозволяє за один навчальний рік отримати атестат середньої школи США і кредити коледжу за обраним фахом.

У коледжі Green River пишаються тим, що надають сервіс високого рівня. Іноземні студенти мають 24-годинну підтримку, величезний вибір програм і можливість отримати диплом бакалавра. Основна мета коледжу – допомогти студентам здійснити мрію-здобути вищу освіту в вишах США.

Чому варто обрати програму трансферу від Green River

  • Лідер серед коледжів, які надають програми трансферу в університети.
  • Визнання і нагороди.
  • Індивідуальні поради, які допомагають студентам досягти своїх цілей.
  • Проживання на території кампусу.
  • Великий вибір програм, серед яких інтенсиви з вивчення англійської та програми завершення середньої школи.
  • Програми наставництва і розвитку лідерства.
  • Хороший кампус в зеленій місцевості.
  • Договори про трансфери в більш ніж 30 вишів з 4-річними програмами.
  • Активне студентське життя в університеті.
  • Нові сучасні будівлі і оснащення.

Цікавитесь вищою освітою в США? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах & ndash; зробіть правильний вибір!

Детальніше