Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Якщо дитина не здала ЗНО, відправте її на навчання за кордон

11.04.2019
Якщо дитина не здала ЗНО, відправте її на навчання за кордон. Фото - 4

Що робити випускникам і батькам у ситуації, коли дитина не здала ЗНО, і шлях в українські університети закритий на рік? Дехто з учнів подає на апеляцію і очікує перегляду робіт і результатів, хтось намагається змиритися з тим, що втратить цілий рік навчання. Але ж можна вибрати інший шлях, і отримати якісну освіту в одному з вишів США, Канади або Європи.

Фахівці компанії DEC education рекомендують: не втрачайте свій шанс і використовуйте найближчий рік для якісної підготовки до навчання за кордоном або вступайте до закордонного вузу вже цього літа!

Не варто впадати у відчай, якщо з якихось причин ваша дитина не здала ЗНО. Для зарубіжних вишів важливі профільні предмети. Якщо ваш син або дочка надає перевагу технічним предметам, то важливішими будуть його результати з фізики і математики, ніж, наприклад, з української мови та літератури. Не варто думати, що це втрачений час, особливо в разі, якщо його використовувати як інвестицію в якісну освіту міжнародного рівня і відправити дитину на програму підготовки до університетів за кордон.

Для запису на консультацію до експерта DEC education телефонуйте: 0 800 30 44 33 або залишайте онлайн-запит

онлайн запит

Якщо дитина не здала ЗНО, відправте її на навчання за кордон. Фото - 5

Існують закордонні університети, які приймають на перший курс бакалаврату прямо після 11 класу української школи. Але для цього потрібно дуже добре знати англійську мову і профільні предмети. Це можуть бути виші таких країн, як Канада, Швейцарія, Австрія, Німеччина, Італія, Іспанія, Швеція, Кіпр. В університети цих країн ви можете вступити вже влітку 2019 року, якщо встигнете подати документи до кінця травня.

Для вступу у багато вузів Великобританії, США, Канади спершу потрібно пройти програму підготовки. Такі програми називають по-різному: Foundation, Pre-diploma, Pre-University і т. д. Що ж це таке?

Fоundation – це підготовча програма для прямого вступу до закордонного вишу. Батькам важливо знати, що є два важливі аспекти, при яких ця програма є обов'язковою або дуже бажаною.

По-перше, якщо виш вимагає 12 років середньої освіти. Оскільки українські школи не дають такої освіти, програма Fоundation зараховується як необхідний 12-й рік середньої школи.

По-друге, якщо потрібно підтягнути знання з профільних предметів і рівень володіння англійською мовою. . Програма Fоundation дає знання з тих предметів, які потрібні майбутньому студенту для обраної ним спеціальності, допомагає підтягти профільну англійську.

І не варто забувати, що навчання у закордонному виші – це абсолютно нове життя в іншій країні. Програма Fоundation допомагає випускникам української середньої школи звикнути до нового оточення, культури, мови, стати більш самостійними. Таким чином, на перший курс закордонного вишу ваша дитина піде впевненою у своїх силах і знаннях, їй не знадобляться місяці, щоб втягнутися в новий графік і звикнути до незнайомої атмосфери. Це надзвичайно важливо як для успішності майбутнього студента, так і для його морального стану.

Відгук клієнта DEC education

Наталя, мама Давида, учня Kings Education Ryder University, США: «Ми не знали, куди рухатися, кого слухати, як правильно чинити. Разом із DEC education ми зробили вибір на користь Kings Education. Нас влаштував такий варіант: можна було подати документи пізніше, це повноцінний університет, і Давиду запропонували програму Foundation як трансфер для того, щоб потім вибрати виш до душі». Читати весь відгук >>>

Якщо дитина не здала ЗНО, відправте її на навчання за кордон. Фото - 6

Саме на підготовчу програму ми радимо відправити вашого випускника вже з вересня. Такі програми тривають від 6 місяців до 1-1,5 року, і після їх закінчення випускники зараховуються в університети автоматично..

Запрошуємо вас на консультацію в компанію DEC education до експертів з вищої освіти за кордоном! Ми зорієнтуємо вас за можливості отримання освіти в Європі, США чи Канаді. Насамперед проаналізуємо навчальні досягнення і фактичний рівень готовності абітурієнта до навчання за кордоном, допоможемо підібрати підходящий виш, спеціальність, а також спланувати необхідну мовну або академічну підготовку, оформити необхідний пакет документів.

Звертаємо вашу увагу, що вступні вимоги і сам принцип відбору в західних вишах відрізняється від вітчизняних тим, що:

  • за кордоном важливий середній бал шкільного атестата, при цьому в кожному університеті в залежності від обраної абітурієнтом спеціалізації існує свій перелік пріоритетних предметів;
  • у кожному виші свої вимоги щодо рівня знань англійської мови. Ця вимога також залежить від спеціалізації і факультету. Щоб підтвердити свій рівень знань, необхідно здати IELTS або інший тест, який вимагає обраний виш.

Звертайтеся до фахівців DEC education і ваша дитина почне підготовку до одного з кращих зарубіжних вишів вже зараз, а в наступному році стане його студентом. Вирішуйте оперативно питання щодо навчання в університеті вже цього літа!


Катерина, студентка підготовчого центру INTO University of Exeter, ділиться враженнями від навчання, і розповідає про переваги підготовчої довузівської програми за кордоном.

Play
Якщо дитина не здала ЗНО, відправте її на навчання за кордон. Фото - 7

Для запису на консультацію до експерта DEC education телефонуйте: 0 800 30 44 33 або залишайте онлайн-запит

онлайн запит