Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

EU Business School: трамплін в реальний бізнес

27.03.2018
EU Business School: трамплін в реальний бізнес. Фото - 4

EU Business School Barcelona – це частина глобальної мережі бізнес шкіл EU, заснована в 1973 році. Університет має акредитації ACBSP, IACBE, IQA і CEEMAN, його випускники знаходять роботу в світових корпораціях, таких як Google, Louis Vuitton, BMW.

EU Business School пропонує програми бакалавріату та магістратури і можливість спеціалізації в таких областях, як бізнес-адміністрування, зв'язки з громадськістю, туристичний менеджмент, фінанси і банківська справа, спортивний менеджмент, дизайн-менеджмент, маркетинг. Тут об'єднані переваги американської та європейської систем навчання, таким чином, студенти можуть отримати міжнародну освіту. EU – приватний університет, а в Іспанії саме приватні виші готують практиків, які рухають економіку вперед, тоді як державні швидше забезпечують кадрами науку і держменеджмент.

Ще одна перевага – філії EU знаходяться більш ніж в десяти країнах Європи й Азії, і у всіх кампусах існує єдина система навчання. Це дає студентам унікальну можливість кожен семестр вчитися в новій країні. Так само, як і наявність університетів-партнерів у багатьох країнах світу, що дозволяє отримувати подвійні дипломи і поєднувати навчання з подорожами. Навчання проходить повністю англійською мовою, але для подальшого працевлаштування та життя в Іспанії знадобиться іспанська мова. В університеті є можливість відвідувати курс іспанської після основних занять.

Цікавитесь освітою за кордоном? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше

У EU Business School є підготовча програма, розрахована на рік. Якщо не вистачило балів по IELTS, то є сенс не шукати якісь мовні курси, а пройти цю підготовку в Барселоні. Перед цією програмою або ж відразу перед вступом можна повчитися і в ISS – International Summer School – в літньому таборі, який допоможе вчорашнім школярам адаптуватися до нової країни.

Українка Іванна Ивушкина про навчання в EU

EU Business School: трамплін в реальний бізнес. Фото - 5

В Україні Іванна закінчила КНУ ім. Т. Шевченка, а в EU Business School Barcelona отримує другу вищу освіту за спеціальністю «бізнес-адміністрування». Сильний професорський склад, практичні кейси та інтернаціональне середовище – основні критерії, які визначили її вибір

– У EU Business School необхідний мінімум балів трохи вище, ніж у багатьох інших вишах, і від цього вчитися ще цікавіше, – ділиться студентка. – Любителям прогуляти пари або поспати на заняттях – явно не в цей університет. Тут досить жорстка система відвідування: за семестр ти маєш право пропустити тільки три заняття. При більшій кількості пропусків доведеться вивчати предмет заново. Крім твоєї фізичної присутності від тебе чекають активної роботи – багато пар будуються на основі інтерактивного спілкування з професором, роботи в групі, виступів, захисту кейсів і презентацій.

Процес навчання

EU Business School: трамплін в реальний бізнес. Фото - 6

Система навчання в EU Business School Barcelona відрізняється від української. Наприклад, студенти здають іспити не тільки в кінці семестру, але й в середині. Пари тривають не півтори години, а дві-три. Протягом курсу потрібно постійно набирати бали: за присутність, за роботу в класі, за завдання в групах. Письмові роботи відправляються через сайт Moodle, на якому встановлені антиплагіатні програми. Якщо відсоток збігу великий, робота не зараховується. На те, щоб звикнути до системи навчання в EU Business School, мені знадобилося кілька місяців. Зараз у мене з усіх підсумкових іспитів п'ятірки, – ділиться Іванна.

– До речі, студенти у ВНЗ можуть самі складати собі графік навчання. Моя програма розрахована на рік, але я обрала не full, а part time, розбивши курс на два роки. Це дуже зручно: ти можеш сам обирати собі предмети і графік їх відвідування. Можна приходити на заняття до 8:00 і 12:00, і навіть увечері, – каже студентка. Незнання іспанської для неї не стало проблемою. Мова навчання у виші – англійська, та й за стінами університету її цілком вистачає для спілкування. При зарахуванні виш проводить власне тестування з англійської.

Відгук клієнта DEC education

Олена Дрозд, випускниця Hotel Institute Montreux: « Про Hotel Institute Montreux дізналася на презентації DEC education … Перший день в університеті пам'ятаю до цих пір … Зараз я розумію, що з першого дня до нас ставилися саме так, як вимагає стандарт гостинності в п'ятизірковому готелі» Читати весь відгук >>>

– Хоча вважається, що для навчання в EU Business School досить рівня intermediate, насправді краще орієнтуватися на advanced. Багато викладачів – носії мови, а серед студентів багато тих, хто вивчав англійську мову в британських приватних школах, , і ти повинен з ними конкурувати, – каже Іванна.

Життя в Барселоні

EU Business School: трамплін в реальний бізнес. Фото - 7

– Виш не надає студентам житло, вони знімають його самі, і це теж можливість краще зрозуміти, як живуть місцеві. Гарна квартира в хорошому районі коштує близько €1000 за місяць. Тому багато хто, в тому числі іспанці, живуть з друзями або знімають кімнату – її можна орендувати в середньому за €500-600. Інститут розташований в престижному районі Саррія, буквально в декількох метрах – вихід з метро. Барселона взагалі невелика, і громадським транспортом легко потрапити в будь-яку точку міста, – розповідає дівчина, і зізнається: закохалася в Барселону з першого погляду.

– Вперше я відвідала Барселону чотири роки тому і відразу зрозуміла: це моє місто. Я можу до ранку блукати Готичним кварталом, люблю розглядати архітектуру модерністського Ешампле і манірного Педральбес. Я дуже люблю мистецтво, і тут велика кількість музеїв, виставок, музичних фестивалів. Моя мрія – залишитися жити і працювати тут, – ділиться вона.

EU Business School: трамплін в реальний бізнес. Фото - 8

У студентів EU Business School є можливість знайти роботу в міжнародних компаніях вже під час навчання. Університет регулярно організовує поїздки в інші країни – Швейцарію, ОАЕ – на міжнародні заходи, наприклад, Art Bazel. Крім того, тут постійно проходять кар'єрні ярмарки. На них приїжджають потенційні роботодавці – як правило, представники кращих закладів у сфері hospitality. Вони проводять співбесіду і кращим студентам надають можливість стажування. Крім того, в питанні працевлаштування допомагає спеціальний департамент кар'єри EU при університеті, який не тільки навчає студентів, як правильно складати резюме і проходити інтерв'ю, але також надає підтримку в пошуку літнього стажування і в подальшому працевлаштуванні після отримання диплома.

EU Business School: трамплін в реальний бізнес. Фото - 9

Цікавитесь освітою за кордоном? Дізнайтеся докладніше про кращих вузах і програмах – зробіть правильний вибір!

Детальніше